Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Έφοδος σε στριπτιζάδικο και συλλήψεις
................................................
Οι αστυνομικοί κατέσχεσαν συνολικά 1.350 ευρώ, χρήματα που προέρχονται από την παράνομη δραστηριότητα του στριπτιζάδικου.

Πολύ φτωχομπινέδες πρέπει να ήταν οι θαμώνες του μαγαζιού, εκτός κι αν ο υπεύθυνος είχε προλάβει να καταθέσει το πακέτο στο ΑΤΜ! :cheesy:
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
1350 απο παρανομη δραστηριοτητα. Μαλιστα !

Αντε καταλαβε τωρα ποια απο τις παρακατω πιθανες παρανομιες να επιβεβαιωθηκαν .. το ποτο χωρις αποδειξη ? ο χορος χωρις αποδειξη ? το πριβε ? η φραπεδια ? η υποσχεση για φραπεδια και η μη τηρηση αυτης ? το γκαμησι ?

1350 ευρω πιστευω οτι ειναι αρκετα φραγκα σημερα και σε 1-2 μηνες απο τωρα θα θεωρουνται "υπερογκα" σε σχεση με το το θα επικρατει για καθημερινη.
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
τι 1350 ρεεεεεεε. εγω οταν παω σε στριπ 1350 χαλαω μονο σε τσιγαρα!
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.071
Κριτικές
34
Like
4.049
Πόντοι
4.365
Επίσκεψη στο εν λόγω σωληνάδικο μετά από πολυυυύ καιρό με παλιοπαρέα. Χαλαρή κατάσταση, με λίγες γκομενίτσες και ωραία μουσικούλα. Να δώσω και μία βασική ενημέρωση
- Ποτά Vpower 98 οκτανίων
- Προσωπικό ευγενέστατο και ξεκούραστο
- Ο μονός χορός φαίνεται να καταργήθηκε. Όλες θέλαν να ξεκινήσουν με διπλό και μετά βλέπουμε..
- Βίκη (το ψηλό μελαχρινό τούμπανο). Απίστευτη μουνάρα με μέτριο χορό και μοσχομυριστό νιμού για γλύψιμο
- Σέυλα (το πρώην(?) call-girl). Κατεστραμένη. Δεν βλέπω να επανέρχεται..
- ΚλεοΠΑΡΤΑ (η ντωσε μου εκατό να με γκαμήσεις). Το πριβέ της με πίπα για όποιον τη γουστάρει. Εγώ δεν παίρνω
- Ασιάτισα. Μετριότητα
- Λοιπές ξανθές 1 και 2. Τις είχε πάρει ο ύπνος στο καναπέ
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Επίσκεψη στο εν λόγω σωληνάδικο μετά από πολυυυύ καιρό με παλιοπαρέα. Χαλαρή κατάσταση, με λίγες γκομενίτσες και ωραία μουσικούλα. Να δώσω και μία βασική ενημέρωση
- Ποτά Vpower 98 οκτανίων
- Προσωπικό ευγενέστατο και ξεκούραστο
- Ο μονός χορός φαίνεται να καταργήθηκε. Όλες θέλαν να ξεκινήσουν με διπλό και μετά βλέπουμε..
- Βίκη (το ψηλό μελαχρινό τούμπανο). Απίστευτη μουνάρα με μέτριο χορό και μοσχομυριστό νιμού για γλύψιμο
- Σέυλα (το πρώην(?) call-girl). Κατεστραμένη. Δεν βλέπω να επανέρχεται..
- ΚλεοΠΑΡΤΑ (η ντωσε μου εκατό να με γκαμήσεις). Το πριβέ της με πίπα για όποιον τη γουστάρει. Εγώ δεν παίρνω
- Ασιάτισα. Μετριότητα
- Λοιπές ξανθές 1 και 2. Τις είχε πάρει ο ύπνος στο καναπέ

Τα  χα  γράψει μην  παραπονιέστε !
 

asstender

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
εχει πάει κανενας πρόσφατα? η τριξι και η μαρθα ειναι ακομα εκει?
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Αλλιώς μας τα έλεγες πριν κανενα εξάμηνο!!Τι εγινε φάγαμε πιτόγυρο????? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

εγώ ρε σας δούλευα τόσο καιρό με το μπάζο και τώρα μου λέτε για πιτόγυρα?μιλάμε για μπαζάκι πρώτης διαλογής από πολλές απόψεις...... :uglystupid:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
έμαθα ότι έχουν γίνει αλλαγές στο ρόστερ.Κάποιο πουλάκι μου έστειλε μυνηματιακώς πρόσφατη λίστα με το ανανεωμένο ρόαστ-μπήφ :grin:.

ήτοι...

1)χαρά
2)τρίξυ
3)μοντέστα
4)μαρία
5)....
6)..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom