Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stelmi

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
εχουμε και λεμε...τηλ απο geomix 3 το πρωι...."παμε για εσπρεσσο στο Baby Gold??" σιγα μην ελεγα οχι με το πηξιμο που ειχα....Παρεουλα καλη ..τραπεζι μακρυνο..(τετοια ωρα τετοια λογια)...κοσμος πολυς οπως παντα....εσπρεσσο με Κατρινα...και χορους με Μοντεσσα (Λιθουανια)...καλο διαλλειμα πολυ γελιο...αντε geomix την αλλη φορα και με αλλους χαβαλεδες καβλιαριδες....καλημερα σε ολους
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Παρασκευή βράδυ πριν να τιγκάρει το μαγαζί, άφραπη αγκαλίτσα Βαλέρια (ραγδαία εξελισσόμενη...) καφεδάκι με Κατρίν, θαυμάζοντας τη φραπεδομηχανή Κατερίνα (μου θύμισε το Λέντζο) να διεκπεραιώνει τις παραγγελίες. Οι άφραπες κοπέλες να παραπονιούνται γιατί σ' ένα γεμάτο μαγαζί δεν παίρνουν χουρό-πουτό.
 

Kokovikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Παρασκευή βράδυ πριν να τιγκάρει το μαγαζί, άφραπη αγκαλίτσα Βαλέρια (ραγδαία εξελισσόμενη...) καφεδάκι με Κατρίν, θαυμάζοντας τη φραπεδομηχανή Κατερίνα (μου θύμισε το Λέντζο) να διεκπεραιώνει τις παραγγελίες. Οι άφραπες κοπέλες να παραπονιούνται γιατί σ' ένα γεμάτο μαγαζί δεν παίρνουν χουρό-πουτό.

πελάτης και εγώ απο τη μεριά μου και νέο μέλος στην παρέα σας ηθελα να αναφέρω οτι η βαλέρια είναι πολυ καλο εμφανισιακά,αλλά τίποτα παραπάνω προς το παρον.Οι κοπέλες παντως που δεν διεκπεραιώνουν τις παραγγελίες καλό θα ήταν αντί να μουτρώνουνε,να πάνε μία εκπαιδευτική βόλτα απο τον λέντζο ώστε να διδαχθούν στη πηγή των μή άφραπων γεγονότων!Μετά θα επιστρέψουν στο μαγαζί μετά νέου συμβολαίου και θα αυξήσουν τα εισοδήματα και του μαγαζιού και τα δικά τους,ειδάλλως θα μουτρουνιάσουν σαν όλες τις άφραπες. :uglystupid:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16

Kokovikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
απλά φίλε συναγωνιστή κινητή τηλεφωνία η κοπέλα δεν θέλει να εξελιχθεί προς το παρόν σε λεντζομηχανή και προτιμά τις θεραπείες πουτών.Αυτά. :'(
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Σχετικά με τη Βαλέρια εγώ εννοώ ότι τη θεωρώ πολύ γλυκειά και όταν έχω όρεξη να με κρατήσει αγκαλιά ένα γλυκό μωρό (GFE) μαι να μου κάνει ένα αισθησιακό άφραπο χορό την προτιμώ αλλά δεν είναι ακόμη για παραπάνω. Από την προηγούμενη φορά όμως είδα μεγάλη διαφορά προς το καλύτερο και γι' αυτό είπα ότι εξελίσσεται ραγδαία.
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
εχουμε και λεμε...τηλ απο geomix 3 το πρωι...."παμε για εσπρεσσο στο Baby Gold??" σιγα μην ελεγα οχι με το πηξιμο που ειχα....Παρεουλα καλη ..τραπεζι μακρυνο..(τετοια ωρα τετοια λογια)...κοσμος πολυς οπως παντα....εσπρεσσο με Κατρινα...και χορους με Μοντεσσα (Λιθουανια)...καλο διαλλειμα πολυ γελιο...αντε geomix την αλλη φορα και με αλλους χαβαλεδες καβλιαριδες....καλημερα σε ολους

εισαι και μαρτυριαρης!!!!!!!!!!!!!!!  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:
για μιαμιση ωρα δεν σταματησαμε να χουφτωνουμε!!!!

 

Souter

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Η ξανθιά που κάνει το σόου με την τρίξυ με τις φωτιές,μαστίγια,δονητές κλπ πώς λέγεται ρε παιδιά?Στην αρχή την πέρασα για τη Μαρίνα,μοιάζουν απίστευτα αλλά δεν πρέπει να είναι.
Απίστευτο μωρό.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Η ξανθιά που κάνει το σόου με την τρίξυ με τις φωτιές,μαστίγια,δονητές κλπ πώς λέγεται ρε παιδιά?Στην αρχή την πέρασα για τη Μαρίνα,μοιάζουν απίστευτα αλλά δεν πρέπει να είναι.
Απίστευτο μωρό.

Δεν είναι η Μαρίνα, είναι η Ενι και έχεις απόλυτο δίκιο ...!!!
 

Επισκέπτης
Είχαμε ήδη ανοίξει βαρύ μέτριο στο τραπέζι.

Κρίμα...δε χάσατε πολλά βέβαια...υπάρχουν πολλές κ καλές εργάτριες στο μαγαζί....για όσους φυσικά γουστάρουν....αν πετύχεις στο site τον leonoro,ρώτησέ τον...είναι ο μάστερ στη φράπα....
 

Souter

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Κρίμα...δε χάσατε πολλά βέβαια...υπάρχουν πολλές κ καλές εργάτριες στο μαγαζί....για όσους φυσικά γουστάρουν....αν πετύχεις στο site τον leonoro,ρώτησέ τον...είναι ο μάστερ στη φράπα....
Τhanks.Η φράπα είναι για να γίνεται με μωρό που θα σε απογειώσει,όχι να γίνει για να γίνει.Εγώ 2 μωρά γούσταρα τρελά που είδα την Ένυ και τη Μοντέστα και ήταν και οι 2 άφραπες. :idiot:
 

Επισκέπτης
Τhanks.Η φράπα είναι για να γίνεται με μωρό που θα σε απογειώσει,όχι να γίνει για να γίνει.Εγώ 2 μωρά γούσταρα τρελά που είδα την Ένυ και τη Μοντέστα και ήταν και οι 2 άφραπες. :idiot:

Καλά η Μοντ...είναι δύσκολη περίπτωση γενικότερα...αλλά για την Ένυ διαφωνώ....εκτός κ αν δεν ήταν στα κέφια της!!!!
 

Souter

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Mαλακία,τί να λέμε τώρα αν σερβίρει ή όχι...Τέτοια μουνιά τσόντες πρέπει να τα γαμάμε όχι μόνο να τα βλέπουμε. :rockon:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Mαλακία,τί να λέμε τώρα αν σερβίρει ή όχι...Τέτοια μουνιά τσόντες πρέπει να τα γαμάμε όχι μόνο να τα βλέπουμε. :rockon:
H Sheyla πάντως σερβίρει φραπεδάρα!!!!!!ΑΑΑΑΑΑΧ!!!!
:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom