Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Λογω των ημερων, ηταν αδυνατον να μην περασω για ενα εορταστικο ποτακι.

Οσο καθησα, ειδα στην πιστα να γαμιουνται η Ενυ με την Μαρτα και η Χαρα με την Τριξυ...Αληθεια, για ποσα χρονια θα κανουν τα ιδια και τα ιδια στην πιστα ??
Το σοου την Χιονατης με Ενυ και Τριξυ, μαλλον γελιο μου προκαλεσε..

Ο τροχος της τυχης, σιγουρα ηταν μια νοτα αλλαγης αλλα και ενας σοβαρος λογος να παθεις πονοκεφαλο...Σταματα να φωναζεις τοσο πολυ Σπαρτακε..!

Κατα τα αλλα, οι λατρεις την φραπεδο-μαλακιας, προτιμουσαν τις Ρουμανες Αλινα, Βαλερια και Ρουμπι (ex Baby-O),  που ηταν παντα προθυμες να τους ικανοποιησουν.Μεγαλη ζητηση ειχαν και οι Γκρεις, Ηρα και Μαρια.

Επισης ειδα, Λυδια, Μοντεστα, Σειλα, Νικολ, Ανιτα (ex Μουσσες), Αλεξανδρα, Τατιανα, Αιγλη, Τζουλια, Βικυ,Nταιανα, Ειτζελ και 2-3 αλλες που τωρα δεν θυμαμαι..

Να'μαστε καλα, του χρονου που θα ξαναπαω θα σας κανω μια ενημερωση..

Αυτα..

Ειτζελ.... το μουνάκι είναι σα ζωγραφισμένο...... ή σαν κέντημα.......
πάντως σίγουρα έργο τέχνης....
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.290
Μπρε  ΝΟΚΙΑ  LIDO δεν πήγες ?
 

bodylover1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σημερα παρασκευη περασα κι εγω απο το ΒG.ωραια ατμοσφαιρα οπωσ παντα.γθναικεσ αρκετεσ και μερικεσ νεεσ φατσεσ επιτελουσ.το 15αρι τησ εισοδου θα μπορουσε να λειπει μιασ και περναμε καιρουσ δυσκολουσ.απο show εκατσα 2-3 ωρεσ και ειδα 3 .χαρα κατριν(νεο αιμα στην πιστα) ερωτικο θεαμα αρκετα καβλιαρικο.
ο τροχοσ του sex.εδω εχουμε πολυ γελιο.πρωτα απο ολα με τον παρουσιαστη.το ολο θεαμα ηταν μουφα.....ξαναζεσταμενη τροφη που εχουμε ξαναδει.πια η διαφορα δηλαδη του να βλεπουμε να πηδαει η κατριν την χαρα στο προηγουμενο show με το να βλεπουμε να πηδαει η μαρθα την τριξη?ποια η διαφορα  να βλεπουμε να χωνει η ενι το χερισ τησ στην τριχιε με το να το χωνει η μαρθα.μονο τισ φοτιεσ που κρεμαει η τριξη στα βιζια τησ δεν κανανε.μουφα λοιπον και ξανασερβιρισμενο φαγητο.προτοτυπια μηδεν .ασε δε που η ανακοινωσεισ απο το dj του στυλ παγκοσμια αποκλειστικοτητα  και αλλεσ παπαριεσ σε ξενερωνουν.μια κλεμενη ιδεα γνοστου τηλεπαιχνιδιου ειναι προσαρμοσμενη στισ αναγεσ του μαγαζιου.αντε και του χρονου να μασ δειξουνε το μεγαλο παζαρι .χαχαχαχαχαχα.τελοσ παντον καλη προσπαθεια αλλα σαν show μηδεν.αν πσαχνοθνε να βρουνε τζαμπατζηδεσ και να τουσ κανουν δωρο καρτεσ χορου και ποτο καλιτερα να κανετε μια κληρωσει να τελειωνει το θεμα.το αλλο show που ειδα ηταν η χιονατη.καλο θεμα δεν λεω και ωρεα τα δωρακια τησ χιονατησ.το φιναλε βεβαια ειναι ολα τα λεφτα.απο χωρουσ πηρα την αλινα καλη μοδεστα μετρια  και μαρια πολι πεσμενο βυζι.μουσικη αρκετα καλη οποσ μασ εχουν σηνηθισει.αξιζει παντωσ μια βολτα ...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
το λιντο δε τολμο ουτε απεξο να περασο μι με πορτιασουν,ινε πιοτικο πολι μαγαζι
warnmute.gif
 ..
 

ApostolaKiss

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Θα ήθελα την βοήθεια του κοινού για το μαγαζί μιας και πήγα προχθές μετά απο αρκετό καιρό και μου λέει η Sheyla πάμε  prive και έκανε πολύ καλή φραπεδία… και μετά παίρνω μια Χριστίνα με τατουάζ ένα αετό πάνω από το κώλο για prive (προϋπηρεσία όπως μου είπε σε Μούσες και Rasputin) και τίτοπα μόνο  :jerking: και τις λέω φραπέ και μου κάνει ΟΧΙ…ΞΕΝΕΡΑ. Τέσπα θα ήθελα λοιπόν να μου πείτε ποίες είναι φραπεδίαρες για να ξέρω μην ξανά φάω φόλα (Ευχαριστώ προκαταβολικά )
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Θα ήθελα την βοήθεια του κοινού για το μαγαζί μιας και πήγα προχθές μετά απο αρκετό καιρό και μου λέει η Sheyla πάμε  prive και έκανε πολύ καλή φραπεδία… και μετά παίρνω μια Χριστίνα με τατουάζ ένα αετό πάνω από το κώλο για prive (προϋπηρεσία όπως μου είπε σε Μούσες και Rasputin) και τίτοπα μόνο  :jerking: και τις λέω φραπέ και μου κάνει ΟΧΙ…ΞΕΝΕΡΑ. Τέσπα θα ήθελα λοιπόν να μου πείτε ποίες είναι φραπεδίαρες για να ξέρω μην ξανά φάω φόλα (Ευχαριστώ προκαταβολικά )
δε γινοντε τετια στο μαγαζι ,ντροπι
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Θα ήθελα την βοήθεια του κοινού για το μαγαζί μιας και πήγα προχθές μετά απο αρκετό καιρό και μου λέει η Sheyla πάμε  prive και έκανε πολύ καλή φραπεδία… και μετά παίρνω μια Χριστίνα με τατουάζ ένα αετό πάνω από το κώλο για prive (προϋπηρεσία όπως μου είπε σε Μούσες και Rasputin) και τίτοπα μόνο  :jerking: και τις λέω φραπέ και μου κάνει ΟΧΙ…ΞΕΝΕΡΑ. Τέσπα θα ήθελα λοιπόν να μου πείτε ποίες είναι φραπεδίαρες για να ξέρω μην ξανά φάω φόλα (Ευχαριστώ προκαταβολικά )
να ροτασ μι κολασ
 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Θελω να κανω μια σοβαρη ερωτηση για το μαγαζι αλλα θελω μονο σε pm για να μην καρφωνομαστε κιολας.Εαν υπαρχει καποιος που εχει φαει...τα νιατα του στο bg να με βοηθησει θα το εκτιμουσα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Θελω να κανω μια σοβαρη ερωτηση για το μαγαζι αλλα θελω μονο σε pm για να μην καρφωνομαστε κιολας.Εαν υπαρχει καποιος που εχει φαει...τα νιατα του στο bg να με βοηθησει θα το εκτιμουσα.

πι μι στον Βοrg......
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Για την Ένυ ξέρει κανένας σας τίποτα.
Είναι πάρα πολλές οι σελίδες για να κάτσω να τις διαβάσω
 

bodylover1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
η ενη ειναι καλη μονο αν εχει παρει τα απαρετητα...σκονακια τησ...και φραπεδια κανει και μουνι αφινει να πιανεισ και αλλα πολλα...
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
πι μι στον Βοrg......

Ενσταση κύριε πρόεδρε !!!

Με συκοφαντούν ασύστολα ...!!!

Δεν έχω φάει τα νιάτα μου στο BG ... τα λεφτά μου έχω φάει ... τα νιάτα μου τα έχω φάει εδώ και καιρό ...

Χώρια που το 2009 δεν έχω πάει ακόμα στο μαγαζί ...  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom