Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ωραία  τα  λέτε
Να μπαίνουμε  μέσα  και να παραγγέλνουμε στο γαρσόνι :
Γκαρσόνι : Τί θα πάρετε ?
Στριποφίλ : " Μια μπριζολίτσα σενιάν και ένα φραπεδάκι  με  καλαμάκι και αφρόγαλο παρακαλώ"
μπαρμπα εγο ετσι τα πα μια μερα στο πορτιερι και μονο που δε μεδειρε
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
το μικρο...το κανονικο πεθανε το πνευμα και παρεδοσε το σομα στη Μπουζου

Επίτρεψε μου να εκφέρω την άποψη ότι το μικρό είναι το κανονικό αφού από τη δεκαετία του 90 πρόσφερε υπηρεσίες στο κοινό (θρυλικές παρουσίες Οξάνα, Ξένια, Ζωή  :rockon: ) και τώρα λειτουργεί ως μάντρα (μέσα στα παλιοπράγματα βρίσκεις 1-2 κομμάτια για μερακλήδες :dancing:).
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Επίτρεψε μου να εκφέρω την άποψη ότι το μικρό είναι το κανονικό αφού από τη δεκαετία του 90 πρόσφερε υπηρεσίες στο κοινό (θρυλικές παρουσίες Οξάνα, Ξένια, Ζωή  :rockon: ) και τώρα λειτουργεί ως μάντρα (μέσα στα παλιοπράγματα βρίσκεις 1-2 κομμάτια για μερακλήδες :dancing:).
φιλε που εινε αυτη η μαγαζαρα,δε εχω παη ποτε!!!!!!!!!!
 

sos2008

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
einai kai poli pou pane kai den to lene...kai o mef itan xtes meta ta bouzoukia kai pire kai xoro alla to krataei krifo...to boikotaz sinexizete :P
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
einai kai poli pou pane kai den to lene...kai o mef itan xtes meta ta bouzoukia kai pire kai xoro alla to krataei krifo...to boikotaz sinexizete :P
Δεν μπορώ ν' αναφερθώ στην Κακότητα Του γιατί δεν ήμουν παρών (άσε που και να ήμουν μπορεί αν σχολίαζα νάστελνε τίποτε διαόλους να με περιποιηθούν) αλλά για να πάρει χορό η Αυτού Δαιμονιότης μπορεί νάχει εμφανιστεί κάτι αξιολογότερο αυτών που γνωρίζω.
Αλλά πάλι μετά τα μπουζούκια για "βρώμικο" πάς δεν πάς για gourmet!
 

sos2008

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Δεν μπορώ ν' αναφερθώ στην Κακότητα Του γιατί δεν ήμουν παρών (άσε που και να ήμουν μπορεί αν σχολίαζα νάστελνε τίποτε διαόλους να με περιποιηθούν) αλλά για να πάρει χορό η Αυτού Δαιμονιότης μπορεί νάχει εμφανιστεί κάτι αξιολογότερο αυτών που γνωρίζω.
Αλλά πάλι μετά τα μπουζούκια για "βρώμικο" πάς δεν πάς για gourmet!


oute egw imoun mou to sfirixane...alla min fovasai...leipei ipsos
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Συγγνώμη, νόμιζα πως έκανες πλάκα. Είναι κάτω από το ξενοδοχείο Ελληνίς, περίπου 1 km νότια του Gold από την ανατολική μεριά της Συγγρού.
Για να μην κάνω τον έξυπνο, και μένα o master μου άνοιξε τα μάτια με κάποιο σχόλιο του.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Συγγνώμη, νόμιζα πως έκανες πλάκα. Είναι κάτω από το ξενοδοχείο Ελληνίς, περίπου 1 km νότια του Gold από την ανατολική μεριά της Συγγρού.
Για να μην κάνω τον έξυπνο, και μένα o master μου άνοιξε τα μάτια με κάποιο σχόλιο του.
κοντα στιν επο???
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.290
1. Το  μποϊκοτάζ  έρεται  και  σε  καλή  χρονική  στιγμή .
Ο κόσμος  πρέπει να μαζέψει και λίγο μαρουλάκι , αρκετά σκόρπισε στις διακοπές

einai kai poli pou pane kai den to lene...kai o mef itan xtes meta ta bouzoukia kai pire kai xoro alla to krataei krifo...to boikotaz sinexizete :P

2 Βρε  τον άθλιο .
Είναι  όντως  η  Απόλυτη  Κακία
Εγώ  , όμως κύριος !
Το  είχα  προαναγγείλει πάντως  και έλαβα  άδεια  προσωπικα από τον master  vasos
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Δε λέω, ωραία, σφιχτή τρυφερή και γλυκούλα ΑΛΛΑ προσκοπίνα NAVARXE μου.
Δεν πειράζει όμως, μετά ανέλαβε η Κορίνα (από άλλο thread).
Όταν λες προσκοπίνα τι εννοείς φίλε μου???Και δώσε και καμια λεπτομέρεια απο Κορίνα.....
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Επίτρεψε μου να εκφέρω την άποψη ότι το μικρό είναι το κανονικό αφού από τη δεκαετία του 90 πρόσφερε υπηρεσίες στο κοινό (θρυλικές παρουσίες Οξάνα, Ξένια, Ζωή  :rockon: ) και τώρα λειτουργεί ως μάντρα (μέσα στα παλιοπράγματα βρίσκεις 1-2 κομμάτια για μερακλήδες :dancing:).

Ξεχνάς την Όλγα, πιονέρο του φραπέ
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Ξεχνάς την Όλγα, πιονέρο του φραπέ
Ου γαρ έρχεται μόνον...
Αν και θεωρώ αρκετά πρωτοποριακό για την εποχή, αυτό που έκανε η Ζωή : έβαζε το χέρι της και ευθυγράμμιζε το εργαλείο με το νινί της και μετά τραβούσε απαλά το χεράκι της σε κρατούσε αγκαλιά και με ένα μαγικό τρόπο διατηρούσε τέτοια πίεση με τη μικρή της αχιβάδα (πιθανώς διορθώνοντας την ευθυγράμμιση στην πορεία) που σε λίγο όλα είχαν τελειώσει :o.

Παρεπιπτόντως θεωρώ ότι από τότε είχε ξεκινήσει η πειραματική απόδειξη της αρχαίας θεωρίας ότι το ΜΝΙ CERN ΚΡΑΒΙ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom