Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Μακριά από Βίβιαν, μια κάπως ευτραφής ξανθιά. Σε χορό και πριν καταλάβω πως πέρασαν 3 λεπτά, χωρίς να κάνει κάτι ιδιαίτερο μου λέει:
Έκανα 5 χορούς πάμε για έκτο;
Το άκρον άωτον του θράσους.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
Μακριά από Βίβιαν, μια κάπως ευτραφής ξανθιά. Σε χορό και πριν καταλάβω πως πέρασαν 3 λεπτά, χωρίς να κάνει κάτι ιδιαίτερο μου λέει:
Έκανα 5 χορούς πάμε για έκτο;
Το άκρον άωτον του θράσους.
πες μου κιολας οτι πληρωσες για 5 χορους :headbang: :headbang: :headbang:
 

sos2008

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια ειλικρινα συγνωμη που επεμβαινω αλλα νομιζω οτι αυτο το site εχει χασει το νοημα του.  Νομιζα οτι εδω γινεται ενημερωση και χαβαλες για μια ομαδα που εχουν το ιδιο χομπι και εχει κανταντηση ο καθε καμμενος--κομπλεξικος να βγαζει το αχτι του....απο τι στιγμη που ο καθενας μπορει να γραφει δεν περιμενουμε ολοι να εχουν το ιδιο επιπεδο και δεν ειναι αυτο το θεμα....αλλα συγνωμη δεν καταλαβαινω γιατι ολοι αυτοι οι χαρακτηρισμοι και τα επιθετα για τα κοριτσια και ο ενας για τον αλλο....αν ειναι να μπαινουμε και να προσβαλουμε και να λεμε μ...καλυτερα να το κλεισουμε...ψυχοθεραπεια αλλου...οσο για τον μεμφι.. η ονομαζομενη μαρινα πρεπει  να σου εχει κανει μεγαλη ζημια και ειλκρινα λυπαμαι γιατι φαινεται οτι με την κοπελα εχετε πει πολλα και προσωπικα και εσυ την βγαζεις την σεντρα ...κριμα για σενα....

και δεν μπορω να καταλαβω ποιο ειναι το προβλημα ..οταν μπαινουμε εκει μεσα τους ορους του παιχνιδου τους ξερουμε θελω να πιστευω οποτε τι περιμενουμε να δουν τι παιδαραδες ειμαστε και να μας ερωτευτουνε .... δεν μπορω να καταλβω ρε μεμφ πως μπορεσες και εβγαλες συμπερασματα για χαρακτηρες εκει μεσα .... ειτε αυτη λεγεται μαρινα ή νικολ ¨η μοντεστα ή ήρα.  Ή εισαι πολυ μικρος στην ηλικια ή δεν θα ωριμασεις ποτε ή εισαι πολυ πληγωμενος παιδι μου ξεπερασετο.  Αυτο που ξερω ειναι οτι απο τοτε που ανοιξε το thread εχεις πλακωθει με ολους σε ενα site που ειναι για το χαβαλε αθτο τα λεει. ολα ... καλα να περνατε και αν δεν το αντεχετε μην πηγαινετε
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Ολα τα άσχετα post και τα βρισίδια/αντιπαραθέσεις σβήστηκαν

Κρατάτε παρακαλώ το θέμα καθαρό, αλλιώς θα σβήνονται, δεν έχει νόημα.
 

lolo

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
250
Like
0
Πόντοι
1
Ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε....
Αυτή είναι η νέα μόδα που λανσάρει ο Μέφι... ακολουθήστε τη ΔΕ ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ.

Δεν διαφωνώ!Είναι και η καλύτερη ! Πιστεύεις όμως οτι μπορεί να γίνει απο όλους? Και στις ίδιες τιμές? Θέλει να γίνει και μια προεργασία πριν.... σε αυτό νομίζω υπάρχει πρόβλημα...απο τους υπόλοιπους εμάς....

Υ.Γ: Μην τσακώνεστε!
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Υπάρχουν και pm!

Tα posts σας δεν έχουν καμία σχέση με το thread Βaby Gold!
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Ρε πάτε καλά;
Έλεος πια.
Πείτε τα από PM.
Ανταλλάξτε τηλέφωνα και βριστείτε εκεί.

ΔΕΝ μας αφορούν εμάς αυτά
Σβήνονται όλα

Το thread αυτό είναι για το [size=15pt]Baby Gold[/size]
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Ρε πάτε καλά;
Έλεος πια.
Πείτε τα από PM.
Ανταλλάξτε τηλέφωνα και βριστείτε εκεί.

ΔΕΝ μας αφορούν εμάς αυτά
Σβήνονται όλα

Το thread αυτό είναι για το [size=15pt]Baby Gold[/size]
αν δεν κανω λαθος εχω ''προειδοποιηθει''
σεβαστο αλλα αν θελετε να μου εξηγησετε τι εκανα και ''προειδοποιηθηκα''ωστε να εχω το νου μου να μην ξανακανω το ιδιο???????
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Ναι έχετε δίκιο ... υπάρχουν και τα πμ ...



Αποστολή αναφοράς
Το μέλος 'Μεφιστοφελής' δεν βρέθηκε.


:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Καμμια νεα προσθηκη στην ομαδα.

Επεστρεψαν οι Παολα και Κλεοπατρα..
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Μακαρι αλλα που..Μαλλον με εχουν καταραστει..

Προς Μεφι...Τωρα που το ξανασκεφτομαι, μπορει και να με εχουν ευλογησει..

Ακου το τραγουδι Love Bites των Def Leppard και θα καταλαβεις τι εννοω..

Και επιεδη σημερα ειμαι "καπως" και θελω να "τ'ακουσω", θα κτυπησω κα λιγο Fleetwood Mac, Doors, Pink Floyd, Μetallica και τα ρεστα..

 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Καλα τα καταφερατε θα μινουμε χορις Μακλειν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλα τοσο τον ζιλευετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Να ποσταρουμε ολοι οι ασχετοι στο τελος,τι να πω ρε!!!!!!!!!!!!1
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Καλημερα σας..

Επεστρεψαν Σειλα, Κατερινα και Ευα.

Νεες προσθηκες : 2 Ολλανδεζες που δεν τσεκαριστηκαν ακομα.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Καλημερα σας..

Επεστρεψαν Σειλα, Κατερινα και Ευα.

Νεες προσθηκες : 2 Ολλανδεζες που δεν τσεκαριστηκαν ακομα.

Και το μποϋκοτάζ ρε φίλε ? το έσπασες ? ή είσαι κατά ?

Να πω και εγώ την αμαρτία μου ... λόγω συνθηκών (no comment) το έσπασα και εγώ ...

Αλλη μία καταστροφική νύχτα στο BG ... πήγα για 1-2 ποτάκια και έφυγα κομάτια στις 7 ...

Και το χειρότερο ... η γυναίκα μου με περίμενε ξύπνια  :new_shocked: ... ο θάνατος της αλεπούς ... :tickedoff:

Από κόσμο ήταν πήχτρα ως συνήθως ... αλλά σκίστηκα και με το που μπήκα άραξα στο μικρό (Ναι Νοκια, στο κοτέτσι...) και είμουνα χαλαρός ...

Από γυναίκες τα συνηθισμένα + 2-3 νέα κομάτια αλλά δεν ξέρω λεπομέρειες ...

Πήγε να γίνει και ένας τσαμπουκάς με μία μεγάλη παρέα αλλά πέσανε σερβιτόροι και υπευθυνοι, τους αρχίσανε στο  μπλα μπλα και δεν έγινε σκηνικό ...

Αντε μετά τη χτεσινή παντόφλα να δω πότε και πως θα μπορέσω να ξαναπάρω έξοδο ...  :headbang:

 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Aδελφε..πρεπει να σε πηρα γραμμη στο κοτετσι.. :) :)

Εγω το μπουκοταζ το εφαρμοζω.. ;) ;) ;)
Και εννοω οτι συνεχιζω να βγαινω αλλα εχω πεσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ στα εξοδα..!!

Τα περι παντοφλας..μην σε απασχολουν..Αφου της ειπες οτι πηγες με κατι φιλους απο τον στρατο..Σωστα ??? :2funny: :2funny: :2funny:

Οχι, είπα ότι θα πήγαινα στο μαγαζί ενός φίλου που είχε καραόκι (ελέος-σίχαμα τελείως) και για να μην βγω ψεύτης πέρασα και από εκεί ...
και μετά πήγα με κάτι φίλους για ένα ποτάκι ...
έγινε φασαρία στο μαγαζί και μας μαζέψανε οι μπάτσοι για εξακριβωση στο τμήμα ... και ένα χτύπημα που έπαθα κατά τη διάρκεια χορού στη μύτη πιστοποίησε την ειλικρίνια μου ...!!!

Οταν λες τέτοιο κουλό σκηνικό και έχεις τα μούτρα μέχρι το πάτωμα, ο άλλος σε πιστεύει γιατί σκέφτεται ότι δεν μπορεί να σκαρφίστηκες τέτοια απίστευτη ιστορία ...


και η καταστροφή ήταν στα συνηθισμ΄να μου επίπεδα ... γύρω στο 400άρι ... δεν είχα το ψυχικό σθένος να την μειώσω ...

αυτά ...  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom