Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
και είναι πλέον "αύριο" ...

και περιμένουμε ...!!!
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
535
Like
0
Πόντοι
6
Από όλη τη χτεσινή συζήτηση από την οποία δυστυχώς ήμουνα απών, ένα έχω να δηλώσω. Μα καλά ρε tefariki από όλες τις κοπέλες του Golg σου αρέσει η χειρότερη......... Έλεος, τόσα θρεφτάρια εκεί κόλλησες. Τι σου αρέσει δηλαδή. Έχεις δει τις ρόγες της. Η μια κοιτάει ανατολή και η άλλη δύση. Αύτη πρέπει να κάνει μύνηση στο πλαστικό χειρόργο της για το τερατούργιμα που της έφτιαξε. Άσε που είναι και η ποιο ξενέρωτη εκεί μέσα. Έλεος...........
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ρε  λαμόγια  είπαμε  θα  ενημερώνω  μόνο  για  κάτι  ξεχωριστό !
Τα  στάνταρ  δεν  θα  τα  λέω  κουράζομαι !
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ρε  λαμόγια  είπαμε  θα  ενημερώνω  μόνο  για  κάτι  ξεχωριστό !
Τα  στάνταρ  δεν  θα  τα  λέω  κουράζομαι !

Δεν εισαι δικαιος..Τεσπα αφου κουραζεσαι αστο..δεν πειραζει.

Αυτα..
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290



Όχι  και  δεν είμαι  δίκαιος .
Είμαι  πιο δίκαιος  και από τον δίκαιο Αριστείδη !
Όμως , τί  να  γράφω  συνέχώς , πήγα  εκεί  τρίψιμο , ποτοθεραπεία , ρόφημα  η  τάδε  φορτώνεται , η  άλλη  κάνει  πριβέ  50 με  εξτρά ?
Αφού  τα  έχω  γράψει κατά  καιρούς  αναλυτικά .
Είπαμε  . Μόνο φρέσκα  κουλούρια .
( κυριολεκτικά και μεταφορικά )
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Καλησπερα.Ειπα και γω με ενα φιλαρακι μου να δοκιμασουμε το εν λογω ιδρυμα και κατεβηκαμε την παρασκευη.Αρκετες κοπελες και εμφανισιμες,αν και με αυτην που επαθα την πλακα μου ηταν η κοντεστα αν λεω καλα το ονομα(κατι τετοιο ακουσα απο εναν σερβιτορο που ρωτησα).Ειναι πολυ εντυπωσιακη και με εφτιαχνε πολυ αυτο το ολοσωμο που φοραγε,με το πολυ στενο σε σχημα ν στο κατω μερος.Γνωρισαμε τις Αλινα,Ρουμπη,Βαλερια(με την οποια ηπια 2 ποτακια και μετα πηγαμε για χορο,απλο και πριβε με φραπεδιασμα!!}Αλλα ονοματα δεν πολυθυμαμαι,το μαγαζι σε γενικες γραμμες ειναι καλο,αν και θα προτιμουσα το show στην πιστα να ηταν full naked και νομιζω οτι ειναι απαραδεκτο στο πριβε να δινεις 50 ευρω και η κοπελα να μην βγαζει το στρινγκ,δηλαδη χρεωνουν την φραπεδια 50ευρω,και δεν αφηνουν(εμενα τουλαχιστον,δεν ξερω για αλλους,θα ξαναπαω και αλλη φορα για πιο σιγουρα συμπερασματα)ουτε να βαλεις χερι απο μεσα.Αυτα σε γενικες γραμμες,παντως η Βαλερια μου εβγαλε πολυ gfe αλλα αυτο ειναι μαλλον κατι το λογικο σε τετιοια μαγαζια για να σε κανουν πελατη.Ελπιζω να μην κουρασα,να στε καλα!!!  
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Παίζει μία μικρή πιθανότητα να περάσω σήμερα νωρίς για ένα ποτό, αλλά θα το ξέρω τελευταία στιγμή ...

Βασικά θέλω να δω ποιά είναι η Γιάννα ...
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Καλησπερα.Ειπα και γω με ενα φιλαρακι μου να δοκιμασουμε το εν λογω ιδρυμα και κατεβηκαμε την παρασκευη.Αρκετες κοπελες και εμφανισιμες,αν και με αυτην που επαθα την πλακα μου ηταν η κοντεστα ...

Μοντέστα  :grin:
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Ευχαριστω για την διορθωση Borg.Ε,της αλλαξα λιγο το ονομα,αντι για Μοντεστα,Κοντεστα.Λες να παρεξηγηθει? :cheesy:Πλακα κανω.Παντως η γυναικα ειναι :o!!!!!!!!!για τα δικα μου γουστα.Κανει και αυτη φραπε?Ε?Κανει?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Παίζει μία μικρή πιθανότητα να περάσω σήμερα νωρίς για ένα ποτό, αλλά θα το ξέρω τελευταία στιγμή ...

Βασικά θέλω να δω ποιά είναι η Γιάννα ...
Είσαι  φιλοπερίεργος !
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
535
Like
0
Πόντοι
6
Άντε πήγαινε να δεις τη Γιάννα και μετά έλα να κλάψουμε μαζί. Πάντως αυτό το θρευτάρι όποιος το φορτώσει θα τον ανακοιρύξω strip ευεργέτη. Εκτός αν το φόρτωσε ήδη ο Pur oπότε ο τίτλος παραμένει ως έχει
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Vitsi  φίλε  μου  πλέον  στο facebook  μη  ρίχνεις άδεια  για  να πιάσεις  γεμάτα . Και να  διορθώσεις  τα  ινδάλματά  σου  από Medellin  μεριά  , διότι  η  οικογένεια  Gaviria είχε  το τέλος  των ατρειδών .
Τελος , μη  πιστευεις  τα  περί  ευεργεσιών .
Η  εποχή  του  Δρ. Τζέκυλ 30+ παρήλθε  ανεπιστρεπτί . Τώρα  υπάρχει  μόνο  ο Μίστερ Χάιντ  pourager .
Υ.Γ.
Μη  πιστεύεις σε  όλα  τους  φίλους  σου  που  γιορτάζουν  του  Αγίου Ρούφου . Ο Έητζερ  τεστάρει  και  αφήνει  τους  άλλουν να  δουν ό,τι θέλει . Κατόπιν  συνήθως  ρίχνει άκυρα .
Με  τον  γερούλη  έρχεται όποιος  θέλει , αλλά  μένει όποιος  αξίζει  , μπορεί και αντέχει !
Comprende  Amigo ?
ΥΓ2
Μ΄ αρέσει  η  πολυθεματικότητα  του  blog  σου ! Είσαι  από  τους  κορυφαίους  έλληνες  blogers ! Πιστεύω  ότι  το blog  σου  όλοι οι μπορδελιάρηδες  και  σωληνόβιοι πρέπει να το  παρακολουθούν . Το  θέμα  με  το grand theft auto Μίλησε  στην ψυχή  μου !

 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
535
Like
0
Πόντοι
6
Vitsi  φίλε  μου  πλέον  στο facebook  μη  ρίχνεις άδεια  για  να πιάσεις  γεμάτα . Και να  διορθώσεις  τα  ινδάλματά  σου  από Medellin  μεριά  , διότι  η  οικογένεια  Gaviria είχε  το τέλος  των ατρειδών .
Τελος , μη  πιστευεις  τα  περί  ευεργεσιών .
Η  εποχή  του  Δρ. Τζέκυλ 30+ παρήλθε  ανεπιστρεπτί . Τώρα  υπάρχει  μόνο  ο Μίστερ Χάιντ  pourager .
Υ.Γ.
Μη  πιστεύεις σε  όλα  τους  φίλους  σου  που  γιορτάζουν  του  Αγίου Ρούφου . Ο Έητζερ  τεστάρει  και  αφήνει  τους  άλλουν να  δουν ό,τι θέλει . Κατόπιν  συνήθως  ρίχνει άκυρα .
Με  τον  γερούλη  έρχεται όποιος  θέλει , αλλά  μένει όποιος  αξίζει  , μπορεί και αντέχει !
Comprende  Amigo ?
ΥΓ2
Μ΄ αρέσει  η  πολυθεματικότητα  του  blog  σου ! Είσαι  από  τους  κορυφαίους  έλληνες  blogers ! Πιστεύω  ότι  το blog  σου  όλοι οι μπορδελιάρηδες  και  σωληνόβιοι πρέπει να το  παρακολουθούν . Το  θέμα  με  το grand theft auto Μίλησε  στην ψυχή  μου !

Πρώτον, όπως είδες και στο facebook, είμαι υπαρκός και δε κρύβομαι από κανένα. Όποιος θέλει μπορεί να με κάνει add στο facebook να δει και ποιος είμαι και τι ρόλο βαράω αλλά να δει και real photos μου. Όπως είπα, είμαι καθαρός, δεν είμαι παπαγαλάκι κανενός και δε πάνω απ΄'ολα τις προθέσεις μου πλέον τις γνωρίζετε όλοι.

Δεύτερον δε ρίχνω άγκυρα. Εγώ προσωπικά σε κατατάσω σαν ένα από τους καλύτερος κυνηγούς φραπεδο-ταλέντων.

Τρίτον, επειδή όπως είπα δεν είμαι παπαγαλάκι κανενός και ότι κάνω, ειδικά στο blog μου το κάνω από αγάπη και μόνο αρνήθηκα διαφήμιση από μαγαζί για αυτό λόγο. Άλλοι θα με μούτζωναν αλλά εδώ θέλω να είμαι καθαρός με τον ευατό μου πάνω απ' όλα

Τέταρτον, μα καλά στο τελευταίο θέμα τι σε τράβηξε, να μου έλεγες για οποιοδήποτε άλλο να πω ναι. Αλλά το videogame. Tέλος πάντως, αβυσσός

Πέμπτον με τη εποχή 30+ θυμάσαι ότι είμασταν στα μαχαίρια? Ευτυχώς που τελείωσε, όπως τελείωσε και για εμένα η εποχή strip.gr. Άρα καλύτερα και για τους δυο μας.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Πρώτον, όπως είδες και στο facebook, είμαι υπαρκός και δε κρύβομαι από κανένα. Όποιος θέλει μπορεί να με κάνει add στο facebook να δει και ποιος είμαι και τι ρόλο βαράω αλλά να δει και real photos μου. Όπως είπα, είμαι καθαρός, δεν είμαι παπαγαλάκι κανενός και δε πάνω απ΄'ολα τις προθέσεις μου πλέον τις γνωρίζετε όλοι.

Δεύτερον δε ρίχνω άγκυρα. Εγώ προσωπικά σε κατατάσω σαν ένα από τους καλύτερος κυνηγούς φραπεδο-ταλέντων.

Τρίτον, επειδή όπως είπα δεν είμαι παπαγαλάκι κανενός και ότι κάνω, ειδικά στο blog μου το κάνω από αγάπη και μόνο αρνήθηκα διαφήμιση από μαγαζί για αυτό λόγο. Άλλοι θα με μούτζωναν αλλά εδώ θέλω να είμαι καθαρός με τον ευατό μου πάνω απ' όλα

Τέταρτον, μα καλά στο τελευταίο θέμα τι σε τράβηξε, να μου έλεγες για οποιοδήποτε άλλο να πω ναι. Αλλά το videogame. Tέλος πάντως, αβυσσός

Πέμπτον με τη εποχή 30+ θυμάσαι ότι είμασταν στα μαχαίρια? Ευτυχώς που τελείωσε, όπως τελείωσε και για εμένα η εποχή strip.gr. Άρα καλύτερα και για τους δυο μας.

Μου  άρεσε  σαν  αντίληψη  και  αμεσότητα .Το  βίντεο γκαίημ όπως  το αναδεικνύεις  έχει  πολλά  να  πει  στο σύγχρονο στριποφιλ . Αξίζουν και οισκηνές  από το  βίντεογκέιμ όπως  παρατίθενται  και  με  τη  σειρά  που  παρατίθενται . Αυτό εννοώ ! Ξεδιπλώνεις  μια  ωραία  μεταμοντέρνη  υπερπραγματικότητα !
Το άλλο για  το Γιανναρά  ήταν  εκπληκτικό , στο έγραψα  και  στο μπλογκ σου  επωνύμως !Δεν εκτείνομαι , γιατί θέλω  να  υποκαύσω  την περιέργεια  στους  άλλους  να  το διαβάσουν !
Και  χωρίς  παρεξήγηση , είμαι  ευτυχής  που  με  καταλαβαίνεις !
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
535
Like
0
Πόντοι
6
Το striptitzadiko blog ήταν και είναι μεγάλη σχολή για όλους μας. Δυστυχώς πλέον δε ζει στη καθημερότητα μας.

(Απάντηση στο Pur σε post στο Blog μου)
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
1) Όχι  και  δεν είμαι  δίκαιος .
Είμαι  πιο δίκαιος  και από τον δίκαιο Αριστείδη !

2) Όμως , τί  να  γράφω  συνέχώς , πήγα  εκεί  τρίψιμο , ποτοθεραπεία , ρόφημα  η  τάδε  φορτώνεται , η  άλλη  κάνει  πριβέ  50 με  εξτρά ?
Αφού  τα  έχω  γράψει κατά  καιρούς  αναλυτικά .
Είπαμε  . Μόνο φρέσκα  κουλούρια .
( κυριολεκτικά και μεταφορικά )

1) Αστα τωρα αυτα..Τα γενια μας θα ευλογαμε ? λολ..λολ

2) Γραφε γραφε, κατι μενει..Τα φρεσκα κολουρια καποιου, μπορει να ειναι μπαγιατικα για καποιο αλλο..Σχετικα ειναι ολα..

Παραδειγμα : ενας νεος φιλος εγραψε παραπανω για την Βαλερια..

Περι Βαλεριας, εχω γραψει ηδη 2 φορες λεγοντας απλα, οτι ειναι μια Ρουμανο-βρωμο-πατσαβουρα. Οχι μονο πλακωνει στα γλωσσοφιλα ΑΔΙΑΚΡΙΤΩΣ τον καθε πελατη που θα την κερασει, αλλα εγω εχω αξιοπιστες πληροφοριες οτι μερικες φορες ουτε που πλενεται μεταξυ των φραπεδων ( μπλιαχχχ )..!!

Εγραψε λοιπον ο φιλος οτι "την κερασε 2 ποτα και χορεψαν απλο και πριβε χορο"..Ισως ποτε δεν θα καταλαβει, οτι πιθανως ηταν αλλο ενα θυμα που πληρωσε 110 ευρω για μια απλη μαλακια ..!

Γιατι, το νεο κολπο που κανουν οι Ρουμανο-καργιολες, ειναι αρχικα να σε πηγαινουν για ενα απλο χορο των 10-20 ευρω και μετα πανω στην καυλα να σου λενε.."μωρο μου καυλιαρικο, με αλλα 50 ευρω θα σου τραβηξω μαλακια"..(εχουμε λοιπον 40 ευρω τα ποτα και 70 ευρω για χορο=110 ευρω)

Παρολα αυτα του φιλου του εβγαλε GFE..!! Εμενα μου εβγαλε γελιο...Αλλα σου ειπα.."ΟΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ"..!!..

Οποτε αγαπητε Πουρε και λοιποι φιλοι (παλιοι και νεοι), συνεχιστε εσεις να γραφετε τα γεγονοτα..Εγω ξερω να τα ερμηνευω παρα πολυ καλα.

Αυτα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom