Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

albuddy

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Γεια και χαρά μάγκες και ξαναρωτώ, η καυλιάρα η Σόνια είναι ακόμα στο BG? Την είδε κανένας σας?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.290
Το  χρυσό  μωρό  είναι  καλό . Και  έχει  ωραία  μωρά . Συνεννοήσιμα
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.290
ΚΑι  Ελληνικά  και  ότι  θέλεις . Αλλά  μπορεί  να  συνεννοηθείς  και  με  νεύματα !
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
BG Παρασκευή μέτα από καιρό. Αρκετός κόσμος κεφάτη ατμόσφαιρα, προβληματισμένες πολλές κοπέλες. Νέο παιχνίδι Τροχός του σεξ. Ανεβάσαν τον αδελφό του Chris :cheesy: να γυρίζει το τροχό και ότι του κάτσει. Ελπιδοφόρο αλλά θα ήθελε άλλες επιλογές. Ruby αξιοπιστία, θέληση κάτω από δύσκολες συνθήκες και ταχύτητα (υπερβολική στα όρια κλήσεως). Παρατήρησα Vicky, Alina, Valeria, Maria, Alexandra, Sheyla, ξεχασα το όνομα του καλλιτεχνικού κώλου, Martha, Grace
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
BG Παρασκευή μέτα από καιρό. Αρκετός κόσμος κεφάτη ατμόσφαιρα, προβληματισμένες πολλές κοπέλες. Νέο παιχνίδι Τροχός του σεξ. Ανεβάσαν τον αδελφό του Chris :cheesy: να γυρίζει το τροχό και ότι του κάτσει. Ελπιδοφόρο αλλά θα ήθελε άλλες επιλογές. Ruby αξιοπιστία, θέληση κάτω από δύσκολες συνθήκες και ταχύτητα (υπερβολική στα όρια κλήσεως). Παρατήρησα Vicky, Alina, Valeria, Maria, Alexandra, Sheyla, ξεχασα το όνομα του καλλιτεχνικού κώλου, Martha, Grace
Ρομπι Αλινα ινε παλια σεικερ εκ πιρεοσ
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
τωρα που λετε για Αλινα...η γκομενα ειναι πολυ ωραια !! αλλα απο χωρο οταν την πηρα...μαπα το καρπουζι !! καποια στιγμη που τις επιασα το βυζι μου εκανε περα το χερι !! τι ειναι αυτα ρε ?? !! ελεος !! μακρια απο αυτην !! ακομα τα κλαιω τα λεφτα μου ! και να σκεφτειτε εχει περασει απο τοτε κοντα 1 μηνας και παραπανω !!
 

lemurian

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καυλιαρες και καυλιαριδες ετοιμαστειτε για νεα κολπα,ηρθε ο...τροχος του σεξ!!!


ο τροχος του σεξ ειναι  ενα σοου-παιχνιδι στο οποιο  ο παικτης δημιουργει(σκηνοθετει) ενα σεξ-σοου σε πραγματικο χρονο,ζωντανα στη πιστα.τo  σοου-παιχνιδι αποτελειται απο τον παρουσιαστη, τον παικτη,τα κοριτσια(1 η 2 η 3) και τα αξεσουαρ που απεικονιζονται  στον τροχο. ο παικτης γυριζει τον τροχο και οτι φερει τα κοριτσια το εκτελουν (σεξταιμ)!ταυτοχρονα εχει την ευκαιρια να κερδισει δωρα, να συμμετεχει και ο ιδιος η ακομα και να χασει, σε αυτη την περιπτωση ερχεται ο επομενος παικτης για να συνεχισει to παιχνιδι. to σοου αρχιζει οταν ο παρουσιαστης φωναξει τη λεξη-κλειδι(σεξταιμ)!!! και το παιχνιδι  ξεκινα για περιπου 15 λεπτα!

1η οψη του τροχου--30 επιλογες-νουμερα (δονητες,μαστιγια,φωτιες κ.α. που δεν θελω να γραψω για ευννοητους λογους)


• δωρα!!! (καρτες χορου,ποτο,cd...) 
• αξεσουαρ  για  σεξ!                               
• στασεις του σεξ!   
• επιλογη για τριο! 
• ? (εκπληξη!)
• επιλογη  στριπ-τιζ  παιχτη       
• τοποθεσειες  σοου  (καρεκλα , κρεβατι)
• και στο νουμερο 13 φευγετε απο το παιχνιδι

αυτο που θελω να κρατησετε στο μυαλο σας ειναι οτι καθε φορα το παιχνιδι ειναι διαφορετικο γιατι ποτε κανεις δεν φερνει με την ιδια σειρα τα νουμερα! δεν εχει γινει πουθενα ανα τον κοσμο και ολοι σας ειστε τυχεροι που (απο δω και περα) μπορειτε να ζησετε αυτη την εμπειρια. σας περιμενω ολους να παιξετε  το 1ο παιχνιδι του σεξ---> ο τροχος του σεξ!!!!!

καλη σας διασκεδαση!  ---->  DJ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  :dancing:
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
επισης υπηρχε μια γκομενα πολυ λεπτη, δεν ειχε βυζι κλπ, αλλα ειχε κωλαρα και τη λεγανε Ρεβέκκα, ρουμανα απο οτι θυμαμαι ! πολυ γαματη στη φατσα ! την ειχε παρει 4 χορους ο φιλος μου ! την τελευταια φορα που ειχα παει εκει, μας ειπαν οτι εφυγε απο το BG ! μηπως ξερετε τι απογινε αυτη ? την ψαχνει εν αγωνιως ο φιλος μου !! :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εχει ξεσκιστει απ την κωλότρυπα το section (στριπ) και πρεπει να το επαναφερουμε (και θα το επαναφερουμε !!).

δεν υπαρχει περιπτωση να μενουν στα θρεντ των ενημερωσεων, ποστ που μονο σκοπο εχουν το ποστ ή το να δειξουν το ποσο μαγκες ειμαστε  :tickedoff: :tickedoff:. υπαρχουν αμετρητα θρεντ για ολες τις χρησεις (κατι σαν το αλευρι αλλατίνη ενα πραμα).  :P

αυτη η απειρη μαλακια του να γινεται ενα ενημερωτικο ποστ και στη συνεχεια για 5-10-50-100 σελιδες να λεει ο ενας ''τί μαλακιες λες..'', ο αλλος ''τί λες ρε μαλακα ?'', ο παράλλος ''ξερεις ποιος ειμαι εγω μωρη καριολα ?'', ο παρα-παράλλος ''θα σου γαμησω ο,τι εχεις και δεν εχεις..'', ο παρα-παρα-παράλλος ''λετε ολοι μαλακιες, εγω τα ξερω ολα..''  :jerking:, κλπ κλπ κλπ κλπ, εφεραν το section σε φυτοζωία.  :S

δεν τα λεω εγω αυτα, τα λενε ΚΑΙ με τα λογια τους ΚΑΙ με τη σταση τους, αρκετα σημαντικα μελη του προσφατου και λιγο προηγουμενου παρελθοντος του site και του section. ξενερωσαν και την εκαναν..  :) στην καλλιτερη περιπτωση, απλα δεν συμμετεχουν..

εχουμε ανοιξει και θρεντ προς μαλάκινσην, προς τρομπαρισμα, προς κοτομπίφτεκα, προς ό,τι γουσταρει ο καθενας.  :-*

αλλα εχει πλεον αποδειχτει στην πραξη, πως οταν μπαινει καποιος για να διαβασει μια ενημερωση και να συμμετασχει σ αυτην και διαβαζει του κοσμου τα 'μην πω τί', ξενερωνει και την κανει με τα ελαφρότερα..  :boobies: :boobies:

καθαριζουμε 'το λεπόν' τα θρεντ και οποιος θελει ακολουθει..  :rolleyes: :rolleyes:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
καυλιαρες και καυλιαριδες ετοιμαστειτε για νεα κολπα,ηρθε ο...τροχος του σεξ!!!


ο τροχος του σεξ ειναι  ενα σοου-παιχνιδι στο οποιο  ο παικτης δημιουργει(σκηνοθετει) ενα σεξ-σοου σε πραγματικο χρονο,ζωντανα στη πιστα.τo   σοου-παιχνιδι αποτελειται απο τον παρουσιαστη, τον παικτη,τα κοριτσια(1 η 2 η 3) και τα αξεσουαρ που απεικονιζονται  στον τροχο. ο παικτης γυριζει τον τροχο και οτι φερει τα κοριτσια το εκτελουν (σεξταιμ)!ταυτοχρονα εχει την ευκαιρια να κερδισει δωρα, να συμμετεχει και ο ιδιος η ακομα και να χασει, σε αυτη την περιπτωση ερχεται ο επομενος παικτης για να συνεχισει to παιχνιδι. to σοου αρχιζει οταν ο παρουσιαστης φωναξει τη λεξη-κλειδι(σεξταιμ)!!! και το παιχνιδι  ξεκινα για περιπου 15 λεπτα!

1η οψη του τροχου--30 επιλογες-νουμερα (δονητες,μαστιγια,φωτιες κ.α. που δεν θελω να γραψω για ευννοητους λογους)


• δωρα!!! (καρτες χορου,ποτο,cd...)  
• αξεσουαρ   για  σεξ!                                
• στασεις του σεξ!    
• επιλογη για τριο!  
• ? (εκπληξη!)
• επιλογη  στριπ-τιζ  παιχτη        
• τοποθεσειες  σοου  (καρεκλα , κρεβατι)
• και στο νουμερο 13 φευγετε απο το παιχνιδι

αυτο που θελω να κρατησετε στο μυαλο σας ειναι οτι καθε φορα το παιχνιδι ειναι διαφορετικο γιατι ποτε κανεις δεν φερνει με την ιδια σειρα τα νουμερα! δεν εχει γινει πουθενα ανα τον κοσμο και ολοι σας ειστε τυχεροι που (απο δω και περα) μπορειτε να ζησετε αυτη την εμπειρια. σας περιμενω ολους να παιξετε  το 1ο παιχνιδι του σεξ---> ο τροχος του σεξ!!!!!

καλη σας διασκεδαση!  ---->   DJ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  :dancing:

DJ spartake  :2funny: βάλε περισσότερη συμμετοχή του κοινού - παίχτη - και πιο γρήγορα τα νούμερα :zzzzz:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.597
Like
5
Πόντοι
166
ειμαι απο θεσ νικη,εχω παει σε αρκετα στη συγγρου αλλα το συγκεκριμενο ειναι κορυφη με διαφορα,πολλες γυναικες κ καλες,καλες τιμες,τετοιες που εδω πανω δεν βλεπουμε με τιποτα κ καλη συμπεριφορα απο τις κοπελες........καλη χρονια να εχουμε κ χρονια πολλα κ καλα
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ειμαι απο θεσ νικη,εχω παει σε αρκετα στη συγγρου αλλα το συγκεκριμενο ειναι κορυφη με διαφορα,πολλες γυναικες κ καλες,καλες τιμες,τετοιες που εδω πανω δεν βλεπουμε με τιποτα κ καλη συμπεριφορα απο τις κοπελες........καλη χρονια να εχουμε κ χρονια πολλα κ καλα
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Επειδή στη θεσσ/νίκη σε κάποια πράγματα, ειλικρινά, είστε λίγο πίσω, φαντάσου στις Δεσποινίδες. Γνώρισα και τη Valeria στο Princess που είχε έρθει από Θεσσ/νική... Κατά τα άλλα καλή κοπέλα :cheesy: :grin:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.597
Like
5
Πόντοι
166
Επειδή στη θεσσ/νίκη σε κάποια πράγματα, ειλικρινά, είστε λίγο πίσω, φαντάσου στις Δεσποινίδες. Γνώρισα και τη Valeria στο Princess που είχε έρθει από Θεσσ/νική... Κατά τα άλλα καλή κοπέλα :grin:  :)
οχι απλα λιγο πισω,πολυ πισω κ το ξερουμε.φταιει η πολιτεια ομως κ οχι εμεις.ειναι μεγαλο θεμα κ χωραει πολυ συζητηση οποτε ας το καλυτερα,θα μας βρει το 2010......
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Δεν άνοιξα τέτοια κουβέντα. Αλλά πχ. :2funny: η συγκεκριμένη όταν ήρθε είχε ένα στυλ, ανάλογο.
Οπότε μάλλον οι BG είναι πρόσχαρες
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Λογω των ημερων, ηταν αδυνατον να μην περασω για ενα εορταστικο ποτακι.

Οσο καθησα, ειδα στην πιστα να γαμιουνται η Ενυ με την Μαρτα και η Χαρα με την Τριξυ...Αληθεια, για ποσα χρονια θα κανουν τα ιδια και τα ιδια στην πιστα ??
Το σοου την Χιονατης με Ενυ και Τριξυ, μαλλον γελιο μου προκαλεσε..

Ο τροχος της τυχης, σιγουρα ηταν μια νοτα αλλαγης αλλα και ενας σοβαρος λογος να παθεις πονοκεφαλο...Σταματα να φωναζεις τοσο πολυ Σπαρτακε..!

Κατα τα αλλα, οι λατρεις την φραπεδο-μαλακιας, προτιμουσαν τις Ρουμανες Αλινα, Βαλερια και Ρουμπι (ex Baby-O),  που ηταν παντα προθυμες να τους ικανοποιησουν.Μεγαλη ζητηση ειχαν και οι Γκρεις, Ηρα και Μαρια.

Επισης ειδα, Λυδια, Μοντεστα, Σειλα, Νικολ, Ανιτα (ex Μουσσες), Αλεξανδρα, Τατιανα, Αιγλη, Τζουλια, Βικυ,Nταιανα, Ειτζελ και 2-3 αλλες που τωρα δεν θυμαμαι..

Να'μαστε καλα, του χρονου που θα ξαναπαω θα σας κανω μια ενημερωση..

Αυτα..
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.290
Γιατί  μου  ξεχνάς  τη  Μπιάνκα  και τη Βερόνικα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom