Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sovietlover

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
143
Like
2
Πόντοι
1
Ξημερώματα Κυριακής κατά τις 3:00 στο αγαπημένο μας μαγαζί, απογοήτευση σε σχέση με το παρελθόν από προσέλευση κόσμου και προς δυσάρεστη έκπληξη μπαίνοντας μέσα σε χτύπαγε στα ρουθούνια μια μπόχα, που με έκανε να σκεφτώ, ότι πιθανόν ήταν παρών ο vothros άρτι αφιχθείς από την δουλειά. Όπως με ενημέρωσαν όμως, είχε σπάσει η αποχέτευση και πλημμύρισε το υπόγειο. Πιο μέσα δεν ήταν τόσο αισθητή η μπόχα, όμως όποιος πήγε στην τουαλέτα, θα διαπίστωσε με θλίψη -και ιδιαιτέρως όσοι είχαν μόλις απολαύσει τον φραπέ τους- ότι είχαν κλείσει το νερό γι' αυτό το λόγο. Όσον αφορά τα κορίτσια, από τις αξιοπρόσεκτες απουσίες ήταν της Σέιλα, ενώ απ' αυτές που πέρασαν από μπροστά μου διέκρινα από αστέρια την Ένυ η οποία όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο καύλα γίνεται, σαν το παλιό καλό κρασί, την Γκρέις, την Μαρία που την έκανε κατά τις 4:00, την Σόνια που αδυνάτισε και έχει γίναι καύλα, την Αίγλη και την Βίκυ. Είδα ακόμη την Μόνα Λίζα, που αν την δει κάποιος εκτός καταστήματος θα πάθει την πλάκα του, αφού είναι πολύ πιο όμορφη απ' ότι όπως εμφανίζεται στο μαγαζί, την Γιάννα η οποία έχει όμορφα χαρακτηριστικά για Λευκορωσίδα, αλλά δεν ξέρει να τα αναδείξει (σ.σ. προσπάθησα να εντοπίσω τον pour, αλλά δεν τα κατάφερα, εκτός αν την είχε ήδη κάνει) και ακόμη την αδιάφορη για μένα 40αρα με τη μύτη του Καραγκιόζη Μάρτα και τις Βίβιαν, Ρούμπι, Βαλέρια, Νταϊάνα, Κλεοπάτρα, Αλίνα, Τζούλια, Αννίτα (Κινεζοειδές προφανώς από Καζακστάν ή κάπου έκει) και Χαρά. Αποχώρηση κατά τις 7:00 με κεφάλι κουδούνι λόγω κατανάλωσης ισχυρής δόσης πετρελαιοειδών...
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
535
Like
0
Πόντοι
6
Βοrg περιμένουμε..... ξέρεις εσύ
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
μπα, τζάμπα περιμένετε ... πήγα σπίτι για ύπνο τελικά ...

και με πήρε ο ύπνος και ξύπνησα στις 8.30 ... σαν τεμπέλης νιώθω ...
 

pain21

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2007
Μηνύματα
206
Like
2
Πόντοι
1
.....και ακόμη την αδιάφορη για μένα 40αρα με τη μύτη του Καραγκιόζη Μάρτα και τις Βίβιαν, Ρούμπι, Βαλέρια, Νταϊάνα, Κλεοπάτρα, Αλίνα, Τζούλια, Αννίτα (Κινεζοειδές προφανώς από Καζακστάν ή κάπου έκει) και Χαρά. Αποχώρηση κατά τις 7:00 με κεφάλι κουδούνι λόγω κατανάλωσης ισχυρής δόσης πετρελαιοειδών...
Ρε κατι ομορφαντρες και πολυγαμιαδες που διαθετει η πολη μας. :rockon: :rockon: :rockon: Ρε θα τρελλαθουμε... Η Μαρτα μαζι με μερικες αλλες αντικειμενικα ειναι απο τις πιο ωραιες γυναικες στο BG. Την παροιμια με τα κρεμασταρια μαλλον την κατεχεις αρα συνεχισε να αδιαφορεις...
 

sovietlover

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
143
Like
2
Πόντοι
1
Ρε κατι ομορφαντρες και πολυγαμιαδες που διαθετει η πολη μας. :rockon: :rockon: :rockon: Ρε θα τρελλαθουμε... Η Μαρτα μαζι με μερικες αλλες αντικειμενικα ειναι απο τις πιο ωραιες γυναικες στο BG. Την παροιμια με τα κρεμασταρια μαλλον την κατεχεις αρα συνεχισε να αδιαφορεις...

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα ομορφάντρα εραστή. Εσένα μπορεί να σου αρέσει και η κυρ-Ελένη. Όσο για το "αντικειμενικά" που αναφέρεις, έκανες κανένα γκάλοπ ή επειδή αρέσει σε σένα και τα φιλαράκια σου είναι υποχρεωτικό να αρέσει σε όλους; Και στο κάτω-κάτω εσύ γιατί παρεξηγήθηκες; Άνδρας της είσαι, γκόμενός της ή νταβατζής της;
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Δυο φορες την προηγουμενη εβδομαδα, ΠΟΛΥ ψοφια τα πραγματα σε σχεση με το παρελθον, πολυ καλη η Τζουλια για χορο και σε γυναικα για οποιον ενδιαφερεται, εκτος απο μια γλυκα που εχει ετσι κι αλλιως. Αν ειναι ομως τοσο ψοφια τα πραγματα στο BG Πεμπτη βραδυ.....
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ρε κατι ομορφαντρες και πολυγαμιαδες που διαθετει η πολη μας. :rockon: :rockon: :rockon: Ρε θα τρελλαθουμε... Η Μαρτα μαζι με μερικες αλλες αντικειμενικα ειναι απο τις πιο ωραιες γυναικες στο BG. Την παροιμια με τα κρεμασταρια μαλλον την κατεχεις αρα συνεχισε να αδιαφορεις...

Ενσταση..

Αντικειμενικα σχεδον ολες, ειναι μετριες προς ασχημες.Απλα κατσε να τις δεις χωρις τακουνια, στο φως της ημερας.

Υποκειμενικα, η καθε μια, ειναι μια πιθανη μουναρα. Απλα, πιες ενα ποτακι, χαλαρωσε και αστην να σε "ταξιδεψει".

Αυτα..
 

Rake

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Ενσταση..

Αντικειμενικα σχεδον ολες, ειναι μετριες προς ασχημες.Απλα κατσε να τις δεις χωρις τακουνια, στο φως της ημερας.

Υποκειμενικα, η καθε μια, ειναι μια πιθανη μουναρα. Απλα, πιες ενα ποτακι, χαλαρωσε και αστην να σε "ταξιδεψει".

Αυτα..

΄Οσο καιρό διαβάζω το forum του strip (και είναι αρκετός) αναρωτιόμουν αν και ποιος θα έγραφε αυτό το απλό γεγονός .
Respect.
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
1) Αστα τωρα αυτα..Τα γενια μας θα ευλογαμε ? λολ..λολ

2) Γραφε γραφε, κατι μενει..Τα φρεσκα κολουρια καποιου, μπορει να ειναι μπαγιατικα για καποιο αλλο..Σχετικα ειναι ολα..

Παραδειγμα : ενας νεος φιλος εγραψε παραπανω για την Βαλερια..

Περι Βαλεριας, εχω γραψει ηδη 2 φορες λεγοντας απλα, οτι ειναι μια Ρουμανο-βρωμο-πατσαβουρα. Οχι μονο πλακωνει στα γλωσσοφιλα ΑΔΙΑΚΡΙΤΩΣ τον καθε πελατη που θα την κερασει, αλλα εγω εχω αξιοπιστες πληροφοριες οτι μερικες φορες ουτε που πλενεται μεταξυ των φραπεδων ( μπλιαχχχ )..!!

Εγραψε λοιπον ο φιλος οτι "την κερασε 2 ποτα και χορεψαν απλο και πριβε χορο"..Ισως ποτε δεν θα καταλαβει, οτι πιθανως ηταν αλλο ενα θυμα που πληρωσε 110 ευρω για μια απλη μαλακια ..!

Γιατι, το νεο κολπο που κανουν οι Ρουμανο-καργιολες, ειναι αρχικα να σε πηγαινουν για ενα απλο χορο των 10-20 ευρω και μετα πανω στην καυλα να σου λενε.."μωρο μου καυλιαρικο, με αλλα 50 ευρω θα σου τραβηξω μαλακια"..(εχουμε λοιπον 40 ευρω τα ποτα και 70 ευρω για χορο=110 ευρω)

Παρολα αυτα του φιλου του εβγαλε GFE..!! Εμενα μου εβγαλε γελιο...Αλλα σου ειπα.."ΟΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ"..!!..

Οποτε αγαπητε Πουρε και λοιποι φιλοι (παλιοι και νεοι), συνεχιστε εσεις να γραφετε τα γεγονοτα..Εγω ξερω να τα ερμηνευω παρα πολυ καλα.

Αυτα..
Φιλε nokia,δεν διαφωνω με αυτα που γραφεις.Αλλωστε στο τελος γραφω οτι μου εβγαλε gfe αλλα λεω οτι αυτες οι κοπελες ετσι κανουν για να σε κανουν πελατη.Μερικοι πανε και τα σκανε,αλλοι παλι οχι.Ειναι καθαρα προσωπικη επιλογη του καθενα απο εμας.Στο συγκεκριμενο μαγαζι μπορει να εχεις παει πιο πολλες φορες απο μενα και ειναι λογικο να γνωριζεις περισσοτερα.Για μενα ηταν η πρωτη φορα και ειπα να δοκιμασω.Δεν πηγαινω γενικα σε στριπ,αλλα ενταξει παρασυρθηκα,και χαλασα οπως λες 110 ευρω για 2 ποτα και μια μαλακια!!!Ναι ειναι βλακεια μπορεις να πεις αλλα εγινε.Οπως επισης γραφω το show γενικα δεν ειναι full nude ουτε καν στο πριβε που το χρεωνουν 50ευρω. :)
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Φίλοι συναθλητές,

για σκεφτείτε, πόσες γυναίκες γνωρίζετε οι οποίες είναι όμορφες και εντυπωσιακές χωρίς μακιγιάζ, κομμωτήριο, φανταχτερά σέξυ ρούχα ?

Η προσωπική μου άποψη είναι ότι αρκετές κοπέλες του γκολντ είναι πάνω από το μέσο όρο τελείως άτιαχτες.

Αν τώρα προσθέσεις όλο το πακέτο και ότι οι περισσότερες έχουν πολύ καλά σώματα (ακόμα και χειρουργικώς βελτιωμένα),
σαφώς είναι πολύ πιο ελκυστικές από τη μέση Ελληνίδα που θα πετύχεις στο δρόμο.

Τώρα αν κάποιος διαφωνεί, δικαίωμα του, περί προσωπικού γούστου δεν μπορεί να πει κανείς τίποτα.

αυτά...!!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Έτσι  ρε  Μπόργκι  , όχι  όποια  δε  μας  κάθεται  είναι  πατσαβούρα !
Ρε  μάγκες  για  να  πάτε  να  τις  δείτε βαμμένες ,  με  τακούνι εικοσάποντο και κορδονάκι δεν πάτε ?
Άμα  τις  θέτε  με  μπουρνούζι παντόφλα  και natural look παντρευτείτε  τις  να  σας  κάνουν μπλίνις
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
535
Like
0
Πόντοι
6
Αν τώρα προσθέσεις όλο το πακέτο και ότι οι περισσότερες έχουν πολύ καλά σώματα (ακόμα και χειρουργικώς βελτιωμένα),
σαφώς είναι πολύ πιο ελκυστικές από τη μέση Ελληνίδα που θα πετύχεις στο δρόμο.

Τώρα αν κάποιος διαφωνεί, δικαίωμα του, περί προσωπικού γούστου δεν μπορεί να πει κανείς τίποτα.

αυτά...!!!

Συγνώμη αλλά διαφωνώ. Ένα βράδυ αν κυκλοφωρήσεις έξω, ειδικά το καλοκαίρι σε ΄κάποι παραλιακό club, πιστεύω θα συναντήσεις πολύ ποιο ωραίες γκόμενες. Απλά μερικές σε κάποια ιδρύματα τις έχουμε παρεξηγήσει επείδη και μόνο φαντάζουν εύκολες στα δικά μας μάτια. Απλά και οι Ελληνίδες είναι λίγο παρεξηγημένες. Λίγο κάγκουρας να μην είσαι τις τρως έυκολα. Εννοώ και σε κορμιά και σε ομορφιά βέβαια
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Έτσι  ρε  Μπόργκι  , όχι  όποια  δε  μας  κάθεται  είναι  πατσαβούρα !
Ρε  μάγκες  για  να  πάτε  να  τις  δείτε βαμμένες ,  με  τακούνι εικοσάποντο και κορδονάκι δεν πάτε ?
Άμα  τις  θέτε  με  μπουρνούζι παντόφλα  και natural look παντρευτείτε  τις  να  σας  κάνουν μπλίνις

+1000, αυτο ειναι το πνευμα. Αν τωρα καποιος μπλεκει το strip με το flirt σε bar.....περαστικα
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Συγνώμη αλλά διαφωνώ. Ένα βράδυ αν κυκλοφωρήσεις έξω, ειδικά το καλοκαίρι σε ΄κάποι παραλιακό club, πιστεύω θα συναντήσεις πολύ ποιο ωραίες γκόμενες.

Συγνώμη αλλά διαφωνώ. Όποιο βράδυ και αν κυκλοφωρήσεις, οποιαδήποτε εποχή, πιστεύω ΔΕΝ θα συναντήσεις πολύ ποιο ωραίες γκόμενες.


και να προσθέσω ότι η (ΒΠ) νοοτροπία του ντύνομαι, φτιάχνομαι και πάω και ανεβαίνω στο τραπέζι για δουν το βρακί μου και να με χαζεύουν οι γύρω λιγούρηδες αλλά δε μιλάω σε κανέναν παρά μόνο στη παρέα μου, εμένα μου σπάει τα νεύρα.

Βέβαια εξαρτάται από τον τύπο της διασκέδασης που προτιμάει ο καθένας μας ... οπότε μπαίνουμε για άλλη μία φορά σε τελείως υποκειμενικά ύδατα, οπότε κολοκυθόπιτα ...

τα σέβη μου...!!!
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
535
Like
0
Πόντοι
6
Συγνώμη αλλά διαφωνώ. Όποιο βράδυ και αν κυκλοφωρήσεις, οποιαδήποτε εποχή, πιστεύω ΔΕΝ θα συναντήσεις πολύ ποιο ωραίες γκόμενες.


και να προσθέσω ότι η (ΒΠ) νοοτροπία του ντύνομαι, φτιάχνομαι και πάω και ανεβαίνω στο τραπέζι για δουν το βρακί μου και να με χαζεύουν οι γύρω λιγούρηδες αλλά δε μιλάω σε κανέναν παρά μόνο στη παρέα μου, εμένα μου σπάει τα νεύρα.

Βέβαια εξαρτάται από τον τύπο της διασκέδασης που προτιμάει ο καθένας μας ... οπότε μπαίνουμε για άλλη μία φορά σε τελείως υποκειμενικά ύδατα, οπότε κολοκυθόπιτα ...

τα σέβη μου...!!!

Επείδη είπες μεγάλη κουφέντα, μπες στο Blog μου και διάβασε αυτό που έγραψα σήμερα εν βρασμό ψυχής. Thanks Borg, είσαι τεράστιος.....
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Επείδη είπες μεγάλη κουφέντα, μπες στο Blog μου και διάβασε αυτό που έγραψα σήμερα εν βρασμό ψυχής. Thanks Borg, είσαι τεράστιος.....

Διάβασα και φυσικά δεν άντεξα ... σχολίασα ...

Οσο για πόσο "τεράστιος" είμαι ... κάνω διαίτα  :2funny:
 

pain21

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2007
Μηνύματα
206
Like
2
Πόντοι
1
Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα ομορφάντρα εραστή. Εσένα μπορεί να σου αρέσει και η κυρ-Ελένη. Όσο για το "αντικειμενικά" που αναφέρεις, έκανες κανένα γκάλοπ ή επειδή αρέσει σε σένα και τα φιλαράκια σου είναι υποχρεωτικό να αρέσει σε όλους; Και στο κάτω-κάτω εσύ γιατί παρεξηγήθηκες; Άνδρας της είσαι, γκόμενός της ή νταβατζής της;
Το ιδιο μπορω να πω και εγω για σενα.Τι εισαι γκομενος ή νταβατζης της Ενυς,της Sheylas ή δε ξερω ποιας αλλης που προμοταρεις? Υπαρχει χαος το να λες οτι μια γκομενα δεν ειναι το στυλ που μου αρεσει,δεν ειναι του γουστου μου και αλλο να λες μια αντικειμενικα εμφανισημη κοπελα οτι ειναι καπως... Αυτο δειχνει εμπαθεια και καποιο απωθημενο.
Οχι, η Κυρα Ελενη απο την Καλαματα δεν μου αρεσει. Ολη δικια σου...
Γκαλοπ δεν κανω.
Ουτε σε μενα ουτε στα φιλαρακια μου αρεσει η κοπελα με τον τροπο που το εννοεις εσυ.
Δεν ειμαι νταβατζης της Μαρτας. Αλλες εχω...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Χτες έκανα ένα πέρασμα από το ίδρυμα μετά από πολύ καιρό... Απογοητευτικό... Έλλειψη πελατών, περίσσεια σιλικόνης. Κάποια στιγμή έσκασαν μύτη και οι Ελλεηνίδες μετά την τσικνίαση και αποχώρησα ησύχως.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Χτες έκανα ένα πέρασμα από το ίδρυμα μετά από πολύ καιρό... Απογοητευτικό... Έλλειψη πελατών, περίσσεια σιλικόνης. Κάποια στιγμή έσκασαν μύτη και οι Ελλεηνίδες μετά την τσικνίαση και αποχώρησα ησύχως.
οταν αρχιζει η κωμωδια φευγεις καπετανιε μου ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom