Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Η Κλεοπατρα δεν σε απογοήτευσε στο  χορό????? Δλδ??? Πες μας κ  εμάς να μάθουμε :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
η κλεο ινε φουλ εχτρα σεικ και φουλ τατσ αλα με 50....και προσφερι και μπρικι(οπιο καταλαβε καταλαβε)
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Χτεσινοβραδυνή ενημέρωση από BG

Οι γνωστές παρουσίες ... (δεν κρατάω μπλοκάκι ...)

Sheyla ήταν εκεί

Μαρίνα έλειπε (πάλι)

Οι νέες Ρουμάνες ήταν εκεί (μόνο οπτική επαφή)

Στις 3 είχε αρκετό κόσμο αλλά μας διώξανε στις 6:10 ...

Ο Σπάρτακος έβαλε 1 ελληνικό τραγούδι ...  :grin: (όχι Αυγερινό βεβαίως βεβαίως)

Αν θέλετε κάποια πιο συγκεκριμένη πληροφορία γράψτε το εδώ σύντομα...και θα σας πω αύριο ...
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Του το έχω πει άααπειρες φορές αλλά δεν ακούει ...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Κουράγιο μέχρι το ...καλοκαίρι!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
σε νιώθω ....

Χτες το βράδυ ήταν μία ακόμα υπέροχη βραδυά ...

Ναι Ναυαρχε, η Sheyla ήταν πάλι εκει (όχι δεν πήρα χορό για πάρτη σου ...)

Ηπιαμε το κώλο μας πάλι ... μας διώξανε μετά τις 7 ... και το κεφάλι ακόμα γυρίζει ... μέχρι που λέω σήμερα να μείνω σπίτι να κοιμηθώ ...

Ο Σπάρτακος έβαλε 3 ελληνικά τραγούδια !!! ΕΥΓΕ ΝΕΕ ΜΟΥ !!! αρχίζεις να μπαίνεις σε σωστό δρόμο ...!!!
(ειδικά αν συνεχίζεις να παίζεις Πέγκυ Ζήνα έχεις ελπίδες να στρώσεις τις μουσικές επιλογές κάποια μέρα ...!!!)

Πάω σουπερ μαρκετ ... και μετά πάω πάλι για ύπνο ....

αυτά προς το παρόν ...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
σε νιώθω ....

Χτες το βράδυ ήταν μία ακόμα υπέροχη βραδυά ...

Ναι Ναυαρχε, η Sheyla ήταν πάλι εκει (όχι δεν πήρα χορό για πάρτη σου ...)

Ηπιαμε το κώλο μας πάλι ... μας διώξανε μετά τις 7 ... και το κεφάλι ακόμα γυρίζει ... μέχρι που λέω σήμερα να μείνω σπίτι να κοιμηθώ ...

 
Πάω σουπερ μαρκετ ... και μετά πάω πάλι για ύπνο ....

αυτά προς το παρόν ...
Μπορείς να μου πεις κάτι?Η Κυρα-Borgena τι λέει?Ή τι της λες και πας τόσο συχνά....
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Μπορείς να μου πεις κάτι?Η Κυρα-Borgena τι λέει?Ή τι της λες και πας τόσο συχνά....

Η Κυρα-Borgena είναι στο μαιευτήριο ... τι να πει ???

Αφού το έγραψα και στο κατάληλο thread (βλ. Baby Borg)

Είμαι home alone, για αυτό εχω 4ήμερο έξοδο ...

Αλλά Δευτέρα πρωί επιστρέφει σπίτι, οπότε τα κεφάλια μέσα ....
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Η Κυρα-Borgena είναι στο μαιευτήριο ... τι να πει ???

Αφού το έγραψα και στο κατάληλο thread (βλ. Baby Borg)

Είμαι home alone, για αυτό εχω 4ήμερο έξοδο ...

Αλλά Δευτέρα πρωί επιστρέφει σπίτι, οπότε τα κεφάλια μέσα ....
Είπα κι εγώ!!Καλά βρε αθεόφοβε,κανόνισες να γεννήσει η γυναίκα σου Τετάρτη για να έχεις ΠΣΚ ελεύθερο????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[move][size=14pt]ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΑΔΕΛΦΕ!!!![/size][/move]
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Πέμπτη πρωί γεννήσαμε... οπότε ΠΠΣΚ κομπλέ ...!!!
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Σήμερα κερδίσαμε 1 ολόκληρη ώρα ... το BG έκλεισε με την καινούργια ώρα ... άρα στις 8 αντί για τις 7 ...

Καλά ήταν ... ως συνήθως ...

Επίσης να ενημερώσω ότι όλες οι κοπέλες θα είναι εκεί τη Δευτέρα το βράδυ ένεκα της αργίας της Τρίτης ...!!!

Η Sheyla Ναύαρχε ήταν εκεί, αλλά δεν της έδωσα τα χαιρετίσματα σου ... δεν ήξερα αν σε ξέρει σαν Ναύαρχο ή με το μικρό σου ...

Ανέκδοτο :
κάθομαι με μία κοπέλα και έρχεται ένα παληκάρι και κάτι της λέει ..., αυτή  δείχνει εμένα και κάτι του απαντάει (δεν άκουσα ούτε την ερώτηση ούτε την απάντηση ...)
Οπότε το παληκάρι γυρνάει και με ρωτάει αν μπορεί να πάρει ένα χορό ... με την κοπέλα που κάθεται μαζί μου και πίνει ...
Τι να του πω και εγώ ... όχι τώρα του λέω, έλα αργότερα ...

αυτά ...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Σήμερα κερδίσαμε 1 ολόκληρη ώρα ... το BG έκλεισε με την καινούργια ώρα ... άρα στις 8 αντί για τις 7 ...

Καλά ήταν ... ως συνήθως ...

Επίσης να ενημερώσω ότι όλες οι κοπέλες θα είναι εκεί τη Δευτέρα το βράδυ ένεκα της αργίας της Τρίτης ...!!!

Η Sheyla Ναύαρχε ήταν εκεί, αλλά δεν της έδωσα τα χαιρετίσματα σου ... δεν ήξερα αν σε ξέρει σαν Ναύαρχο ή με το μικρό σου ...

Ανέκδοτο :
κάθομαι με μία κοπέλα και έρχεται ένα παληκάρι και κάτι της λέει ..., αυτή  δείχνει εμένα και κάτι του απαντάει (δεν άκουσα ούτε την ερώτηση ούτε την απάντηση ...)
Οπότε το παληκάρι γυρνάει και με ρωτάει αν μπορεί να πάρει ένα χορό ... με την κοπέλα που κάθεται μαζί μου και πίνει ...
Τι να του πω και εγώ ... όχι τώρα του λέω, έλα αργότερα ...

αυτά ...
Σιγά μην με ξέρει κιόλας...Πρέπει να σκάσω πολλά για να με μάθει και προτιμώ να τα ακουμπάω αλλού.
Για το ανέκδοτο:Είσαι Αρχηγός!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Σιγά μην με ξέρει κιόλας...Πρέπει να σκάσω πολλά για να με μάθει και προτιμώ να τα ακουμπάω αλλού.
Για το ανέκδοτο:Είσαι Αρχηγός!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Τη καλύτερη δουλειά κάνεις ... ξέρεις και δε σε ξέρουν ...!!!

Το ανέκδοτο το έγραψα μπας και είναι κανένας δικός μας ... για να του πω ευγενικά να μην κάνει τέτοιες ...χοντράδες ...!!!

Α ναι, κι άλλο ανέκδοτο ...
Ημουνα σε μεγάλο καναπέ και από την άλλη πλευρα καθόταν κάποιος άλλος ... ο οποίος κάποια στιγμή με ρώτησε αν η κοπέλα που καθόταν μαζί μου είναι γκόμενα μου ...

Μάλον χτες ήταν η βραδυά της μαλακίας, καλά που δεν είχα πιει ... γιατί θα είχαμε ντράβαλα ...


edit : ξέχασα να ευχαριστήσω τους Dj για τα ελληνικά τραγούδια που έπαιξαν ...!!!  :thumbsup:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
κάθομαι με μία κοπέλα και έρχεται ένα παληκάρι και κάτι της λέει ..., αυτή  δείχνει εμένα και κάτι του απαντάει (δεν άκουσα ούτε την ερώτηση ούτε την απάντηση ...)
Οπότε το παληκάρι γυρνάει και με ρωτάει αν μπορεί να πάρει ένα χορό ... με την κοπέλα που κάθεται μαζί μου και πίνει ...
Τι να του πω και εγώ ... όχι τώρα του λέω, έλα αργότερα ...

αυτά ...

ρε μποργκ.... τόσα χρόνια στο μπι τζι και δεν έμαθες να απαντάς.....

την άλλη φορά πες του:
δώσε μου το κινητό σου να σου στείλω ες εμ ες........

ρε τι άλλο θα ακούσουμε σ αυτη τη χώρα.........
 

Tsantilas

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
πολλή σιωπή έπεσε εδώ ...... σας πείραξε η κρίση ???
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
πολλή σιωπή έπεσε εδώ ...... σας πείραξε η κρίση ???

Ναι το 3ήμερο Πέμπτη-Παρασκευή-Σάββατο (και λίγο η Κυριακή) μας κατέστρεψε οικονομικά (τουλάχιστον εμένα) οπότε τώρα κάνω αποτοξίνωση ... για όσο αντέξω ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom