Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Αιντε Μποργκη, αρχισε να γραφεις για να "κουνηθει" λιγο το θεμα..

Γιατι ειπες οτι το thread των στριπτηζαδικων εχει γινει μαλακια ?

Αυτα..

Γιατί απλά είναι στην εντατική στη μηχανική υποστήριξη ... τις λίγες φορές που μιλάμε καλά είναι ... αλλά γενικά νέκρα ...

Μποργκη  αγόρι  μου
Έχουμε  την  εξής  εξίσωση
(Μπαράκι + Πειραιώς + Γκολντ )Χ 5 ποτά .
Ε πονος  θα  σε  έπιανε  σίγουρα σε  κάποιο από τα  δύο  κεφάλια  σου !
(Ίσως  και  κάτω  από αυτά )

Και το χειρότερο είναι ότι δεν μου έχει περάσει τελείως ακόμα ...
Η μερίδα γύρο και το γιαουρτοσκόρδιον βοήθησε ... αλλά θέλω λίγο ακόμα για να ισιώσω πλήρως ...
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
535
Like
0
Πόντοι
6
Για μία ακόμα φορά ο Borg μας ξέχασε..... Δε πειράζει γράφονται αυτά. Πάντως Borg να ξέρεις ότι βγαίνω και για καφέ. Δε πάω μόνο σε ιδρύματα.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Για μία ακόμα φορά ο Borg μας ξέχασε..... Δε πειράζει γράφονται αυτά. Πάντως Borg να ξέρεις ότι βγαίνω και για καφέ. Δε πάω μόνο σε ιδρύματα.

Μη το παίρνεις στραβά ... πάρτο αλλιώς ...

Οταν μου τη βίδωσε και αποφάσισα να βγω (και πήρα έγκριση...) στις 10 το βράδυ που να σε βρω ?
Εννοείται ότι από το σπίτι δεν μπαίνω στα bourdela ...!!!
Α εγώ δε βγαίνω για καφέ ...  :tickedoff: δουλεύω 7,30 - 20.00 και μετά πάω σπίτι στα κορίτσια μου ...  :headbang:
και αν βγω θα βγούμε οικογενιακώς ...  :'(
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
1) Βαλερια = πρωην Μουσες πρωην Βολος κωλομπαρο / δεν τη δοκιμασα αλλα οι γνωμες διιστανται ...

2) Μιρελα = ex Λολιτα / μουνιθρα απιστευτη αλλα σου χορευει σε αποσταση ασφαλειας τουλαχιστον 1 μετρο / μακρια και αγαπημενοι ....

3 )Μαρια = καρκινο να βγαλει ο μαλακας με το ασπρο πουκαμισο που την ειχε ολο το βραδυ και ηθελα τοσο πολυ να της πω ποσο την αγαπω ...... / τι μουνι κι αυτο ...

Που'σαι Υπουργε ? Εκανα κατι τηλεφωνα γιατι κατι μου πηγαινε λαθος..Λοιπον, εχουμε και λεμε.

1) Πρωην Baby O, χωρις τον Βολο.

2) Εx Baby Gold, ex Lolita.. ( Μπορει να την ξεχασες, διοτι δεν ειχε βαλει ακομα τα πλαστικο-βυζα..)

3) Τωρα λες κακιουλες..Μπορει να ημουν εγω, ο Πουρος, ο Μποργκης, ο Βιτσι κλπ κλπ..

Αυτα..

ΥΓ - Τα σχολια περι της ασχημιας της Αννιτας και της Βιβιαν τα περναω ντουκου, διοτι περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Δε γαμιεται ρε ΝΟΚΙΑ / το θεμα ειναι οτι δεν περασα και τοσο καλα και πηγα για αλλου οπου εγλειψα ισως τις καλυτερες ρωγες της Αθηνας / εδω και τοσα χρονια στεκονται ορθιες και ακομα δεν τις εχω χορτασει ο μπαγασας .....

Αγαπη μου .... 
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Δε γαμιεται ρε ΝΟΚΙΑ / το θεμα ειναι οτι δεν περασα και τοσο καλα και πηγα για αλλου οπου εγλειψα ισως τις καλυτερες ρωγες της Αθηνας / εδω και τοσα χρονια στεκονται ορθιες και ακομα δεν τις εχω χορτασει ο μπαγασας .....

Που και ποια εαν επιτρεπεται ?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
ΝΟΚΙΑ αν και δεν σε ξερω και ισως εισαι καποια απο τα παλια καλα μελη δεν θα πω τιποτα γιατι οπως εχω πει τα θρεντ με τα στριπ εχουν γεμισει πια με λιγουρια που περιμενουν να πει καποιος οτι η ταδε κανει φραπε,η ταδε γαμιεται με πελατες,η ταδε κανει γλωσσιδια κτλ και να πανε σαν τις υαινες που τρεφοναι με τα ετοιμα χωρις ποτε να κυνηγουν.

Παλια υπηρχε ο vasos,o papazolgou κ.α. που παιρνανε πληροφορηση αλλα και δινανε πληροφοριες.

Γιατι λοιπον να πω ποια ειναι αυτη με τις μεγαλες ρωγες ????

Εδω ενα ποστ εκανα για το γραφειο του Μισελ και εχω γεμισει με πμ απο ασχετους που μου ζητανε το τηλ του Μισελ λες και τους ξερω απο χτες.

Παλικαρακια ο τζαμπας πεθανε δεν σας το ειπανε.Να πατε να χαλασετε τα ωραια σας λεφτα και να μαθετε μονοι σας οτι θελετε.
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
ΝΟΚΙΑ αν και δεν σε ξερω και ισως εισαι καποια απο τα παλια καλα μελη δεν θα πω τιποτα γιατι οπως εχω πει τα θρεντ με τα στριπ εχουν γεμισει πια με λιγουρια που περιμενουν να πει καποιος οτι η ταδε κανει φραπε,η ταδε γαμιεται με πελατες,η ταδε κανει γλωσσιδια κτλ και να πανε σαν τις υαινες που τρεφοναι με τα ετοιμα χωρις ποτε να κυνηγουν.

Παλια υπηρχε ο vasos,o papazolgou κ.α. που παιρνανε πληροφορηση αλλα και δινανε πληροφοριες.

Γιατι λοιπον να πω ποια ειναι αυτη με τις μεγαλες ρωγες ????

Εδω ενα ποστ εκανα για το γραφειο του Μισελ και εχω γεμισει με πμ απο ασχετους που μου ζητανε το τηλ του Μισελ λες και τους ξερω απο χτες.

Παλικαρακια ο τζαμπας πεθανε δεν σας το ειπανε.Να πατε να χαλασετε τα ωραια σας λεφτα και να μαθετε μονοι σας οτι θελετε.

Αρχηγε μου ειχα δει οτι εγραφες για θεσσαλονικη

και τωρα σε βλεπω να κατεχεις απο Αθηνα...

Μιλαμε ειναι η κυριολεξια του Ιντερνασιοναλ  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Οχι φιλε μην τα παραλες !!!!

Αθηνα ναι ειμαι εξπερ οχι σχετικα με φραπεδες αλλα με τα αλλα ....

Για Θεσσαλονικη ειχα παει μια φορα στο Καλλιγουλα στις 6:00 αλλα λιγο μετα εκλεισε και στο La Mirage αν θυμαμαι καλα σε ενα σκοτεινο δρομακι οπου κοιμηθηκα επανω στους καναπεδες μαζι με αλλα φιλους μου και μας πεταξενε εξω τα γκαρσονια με βρισιες .....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Ενα μονο σας λεω / στις ρωγες της εν λογω κυριας ακομα και το σακακι σου μπορεις να κρεμασεις ....

Αυτα.
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
ακομη και βαρυ δερματινο ????

Τι να τις κανεις εσυ τις κρεμαστρες Παπα-Γιωργη ?

Αφου το συστημα μας ειναι "ακα πιπα - ακα μαμισι".. Σωστα ? ;) ;)

Αλλα φυσικα ουτε εμεις θα πουμε στην Υπουργαρα, ποιες ειναι..Παλι σωστα ? ;) ;)
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
ο υπουργος ξερει πολλα....
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Βαλερια = πρωην Μουσες πρωην Βολος κωλομπαρο / δεν τη δοκιμασα αλλα οι γνωμες διιστανται ...

Mετα απο παρα πολυ καιρο, εκανα μια βολτα ενεκα Αγιου Βαλεντινου..

Δεν καταλαβαινω γιατι γραφεις οτι οι γνωμες διιστανται..Τεσταρισα εχθες την παραπανω κυρια, η οποια οπως ειχα αναφερει και πιο παλια, ειναι απλα μια Ρουμανο-βρωμο-πατσαβουρα για φραπε. Το σαλιο να το βαλεις εσυ, διοτι τα γλωσσοφιλα τα μοιραζε "φορα-παρτιδα" σε ολους τους πελατες, οποτε δεν λεει να μας κολλησει και κανενα παρασημο.

Κατα τα αλλα προσεξα τις Μοντεστα, Μαρια, Λυδια, Μονικα (ex Mona Liza), Αιγλη, Γκρεις, Βιβιαν, Eνυ, Μαρτα, Αλεξανδρα, Αννιτα, Αναστασια, Ρουμπι, Αλινα, Γιαννα και ενα κοντοπιθαρο.

Αυτα..

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.290
Γεια  σο  ΝΟΚΙΑ  ρομαντική  ψυχή !
Είχες  και καρδιόσχημα  σοκολατάκια ?
Εγώ  πάλι    την νύχτα  την  πέρασα  σεμνά  και φορτοτικά !
 

DarkEvil

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Mετα απο παρα πολυ καιρο, εκανα μια βολτα ενεκα Αγιου Βαλεντινου..

Δεν καταλαβαινω γιατι γραφεις οτι οι γνωμες διιστανται..Τεσταρισα εχθες την παραπανω κυρια, η οποια οπως ειχα αναφερει και πιο παλια, ειναι απλα μια Ρουμανο-βρωμο-πατσαβουρα για φραπε. Το σαλιο να το βαλεις εσυ, διοτι τα γλωσσοφιλα τα μοιραζε "φορα-παρτιδα" σε ολους τους πελατες, οποτε δεν λεει να μας κολλησει και κανενα παρασημο.

Κατα τα αλλα προσεξα τις Μοντεστα, Μαρια, Λυδια, Μονικα (ex Mona Liza), Αιγλη, Γκρεις, Βιβιαν, Eνυ, Μαρτα, Αλεξανδρα, Αννιτα, Αναστασια, Ρουμπι, Αλινα, Γιαννα και ενα κοντοπιθαρο.

Αυτα..
τη βερονικα δεν την προσεξες;;(κοτσιδα μαζεμενη)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom