Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μαζντάκο  εγώ  πίνω  μόνο σοφιστικέ  κοκτέιλς

Σε  λίγο  μανάρι  μου  θα  έχεις την απίτηση  να  πιούμε  και φιάλη  σπέσιαλ λές  και είμαστε  στο Παγκόσμιο  του '85
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Φυσικά και μπαίνει. Όλοι μπαίνουν εδώ για να ενημερωθούν. Και οι κοπέλες όλων των ειδικοτήτων εδώ μπαίνουν και διαφημίζονται και μερικές μιλάνε  κιόλας με τους πελάτες .. Είσαι και Ανώτερος .. Σε μερικά χρόνια 2 μαγαζιά strip θα μείνουν στη Συγγρού .. Το Alcatraz και το Kinky. Το πολύ πολύ να τη γλιτώσει και το Ανατολή αν με Παραπλήσιο studio τα βρούν και συγχωνευτούν..

Υ.Γ. Μήπως είσαι Πιλότος;

Εχεις μιλησει ποτε με ιδιοκτητη στριπ?

Και αντε να πεις οτι μπαινει τι να τις κανει να τις πει γιατι μωρη δεν πηρε πριβε τον Pilio?
Και ποιος ειναι ο Pilio?

(Χωρις παρεξηγηση δεν σε ξερω, Χαρην του παραδειγματος μιλαω)

Καθε καριολα εχει δικαιωμα να πει οτι δεν γουσταρω τον ταδε για πριβε γιατι βρωμαει γιατι ειναι Αλβανος γιατι ειναι χοντρος ή οτι στο διαολο δεν γουσταρει.

Το πορισμα οτι θα μεινει μονο το Αλκατραζ και το Κινκυ που το εβγαλες?
Ξερεις ποσα μαγαζια εχει ο ιδιοκτητης του Κινκυ και του Αλκατραζ?
Η απλα θεωρεις οτι θα κλεισουν ολλα τα αλλα διοτι Κινκυ και Αλκατραζ εχουν τα καλυτερα εμφανισιακα μουνια?

Το ποιος ειμαι το ξερουν λιγοι και καλοι.. Αλλα και απο τα ποστ μου μπορεις να καταλαβεις οτι δεν ειμαι του χωρου αλλα μαθητουδι σαν ολλους μας..
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Μαζντάκο  εγώ  πίνω  μόνο σοφιστικέ  κοκτέιλς

Σε  λίγο  μανάρι  μου  θα  έχεις την απίτηση  να  πιούμε  και φιάλη  σπέσιαλ λές  και είμαστε  στο Παγκόσμιο  του '85

Περιμενε και αν ολλα παν καλα απο βδομαδα θα το γιορτασουμε αναλογος μεχρι και χαβιαρι beluga Θα παρουμε :rockon:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Όχι  ρε  χαβιάρι  και  σαμπανια  στα  κωλάδικα .

Το πολύ  πολύ  βοτκίτσα
Βούτυρο
Μπλίνις  και  κάτι  παστα  ψάρια  ρώσσικα

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Διότι  άμα  παραγγείλεις  εκεί  χαβιάρι  σου  φέρνουνε  ποντικοκούραδα περασμένα  με  κάμελ


Υ.Γ

Σεβρούγκα  να  προτιμάς  είναι πιο ψαγμένο
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Ε τοτε να παρουμε Βοτκιτσα αλλα για να ταιριαζει και με την κατασταση θα ποιουμε

Saaga 1763


http://[URL unfurl="true"]www.blogcdn.com/www.luxist.com/media/2008/04/saaga1lhm.jpg[/img[/URL]]

Ετσι για να γουσταρει και η παρεα  :headbang3:
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Πουρ να σου φερω τσιπουρακι αγνο απο τον μπαρμπα μου απο το Country house?
Κανα ματσακι ριγανι και τσαι του βουνου?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Κάνει  καλό  καζανιαστό  ο  μπάρμπας ?

Άμα  φέρεις  τέτοια  βοτκίτσα  να  πάρουμε  σεβρούγκα  περσικό
που  είναι  και καλύτερο  από  το υπερτιμημένο ρώσσικο
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Δε  μου  λες  μαζντάκο  το τσίπουρο  θα  το πιούμε  με  τσιτσίραυλα  και  κάπαρη , ή με  σκουμπρί  και λακέρδα ?
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1

παιδιά έχει έρθει ένα ελληνάκι 19 μαίων φρεσκο όπως ο ροφός του αιγαίου με ένα σωμα απιστευτο.Δεν ξερω τίποτα αλλο.......επίσης μιά τζούλια ξανθό τουμπανέξ λεει πολλά....η ίβα μουνάρα όπως πάντα,αλλά αστρεσάριστη για τον ....κάματο...

Αυτος ο καλος ανθρωπος εγραψε το παραπανω μηνυμα απο τις 18/7..Για να μην χανουνε ορισμενοι τον χρονο τους και την υπομονη τους με αλλες..
Για "καθαρη κουρτινα", μπορουν να πανε ακριβως διπλα..
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Δε  μου  λες  μαζντάκο  το τσίπουρο  θα  το πιούμε  με  τσιτσίραυλα  και  κάπαρη , ή με  σκουμπρί  και λακέρδα ?

Σκουμπρι και λακερδα !!!

Σου φερα ενα μπουκαλακι καζανιστο χομ μειντ σπεσιαλ απο τα χαϊλαντς της Ελλαδος !!!

Μολις επεστρεψα.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
 

Νο  this  is  greek  moonshine

Πες το οπως θες μωρε !!!

Εφυγα χθες μπαρμπα στις 10.30 πηγα στο καουντρι χαουζ και επεστρεψα σημερα στις 4.

Εφερα τσιπρα και ντοπια κρεατα, Κατσικια, σπαλομπριτζολες, σπλιναντερα και λουκανικα με πρασσο.

Βλαχος τελειως τελειομενος μιλαμε. Στον γυρισμο εβαλα και Πυργακη mix με το Last Summer !!!
 

gossipas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Εχω να πατησω καμια 15αρια μερες κινκυ. Τελευταια φορα παταρι δεν ειχε. Αλλα πιπες περνανε και χωρις παταρι.
Παντως και στο BG περνουνε πιπες.στο δωματιακι  πισω απο τους καθρεπτες....(?)πρωτη και καλυτερη η Μαρθα και ακολουθουν Σονια Κλεοπατρα(μπαζο) Μπιανκα και Βιβιαν
ειδικα η Μαρθα δεν πεζετε με 10 καρτες και γλυφομουνι σαφηνει να της κανεις και να βαλεις δαχτυλα και να στον ρουφιξει λιγο(χωρις χυσιμο)
ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ περνει 30 αρκει να μην παρεις καρτες απο τον σερβιτορο και να της τα δωσεις στο χερι....
τωρα με τις πεινες ολα τα κανουν σιγα σιγα
 

pain21

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2007
Μηνύματα
206
Like
2
Πόντοι
1
Παντως και στο BG περνουνε πιπες.στο δωματιακι  πισω απο τους καθρεπτες....(?)πρωτη και καλυτερη η Μαρθα και ακολουθουν Σονια Κλεοπατρα(μπαζο) Μπιανκα και Βιβιαν
ειδικα η Μαρθα δεν πεζετε με 10 καρτες και γλυφομουνι σαφηνει να της κανεις και να βαλεις δαχτυλα και να στον ρουφιξει λιγο(χωρις χυσιμο)
ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ περνει 30 αρκει να μην παρεις καρτες απο τον σερβιτορο και να της τα δωσεις στο χερι....
τωρα με τις πεινες ολα τα κανουν σιγα σιγα
Η Μαρθα μονο με 10 καρτες τα κανει ολα αυτα???? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Ειναι και μουναρα η γυναικα.
Τοτε γιατι να παρει καποιος τη Κλεοπατρα που ειναι ΤΟ ΜΠΑΖΟ ,δε βλεπεται ουτε με σακουλα στη μαπα και να δωσει 300 Γιουρια για μια πιπα!!!!!! Ακου 30 καρτες. Εσυ πού ξερεις για τα 300 τις Κλεοπατρας? Εδωσες τοσα χρηματα για μια πιπα???
Τωρα για τις υπολοιπες που λες οτι τα κανουν ολα, για τη Βιβιαν ξερω οτι δεν υπαρχει τετοια περιπτωση. Μιλαει πολυ,δε κανει τιποτα. Οταν λεμε κατι να το λεμε επειδη ξερουμε και οχι για ρεσιτάλ παπαρολογιας.
Και επειδη για τη συγκεκριμενη που λες δε παιζει με τιποτα πιπα και μουνοχερα και γλυφομουνια, με βαζει σε σκεψη γενικα για την ποιοτητα των πληροφοριων σου. Για κατι ρουμανες εκει μεσα δεν εχεις κατι να μοιραστεις μαζι μας???
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Στο Kinky, Λίντο, Ανατολή και Rasputin .. έχει και γαμήσι (μέσα στο μαγαζί). Την Κυριακή που μας πέρασε γάμησα  και μια Εσθονή στις Μούσσες.

Στο Κινκυ ποια γαμιετε εντος καταστηματος? Για πιπες ξερω αλλα και για τα εκτος γαμησια.

Αλλα για γαμησι εντος μονο μια τυπισα περναει απο το μυαλο μου.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εχετε ξεφυγει...χαλαρωστε λιγο...
 

sexy_seven

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
46
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Παντως και στο BG περνουνε πιπες.στο δωματιακι  πισω απο τους καθρεπτες....(?)πρωτη και καλυτερη η Μαρθα και ακολουθουν Σονια Κλεοπατρα(μπαζο) Μπιανκα και Βιβιαν
ειδικα η Μαρθα δεν πεζετε με 10 καρτες και γλυφομουνι σαφηνει να της κανεις και να βαλεις δαχτυλα και να στον ρουφιξει λιγο(χωρις χυσιμο)
ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ περνει 30 αρκει να μην παρεις καρτες απο τον σερβιτορο και να της τα δωσεις στο χερι....
τωρα με τις πεινες ολα τα κανουν σιγα σιγα

Που είναι το δωματιάκι πίσω από τους καθρέπτες ? Χάνω κάτι...????
 

sovietlover

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
143
Like
2
Πόντοι
1
Έπεσε η δουλειά και πλακώσανε οι νταβατζήδες να διαφημίσουν την πραμάτεια τους :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom