Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Ποια ειναι η Πωλινα Borg ? Και τι καινουργιο ειδες ?

Η Πωλίνα είναι η παλιά τραγουδίστρια του 80-90 που λέει το ιτσι-πιτσι-τινι-γουινι-ροζ μπικίνι ... (τη διασκευή του ξένου)
Με το εν λόγω τραγούδι σκάνε Μάρθα - Χαρά για το νέο καλοκαιρινό show με μπρατσάκια, βατραχοπέδιλα , μάσκα, αναπνευστήρα και μίνι πισίνα ...
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Πέρα από το ακαδημαϊκό ενδιαφέρον είχε μερικές καινούργιες φατσούλες ...
τίποτα που να με αναστάτωσε εμένα πάντως ...

Βέβαια δεν είμαι και μέτρο σύγκρισης γιατί εχω το κόλημα μου εκει ... :bottom:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Πέρα από το ακαδημαϊκό ενδιαφέρον είχε μερικές καινούργιες φατσούλες ...
τίποτα που να με αναστάτωσε εμένα πάντως ...

Βέβαια δεν είμαι και μέτρο σύγκρισης γιατί εχω το κόλημα μου εκει ... :bottom:

Και ποιος δεν εχει το κολλημα του στο BG???
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Οταν λες ποιοτικά ψαγμένοι ενοείς οτι στο BG δεν έχει ποιότητα ?

Και αν ναι, εξήγησε μου σε παρακλώ τι ακριβώς εσύ θεωρείς ποιότητα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Οταν λες ποιοτικά ψαγμένοι ενοείς οτι στο BG δεν έχει ποιότητα ?

Και αν ναι, εξήγησε μου σε παρακλώ τι ακριβώς εσύ θεωρείς ποιότητα.
ρε φιλαράκο δε θέλω να αρχίσω τώρα τις κόντρες και τα μπινελίκια....
Αλλά ποιότητα θεωρώ
1. Οι γκόμενες να είναι πολύ όμορφες αλλά όχι τίγκα στην κόκα.
2. Οταν κάνω πριβέ να μη με πετυχαίνουν τα φλόκια του διπλανού
3. Να ακούω μουσική που δεν χρειάζεται να παίρνω έκσταση για να την αντέξω παραπάνω από 15 λεπτά.
4. Η μουσική να μην είναι τόσο δυνατά ώστε να συνεννοούμαι με τη γκόμενα με χειρονομίες.
5. Τα ποτά να μην είναι μπόμπες.
6. Στην πίστα να βλέπω κάτι αισθησιακό και όμορφο και όχι πρεζωμένα βαμπίρ να βάζουν ότι υπάρχει διαθέσιμο στο μουνί τους.
7. Να βρίσκω να κάτσω σαν άνθρωπος.
8. Να βρίσκω να παρκάρω
9. Να μη συναντάω μόλις βγαίνω απ το μαγαζί όλη την τραβελοανωμαλία της Αθήνας μπροστά μου.
10. Η γκόμενα όταν μου μιλάει να μην νιώθω ότι με ψωνίζει λες και είμαι προιόν σε σούπερ μάρκετ, αλλά άνθρωπος.

Κατάλαβες ή θες κι άλλα;


Υ.Γ. Το ότι ο Πάριος μου αρέσει σαν τραγουδιστής δεν πάει να πεί ότι θα είμαι τόσο μαλάκας να πληρώσω 600 για ένα τραπέζι που δε θα έχω να ακουμπήσω ούτε το πορτοφόλι μου, ο πίσω θα μου σπάει τα νεύρα με τα χτυπήματα και για να χωρέψω θα πρέπει να ανέβω πάνω στο ταπέζι.
Η ποιότητα της διασκέδασης είναι συνδυασμός πολλών πραγμάτων κάτι το οποίο ο μέσος Ελληνας αγνοεί παντελώς γιατί έχει μεγαλώσει ως γύφτος πολυτελείας. Απλά δεν το ξέρει ή δεν έχει μάθει σε κάτι διαφορετικό.

>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Μεφίστο που είσαι ρε; Μπες με γκρίνγλις να πεις δυό φωνήεντα περικαλώ...... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
πάλι καλά τα λεει ο φίλος!..  :)  :rockon:  :rockon:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
ε ναι ρε
τί να πουν τα δύο αυτά μαγαζιά..  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
ρε φιλαράκο δε θέλω να αρχίσω τώρα τις κόντρες και τα μπινελίκια....

Ούτε εγώ δεν έχω διάθεση για κόντρα, αλλά πολιτισμένη ανταλλαγή απόψεων είναι πάντα ευπρόσδεκτη

Αλλά ποιότητα θεωρώ
1. Οι γκόμενες να είναι πολύ όμορφες αλλά όχι τίγκα στην κόκα.
Δεν έχει όμορφες γκόμενες στο BG ? τώρα κόκα δεν ξέρω αν παίρνουν ...

2. Οταν κάνω πριβέ να μη με πετυχαίνουν τα φλόκια του διπλανού
Αυτό είναι must, το έχω πει και εγώ νωρίτερα, γενικά είμαι κατά του φραπέ

3. Να ακούω μουσική που δεν χρειάζεται να παίρνω έκσταση για να την αντέξω παραπάνω από 15 λεπτά.
Σε όσα μαγαζιά έχω πάει τις ίδιες βλακείες ακούω ... εγώ είμαι σκυλάς και δε νομίζω  τα σκυλα΄δικα να προσφέρονται για χορό ...δυστηχώς

4. Η μουσική να μην είναι τόσο δυνατά ώστε να συνεννοούμαι με τη γκόμενα με χειρονομίες.
Πας πιο κοντα στη ΄γκόμενα ρε παλικάρι ... αυτό είναι στα υπερ

5. Τα ποτά να μην είναι μπόμπες.
Συμφωνώ

6. Στην πίστα να βλέπω κάτι αισθησιακό και όμορφο και όχι πρεζωμένα βαμπίρ να βάζουν ότι υπάρχει διαθέσιμο στο μουνί τους.
Αισθησιακό από αισθησιακό διαφέρει ανάλογα με το γούστο, το BG χρειάζεται ανανέωση σε όλα τα show τα οποία είναι ακριβώς τα ίδια την τελευταία διετία

7. Να βρίσκω να κάτσω σαν άνθρωπος.
Αυτό ξαναπες το !!!

8. Να βρίσκω να παρκάρω
Α εγώ παρκάρω πάντα απέξω  :grin: μηχανάκι > αυτοκίνητο

9. Να μη συναντάω μόλις βγαίνω απ το μαγαζί όλη την τραβελοανωμαλία της Αθήνας μπροστά μου.
Ελα μωρέ εργαζόμενα παιδιά είναι ...εδώ είσαι υπερβολικός

10. Η γκόμενα όταν μου μιλάει να μην νιώθω ότι με ψωνίζει λες και είμαι προιόν σε σούπερ μάρκετ, αλλά άνθρωπος.
Δηλαδή σε άλλα μαγαζιά δεν σου λένε το γνωστο παραμύθι ??? πως σε λένε, τι ζώδιο είσαι, πρώτη φορά έρχεσαι εδώ, θες χορό κλπ ???
Και τι σου λένε ???

Κατάλαβες ή θες κι άλλα;
Κατάλαβα και όπως βλέπω οι απόψεις μας δεν είναι πολύ διαφορετικές  :sunglasses:

Υ.Γ. Το ότι ο Πάριος μου αρέσει σαν τραγουδιστής δεν πάει να πεί ότι θα είμαι τόσο μαλάκας να πληρώσω 600 για ένα τραπέζι που δε θα έχω να ακουμπήσω ούτε το πορτοφόλι μου, ο πίσω θα μου σπάει τα νεύρα με τα χτυπήματα και για να χωρέψω θα πρέπει να ανέβω πάνω στο ταπέζι.
Η ποιότητα της διασκέδασης είναι συνδυασμός πολλών πραγμάτων κάτι το οποίο ο μέσος Ελληνας αγνοεί παντελώς γιατί έχει μεγαλώσει ως γύφτος πολυτελείας. Απλά δεν το ξέρει ή δεν έχει μάθει σε κάτι διαφορετικό.
Καλός ο Πάριος αλλά για την Πέγγυ Ζήνα εγώ δέχομαι όλα τα παραπάνω !!!

Μεφίστο που είσαι ρε; Μπες με γκρίνγλις να πεις δυό φωνήεντα περικαλώ...... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Τι τον θες το Μεφίστο ??? μια χαρά τα λες και μόνος σου

Δεν διαφωνώ με αυτά που λες, στα περισσότερα συμφωνώ, αλλα δεν μου έχει τύχει να τα βρω σε ένα μαγαζι ... εαν ξέρεις εσύ κάποιο πολύ θα ήθελα να το μαθω.

Πάντα φιλικά
Borg
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
φραπε ποιες κερνανε στο BG
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Καλός ο Πάριος αλλά για την Πέγγυ Ζήνα εγώ δέχομαι όλα τα παραπάνω !!!

εκεί είναι και η μεγάλη μας διαφορά στην ποιότητα διασκέδασης........

για τα λοιπά αν και στα περισσότερα που είπες διαφωνώ δεν έχει νόημα να απαντήσω....
Το δικό μου συμπέρασμα είναι ότι το BG είναι για καβλωμένα αγάμητα πιτσιρίκια που θεωρούν το στριπτηζάδικο μια πιο φρι κατάσταση ενός ρέιβ πάρτι γκανγκ μπάνγκ.....
ευχαριστώ δεν θα πάρω.......Εχω ανακαλύψει πολύ πιο ωραία πράγματα στη ζωή μου μετά τον σχολικό/φοιτητικό ψυχαγωγικό αχταρμά.....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Στο BG βρίσκομαι μόνο στα ορθίων βάθος ή σε καναπέ. Η μουσική είναι ευχάριστη αλλά πρέπει να τη χαμηλώσουν ειδικά τις καθημερινές. Έχει χαρακτήρα club προσφέροντας παράλληλα σταθερές και απαράλλαχτες  :2funny::grouphug: υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας. Οι γκόμενες είναι οι πιο ωραίες της Αθήνας αυτή τη στιγμή και μπορεί κάποιος να πιει το ποτό του και go on. Εκεί που θέλει φάπες είναι στη ποιότητα των ποτών, που είναι μόνο μετά από συνεννόηση με το barman
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Στο BG βρίσκομαι μόνο στα ορθίων βάθος ή σε καναπέ. Η μουσική είναι ευχάριστη αλλά πρέπει να τη χαμηλώσουν ειδικά τις καθημερινές. Έχει χαρακτήρα club προσφέροντας παράλληλα σταθερές και απαράλλαχτες  :2funny::grouphug: υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας. Οι γκόμενες είναι οι πιο ωραίες της Αθήνας αυτή τη στιγμή και μπορεί κάποιος να πιει το ποτό του και go on. Εκεί που θέλει φάπες είναι στη ποιότητα των ποτών, που είναι μόνο μετά από συνεννόηση με το barman

μου αρέσει που γράφεις ότι θέλω να πω με διπλωματικό και ευγενικό τρόπο. Να κατέβεις στις εκλογές έχεις τρελλό μέλλον......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom