Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Χτες έκανα ένα πέρασμα από το ίδρυμα μετά από πολύ καιρό... Απογοητευτικό... Έλλειψη πελατών, περίσσεια σιλικόνης. Κάποια στιγμή έσκασαν μύτη και οι Ελλεηνίδες μετά την τσικνίαση και αποχώρησα ησύχως.

Ποιες δουλευαν Καπιτανο ?

Αυτα..
 

monokoloMIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Μπράβο καπετάνιε!!!!!!!!!!! τώρα που εφυγε ο Βοθρος ειναι καιρός για ποιοτική ενημέρωση.
Πουρειτσερ συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!
 

pain21

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2007
Μηνύματα
206
Like
2
Πόντοι
1
Και για να 'χουμε καλο ρωτημα, ποιες εχεις εσυ ?

Αυτα.
Καμια δεν εχω. Απλα το να πεις μια καλη κουβεντα για καποια κοπελα δε σημαινει ουτε οτι εισαι αντρας ουτε γκομενος ουτε νταβατζης της.
Αυτα και απο μενα...
Εσυ γιατι ρωτας... Και να ειχα θα σου ελεγα?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μπράβο καπετάνιε!!!!!!!!!!! τώρα που εφυγε ο Βοθρος ειναι καιρός για ποιοτική ενημέρωση.
Πουρειτσερ συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!
Αγαπητοί  μου τα  συγχαρητήρια  ανήκουν  μόνο σε  σας , εγώ  διερμήνευσα  μόνο  μία καθολική  επιθυμία !
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16

Naftaras

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Το καλητερο κοριτσι μακραν η Βερονικα.

:grin:
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
535
Like
0
Πόντοι
6
Aν και έκατσα μόλις 1.30 ώρα, τα συμπεράσματα που ήθελα να βγάλω τα έβγαλα. Η αλήθεια είναι ότι τις καθημερινές πιστεύω το μαγαζι πέφτει απότομα. Πολύ υποτονικό κλίμα, με το d.j. να προσπαθεί μόνο του να παίξει μπάλα, αλλά επείδη αυτός δε κάνει χορό, να υπερνικάει η νύστα των κοριτσιών. Γενικά οι καθημερινές είναι ότι μπορέσει να αρπάξει ο κώλος μας. Το ΣΚ η αλήθεια είναι το μαγαζί μεταμορφώνεται αλλά εμείς που δουλεύουμε ΣΚ δεν έχουμε ψυχή.
 

ppcos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
76
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
0
Χτεσινή επίσκεψη και όλο το γνωστό ρόστερ ήταν εκεί. Όλες εκτός από τη Σέιλα που όλο μου ξεφεύγει και ακόμα δεν την έχω πάρει χορό γμτ!

Είχαν προστεθεί και μερικές ομορφούλες που δεν ξέρω, είχα καιρό να πάω, καλές μεταγραφές (εμφανισιακά τουλάχιστον). Αν και κάτι έπιασε το μάτι μου στα διπλανά θρεντ ότι και το Lido ανθεί αυτόν τον καιρό το BG συνεχίζει να είναι μάλλον το κορυφαίο, ε;

Εντόπισα τις:

Σόνια, η πληθωρική και πάντα πρόθυμη
Γκρέις, με το πανέμορφο πρόσωπο
Μαρία, η κλασική
Αλίνα, με το απίστευτο φυσικό στήθος (την πήρα χορό μόνο γι'αυτό!)
Κλεοπάτρα, η ακροβάτις (έτσι δεν τη λένε αυτή που κάνει τα αεροπλανικά)
Κατρίν-Κατερίνα, η βετεράνος (δεν ξέρω αν έχει αλλάξει όνομα)
Νταϊάνα, πλατίνα
Μόνικα(?) Πρώην Μόνα Λίζα από Lolita
Ανίτα, η ψηλή oriental
Βικτόρια (?), η ρομαντική (μοιράζει γλσφλ αβέρτα)
Μια φίλη της καστανή ψηλή που δεν κάνει πολλούς χορούς, δεν είναι πιεστική (ο ουμανιστής φίλος μου είπε ότι θα την πάρει την επόμενη φορά γιατί την είδε παραπονεμένη)
Η πολύυυυυυ mature
Πανύψηλη καστανή Σέρβα
Πανύψηλη καστανή που μοιάζει με την από πάνω
Πλατίνα τρελιάρα 30+

Και άλλες, μια καστανή με υπέροχη μυτούλα, άλλο ένα μελαχρινό και 1-2 ξανθιές που δεν ανεγνώρισα!

Από ποιότητα και ποσότητα κοριτσιών σκίζει πάντως το BG.

Λεπτομέρεια: ο DJ είναι κορυφαίος!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Χτεσινή επίσκεψη και όλο το γνωστό ρόστερ ήταν εκεί. Όλες [size=14pt]εκτός από τη Σέιλα[/size] που όλο μου ξεφεύγει και ακόμα δεν την έχω πάρει χορό γμτ!
Δεν ξέρεις τι χάνεις φίλε...Αλλά που είναι η ρουφιάνα πια???? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

planet448

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Χτεσινή επίσκεψη και όλο το γνωστό ρόστερ ήταν εκεί. Όλες εκτός από τη Σέιλα που όλο μου ξεφεύγει και ακόμα δεν την έχω πάρει χορό γμτ!

Είχαν προστεθεί και μερικές ομορφούλες που δεν ξέρω, είχα καιρό να πάω, καλές μεταγραφές (εμφανισιακά τουλάχιστον). Αν και κάτι έπιασε το μάτι μου στα διπλανά θρεντ ότι και το Lido ανθεί αυτόν τον καιρό το BG συνεχίζει να είναι μάλλον το κορυφαίο, ε;

Εντόπισα τις:

Σόνια, η πληθωρική και πάντα πρόθυμη
Γκρέις, με το πανέμορφο πρόσωπο
Μαρία, η κλασική
Αλίνα, με το απίστευτο φυσικό στήθος (την πήρα χορό μόνο γι'αυτό!)
Κλεοπάτρα, η ακροβάτις (έτσι δεν τη λένε αυτή που κάνει τα αεροπλανικά)
Κατρίν-Κατερίνα, η βετεράνος (δεν ξέρω αν έχει αλλάξει όνομα)
Νταϊάνα, πλατίνα
Μόνικα(?) Πρώην Μόνα Λίζα από Lolita
Ανίτα, η ψηλή oriental
Βικτόρια (?), η ρομαντική (μοιράζει γλσφλ αβέρτα)
Μια φίλη της καστανή ψηλή που δεν κάνει πολλούς χορούς, δεν είναι πιεστική (ο ουμανιστής φίλος μου είπε ότι θα την πάρει την επόμενη φορά γιατί την είδε παραπονεμένη)
Η πολύυυυυυ mature
Πανύψηλη καστανή Σέρβα
Πανύψηλη καστανή που μοιάζει με την από πάνω
Πλατίνα τρελιάρα 30+

Και άλλες, μια καστανή με υπέροχη μυτούλα, άλλο ένα μελαχρινό και 1-2 ξανθιές που δεν ανεγνώρισα!

Από ποιότητα και ποσότητα κοριτσιών σκίζει πάντως το BG.

Λεπτομέρεια: ο DJ είναι κορυφαίος!!
ο κορυφαιοσ ?? ειναι του alcatraz και του lido palace pierro αυτα
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ο  κορυφαίος  ήταν  ένας  στο Ράδιο στη Λ. Αλεξάνδρας  που  έβαζε  Αυγερινό
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Πότε ???

Την εποχή του χαλκού (που πήγαινα στο Ράδιο) δεν είχε βγει ακόμα ο Χρηστάρας να μας πει για τα μάτια του κόσμου ...

Ο Σπάρτακος και ο Μιχάλης πάντως στο Γκολντ είναι καλοί στη δουλειά τους ... και να βάζουν πιο συχνά Πέγκυ !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom