Νέα

Athens Erotica 2008

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
που το είδες . το ανέβασα ?
Έχω και άλλο και δεν ανοίγει είναι 30 ΜΒ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αν αυτή είναι "Ελληνίδα"...! Μάλλον ήταν τόσο Ελληνίδα, όσο Αμερικάνα είναι η Nikol! :2funny:



οπως καποτε η γιαγια του σουμποτιτσ ηταν απτην κοκκινια?ετσι ενα πραγμα,α ρε λιακπουλε καλα τα λες οτι ολοι ειναι ελληνες
 

snas

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
οχι, σορρυ...
αλλου ειναι το βιντεο...
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.711
Πόντοι
606
παιζει με vlc media player το βιντεακι
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Μπραβο φιλε / πολυ ωραιο !!!!

Ευχαριστώ.Μένουν άλλα 4 φιλμ να εμφανίσω,αλλά επειδή είναι pushαρισμένα πρέπει να πάω σε εξειδικευμένο εργαστήριο και είναι μακρυά μου.Πάντως σήμερα ανέβασα αρκετές.Και μένουν κάποιες ακόμα να ανεβάσω.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ευχαριστώ.Μένουν άλλα 4 φιλμ να εμφανίσω,αλλά επειδή είναι pushαρισμένα πρέπει να πάω σε εξειδικευμένο εργαστήριο και είναι μακρυά μου.Πάντως σήμερα ανέβασα αρκετές.Και μένουν κάποιες ακόμα να ανεβάσω.
Είναι πολύ ωραίο είσαι καλλιτέχνης
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Αν κάποιος έχει πρόβλημα και δεν μπορεί να ανοίξει το video που ανέβασα ας δοκιμάσει με VLC Media Player και Quicktime. Εμένα με αυτά μου παίζει κανονικά. Και μην ξεχνιόμαστε… Αν κάποιος ξέρει κάτι για την κοπέλα με το μεγάλο στήθος ας βοηθήσει…
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
DIKY  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Αφου ξερεις οτι ειμαι μαλακας ... / γιατι δεν με πηρες απο το μαλλι ρε μαλακα / απαιτω η Εκθεση να επαναληφθει !!!!

Παντως για δωσε λιγη βαση : μηπως την Κυριακη να παμε Alcatraz και μετα ακριβως απεναντι Μπογιατζη !!!!!

συμφωνω. αλκατραζ>στουντιο>μπογιατζης. :boobies:
οσο για την εκθεση...γιατι δεν ακους τον θειο diky Μου λες?? :jerking:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Σύντροφοι καλησπέρα. Επειδή είμαι ψιλοκουλάδι και οι φωτογραφίες που τράβηξα στην έκθεση είναι απαράδεκτες και αφού είδα ότι κάποιοι το έχουν ήδη εξαντλήσει το θέμα με όλες τις φωτό που έχουν ανεβάσει αποφάσισα να κάνω τη διαφορά… Θα ήθελα να ευχαριστήσω θερμά τους φίλους, Tomito, Yorgos, Antisthenis και Anal_hunter που καθένας με τον τρόπο του με βοήθησαν να ανεβάσω αυτό το video. Το τράβηξα μέσα από το περίπτερο του Lido.
2) Αν ξέρει κανείς πως λέγεται ή που δουλεύει ή έχει τέλος πάντων οποιαδήποτε πληροφορία για το κορίτσι του video με το μεγάλο στήθος παρακαλώ να με ενημερώσει κι εμένα γιατί έχω φάει τον κόσμο και δεν τη βρίσκω πουθενά…

Ευχαριστούμε τόσο για τις ευχαριστίες όσο και για το βιντεάκι.
Ελπίζω να την βρείς την τύπισσα.
:)
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Νέες προσθήκες στη σελίδα μου !Αποκαλυπτικές!
[size=9pt]Ο κόκκος οφείλεται στο γεγονός ότι pushαρα φιλμ με ευαισθησία 400ASA σε 800ASA...[/size]

imaginas_er_show49.jpg


imaginas_er_show52.jpg
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Πως εξηγείται το γεγονός ότι κανένα πουλέν δεν σπάμαρε εδώ άραγε? :think:
Για να την πούμε και την κακία μας :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom