Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
ειναι ακομα μια ξανθια με τεραστιες βυζαρες εκει παιδια???
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
προς ενημερωση σας από τις παλιές έχουν φύγει  κατρίν(κίνκυ)

αυτά...

για μενα που ειμαι στον εξωτικο Εβρο το εγραψες εεε...! σε ευχαριστω! μη παρω καμια αδεια και να παω χαρουμενος-χαρουμενος και παρω τα αρδιδια μου.

Ωραια η ενημερωση οπως παντα, κοολ παθος, πιο κοολ κ απο τον ανθυπιλαρχο Τζιτζιλωνη
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ειναι ακομα μια ξανθια με τεραστιες βυζαρες εκει παιδια???

εσύ πρέπει να εννοείς την βικτώρια,οπότε σε κατατάσσω στην εποχή του χόμο ερέκτους στριπόγνους καθότι η εν λογω δεσποινιδα εχει αποχωρησει πολύ καιρό απο το ίδρυμα.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
για μενα που ειμαι στον εξωτικο Εβρο το εγραψες εεε...! σε ευχαριστω! μη παρω καμια αδεια και να παω χαρουμενος-χαρουμενος και παρω τα αρδιδια μου.

Ωραια η ενημερωση οπως παντα, κοολ παθος, πιο κοολ κ απο τον ανθυπιλαρχο Τζιτζιλωνη

που είσαι ρε στον έβρο?νεοχώρι,βύσσα,καβύλη,ρύζια,ορμένιο,πλάτη,καστανιές?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.071
Κριτικές
34
Like
4.049
Πόντοι
4.365
σταθερες αξιες απο παλια....μαρία,μοντεστα,μονα λίζα,σόνια,βίβιαν,ίβα
Παλιά αξία ναι. Σταθερή όχι και τόσο.. Τελευταία διετία επέδειξε μεγάλη φραγκοφονίαση. Παλιά το γούσταρε αυτό που έκανε
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
που είσαι ρε στον έβρο?νεοχώρι,βύσσα,καβύλη,ρύζια,ορμένιο,πλάτη,καστανιές?

7 M/K TAΞ Προβατωνα

Μπεεεε Μπεεεε Μπεεεεεε

χαιρετισματα απο τον εξωτικο Προβατωνα κ το ακομα πιο εξωτικο lucky village aka τυχερο! :))

12η ηταν κανεις? "καλυτερα βαγδατη, παρα στη 12η"

να ξυπνησω τιποτα μνημες... σκηνακια στον αετο κ αλλα τετοια εξωτικα. Κουνουπακια απ το Τσερνομπιλ να τσιμπανε πανω απ την παραλλαγη κ αλλα τετοια εμορφα.

Αυτααα...

 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Αν σε αυτούς τους καιρούς το μαγαζί καταφέρνει να μπαίνει μέσα πελάτης που θέλει να ξοδέψει 1-2 κατοστάρικα και να φεύγει στο μισάωρο απογοητευμένος χωρίς να έχει ξοδέψει κάτι, τι να πείς....
Τα ροκάνισε η Ρωξάνη στο απέναντι μαγαζί τελικά...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Αν σε αυτούς τους καιρούς το μαγαζί καταφέρνει να μπαίνει μέσα πελάτης που θέλει να ξοδέψει 1-2 κατοστάρικα και να φεύγει στο μισάωρο απογοητευμένος χωρίς να έχει ξοδέψει κάτι, τι να πείς....
Τα ροκάνισε η Ρωξάνη στο απέναντι μαγαζί τελικά...

κάνοντας τί?το παπί ή την μπριζόλα σε animation? :2funny:
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Προς τον Ιδιοκτήτη της Επιχείρησης : Η κοπελίτσα (Αλεξάνδρα) που κάνει Live Sex με τον gay ρώσο φίλο της - που τη γαμάει με πλαστικό πουλί, σου χαλάει τη επιχείρηση. Αρνήθηκε να μου κάνει prive και αντί αυτού μου έδωσε το τηλέφωνο της και καλά για να την  :fuck1: έξω από το μαγαζί και μετά πήγε και κοιμόταν αγκαλιά με το Μαλάκα της πάνω από 2 ώρες.

Ειναι ερωτευμενο μωρε !!! Ασε που θα ταν και κουρασμενο και για αυτο θα κοιμοταν 2 ωριτσες.

Όταν ζήτησα από το σερβιτόρο να μου τη φέρει και καλά για να την κεράσω 1 ποτό, την ψάρεψα και μου είπε ότι τα έχει με τον τύπο. Επίσης μου είπε ότι είναι μονογαμική  :jerking: :jerking: και ότι δεν πάει με πελάτες (εκ των υστέρων). Άμα είναι μονογαμική γιατί δεν κάνει μόνο sex show όπως το ρεζίλικο πολωνέζικό ζευγάρι του Λίντο - Ανατολή;

Υ.Γ. Φρόντισε την επόμενη φορά που θα έρθω να υπάρχει κουρτίνα.

Μονογαμικη αστο διαολο. Κριση ειλικρινείας την επιασε και σου τα πε ολλα αυτα !!! :rockon:

Το γεγονος οτι μπορει για αλλους λογους να μην γουσταρε να κανει πριβε μαζι σου ή την συγκεκριμενη στιγμη το σκέφτηκες? :idiot:

Υ.Γ. Να τον ενημερωσεις ποτε θα ξανα πας να σιγουρεψει με τον Αληζιωτη οτι θα ειναι ετοιμη η κουρτινα διοτι ειναι και περιοδος διακοπων. :2funny: :2funny: :2funny:


 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εγώ  πάντως  δεν μπορώ  να  καταλάβω  γιατί δεν χρησιμοποιείται  ως  κουρτίνα  το  έτοιμο φουαγιέ .
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Αν Δεν είσαι ο ιδιοκτήτης τι πετάγεσαι σαν την ΠΟΥΤΣΑ??. Ημουν ξεκάθαρος .. ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ απευθύνθηκα Greek Lover :)

Και τι θες ρε να μπει ο ιδιοκτητης να διαβασει στο μπου τα παραπονα σου.

Αντε πες του τα απο κοντα και κλαψου.

Και μαζεψου στους χαρακτηρισμους προς την παρτι μου.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Γιατί  δεν πίνετε  ένα  τζιμ μπημ  με  τζιντερ έιλ  να  ηρεμήσετε ?
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Προσπαθησα ευγενικα και χωρις να σε μαυρισω να σου πω οτι καθε κοπελα στο μαγαζι (ή αρκετες σε πολλα μαγαζια) εχουν δικαιωμα να αρνηθουν πριβε με οποιον πελατη δεν γουσταρουν για οποιοδηποτε λογο.

Το γεγονος του οτι σου ειπε μαλακιες (μονογαμικη αλλα γαμιεμε εκτος, κτλ)θα επρεπε να σε παραξενεψει.

Οπως επισης το γεγονος οτι για ποτο ηρθε. Αρα κανει απλα επιλεκτικη διαλογη στα πριβε και στα γαμησια της.

Τεσπα δεν πειραζει την επομενη φορα θα την ψυλιαστεις.

Pilio εδω προσπαθουμε να κανουμε τον χαβαλε μας και να βοηθεισουμε αν μπορουμε οχι να δειξουμε οτι γαμαμε και εχουμε υψηλα επιπεδα τεστοστερονης.Σε αλλα μερη τα δειχνουμε αυτα.

Φιλικα και παλι..
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Γιατί  δεν πίνετε  ένα  τζιμ μπημ  με  τζιντερ έιλ  να  ηρεμήσετε ?

Κερναω Dry Martini που βρισκετε και δυσκολα σε τετοια μαγαζια  :2funny: :2funny: :2funny:
Και μετα και την πιπα της Ειρηνης ή της Καρμεν ή οποιας αλλης κυριας γουσταρεις  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom