Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
παιδιά έχει έρθει ένα ελληνάκι 19 μαίων φρεσκο όπως ο ροφός του αιγαίου με ένα σωμα απιστευτο.Δεν ξερω τίποτα αλλο.......επίσης μιά τζούλια ξανθό τουμπανέξ λεει πολλά....η ίβα μουνάρα όπως πάντα,αλλά αστρεσάριστη για τον ....κάματο...
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
παιδιά έχει έρθει ένα ελληνάκι 19 μαίων φρεσκο όπως ο ροφός του αιγαίου με ένα σωμα απιστευτο.Δεν ξερω τίποτα αλλο.......επίσης μιά τζούλια ξανθό τουμπανέξ λεει πολλά....η ίβα μουνάρα όπως πάντα,αλλά αστρεσάριστη για τον ....κάματο...
αυτη η ιβα μηπως εχει παραμετρες ασχολίες για να μην στρεσαρεται τόσο.....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Η Σειλα που κάποιοι εχουν ερωτα ειναι ακομη στο μαγαζι.....προς ενημερωση σας από τις παλιές έχουν φύγει λυδία,ήρα,κατρίν(κίνκυ),μόνικα(όχι η μόνα λίζα),γκρέυς(κινκυ),αλίνα(κίνκυ),μιρελλα(αρχικα κινκυ,τωρα δε ξερω),μπιάνκα

σταθερες αξιες απο παλια....μαρία,μοντεστα,μονα λίζα,σόνια,βίβιαν,ίβα

νεες αξιες...μανουέλα,τζούλια,σάρα,ελληνίδα πιτσιρίκα


αυτά...
 

sovietlover

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
143
Like
2
Πόντοι
1
Σάββατο ξημερώματα πάντως που πήγα κατά τις 04:30 με 05:00 στο μαγαζί από πελάτες ήταν "τρεις και ο Χατζηπετρής"... Πάνε ανεπιστρεπτί οι παλιές καλές εποχές...
 

sovietlover

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
143
Like
2
Πόντοι
1
Λουκέτο δεν έβαλε όταν ήταν σκέτο Gold, θα βάλει τώρα; :2funny: Άλλωστε όπως ξέρεις πολύ καλά, γιατί παρακολουθώ τα γραφόμενά σου, αυτά τα γαμαζιά χρησιμεύουν και για άλλες... δουλειές!
 

Επισκέπτης
Λουκέτο δεν έβαλε όταν ήταν σκέτο Gold, θα βάλει τώρα; :2funny: Άλλωστε όπως ξέρεις πολύ καλά, γιατί παρακολουθώ τα γραφόμενά σου, αυτά τα γαμαζιά χρησιμεύουν και για άλλες... δουλειές!

δλδ τώρα δεν είναι σκέτο Gold ?  :huh:

κ μ'έχεις παρεξηγήσει...πάντα ότι μου λένε μεταφέρω...δεν ξέρω τίποτα προσωπικά... :rockon:

*πάντως κ το Lido..αναδουλειές έχει...το περασμένο σάββατο..(όχι χθες)...είχε 7-8 τραπέζια...κ 2.5 καναπέδες..(εμείς καθόμασταν σε διπλό)!.. :headbang:
 

sovietlover

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
143
Like
2
Πόντοι
1
Φαντάσου το Baby O στην Πειραιώς που ήμουν νωρίτερα, είχε περισσότερο κόσμο από το Gold και παραδόξως για το κοινό του όχι πιτσιρικαρία ή αλλοδαπά (βλ. Πάκηδες, Ρώσους και Αλβανούς), αλλά αρκετούς που κάναν λογαριασμό.
 

Επισκέπτης
Φαντάσου το Baby O στην Πειραιώς που ήμουν νωρίτερα, είχε περισσότερο κόσμο από το Gold και παραδόξως για το κοινό του όχι πιτσιρικαρία ή αλλοδαπά (βλ. Πάκηδες, Ρώσους και Αλβανούς), αλλά αρκετούς που κάναν λογαριασμό.

τίμιες συναλλαγές...αλλά κ πολύ πιο εύκολα διαπραγματεύσιμες...

παντού μετριότητες...άρα ο κόσμος προτιμά το εύκολο...
 

sovietlover

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
143
Like
2
Πόντοι
1
Απλώς, όπως περιγράφεις και εσύ την κατάσταση στο Lido, που μαζί με το Baby Gold πριν από λίγο καιρό ήταν τα κορυφαία, μάλλον κάτι λάθος κάνουν ιδιοκτήτες (;), υπεύθυνοι (;), σερβιτόροι (;), κοπέλες (;), όλοι μαζί (;) ή τους έχει πάρει χαμπάρι ο κόσμος -ειδικά τώρα με την οικονομική στενότητα- και στρέφεται αλλού....
 

Επισκέπτης
Απλώς, όπως περιγράφεις και εσύ την κατάσταση στο Lido, που μαζί με το Baby Gold πριν από λίγο καιρό ήταν τα κορυφαία, μάλλον κάτι λάθος κάνουν ιδιοκτήτες (;), υπεύθυνοι (;), σερβιτόροι (;), κοπέλες (;), όλοι μαζί (;) ή τους έχει πάρει χαμπάρι ο κόσμος -ειδικά τώρα με την οικονομική στενότητα- και στρέφεται αλλού....

μα δεν είναι καλύτερο να γαμάς με 100€ ξενοδοχειάτα...αντί να στην παίζουν με 50€ ή να σε πιπώνουν/γαμούν αγχωμένα με 100€ ?

νομίζω οτι τα στριπ...έπαψαν να είναι στριπ...έγιναν μπουρδέλα...κ τελικά πήραν αυτό που τους άξιζε...κ εννοείται πως η συμπεριφορά όλων των αφεντικών της πλάκας...ήταν της πλάκας...ΠΑΝΤΑ.
 

sovietlover

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
143
Like
2
Πόντοι
1
μα δεν είναι καλύτερο να γαμάς με 100€ ξενοδοχειάτα...αντί να στην παίζουν με 50€ ή να σε πιπώνουν/γαμούν αγχωμένα με 100€ ?

νομίζω οτι τα στριπ...έπαψαν να είναι στριπ...έγιναν μπουρδέλα...κ τελικά πήραν αυτό που τους άξιζε...κ εννοείται πως η συμπεριφορά όλων των αφεντικών της πλάκας...ήταν της πλάκας...ΠΑΝΤΑ.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
παιδιά έχει έρθει ένα ελληνάκι 19 μαίων φρεσκο όπως ο ροφός του αιγαίου με ένα σωμα απιστευτο.Δεν ξερω τίποτα αλλο.......επίσης μιά τζούλια ξανθό τουμπανέξ λεει πολλά....η ίβα μουνάρα όπως πάντα,αλλά αστρεσάριστη για τον ....κάματο...

Αντε παλι να μας βαζεις στην μπριζα..Αυριο μεθαυριο θα παμε να δουμε τον ροφο και το τουμπανεξ.. : :2funny:

 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
μα δεν είναι καλύτερο να γαμάς με 100€ ξενοδοχειάτα...αντί να στην παίζουν με 50€ ή να σε πιπώνουν/γαμούν αγχωμένα με 100€ ?

νομίζω οτι τα στριπ...έπαψαν να είναι στριπ...έγιναν μπουρδέλα...κ τελικά πήραν αυτό που τους άξιζε...κ εννοείται πως η συμπεριφορά όλων των αφεντικών της πλάκας...ήταν της πλάκας...ΠΑΝΤΑ.

και ποιός θα κάνε τα ρόστερ αν δεν υπήρχαν και οι παπαρολόγοι σαν τουτουμού μουά? :grin:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Αντε παλι να μας βαζεις στην μπριζα..Αυριο μεθαυριο θα παμε να δουμε τον ροφο και το τουμπανεξ.. : :2funny:

προσοχή προσοχή!εάν είσαι υπερτασικός να έχεις πάρει χάπια πρίν την οράσεις... :grin:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Πάθε  παιδικέ μου  φίλε τί κάνεις ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom