Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Πόσα ονόματα ?

και επώνυμα μαζί ?

και να θυμάσαι και ποιό όνομα αντιστοιχεί σε ποιά κοπέλα ?

και να θυμάσαι και αν κάνει καλό χορό ?

και αν κάνει εξτραδάκια ?

και αν ήταν στο μαγαζί όταν πήγες ?

Γίνε λίγο πιο σαφής ...  :2funny:

αυτά και από εμένα ... μέχρι να διασαφηνιστεί η ερώτηση ...
κυνοσ κανε ροστεριν,αμασ καταλαβασ καλασ
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.290
Καλησπερα συναθλητες

Ο μικρος Παιχνιδης πηγε βολτα

Χτες που λετε χτυπαει το τηλεφωνο...... Ποιος ειναι???

Η γυναικα ηταν ΩΧ :helpplea: :helpplea: :helpplea:!!!

Μαθαινω που λετε οτι εχω ρεπο απο την σχεση. :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:


Παιρνω που λετε τον κολητο και παμε για ποτακι. κατα τις 12.30 ο κολητος κλαταρε *δυσκολη εβδομαδα.

Τι να κανω μονος μου....ας κατηφορισω σε εκεινον τον δρομο που τα κοριτσια εξω ειναι αγορια και τα κοριτσια μεσα ειναι οντως κοριτσια.

Που να παω? το πρωτο που βρηκα με το που μπηκα Συγγρου απο Καληροης ειναι το Γκολντ.

Μπαινω 12.5 εισοδος και ρεστα πειρα και μια χαρα.

Μπαινω πιο μεσα. (ειχε παει 1.10 η ωρα) τα τραπεζια γεματα .

το BAR χαλαρα και τα πασα χαλαρα (ακομα)

Παραγγελνω ποτο . και ριχνω μια ματια τι παιζει απο κοριτσια μιας και ειχα ακομα καλο οπτικο πεδιο.

Λοιπον το μαγαζι παιζει πραγματικα [size=10pt][size=10pt]πολυ ωραια κοριτσια[/size][/size]. Ισως απο τα καλητερα team αυτην την στιγμη. [size=10pt][size=10pt][size=10pt]Δεν κολουσες σε μια... την πιο γκομεναρα. Ολες (με κανα δυο εξαιρεσεις) ηταν κουκλες.
[/size][/size][/size]

Ακουω τον Σπαρτακο στα ηχεια. Ας παω λεω να του πω μια καλησπερα.

Φοβερο παλικαρι και οποιος απο εσας παει αξιζει να του πει μια καλησπερα, απο τα πιο καλα παιδια στον χωρο για να γνωρισεις. κερασε και τα σφηνακια του. Αρχοντας

Παρακολουθω το προγραμμα (αρκετα καλες παρουσιες και καλοι χωροι)

Τροχο δεν ειχε χτες... κακη συγκηρια  :( :( :( :(  Σπαρτακε να εχεις πλαν μπι

Τα κοριτσια σουπερ ερωτικα τα σοου πολυ καλα (βασικα εχω χορτασει πια με σοου που φτανουν στα ακρα) και το μαγαζι εχει κουλαρει σε αυτο πραγμα που σε κανει να διασκεδαζεις κιολας αντι να νομιζεισ οτι βλεπεις νασιοναλ τζεογκραφικ.

Ηταν το θεαμα ερωτικα ευχαριστο. μην ρωτισετε ονοματα...ειμαι σκραπας σε αυτα.

Για καφεδες και πορτοκαλαδες δεν ξερω ...δεν ειναι το ατου μου εκει. :( :( :( :(

Αλλα θα κλεισω με 2-3 πολυ καλες εντυπωσεις που μου αφησε το μαγαζι.
[size=10pt][size=10pt]
Ειχε πολλες γυναικες πελατες[/size][/size]. Εσπασε επιτελους ρε γαμωτο αυτη η αντριλα που ηταν λιγακι κατατονικη παλιοτερα.

Το προσωπικο (BAR, πορτα , σερβις κτλ. ) ηταν πολυ ευγενικοι και ομιλιτικοι και πλακιτσα να κανουν.... Δεν νιωθεις το μπραβιλικι διαχιτο στο χωρο (βασικα ειναι σαν να μην υπαρχει)......Το λεω αυτο γιατι καποια χρονια πριν ενιωθες στα πιο πολλα μαγαζια ενα στενο μαρκρισμα.εδω μου εκανε εντυπωση. οι πιο περπατημενοι απο μενα ας με διωρθωσουν.

Τελος τα κοριτσια οπως προειπα εχουν ωραιο στυλ. Αν συχαινομαι κατι ειναι το παρακαλετο (σου κανει χωρο ..ελα! παμε! τωρα! που σου ζαλιζουν τα αρχιδια)
Ολες οι κοπελες ηταν ευγενεστατες με τροπους (αυτα που ειδα λεω...διορθωστε με αν κανω λαθος) [size=10pt][size=10pt]Και γενικα το στυλακι τους ηταν πολυ ευχαριστο.[/size][/size] οχι αυτη η κακομιρια που εχω ζησει κατα καιρους που ερχετε η αλλη αγχομενη να σου παρει ποτο η χωρο λες και .....την περιμενουν στην γωνια.


κατα τις 3.30 που εφυγα ειχε αρχισει και μαζευε κοσμο ...και παλι εμπαιναν γυναικες πελατες  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Εμεινα πολυ ευχαριστημενος και περασα παρα πολυ καλα.

Λοιπόν  να  μία κριτική  που  αξίζει κάποιος  να  ασχοληθεί
Μεγάλε  δεν  θα πάω  να  πω  γεια στους  ντιτζέιδες , αν  ήθελα  να  παίζω  έτσι μάνα  μου , πήγαινα στο Γκιουζέλ .
Επίσης  αν  θες  να επεκτείνεις  τις  γνωριμίες σου  απέναντι  υπάρχει το Λιδο και βάζει μουσική ο Pierros (τι  κάνει άραγε αυτός , χάθηκε , χεχεχε) .
Τώρα  κατά  τα  λοιπά για  τη  συμπεριφορά  μαχίμου  και  βοηθητικού προσωπικού  έχεις  δίκηο , μόνο  που χρειάζεται επειγόντως  μία  ανανέωση  μην  περιμένουμε  να  συνταξιοδοτηθούν οι παλιές .
Επίσης  στο  αχανές  τούτο κατάστημα και σε  ημέρες  αιχμής  δεν χρειάζεται παρακαλετό . Όλες  δουλεύουν . Γι αυτό είναι πιο κουλ. Πάντως  η πλειοψηφία είναι  όμορφες , έμπειρες , και  φροντισμένες  κοπέλες .Για  επίπεδο ποτό - χορό είναι  το καλύτερο μαγαζί .
Όμως  για μένα  και  κάποιους  άλλους  έχει  ένα  βασικώτατο  μειονέκτημα .
Το  οποίο  σας αφήνω να  το  ανακαλύψετε !

 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
760
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
Παίδες! Να ρωτήσω??

Ρωτώ...Βασικά πήγαμε μια φορά και έγινε κλήρωση...[size=20pt](baby gold)[/size]

για 5 χορούς σε "10" τυχερούς ...Άσχετα το ότι κληρώθηκαν πιο πολλοί... :P

Γίνεται συνεχώς αυτή η διαδικασία????

PLEASE HELP!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Παίδες! Να ρωτήσω??

Ρωτώ...Βασικά πήγαμε μια φορά και έγινε κλήρωση...[size=20pt](baby gold)[/size]

για 5 χορούς σε "10" τυχερούς ...Άσχετα το ότι κληρώθηκαν πιο πολλοί... :P

Γίνεται συνεχώς αυτή η διαδικασία????

PLEASE HELP!!

Αναδουλειές;;; Κρίση;;;
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Σε κάποιον χαρίζανε κάρτες χορού,

και αυτός κοίταγε αν είναι καλά πλαστικοποιημένες ...!!!
 

takxaros

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
66
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε παλικαρια η σοφια (παλια καραβανα ξανθια αδυνατη) ειναι ακομα στο μαγαζι εχω παει και δεν την εχω δει
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
ρε παλικαρια η σοφια (παλια καραβανα ξανθια αδυνατη) ειναι ακομα στο μαγαζι εχω παει και δεν την εχω δει

Ακομα την θυμασαι εε ? Εχει χαθει απο περυσι..Χαρακτηριστικο της ηταν η σουρα..σχεδον παντα τις πρωινες ωρες,παραπατουσε απο το πολυ αλκοολ.

Αυτα..
 

takxaros

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
66
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
κριμα ειχα περασει καλα παντως σε ευχαριστω
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
535
Like
0
Πόντοι
6
Χτες πάντως που ήμουνα στο μαγαζί δυστυχώς δεν ήταν εκεί.
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
μαγκες καμια εμπειρια με αναστασια κανεις?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.290
Εγώ  πάντως  συνιστώ  Γιάννα  τελευταίως !
Άπαιχτο παιδί
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Πρώτη επίσκεψη στο ευαγές ίδρυμα για το 2009, την Παρασκευή και για πρώτη φορά βρήκα τραπέζι τέτοια μέρα!
Ο κόσμος λίγος (για παρασκευή πάντοτε), οι κοπέλες κατά τι πιο πρόθυμες από άλλες φορές, ο μέσος όρος ομορφιάς αρκετά υψηλός (και σε κάθε περίπτωση υψηλότερος από τα άλλα μαγαζιά)- λίγα τα μπάζα και οι περισσότερες άνετα θα έκαναν καρριέρα σαν ct με χρώσεις από € 450/2h ...

Μου έκανε εντύπωση η Αναστασία, μια καινούργια παρουσία με κορμί από τα λίγα και με ελληνικά που θα έκαναν αρκετές ελλεεινίδες κομμώτριες να φαντάζουν μετανάστριες ...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Πηγα αλλα βαριεμαι να γραψω και πολλα γιατι το θρεντ με τα στριπ εχει καταντησει μαλακια.

Λυδια = μουναρα διαστημικη που ακομα τη γλειφω ...

Κατριν = ο πατος της εργο του Πικασσο ....

Γκρεϊς = την ερωτευτηκα με την πρωτη ματια ...

Μαρτα = κορυφαιο στο ειδος του ....

Αννιτα ex Λενα απο Μουσσες = αποσυρση γρηγορα και μακρια

Βαλερια = πρωην Μουσες πρωην Βολος κωλομπαρο / δεν τη δοκιμασα αλλα οι γνωμες διιστανται ...

Βιβιαν = μαλακισμενο και ασχημο

Μιρελα = ex Λολιτα / μουνιθρα απιστευτη αλλα σου χορευει σε αποσταση ασφαλειας τουλαχιστον 1 μετρο / μακρια και αγαπημενοι ....

Μαρια = καρκινο να βγαλει ο μαλακας με το ασπρο πουκαμισο που την ειχε ολο το βραδυ και ηθελα τοσο πολυ να της πω ποσο την αγαπω ...... / τι μουνι κι αυτο ...

Λοιπον βαριεμαι να γραψω αλλα / καλο βραδυ.

 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Ισως βγω λίγο εκτός θέματος ... αλλά δε γαμιέται ... έχει πέσει νέκρα έτσι και αλλιώς ...

Χτεσινοβραδυνή βόλτα, Πέμπτη βράδυ ...

Ξεκίνησα από Baby O στη Πειραιώς, πρώτη μου φορά εκεί, και πήγα νωρίς. Το μαγαζί ωραίο, πολλές γυναίκες, πολλά γκαρσόνια, λίγος κόσμος ....
Από χορό στη πίστα, χάλια ... το να πιάνεις το στύλο κυρία μου και να πηγαίνεις γύρω γύρω δεν είναι χορός, είναι γαϊτανάκι....
Από παρουσίες δεν είδα κάτι που να με κατέπληξε, οι κοπέλες όμως ήταν γελαστές και ευχάριστες, τουλάχιστον όσες πέρασαν από το τρπέζι μου...
Επίσης 3 στις 4 μίλαγαν μόνο αγγλικα ... που πας ρε καραμήτρο γαμώ την ΕΕ γαμώ ... σε στριπ πάμε, όχι σε γενική συνέλευση ...
Συνολικά, δε με χάλασε αλλά δεν συγκινήθηκα κιόλας, ενδιαφέρον χώρος για περαιτέρω εξερεύνηση...

και φυσικά μετά πήγα στο Gold  :sunglasses:

και ειλικρινά χαλάστηκα ... το μαγαζί άδειο αναλογικά με το πως το έχω συνηθίσει... καναπεδιάστηκα κατευθείαν και άραξα ...

Πολλές καινούργιες γυναίκες άλλες δυνατές άλλες μέτριες, δεν ρίχνουν σίγουρα το μέσο όρο.
Πολλές γυναίκες, πολλές γύρες, λίγοι πελάτες ... μία μαυρίλα ήταν διάχυτη στην ατμόσφαιρα ...

Παρουσίες & Καυλοπροέραιτα σχόλια ...
Μάρτα - πάντα γελαστή και καύλα ...
Ενυ - σου έστειλα χαιρετίσματα αφού δε με πήρες χαμπάρι ...
Τρίξυ - μεγαλώνει το μαλλί σιγά σιγά ...
Χαρά - χμμ κουρεύτηκε ελαφρώς ...
Κατρίν - επιτέλους γνωριστήκαμε ...
Αλεξάνδρα - αυτή έχει ομορφύνει ή εγώ έχω καιρό να ...
Αίγλη - το γυαλί κάνει τη διαφορά ...
Νίκη - δυνατό το ολόσωμο, καυλερό θα έλεγα ...
και άλλες από παλιές ...
από καινούργιες δεν έχω ιδέα από ονόματα ...

Νέο show Μάρτα - Ενυ, οι καυλιάρες cheerleaders (α ρε μαλάκα σπόνσορα....) νέα στολή, διαφορετικός χορός που όμως κατέληγε σε δονητές και λουλουδάκια πηγαδάτα ... (αναμενόμενο ...)
Ακουσα ότι ήταν η πρώτη φορά που το βγάλανε στη φόρα ...
Τροχό του Σεξ δεν πέτυχα ... πάλι ....  ο Σπάρτακος όμως κυκλοφορούσε με ένα κάρο σφηνάκια και δεν έβαλε Πέγκυ Ζήνα ...

Και 3.45 είμουνα στο κρεβάτι μου και αναρωτιόμουνα ...
1 ουισκάκι σε bar πριν ξεκινήσω τη βόλτα, 2 στο Baby Ο και 2 στο Baby Gold
Γιατί το κεφάλι μου πάει να σπάσει ???
Τι κάνει η αντιτρομοκρατική για τις γαμημένες τις μπόμπες ???
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Δεν είσαι ο μόνος, αλλά από λοιπές παρεχόμενες υπηρεσίες (Φραππέ, fredo, ελληνικό μερακλήδικο κ.τ.λ.)δε λέει μία

Mε τοση προυπηρεσια, ακομα δεν εμαθε οτι ο καλος καφες θελει καιμακι ? :2funny:

Αυτα..
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Αιντε Μποργκη, αρχισε να γραφεις για να "κουνηθει" λιγο το θεμα..

Γιατι ειπες οτι το thread των στριπτηζαδικων εχει γινει μαλακια ?

Αυτα..

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.290
λίγα τα μπάζα και οι περισσότερες άνετα θα έκαναν καρριέρα σαν ct με χρώσεις από € 450/2h ...

Γιατί  εσύ  πόσο  νομίζεις  ότι  θα  χρεωθείς  σε  αντίστοιχη  περίπτωση ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.290
Μποργκη  αγόρι  μου
Έχουμε  την  εξής  εξίσωση
(Μπαράκι + Πειραιώς + Γκολντ )Χ 5 ποτά .
Ε πονος   θα  σε  έπιανε  σίγουρα σε  κάποιο από τα  δύο  κεφάλια  σου !
(Ίσως  και  κάτω  από αυτά )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom