Νέα

Athens Erotica 2008

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.421
Κριτικές
61
Like
42.536
Πόντοι
22.785
Ισως μιλω εκ μερους ΟΛΩΝ των μελων του σαιτ....προς τους μοντς.....
ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ του χρονου περιπτερο στην εκθεση και καρτα δωρεαν εισοδου!! :thumbsup: 0:)(η εστω 3μερο πασο σε λογικη τιμη!!)
+++300 :boobies: :boobies:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Μπραβο και στον Τομιτο..Μπραβο και στον Πανο..!! Και στον αναλ φυσικα..

Υπαρχουν τιποτε πιπερατα σχολια να συνοδευσουν την υπεροχη δουλεια σας ?
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166

gregori2007

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
ηταν απίστευτη έκθεση....!!!!  Χαμός... τέτοιο μουνί μαζεμένο...ποτέ στο παρελθόν.  Η καλύτερη έκθεση που έχω΄πάει.  Η Έκθεση του Λονδίνου που γίνεται και τόσα χρόνια είναι πολύ λίγη μπροστά στην Athens Erotica.  Ξαφνιάστηκα και απο τις μουνάρες επισκέπτριες της έκθεσης... Έυγε στους Διοργανωτές και του χρόνου με υγεία...
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
[size=7pt]Κάποια παιδιά που γραφτήκανε στο σαϊτ της υπογραφής μου,
και χρησιμοποιήσανε "άσεμνα" νικς διαγραφήκανε αυτόματα από κάποιο φίλτρο που χρησιμοποιεί το site το οποίο πλέον έχει απενεργοποιηθεί.
Αν θέλουνε ας ξαναγραφτούνε. Δεν το είχανε προβλέψει οι διαχειριστές εκεί.Συγνώμη για την ταλαιπωρία.[/size]

Το θέμα γενικά έχει πάρει διαστάσεις.
Ετοιμαστείτε για πολλή δημοσιότητα.
Μέχρι και άσχετα sites ασχολήθηκαν.

www.metafysiko.gr/forum/showthread.php?t=3973]Meταφυσικo.gr[/url]
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
[size=7pt]Κάποια παιδιά που γραφτήκανε στο σαϊτ της υπογραφής μου,
και χρησιμοποιήσανε "άσεμνα" νικς διαγραφήκανε αυτόματα από κάποιο φίλτρο που χρησιμοποιεί το site το οποίο πλέον έχει απενεργοποιηθεί.
Αν θέλουνε ας ξαναγραφτούνε. Δεν το είχανε προβλέψει οι διαχειριστές εκεί.Συγνώμη για την ταλαιπωρία.[/size]

Το θέμα γενικά έχει πάρει διαστάσεις.
Ετοιμαστείτε για πολλή δημοσιότητα.
Μέχρι και άσχετα sites ασχολήθηκαν.

www.metafysiko.gr/forum/showthread.php?t=3973]Meταφυσικo.gr[/url]

Λοιπόν μάγκα έριξα μια ματιά......
Στην Ελλάδα του 2008 λοιπόν της πρωτεύουσας με 50 κωλάδικα, εκατοντάδες πουτανάδικα και εκατοντάδες σεξ σόπ υπάρχουν άνθρωποι που δηλώνουν:
Υπήρξε ένας προβληματισμός αν έπρεπε να ανεβάσω αυτό το θέμα.
:jerking: :jerking: :jerking:
Όμως επειδή πιστεύω ότι όλα είναι στην ζωή μας και επειδή επίσης πιστεύω ότι και ο έρωτας έχει την μεταφυσική του διάσταση και χρησιμοποιείται κατά κόρον για τον έλεγχο των ανθρώπων αποφάσισα να το ανεβάσω και απο εκεί και πέρα το αφήνω στην κρίση των διαχειριστών.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αυτές τις μέρες έγινε στην χώρα μας για πρώτη φορά κάτι που σε άλλες χώρες αποτελεί θεσμό εδώ και χρόνια.

Τι λες; Κορυφαία διαπίστωση..... :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

αποφασίσαμε να επισκεφθούμε αυτήν την έκθεση όχι τόσο για αυτά καθ' εαυτά τα εκθέματα όσο για να μπούμε στο γενικό κλίμα αυτού του γεγονότος το οποίο συμβαίνει πρώτη φορά στην χώρα μας. Άλλωστε πιστεύω ότι οι περισσότεροι απο εμάς ο καθένας με τον τρόπο του έχει έρθει σε επαφή με το αντικείμενο.

Αυτό μου θυμίζει το ανέκδοτο με τον παππού που έχει κολλήσει στην τσόντα....
Ο εγγονός τον πιάνει στα πράσα και αυτός απαντά.....
Γιέ μου περιμένω να δω ως πού θα φτάσει η κατάντια τους...........

Θα περίμενε κανείς ο οποίος δεν έχει βρεθει σε ανάλογο περιβάλλον ότι όλο αυτό θα ήταν πολυ προκλητικό και θα προκαλούσε ανάλογα συναισθήματα. Όμως τελικά αυτό που φάνηκε ξεκάθαρα απο την πρώτη στιγμή που μπήκαμε στον χώρο ήταν ότι τελικά όλο αυτό το πράγμα στην πραγματικότητα καμία σχέση δεν έχει με τον έρωτα. Δεν ήταν καν αισθησιακό. Μια αίσθηση ότι βρίσκεσαι σε ένα σούπερ μάρκετ ή ένα φαστ φούντ στο οποίο κάποιοι παίζουν με τα αρχέγονα ένστικτά σου προσπαθώντας να σου πουλήσουν τον έρωτα σαν προϊόν. Ακόμα και η μουσική δεν ήταν κάν αισθησιακή. Ρυθμοί άγριοι, στυλ rave με πολύ έντονα μπιτ που παρέπεμπαν το υποσυνείδητο σε αρχέγονους ρυθμούς, υπήρχε έντονο ένα στοιχείο βιαιότητας και θα έλεγα ότι όλο αυτό στο μόνο κομμάτι του εγκεφάλου που απευθύνεται είναι στο πιο πρωτόγονο στοιχείο του που είναι ο ερπετοειδής εγκέφαλος........

Αραγε πόσων χρόνων να είναι;
Αραγε εκτός του ιεραποστολικού έχει γνωρίζει άλλες πτυχές του έρωτα;


Προσωπικά εμένα όλο αυτό το σκηνικό μου θύμιζε ρωμαϊκή αρένα όπου μαζεύονταν οι πολίτες της Ρώμης προκειμένου να εκτονωθούν βλέποντας θεάματα βίαια που ικανοποιούσαν τα βαθύτερα άγρια ένστικτα.

Αλήθεια αυτός που είναι αυτόπτης μάρτυς του Κολοσσαίου πρέπει να μας δώσει και άλλα μαθήματα.
Παρακαλώ ένα μάθημα μαγειρικής πάραυτα... Είμαι πολύ βίαιος με άγρια ένστικτα και θέλω να γίνω κατοικίδιο..........

Είχε πολύ μεγάλο ενδιαφέρον να παρατηρείς γύρω την αμηχανία των ανθρώπων. Σχεδον κανένας πέρα απο αστεϊσμούς κάποιων παρεών δεν έδειχνε να είναι επηρεασμένος ερωτικά.

Φαντάζομαι πόσες μαλακίες βάρεσες όταν γύρισες σπίτι........

Τελικά πιστεύω ότι όλο αυτό λειτουργεί όπως ακριβώς και η βιομηχανία της διαφήμισης η οποία ακόμα και για την πώληση ενός παγωτού ή ενός γιαουρτιού προβάλει εικόνες που στόχο έχουν να αγγίξουν το σεξουαλικό ένστικτο των ανθρώπων.

Ελα ρε.......... Τι λες.... Πες μας και για τον τροχό..............

Σίγουρα οι γυναίκες οι οποίες πορουσιάζονταν στα διάφορα περίπτερα ήταν πάρα πολύ όμορφες όπως η κυρία στην παρακάτω φωτογραφία...

Αμα σου λέω εγώ δούλεψε η παλάμη τέζα κάτι ξέρω. Αλλά ρε πουλάκι μου... ΜΗΝ ΚΑΡΦΩΝΕΣΑΙ.........
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Ζήτω το ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΜ.
Γιατί κάποιοι θα μείνουν μια ζωή ΚΟΜπάρσοι...............
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
εγω παντως νιωθω περηφανος που ασχολουμαι με την πορνογραφια και αυτες τις γυναικες και ακομα ειμαι περηφανος που ειμαι φετιχιστης ποδιων σκεφτομαι να το κανω καi tattoo.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εγω παντως νιωθω περηφανος που ασχολουμαι με την πορνογραφια και αυτες τις γυναικες και ακομα ειμαι περηφανος που ειμαι φετιχιστης ποδιων σκεφτομαι να το κανω καi tattoo.
ρε φίλε....
Τον κόβω ότι το πι σί του έχει πιο πολλές τσόντες από αρχεία συστήματος..........
 

therion

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Ζήτω το ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΜ.
Γιατί κάποιοι θα μείνουν μια ζωή ΚΟΜπάρσοι...............
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


Δεν έχω διαβάσει το υπόλοιπο κείμενό σου, αλλά η ατάκα είναι κορυφαία. Προτείνεται και ως λεζάντα για μπλουζάκια και αμάνικα...Κάτι σαν τo hace a nice day.
Με εκτίμηση και σεβασμό,
therion.
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
Και ομως ρώτησα το μελαχρινακι αυτό και μου είπε καμμία σχέση με βίζιτες ! Το όνομα της Σιμόνα - Κορίνα και όχι Μόνικα ! Μοιάζει αλλά δεν είναι. Τα υπόλοιπα για όποιον θέλιε απο κοντά στην αχαρνών !

Στην ελλαδα εχει ερθει με το ονομα Μονικ.Εχει επιπλεον και το ονομα Τζουλια αλλα το πραγματικο της ειναι κορινα.Και επιβεβαιωνω τα λεγαμενα του Γιωργου γιατι και την εχω τιμησει ως ct αλλα και ως στριπτιτζου και με θυμηθηκε οπως και εγω θυμηθηκα τα βυζια της!!!.

Επειδη τωρα ειναι στριπτιτζου τι περιμενες να πει οτι παει και βιζιτες.Τωρα αν κανα βραδυ την ψησεις και σου δωσει τηλ. εχε καλως αλλα να εισαι ετοιμος και για 400αρα το 2ωρο.ειναι κατηγοριας ρουμανικου αρπακτικου.Ειχα περασει καλα αλλα υπαρχουν και καλυτερες επιλογες.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Ανέβασα κι εγώ τις πρώτες φωτογραφίες στη σελίδα μου www.imaginas.gr]www.imaginas.gr[/url]
Δεν το περίμενα ότι θα ήταν τόσο καλή και δεν είχα σχεδιάσει να πάω και τις 3 ημέρες!Την επόμενη φορά!!!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Δυστυχώς η επαγγελματική φωτογραφική έλειψε από πολλούς μας για βέλτιστα αποτελέσματα.
:headbang:

Εχω τραβήξει εγώ, μόλις βρω χρόνο για να επεξεργαστώ λιγάκι τις φώτος θα τις ανεβάσω (έχω ήδη στείλει 2)...
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Ανέβασα κι εγώ τις πρώτες φωτογραφίες στη σελίδα μου www.imaginas.gr]www.imaginas.gr[/url]
Δεν το περίμενα ότι θα ήταν τόσο καλή και δεν είχα σχεδιάσει να πάω και τις 3 ημέρες!Την επόμενη φορά!!!

Σαββάτο απόγευμα και εσύ φίλε έτσι?! :dancing:
Ωραία επιλογή από μωρά.  :thumbsup:
Η αυτονόητη όσων διάθετουν ακόμη καλό γούστο. :)

Εχω τραβήξει εγώ, μόλις βρω χρόνο για να επεξεργαστώ λιγάκι τις φώτος θα τις ανεβάσω (έχω ήδη στείλει 2)...

Duracell αναμένουμε Φίλε  :)
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Ναι κι εγώ Σάββατο ήμουν.Μένουν ακόμα 7 φιλμς να εμφανιστούν!Του χρόνου θα είμαι με DSLR.Η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα να είναι τόσο καλή,και δεν είχα πολλά φιλμ μαζί μου.Δεν πειράζει,το μάτι ευχαριστήθηκε!
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Εχω τραβήξει εγώ, μόλις βρω χρόνο για να επεξεργαστώ λιγάκι τις φώτος θα τις ανεβάσω (έχω ήδη στείλει 2)...

Τι μηχανή έχεις φίλε μου;Έτσι να ανταλλάξουμε καμιά εμπειρία!Εγώ έχω μια Minolta Dynax 5 (αναλογική) και δύο φακούς έναν 28-100 f/3-5.6 tamron 70-300 f/4-5.6 και εξωτερικό flash Metz!
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Ναι κι εγώ Σάββατο ήμουν.Μένουν ακόμα 7 φιλμς να εμφανιστούν!Του χρόνου θα είμαι με DSLR.Η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα να είναι τόσο καλή,και δεν είχα πολλά φιλμ μαζί μου.Δεν πειράζει,το μάτι ευχαριστήθηκε!

Και εγώ του χρόνου με dslr θα είμαι.
Ζήλεψα τον φίλο μου που ήρθε με μια πρόσφατα αγορασμένη αξίας ενός χιλιάρικου...

Τι μηχανή έχεις φίλε μου;Έτσι να ανταλλάξουμε καμιά εμπειρία!Εγώ έχω μια Minolta Dynax 5 (αναλογική) και δύο φακούς έναν 28-100 f/3-5.6 tamron 70-300 f/4-5.6 και εξωτερικό flash Metz!

Μinolta αναλογική έχω και εγώ πάντως αλλά την έχω χαλασμένη (το κλείστρο της)
και δεν έχω βρει χρόνο να πάω να την φτιάξω
(Με έναν 35-70 και έναν 70-210)
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
Στην ελλαδα εχει ερθει με το ονομα Μονικ.Εχει επιπλεον και το ονομα Τζουλια αλλα το πραγματικο της ειναι κορινα.Και επιβεβαιωνω τα λεγαμενα του Γιωργου γιατι και την εχω τιμησει ως ct αλλα και ως στριπτιτζου και με θυμηθηκε οπως και εγω θυμηθηκα τα βυζια της!!!.

Επειδη τωρα ειναι στριπτιτζου τι περιμενες να πει οτι παει και βιζιτες.Τωρα αν κανα βραδυ την ψησεις και σου δωσει τηλ. εχε καλως αλλα να εισαι ετοιμος και για 400αρα το 2ωρο.ειναι κατηγοριας ρουμανικου αρπακτικου.Ειχα περασει καλα αλλα υπαρχουν και καλυτερες επιλογες.
ετσι.απο τον Yorgo δυσκολα θα περιμενα να κανει λαθος.κινητη πορνοεγκυκλοπαιδεια το παλληκαρι λεμε :grin: :grin: :rockon: :rockon:
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Αν θες καλό μάστορα για την μινόλτα πες μου να σου πω πού να πας και να δεις αν φτιάχνεται.

Και του χιλιάρικου να μην είναι,ένα καλό εξωτερικό φλας και καλός φακός είναι αρκετά.Το σώμα παίζει το μικρότερο ρόλο σε τέτοιου είδους γεγονότα!Εγώ για να μην αγοράσω ξανά φακούς και φλας θα πάω σε sony που πήρε την τεχνολογία της minolta
 

Επισκέπτης
κριμα που δεν μπορεσα να παρεβρεθο να αποθανατισο ολα τα πορνιδια με τον τεραστιο τιλεφακο μου!!!μπουαχχαχαχαχα!!!
του χρονου!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom