Νέα

Αυτός που έχει πάει με μια trans σαν Elissavet Barbie πως προσδιορίζεται σεξουαλικά;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αυτός που έχει πάει με μια trans σαν Elissavet Barbie πως προσδιορίζεται σεξουαλικά;

  • Straight

  • Gay

  • Bi

  • Ηeteroflexible

  • Genderfluid

  • Πούστης

  • Μπινές

  • Επισκέπτες γαμιέστε


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
38
Like
54
Πόντοι
0
Οι συνειρμοί σκέψεων που κάνουν πολλοί εδώ για να πείσουν τους εαυτούς τους ότι δεν είναι πούστηδες με ξεπερνάνε.Μάγκες,ουσιαστικά,άντρες γαμάμε.Αυτό είναι είναι τα τραβέλια,άντρες με ψεύτικα βυζιά που παίρνουν ορμόνες για να μειώσουν τη τεστοστερόνη τους και να δείχνουν πιο θηλυκοί.Δεν παύουν όμως να είναι άντρες στο dna,οπότε οποιαδήποτε συνεύρεση άντρα με τρανς γυναίκα είναι βιολογικά ομοφυλοφιλική πράξη,ακόμα και να είναι η θηλυκότητα τους που ελκύει.Ναι,όσοι γάμανε τραβέλια είναι πούστηδες.Ε ΚΑΙ;Εγώ γαμάω τραβέλια και κροσσάκια(άντρες που φοράνε γυναικεία)χρόνια τώρα,νομίζετε ότι με νοιάζει το ότι είμαι πούστης;Στο κάτω κάτω,ξέρω πολύ καλά ποιοι λένε υποτιμητικά τους άντρες πούστηδες,οι ψευτομάτσο μουνοδουλάρες του κερατά που κλαίνε σαν καθυστερημένα παιδάκια μόλις τους παρατήσει ο πολυμεταχειρισμένος χυσοκουβάς που έχουν για γκόμενα.

Οπότε πούστηδες μου,γράψτε τους στα αρχίδια σας όλους και γαμάτε αντρικά κωλαράκια αβέρτα.
 
Εγγρ.
14 Ιουν 2023
Μηνύματα
17
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
0
Καλημεριζω τα μέλη του σάιτ
Και με αυτό έρχομαι να σπάσω μερικά στερεότυπα


Έχοντας μια μεγάλη απορία και αναζητοντας να δω τι άλλες γνώμες έχουν υπάρξει σε αυτό το συγκεκριμένο θέμα θέτω το εξής ερώτημα Τι είσαι αν γουστάρεις να γαμας τραβελια ?

Αυτό το θέμα κατά την γνώμη μου είναι πολύ αμφιλεγόμενο ο κόσμος π.χ λέει

"Ήταν πρωιν άντρας άρα είσαι γκέι" : Ναι αλλά γκέι δεν είναι αυτός που γουστάρει τους άντρες δηλαδή να έχει μια αντρική ύπαρξη δίπλα του και όχι γυναικεία ?

" Έχει πουτσα άρα είσαι πουστης και γουστάρεις πουτσες "
: Ναι αλλά αν είναι εγχειρησμενη ? Η αν γαμας και είσαι ενεργητικός και δεν ασχολείσαι καν με το τι υπάρχει μπροστά ?

Και πολλά άλλου είδους τέτοιες γνώμες που όλες οι γνώμες είναι δέκτες

Φτιάχνοντας το θέμα αυτό και μη θέλοντας να μακρυγορω Θα πω την δικιά μου φάση και την γνώμη μου πάνω σε αυτό το τομέα ώστε τα υπόλοιπα μέλη του σάιτ να ακολουθήσουν με την δικιά τους γνώμη , ιστορία , επεξήγηση όπως θέλει να το πει κανείς

Καταρχάς είμαι στρέιτ διότι πάντα μούμια γαμουσα και θα γαμαω μέχρι να σβήσω από τον κόσμο αυτό αλλά εγώ θα το πω ως μια ανωμαλία του εγκεφάλου που έχω που κάποιες φορές καυλώνω και να ίσως τον έδινα επιλεκτικά και σε τραβελι
Εγώ έχω πάει 4 φορές με τρανς ως ενεργητικός πάντα και μη θέλοντας να δοκιμάσω την απέραντη όχθη να σημειώσω και δεν ντρέπομαι να το πω γιατί δεν το θεωρώ κάτι το τρομερό .

Τελειώνοντας να πω πως η γνώμη μου είναι πως πιστεύω ότι ο καθένας το έχει διαφορετικά στο μυαλό του και δεν είναι όλοι πουστηδες η κουιρ η οτιδήποτε άλλο
άλλοι μπορεί να γουστάρουν πουτσες
Άλλοι μπορεί να γουστάρουν να τις βλέπουν
Άλλοι μπορεί να έχουν την ψευδαίσθηση στο μυαλό τους
Άλλοι μπορεί απλώς να τους φτιάχνει χωρίς κανένα ιδιαίτερο λόγο.
Και πολλά άλλα ...

Τελειώνοντας θέλω να πω πως για εμένα προσωπικά είναι μια ανωμαλια που μου έρχεται μια στο τόσο και που να μη την κάνω δεν χάθηκε και ο κόσμος .

Πείτε μου εσείς




:thumbsup::thumbsup::thumbsup:
 
Εγγρ.
14 Ιουν 2023
Μηνύματα
17
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
0
είσαι ΚΩΛΟΜΠΑ… έτσι απλά !

Οι τρανς δεν πρόκειται να γίνουν γυναίκες… ακόμα και αν η Γη πάρει ανάποδες στροφές.
Όλοι οι μπουρδελιαριδες που έχουν χτίσει τα μπουρδέλα νομίζεις δεν θα έχουν πάει με τρανς έστω μια φορά χωρίς να το καταλάβουν η και να το καταλάβουν ? Είσαι γελασμενος φιλαράκι και ούτε σου είπα ότι είναι γυναίκες πάνω αν διαβάσεις επειδή μάλλον δεν ξέρεις να διαβάζεις έγραψα για την ψευδαίσθηση
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.639
Κριτικές
1
Like
5.576
Πόντοι
2.356
το τι εισαι αφορα το τι γεννηθηκες σωματικα και εγκεφαλικα...

εχεις καποια κριση ταυτοτητας?

η θες να διατυμπανιζεις στους αλλους τις σεξουαλικες σου προτιμησεις?
 
Εγγρ.
14 Ιουν 2023
Μηνύματα
17
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
0
το τι εισαι αφορα το τι γεννηθηκες σωματικα και εγκεφαλικα...

εχεις καποια κριση ταυτοτητας?

η θες να διατυμπανιζεις στους αλλους τις σεξουαλικες σου προτιμησεις?
Τώρα θα πεταχτούν όλες οι τσουπρες που το παίζουν άντρες από την οθόνη
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.196
Κριτικές
20
Like
3.742
Πόντοι
1.446
Τι είσαι όταν σου αρέσουν οι όμοιοι του φύλου σου; (έστω και "μεταλλαγμένοι")...
Ομοφυλόφιλος (και αυτό δεν είναι κακό) , δηλαδή αγαπάς (έλκεσαι από) το όμοιο σου φύλο... (δεν έχει σημασία αν είσαι μόνο ενεργητικός ή μόνο παθητικός ή και τα δύο)...
Ή τουλάχιστον έχεις τέτοιες τάσεις...
Το θέμα έχει αναλυθεί πολλές φορές εδώ μέσα...
 
Τελευταία τροποποίηση:

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.229
Like
16.077
Πόντοι
2.256
Straight ΔΕΝ είσαι!! Δεν το λέω για κακό, αλλά ΔΕΝ είσαι!!! Σύμφωνα με τα στερεότυπα που υπάρχουν, straight θεωρείται κάποιος ή κάποια που έλκεται μόνο από το αντίθετο φύλο. Αν σε καυλώνει να πας με trans και πας, είσαι ενεργητικός ομοφυλόφιλος. Προσοχή, δεν κρίνω κανέναν, απλά εξηγώ. Τα παλιά χρόνια τους έλεγαν κωλομπαράδες. Σήμερα ενεργητικούς ομοφυλόφιλους. Οι ξενικοί όροι, gay, queer, trans, κλπ είναι συμπληρωματικοί.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.639
Κριτικές
1
Like
5.576
Πόντοι
2.356
Τώρα θα πεταχτούν όλες οι τσουπρες που το παίζουν άντρες από την οθόνη
καλα θα κανουν. τετοια ερωτηματα ειναι ερωτηματα κομπλεξισμου να το πω? αποδοχης? εγκυκλοπαιδικα δεν ειναι παντως...

μη στεναχωριεσαι παντως. λουλου μπορεις να εισαι ακομη και αν εισαι στρεητ! απλα οι λοατκι ειναι που παρεξηγιουνται και δε σηκωνουν πλακες με τα ψυχολογικα και τις κρισεις που εχουν....

τον πραγματικο πουστη δεν τον πειραζει να τον πεις πουστη! το εχει αποδεχθει και δε τον ενδιαφερει να αποδειξει τιποτα σε κανεναν! οι αλλοι που περιμενουν να τους αποδεχθει ολος ο κοσμος με το ζορι (Χεστηκαμε κιολας που τον βαζετε και απο που τον παιρνετε) ειναι το προβλημα με τη φασιστικη συμπεριφορα τους που πανε να βγαλουν ολους τους αλλους πατριαρχες ρατσιστες και φασιστες ενω οι ιδιοι θελουν μονο δικαιωματα και να παει στραβα ο γιαλος!
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.639
Κριτικές
1
Like
5.576
Πόντοι
2.356
Straight ΔΕΝ είσαι!! Δεν το λέω για κακό, αλλά ΔΕΝ είσαι!!! Σύμφωνα με τα στερεότυπα που υπάρχουν, straight θεωρείται κάποιος ή κάποια που έλκεται μόνο από το αντίθετο φύλο. Αν σε καυλώνει να πας με trans και πας, είσαι ενεργητικός ομοφυλόφιλος. Προσοχή, δεν κρίνω κανέναν, απλά εξηγώ. Τα παλιά χρόνια τους έλεγαν κωλομπαράδες. Σήμερα ενεργητικούς ομοφυλόφιλους. Οι ξενικοί όροι, gay, queer, trans, κλπ είναι συμπληρωματικοί.
το κωλομπαρας κοπηκε λογικα γιατι μπερδευοταν κοσμος με την κατανοηση του. και εγω πιτσιρικας νομιζα οτι ηταν ο πελατης κωλομπαρου :Ρ
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
Καταρχάς είμαι στρέιτ διότι πάντα μούμια γαμουσα και θα γαμαω μέχρι να σβήσω από τον κόσμο αυτό αλλά εγώ θα το πω ως μια ανωμαλία του εγκεφάλου που έχω που κάποιες φορές καυλώνω και να ίσως τον έδινα επιλεκτικά και σε τραβελι
Εγώ έχω πάει 4 φορές με τρανς ως ενεργητικός πάντα και μη θέλοντας να δοκιμάσω την απέραντη όχθη να σημειώσω και δεν ντρέπομαι να το πω γιατί δεν το θεωρώ κάτι το τρομερό .

Τελειώνοντας να πω πως η γνώμη μου είναι πως πιστεύω ότι ο καθένας το έχει διαφορετικά στο μυαλό του και δεν είναι όλοι πουστηδες η κουιρ η οτιδήποτε άλλο
άλλοι μπορεί να γουστάρουν πουτσες
Άλλοι μπορεί να γουστάρουν να τις βλέπουν
Άλλοι μπορεί να έχουν την ψευδαίσθηση στο μυαλό τους
Άλλοι μπορεί απλώς να τους φτιάχνει χωρίς κανένα ιδιαίτερο λόγο.
Και πολλά άλλα ...

Τελειώνοντας θέλω να πω πως για εμένα προσωπικά είναι μια ανωμαλια που μου έρχεται μια στο τόσο και που να μη την κάνω δεν χάθηκε και ο κόσμος .

Πείτε μου εσείς




:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Όλοι οι μπουρδελιαριδες που έχουν χτίσει τα μπουρδέλα νομίζεις δεν θα έχουν πάει με τρανς έστω μια φορά χωρίς να το καταλάβουν η και να το καταλάβουν ? Είσαι γελασμενος φιλαράκι και ούτε σου είπα ότι είναι γυναίκες πάνω αν διαβάσεις επειδή μάλλον δεν ξέρεις να διαβάζεις έγραψα για την ψευδαίσθηση
Άμα δεν ξέρεις να αναγνωρίζεις τα αγοράκια… αυτό είναι πρόβλημα δικό σου.
Τώρα αυτόν που γαμαει αντρικό κωλο σε οποία μορφή δηλώνει… είναι ΚΩΛΟΜΠΑ…!

Δεν είναι κακό που γουστάρεις πουτσες… καθένας με την ανωμαλία του

Απλά επειδή είναι Πέμπτη και Κυριακή έχουμε εκλογές… καταλαβαίνω ότι το βάζεις σήμερα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Καταρχήν το θέμα έχει ήδη συζητηθεί πολλές άλλες φορές, οπότε τυπε δεν ήρθες εδώ να γράψεις κάτι καινούριο.

Τέλος, επειδή εις γνώση σου γαμας εγχειρισμενους και μη άνδρες, δε μπορείς να πεις ότι είσαι straight.
Τώρα γιατί ξεκίνησες ολόκληρο θέμα για να μας πεις ότι γαμας έτσι και αλλιώς, μάλλον για έκκληση για πουτσες μου κάνει.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.229
Like
16.077
Πόντοι
2.256
το κωλομπαρας κοπηκε λογικα γιατι μπερδευοταν κοσμος με την κατανοηση του. και εγω πιτσιρικας νομιζα οτι ηταν ο πελατης κωλομπαρου :Ρ
Μπα... Δεν κόπηκε, κάποιοι το λένε ακόμα θεωρώντας πως αν είσαι κωλόμπα δηλ ενεργητικός gay, δεν είσαι και τόόόσο gay :wink:
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.639
Κριτικές
1
Like
5.576
Πόντοι
2.356
Μπα... Δεν κόπηκε, κάποιοι το λένε ακόμα θεωρώντας πως αν είσαι κωλόμπα δηλ ενεργητικός gay, δεν είσαι και τόόόσο gay :wink:
ε οπως ο τυπος που γαμησε τραβελια ειπε. εξαρταται λοιπον εστω τεχνικα αν τα τραβελια ειχαν υδραυλικα τοτε ηταν απλα μεταμφιεσμενοι αντρες...

αν δεν ειχαν μπορει να πει οτι ειχαν μουνακι...

το πιθανοτερο ειναι βεβαια να παιζαν συγκρουομενα τα καλαμπαλικια τους.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.032
Κριτικές
20
Like
27.121
Πόντοι
8.346
τον πραγματικο πουστη δεν τον πειραζει να τον πεις πουστη! το εχει αποδεχθει και δε τον ενδιαφερει να αποδειξει τιποτα σε κανεναν!
Αυτό εδώ τα λέει όλα.
Τα υπόλοιπα είναι σε δουλεια να βρισκόμαστε.
Ξέρω αρκετούς γκέι και είναι εντάξει με τον εαυτό τους κ αυτό βγαίνει προς τα εξω.
Ουτε κήρυγμα θέλουν να κάνουν ουτε να διατυμπανισουν κάτι. Είναι εντάξει με τον εαυτό τους.
Και καλο θα είναι κ οι υπόλοιποι να αποδεχθούν πρώτα οι ιδιοι τον εαυτό τους μπας και κόψουν ολα αυτα τα καραγκιοζιλικια με τα pride και ολη αυτή την ρητορική μίσους
 
Εγγρ.
14 Ιουν 2023
Μηνύματα
17
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
0
Καταρχάς για να δείτε πόσο τρομπες είστε μερικοί
Εμενα η ερώτηση μου είναι αυτό που λέει ο τίτλος
Και όλοι μου επιτίθεστε σε προσωπικό τόνο με αυτό τον τρόπο δείχνεται ότι κάτι σας τρώει μέσα σας και πώς είστε και βλάκες εγώ δεν είπα σε κανέναν να μου πει τι είμαι εγώ η τι γουστάρω εγώ εγώ μια χαρά είμαι ζωαρα κάνω την γνώμη σας στο θέμα ζήτησα τρομπες ε τρομπες
@kachaplias @ALX79 @xenitemenos @gamawmetiskaltses
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
Καταρχάς για να δείτε πόσο τρομπες είστε μερικοί
Εμενα η ερώτηση μου είναι αυτό που λέει ο τίτλος
Και όλοι μου επιτίθεστε σε προσωπικό τόνο με αυτό τον τρόπο δείχνεται ότι κάτι σας τρώει μέσα σας και πώς είστε και βλάκες εγώ δεν είπα σε κανέναν να μου πει τι είμαι εγώ η τι γουστάρω εγώ εγώ μια χαρά είμαι ζωαρα κάνω την γνώμη σας στο θέμα ζήτησα τρομπες ε τρομπες
@kachaplias @ALX79 @xenitemenos @gamawmetiskaltses
Ναι ναι ετσι ακριβώς όπως τα λες είναι…
Άλλος ένας που γουστάρει πουτσες και στραποναρισμα είσαι… απλά πας να μας βάλεις βούτυρο στα μάτια ότι και καλά έχεις γαμησει μόνο trans (που κόψανε το πουλάκι τους)

Σαλτα γαμησου… γιατί είναι πρωί και δεν εχω πιει ακόμα τον 2ο καφέ στο γραφειο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom