Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
εμένα με ενδιαφέρει ... τα πμ κάντε cc και σε μένα ...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.290
Είνε  ποιοτική  στροφή  κωλοτούμπα
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
εγο δε θελο πριβε ολα στι φορα,σε σινομοσιμποσια δε σιμετεχο,ιμε ακριψινικοσ



καλο απογεμα!!!!!!!!!!!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.290
Εσύ  είσαι  της  ανοικτής  θαλάσσης
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΓΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΧΟ ΤΟΥ ΣΕΞ!!!


Ωραία η γεύση ... αλλά αυτόν τον περίεργο που κάνει την παρουσίαση τι τον θέλανε ?

Γιατί το δείγμα δεν περιλαμβάνει όμορφες υπάρξεις ???

Αντε να δω πότε θα καταφέρω να το δω live ...
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Μόλις επέστρεψα από το BG ... και έχω νέα...

Στις 6.10 που πήγα γινότανε της πουτάνας από κόσμο ... όχι τραπέζι, όχι καναπέ, ούτε όρθιος στο μπαρ δεν βρήκα θέση να σταθώ ...

Μετά από κανα 10λέπτο βρήκα μία γωνίτσα στο μπαρ να ακουμπήσω τον αγκώνα μου ... και το ποτό μου ... (αρκετά καθαρό μου φάνηκε)

Παρακολούθησα στο όρθιο το show με τη Χιονάτη (Ενυ-πανέμορφη όπως πάντα) και την κακιά μάγισα (Τρίξι-κουκλάκι με το κοντό μαλλί) το οποίο ήταν μία ευχάριστη αλλαγή, δυστηχώς δεν είχα καλή θέα ανάμεσα στα κεφάλια των λοιπών πελατών που κάθονταν όρθιοι ... αλλά επιτέλους, έχουμε νέα show, καλα τα παλιά αλλά μετα΄την 100στη φορά που τα βλέπεις βαριέσαι...

Και ξαφνικά σκάει το απρόσμενο ... άδειασε το κοτέτσι οπότε με φωνάξανε πήγα και άραξα άρχοντας !!! (ακούς Νόκια, εγώ ήμουνα)


Ενημέρωση τώρα ... όσο μπορώ ...

Οι γνωστές καλίγραμμες παρουσίες ήταν εκεί, Μάρτα, Ηρα, Εϊντζελ, Σόνια (έχει ομορφύνει), Κατρίν (έχει καρα-ομορφύνει), Νίκυ, Χαρά και αρκετές ακόμα αλλά δεν τα πάω καλά με τα ονόματα ... συν κάποια νέα κοματια ...!!!

Ο Σπάρτακος με τρελή διάθεση, έπαιξε ωραία κομάτια, ή μπορεί εμένα να μου είχαν λείψει οι αηδίες που παίζει μιάς και έχω να πάω πολύ καιρό ... Σφηνάκια κέρασε, Πέγκυ Ζήνα δεν έβαλε (για Αυγερινό δεν το συζητάω ...), αλλά είχαμε ευχάριστη συζήτηση (μα καλά πως μπορεί αυτό το παιδί και είναι πάντα γελαστό ???)

Τον τροχό του σεξ δεν το πρόλαβα, έπαιξε γύρω στις 4 και έγινε χαμός από ότι έμαθα ... επιφυλάσομαι την άλλη φορά να πάω πιο νωρίς ...

Γενικά ήταν μία πολύ ευχάριστη βραδυα (ή πρωινό, όπως το δει κανείς) ...!!! Για μένα το BG είναι εγγύηση ότι θα περάσω καλά ...!!!

Αυτά ...
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
1) Και ξαφνικά σκάει το απρόσμενο ... άδειασε το κοτέτσι οπότε με φωνάξανε πήγα και άραξα άρχοντας !!! (ακούς Νόκια, εγώ ήμουνα)


2) Οι γνωστές καλίγραμμες παρουσίες ήταν εκεί, Μάρτα, Ηρα, Εϊντζελ, Σόνια (έχει ομορφύνει), Κατρίν (έχει καρα-ομορφύνει), Νίκυ, Χαρά και αρκετές ακόμα αλλά δεν τα πάω καλά με τα ονόματα ... συν κάποια νέα κοματια ...!!!

1) Αδεφε,..το'εχω κοψει το αθλημα, αλλα εστω και να ημουν εκει,στις 6.10 θα ημουνα "γκολ"..

2) Απο οτι με πληροφορησε ενας φιλος, η Ηρα ειχε ρεπο..η Σονια ομορφυνε διοτι αδυνατησε..Επισης δουλευαν Αλεξαντρα, Νταιανα, Σειλα, Γκρεις, Γιαννα, Μαρια, Ρουμπι, Αλινα, Αιγλη, Λυδια και Βερονικα. H miss Ζεζαμπελ χορεψε oriental..

Αυτα..
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.290
Είναι  που  τό χετε κόψει  το άθλημα
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ειναι που ακομα εχουμε φιλους, που ειναι πραγματικοι στριπτηζοφιλοι και μας ενημερωνουν επι της ουσιας..

Σε αντιθεση με ορισμενους ακαδημαικους ανορθογραφους γιαλατζι..

Αυτα..
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Ειναι που ακομα εχουμε φιλους, που ειναι πραγματικοι στριπτηζοφιλοι.
Σε αντιθεση με τους ακαδημαικους ανορθογραφους γιαλατζι..

Αυτα..

Εγω μικρος δεν ειχα λεφτα να πηγαινω συχνα... :( :( :( :(

τωρα που μεγαλωσα και εχω λεφτα κανω κοπανα απο την γυναικα και ειναι ακομα πιο δυσκολο :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:


γαμω την γκαντεμια μου γαμω μεσα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ειναι που ακομα εχουμε φιλους, που ειναι πραγματικοι στριπτηζοφιλοι και μας ενημερωνουν επι της ουσιας..

Σε αντιθεση με ορισμενους ακαδημαικους ανορθογραφους γιαλατζι..

Αυτα..


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Είναι  που  τό χετε κόψει  το άθλημα

Αφού ξέρεις ... η αποτοξίνωση από το άθλημα είναι για άλλους λόγους ...

Ειναι που ακομα εχουμε φιλους, που ειναι πραγματικοι στριπτηζοφιλοι και μας ενημερωνουν επι της ουσιας..

Αυτα..

1. Ξέρω ότι οι ενημερώσεις μου δεν είναι οι καλύτερες και είναι περιορισμένες μιάς και είναι μόνο από το BG και με συγκεκριμένες κοπέλες ... αλλά που θα πάει θα στρώσω ...

2. Τελικά εμείς πρέπει να πάμε παρέα μια μέρα ... αλλα δεν θα πάρουμε το κοτέτσι ... full καναπεδάρα για πολλές ξάπλες ...!!!

3. η είσοδος στο BG ξαναπήγε 12.5€, τέλος το δώρο Χριστουγέννων ...
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Καλησπερα συναθλητες

Ο μικρος Παιχνιδης πηγε βολτα

Χτες που λετε χτυπαει το τηλεφωνο...... Ποιος ειναι???

Η γυναικα ηταν ΩΧ :helpplea: :helpplea: :helpplea:!!!

Μαθαινω που λετε οτι εχω ρεπο απο την σχεση. :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:


Παιρνω που λετε τον κολητο και παμε για ποτακι. κατα τις 12.30 ο κολητος κλαταρε *δυσκολη εβδομαδα.

Τι να κανω μονος μου....ας κατηφορισω σε εκεινον τον δρομο που τα κοριτσια εξω ειναι αγορια και τα κοριτσια μεσα ειναι οντως κοριτσια.

Που να παω? το πρωτο που βρηκα με το που μπηκα Συγγρου απο Καληροης ειναι το Γκολντ.

Μπαινω 12.5 εισοδος και ρεστα πειρα και μια χαρα.

Μπαινω πιο μεσα. (ειχε παει 1.10 η ωρα) τα τραπεζια γεματα .

το BAR χαλαρα και τα πασα χαλαρα (ακομα)

Παραγγελνω ποτο . και ριχνω μια ματια τι παιζει απο κοριτσια μιας και ειχα ακομα καλο οπτικο πεδιο.

Λοιπον το μαγαζι παιζει πραγματικα [size=10pt][size=10pt]πολυ ωραια κοριτσια[/size][/size]. Ισως απο τα καλητερα team αυτην την στιγμη. [size=10pt][size=10pt][size=10pt]Δεν κολουσες σε μια... την πιο γκομεναρα. Ολες (με κανα δυο εξαιρεσεις) ηταν κουκλες.
[/size][/size][/size]

Ακουω τον Σπαρτακο στα ηχεια. Ας παω λεω να του πω μια καλησπερα.

Φοβερο παλικαρι και οποιος απο εσας παει αξιζει να του πει μια καλησπερα, απο τα πιο καλα παιδια στον χωρο για να γνωρισεις. κερασε και τα σφηνακια του. Αρχοντας

Παρακολουθω το προγραμμα (αρκετα καλες παρουσιες και καλοι χωροι)

Τροχο δεν ειχε χτες... κακη συγκηρια  :( :( :( :(  Σπαρτακε να εχεις πλαν μπι

Τα κοριτσια σουπερ ερωτικα τα σοου πολυ καλα (βασικα εχω χορτασει πια με σοου που φτανουν στα ακρα) και το μαγαζι εχει κουλαρει σε αυτο πραγμα που σε κανει να διασκεδαζεις κιολας αντι να νομιζεισ οτι βλεπεις νασιοναλ τζεογκραφικ.

Ηταν το θεαμα ερωτικα ευχαριστο. μην ρωτισετε ονοματα...ειμαι σκραπας σε αυτα.

Για καφεδες και πορτοκαλαδες δεν ξερω ...δεν ειναι το ατου μου εκει. :( :( :( :(

Αλλα θα κλεισω με 2-3 πολυ καλες εντυπωσεις που μου αφησε το μαγαζι.
[size=10pt][size=10pt]
Ειχε πολλες γυναικες πελατες[/size][/size]. Εσπασε επιτελους ρε γαμωτο αυτη η αντριλα που ηταν λιγακι κατατονικη παλιοτερα.

Το προσωπικο (BAR, πορτα , σερβις κτλ. ) ηταν πολυ ευγενικοι και ομιλιτικοι και πλακιτσα να κανουν.... Δεν νιωθεις το μπραβιλικι διαχιτο στο χωρο (βασικα ειναι σαν να μην υπαρχει)......Το λεω αυτο γιατι καποια χρονια πριν ενιωθες στα πιο πολλα μαγαζια ενα στενο μαρκρισμα.εδω μου εκανε εντυπωση. οι πιο περπατημενοι απο μενα ας με διωρθωσουν.

Τελος τα κοριτσια οπως προειπα εχουν ωραιο στυλ. Αν συχαινομαι κατι ειναι το παρακαλετο (σου κανει χωρο ..ελα! παμε! τωρα! που σου ζαλιζουν τα αρχιδια)
Ολες οι κοπελες ηταν ευγενεστατες με τροπους (αυτα που ειδα λεω...διορθωστε με αν κανω λαθος) [size=10pt][size=10pt]Και γενικα το στυλακι τους ηταν πολυ ευχαριστο.[/size][/size] οχι αυτη η κακομιρια που εχω ζησει κατα καιρους που ερχετε η αλλη αγχομενη να σου παρει ποτο η χωρο λες και .....την περιμενουν στην γωνια.


κατα τις 3.30 που εφυγα ειχε αρχισει και μαζευε κοσμο ...και παλι εμπαιναν γυναικες πελατες  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Εμεινα πολυ ευχαριστημενος και περασα παρα πολυ καλα.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
1) Ακουω τον Σπαρτακο στα ηχεια. Ας παω λεω να του πω μια καλησπερα.

2) Ηταν το θεαμα ερωτικα ευχαριστο. μην ρωτισετε ονοματα...ειμαι σκραπας σε αυτα.

Καλα ρε συ, εχεις βαλθει να μας τρελλανεις ???

Ξερεις τα αγορακια του μαγαζιου και δεν θυμασαι καμμια γυναικα ???

Ημαρτον ρε πουστη μου.. Η Μ Α Ρ Τ Ο Ν !!!!

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Αυτα..

 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Καλα ρε συ, εχεις βαλθει να μας τρελλανεις ???

Ξερεις τα αγορακια του μαγαζιου και δεν θυμασαι καμμια γυναικα ???

Ημαρτον ρε πουστη μου.. Η Μ Α Ρ Τ Ο Ν !!!!

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Αυτα..

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε φιλαρακι

Δεν μπορω να κανω 2 πραγματα ταυτοχρονα

η θα κοιταω τον κολο η θα μαθαινω το ονομα

επελεξα το πρωτο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
760
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
Παιδιά σήμερα που έχω γενέθλια και είμαι πλεον 19...

να πάω Βaby Gold??

Ή Lido palace??(εκεί θα πήγαινα με τον κολλητό εξαρχής)..
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε φιλαρακι

Δεν μπορω να κανω 2 πραγματα ταυτοχρονα

η θα κοιταω τον κολο η θα μαθαινω το ονομα

επελεξα το πρωτο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

'νταξει να 'ουμε..!!

Αλλα για πες μου κατι ρε BORG..  !!  Ποσα χρονια χρειαζεσαι να μαθεις μερικα ονοματα ?

Aυτα..
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
'νταξει να 'ουμε..!!

Αλλα για πες μου κατι ρε BORG..  !!  Ποσα χρονια χρειαζεσαι να μαθεις μερικα ονοματα ?

Aυτα..

Πόσα ονόματα ?

και επώνυμα μαζί ?

και να θυμάσαι και ποιό όνομα αντιστοιχεί σε ποιά κοπέλα ?

και να θυμάσαι και αν κάνει καλό χορό ?

και αν κάνει εξτραδάκια ?

και αν ήταν στο μαγαζί όταν πήγες ?

Γίνε λίγο πιο σαφής ...  :2funny:

αυτά και από εμένα ... μέχρι να διασαφηνιστεί η ερώτηση ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom