Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Δυό τσιγάρα δρόμο από το φίλο σας το Γκαγκάτση
κολιτε δεν ξερο τιποτα απο μαγαζα εγο και το ξερης....,αλλο με απασχολει,τα μπουμπουκια με πριξανε ποτε θα φερεις τις γνοστες σου νιφες!!!!!!!
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Όταν λες προσκοπίνα τι εννοείς φίλε μου???Και δώσε και καμια λεπτομέρεια απο Κορίνα.....
Τη λέω προσκοπίνα γιατί μάλλον ακόμη θεωρεί ότι η ζωή είναι όλο εκδρομές (όπως αυτή που την πήγε ένας φίλος στη Ρώμη). Μου θύμισε Ροζίτα από Princess στο πιό γλυκό και πρόσχαρο.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Εκδρομή με φίλο σου στη Ρώμη???Μάλλον μούφα σου πούλησε ο φίλος σου....
Ισως να μην το έγραψα καλά, αλλά δεν εννοούσα με φίλο ΜΟΥ (εξάλλου δεν έχω και στέλνω στον εαυτό μου ευχές τις γιορτές...). Είπα "με φίλο" όπως θα έλεγα "με συναγωνιστή" γιατί άκουσα κάτι φήμες. Προφανώς για να το λές, γνωρίζεις καλύτερα και είναι μούφα.
Στο κάτω κάτω στ' @@ μας που πάει και με ποιόν. Σε άλλους μπορεί να κάνει παπάδες, αλλά από τη στιγμή που σ' εμένα δεν, πάμε παρακάτω.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Ισως να μην το έγραψα καλά, αλλά δεν εννοούσα με φίλο ΜΟΥ (εξάλλου δεν έχω και στέλνω στον εαυτό μου ευχές τις γιορτές...). Είπα "με φίλο" όπως θα έλεγα "με συναγωνιστή" γιατί άκουσα κάτι φήμες. Προφανώς για να το λές, γνωρίζεις καλύτερα και είναι μούφα.
Στο κάτω κάτω στ' @@ μας που πάει και με ποιόν. Σε άλλους μπορεί να κάνει παπάδες, αλλά από τη στιγμή που σ' εμένα δεν, πάμε παρακάτω.
Καλά,μη νομίζεις ότι κι εγώ ξέρω κάτι παραπάνω από καμια δεκαριά χορούς...Απλώς μου έκανε εντύπωση...Πάμε παρακάτω λοιπόν φίλε.. :) :) :) :) :)
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Καλά,μη νομίζεις ότι κι εγώ ξέρω κάτι παραπάνω από καμια δεκαριά χορούς...Απλώς μου έκανε εντύπωση...Πάμε παρακάτω λοιπόν φίλε.. :) :) :) :) :)
Ναυαρχουκο πότε θα πάρεις άδεια να πάμε για κανά χουρό?
 

popolaros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
γειά σας.Θα ήθελα άν μπορεί κάποιος να μου πεί πού πέφτει το μαγαζί και τί παίζει απο κοπέλες.Ευχαριστώ :think:
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
γειά σας.Θα ήθελα άν μπορεί κάποιος να μου πεί πού πέφτει το μαγαζί και τί παίζει απο κοπέλες.Ευχαριστώ :think:

Δεν παει αλλο..

Δεν μπορω αλλο..148 σελιδες γραμμενες ΤΖΑΜΠΑΑΑΑ...!!!

Soliii..Κανε με mute να νην ξαναγραψω ποτε...!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486

lolo

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
250
Like
0
Πόντοι
1
σε καταλαβαίνω ... και εγώ πέρασα μία νύχτα πρώτα απέξω και μετά από μέσα και έχασα το φως μου ...

Θα σου πω κάτι άλλο,ξύπνα μια μέρα πρωί πάρε το φραπέ σου και πήγαινε απέξω την ώρα που σχολάνε, και τότε θα το ξαναβρείς το φως σου. Τα καμώματα της νύχτας τα βλέπει η μέρα και γελά!
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Θα σου πω κάτι άλλο,ξύπνα μια μέρα πρωί πάρε το φραπέ σου και πήγαινε απέξω την ώρα που σχολάνε, και τότε θα το ξαναβρείς το φως σου. Τα καμώματα της νύχτας τα βλέπει η μέρα και γελά!

μπα ... προτιμώ να μπω μέσα πριν σχολάσουν ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom