Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gossipas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Η Μαρθα μονο με 10 καρτες τα κανει ολα αυτα???? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Ειναι και μουναρα η γυναικα.
Τοτε γιατι να παρει καποιος τη Κλεοπατρα που ειναι ΤΟ ΜΠΑΖΟ ,δε βλεπεται ουτε με σακουλα στη μαπα και να δωσει 300 Γιουρια για μια πιπα!!!!!! Ακου 30 καρτες. Εσυ πού ξερεις για τα 300 τις Κλεοπατρας? Εδωσες τοσα χρηματα για μια πιπα???
Τωρα για τις υπολοιπες που λες οτι τα κανουν ολα, για τη Βιβιαν ξερω οτι δεν υπαρχει τετοια περιπτωση. Μιλαει πολυ,δε κανει τιποτα. Οταν λεμε κατι να το λεμε επειδη ξερουμε και οχι για ρεσιτάλ παπαρολογιας.
Και επειδη για τη συγκεκριμενη που λες δε παιζει με τιποτα πιπα και μουνοχερα και γλυφομουνια, με βαζει σε σκεψη γενικα για την ποιοτητα των πληροφοριων σου. Για κατι ρουμανες εκει μεσα δεν εχεις κατι να μοιραστεις μαζι μας???

καταρχην για την Κλεοπατρα λαθος διατυπωση δικη μου.οταν ελεγα 30 εννοουσα euros οχι καρτες (αυτο ελειπε....
τωρα οσο για Μαρθα και Βιβιαν δεν το λεω ετσι στην τυχη...τις πηρα και τις 2..μεσα στο δωματιακι...μια καθε φορα οχι μαζι για να εξηγουμαστε.
τωρα αν εσενα στο παιξανε παρθενες δεν φταιω εγω.πη γαινε καθημερινη και μετα μου λες.......
1000% τσεκαρισμενο .....τα κανουν ολα εκτος απο γαμησι.
οσο για ρουμανακια τα αποφευγω οπως ο διαολος το λιβανι..παραξενια μου.αυτα.
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
παιδια μια φορα σε απλο χωρο ενα ρουμανακι μου το εδωσε φορα παρτιδα και το περιποιηθηκα
 

sovietlover

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
143
Like
2
Πόντοι
1
Νταβατζήδες, γαμιάδες, φιδέμποροι και κάθε λογής "φρούτο" άρχισε να μαζεύεται μου φαίνεται...
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
παιδια μια φορα σε απλο χωρο ενα ρουμανακι μου το εδωσε φορα παρτιδα και το περιποιηθηκα

Eμενα μια φορα μου επεστρεψε και το 10αρικο και μετα, αφου με κερασε σφηνακι, με πηγε για βρωμικο εξω απο το Παντειο..!

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Νταβατζήδες, γαμιάδες, φιδέμποροι και κάθε λογής "φρούτο" άρχισε να μαζεύεται μου φαίνεται...
μέχρι να την πέσουν στα μαγαζία πάλι τα στρουμφάκια και να αρχίσουν οι μάπες απ τους μαγαζάτορες.
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Eμενα μια φορα μου επεστρεψε και το 10αρικο και μετα, αφου με κερασε σφηνακι, με πηγε για βρωμικο εξω απο το Παντειο..!
ΑΠΙΣΤΗ ΘΩΜΑΔΕΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ κανω για να το πιστεψετε ????? ετυχε η φαση ξερω εγω ...μπορει να ητανε καβλωμενη καθοτι και ωραιο παιδι ο πουστησ θελω κατι επιδιορθωσεισ ακομα και θα γινω σαν τον πιτ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
ΑΠΙΣΤΗ ΘΩΜΑΔΕΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ κανω για να το πιστεψετε ????? ετυχε η φαση ξερω εγω ...μπορει να ητανε καβλωμενη καθοτι και ωραιο παιδι ο πουστησ θελω κατι επιδιορθωσεισ ακομα και θα γινω σαν τον πιτ

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
ΑΠΙΣΤΗ ΘΩΜΑΔΕΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ κανω για να το πιστεψετε ????? ετυχε η φαση ξερω εγω ...μπορει να ητανε καβλωμενη καθοτι και ωραιο παιδι ο πουστησ θελω κατι επιδιορθωσεισ ακομα και θα γινω σαν τον πιτ
είσαι ιδιος ο richard beer;
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
παντωσ παιδια ειλικρινα γι αυτο παω καμια φορα στο ervtika εχω κοληση με αυτη την πουτανα μαλλον ημουνα την σωστη μερα και ωρα ,μια αλλη φορα που πηγα πριν μηνεσ την βαζω απανω μου και την ετριβα τιποτα  μετα απο ποτο (νερο) ρε τι τησ ελεγα καβλα μου να σε γλυψω και τα σχετικα τπσ ,γαμω τισ ρουμανεσ
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
πηγε κανεις αυτες τις μερες στο ναο? ...θελω να παω σημερα μονο αι μονο για τη μαρτα...ειναι εκει ή λειπει για διακοπες
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
550
Κριτικές
1
Like
388
Πόντοι
26
μια ελενα μελαχρινι με ενα ταττοο (στρινγκ εχει ζωγραφισει στον κολο) τι λειι?απο φραπε η και εξω?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
μια ελενα μελαχρινι με ενα ταττοο (στρινγκ εχει ζωγραφισει στον κολο) τι λειι?απο φραπε η και εξω?

ελενα μανουέλα το πλήρες στριπτηζιακό όνομα.Κορυφαίο κορμάκι,αλλά τον καιφέ ξέχασέ τον.Όσο για έξω i do not know.
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
ρε Δασκαλε η φιλη μας η Τζεσσικα ξερεις που βρισκεται?

Υ.Γ> αν τη θυμασαι βεβαια...

Υ.Υ.Γ η Κατριν πηγε διακοπες τελικα?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ρε Δασκαλε η φιλη μας η Τζεσσικα ξερεις που βρισκεται?

Υ.Γ> αν τη θυμασαι βεβαια...

Υ.Υ.Γ η Κατριν πηγε διακοπες τελικα?

1)R.I.P.

2)Ρώτα με στο κίνκυ...

3)από πότε έχεις να πάς στο μαγαζί?σίγουρα απο το 2007...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom