Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
νταρκ δυστυχως η ξανθη ξαναπουλησε παιχνιδι την τελευταια αγωνιστικη!!παντα το εκανε !φετος θα αλλαζε?παντως τρομερο γκολ του ατρομητου!συγχαρητηρια στην αρειαναρα ,του χρονου παμε για καλυτερα γουστα!συγχαρητηρια και στην αεκ μαγκες!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Ειμαι γαυρος αλλα υπεραγαπω τον Αρη...επαιξε καταπληκτικο ποδοσφαιρο και πολλες φορες φετος πηγα να τον δω στο γηπεδο μιας και μενω χαριλαου.Επεξε μακραν την καλυτερη μπαλα απ ολους τους αλλους...μακραν ομως.Συγνωμη ρε warhol που λες οτι το εδωσε η ξανθη,,γιατι η κερκυρα δεν κερδισε τον για τον πουτσο ΠΑΟ να περασει αυτη.Εγω βλεπω οτι φετος ενω η τελευταια αγωνηστικη μας ειχε ολους στην τσιτα,παλι αρχισαν οι πολλοι τις θεωριες συνομοσιας..Ε ημαρτον ρε γαμωτο..Αν κερδιζε δηλαδη η Κερκυρα κι επεφτε ο Ηρα θα ελεγες οτι το πουλησε ο Βαζελος για να πεσει ο Ηρακλης?μη λετε παπαριες...
 

Επισκέπτης
Ειμαι γαυρος αλλα υπεραγαπω τον Αρη...επαιξε καταπληκτικο ποδοσφαιρο και πολλες φορες φετος πηγα να τον δω στο γηπεδο μιας και μενω χαριλαου.Επεξε μακραν την καλυτερη μπαλα απ ολους τους αλλους...μακραν ομως.Συγνωμη ρε warhol που λες οτι το εδωσε η ξανθη,,γιατι η κερκυρα δεν κερδισε τον για τον πουτσο ΠΑΟ να περασει αυτη.Εγω βλεπω οτι φετος ενω η τελευταια αγωνηστικη μας ειχε ολους στην τσιτα,παλι αρχισαν οι πολλοι τις θεωριες συνομοσιας..Ε ημαρτον ρε γαμωτο..Αν κερδιζε δηλαδη η Κερκυρα κι επεφτε ο Ηρα θα ελεγες οτι το πουλησε ο Βαζελος για να πεσει ο Ηρακλης?μη λετε παπαριες...
η διαφορα ειναι οτι παναθηναικος ναι μεν δεν επαιξε καθολου καλα φετος αλλα απο την κερκυρα ειναι καλυτερη ομαδα!απο την αλλη η ξανθη ηταν αηττητη στην εδρα της εδω και πολλες αγωνιστικες!ασε που οποτε κρινεται στην ξανθη ειτε η παραμονη ,ειτε το πρωταθλημα ,παντα αερα πατερα την κερδιζουν!!μεχρι στιγμης η μονη σημαντικη απωλεια που εχουμε ειναι του κοστα!ολοι οι υπολοιποι παραμενουν  :dancing: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Μπράβο στον ʼρη. Απέδειξε ότι είναι η μεγαλύτερη ομάδα της Θεσσαλονίκης. Η γριά τη γλίτωσε. Κάποτε όμως θα πέσει, όπως και οι ΠΑΟΚ, Καλαμαριά που στήσανε τον ʼρη πρόπερσι για να πέσει... :cussing:
 

Επισκέπτης
που ειναι ο φιλος μου το κοτοπουλακι ο fly? :2funny: :2funny:!!και στο μπασκετ και στο ποδοσφαιρο την ευρωπη απο την τηλεοραση θα την δουν  :2funny: :2funny: :2funny:!!
Μπράβο στον ʼρη. Απέδειξε ότι είναι η μεγαλύτερη ομάδα της Θεσσαλονίκης. Η γριά τη γλίτωσε. Κάποτε όμως θα πέσει, όπως και οι ΠΑΟΚ, Καλαμαριά που στήσανε τον ʼρη πρόπερσι για να πέσει... :cussing:
τ ακους κοτοπουλακι??? :rockon: :rockon: :rockon:
 

kaidi

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
μεγας καρακγιοζης ο πανοπουλος εδοσε το πεχνιδοι στις γριες να μεινουν κατιγορια και να κοβουν παλι του χρονου 514 εισιτιρια και το πεζει και μπροσταρις για τιν εκσιγιανση του ελλινικου ποδοσφερου
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
η διαφορα ειναι οτι παναθηναικος ναι μεν δεν επαιξε καθολου καλα φετος αλλα απο την κερκυρα ειναι καλυτερη ομαδα!απο την αλλη η ξανθη ηταν αηττητη στην εδρα της εδω και πολλες αγωνιστικες!ασε που οποτε κρινεται στην ξανθη ειτε η παραμονη ,ειτε το πρωταθλημα ,παντα αερα πατερα την κερδιζουν!!μεχρι στιγμης η μονη σημαντικη απωλεια που εχουμε ειναι του κοστα!ολοι οι υπολοιποι παραμενουν  :dancing: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon:
ο Ηρακλης κερδισε την κερκυραστο γηπεδο του,την ξανθη στο γηπεδο του
επισης στον πρωτο γυρο η κερκυρα εριξε τριαρα στον βαζελο στο νησι..αν ειχε κοτσια ας κερδιζε και χθες...και δεν ειμαι Ηρακλακιας υπ οψην...γαυρος ειμαι!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μεγας καρακγιοζης ο πανοπουλος εδοσε το πεχνιδοι στις γριες να μεινουν κατιγορια και να κοβουν παλι του χρονου 514 εισιτιρια και το πεζει και μπροσταρις για τιν εκσιγιανση του ελλινικου ποδοσφερου
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ  3.900 
ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε.Κ.  4.105 
ΗΡΑΚΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.  9.577 
ΗΡΑΚΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ  1.800 
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ  1.727 
ΗΡΑΚΛΗΣ - Ο.Φ.Η.  2.495 
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  3.248 
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  6.518 
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  4.675 
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ  4.029 
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ  2.365 
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.  1.301 
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2.168 
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.  4.332
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑ  3.419 

ΜΕΣΟΙ ΟΡΟΙ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ
  ΟΜΑΔΕΣ Α ΕΙΣ/ΡΙΑ Μ.Ο.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 15 336.183 22.412

Α.Ε.Κ. 15 258.658 17.244

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 15 215.334 14.356

ΑΡΗΣ         15 130.780 8.719

Π.Α.Ο.Κ. 15 125.042 8.336

ΛΑΡΙΣΑ 15 68.173         4.545

ΗΡΑΚΛΗΣ 15 55.659         3.711

Ο.Φ.Η. 15 48.977         3.265

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 15 44.098         2.940

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 15 41.068         2.738

SKODA ΞΑΝΘΗ 15 39.873         2.658

ΑΙΓΑΛΕΩ 15 29.343         1.956

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ 15 27.239         1.816

ΚΕΡΚΥΡΑ 15 23.696         1.580

ΙΩΝΙΚΟΣ 15 20.664         1.378

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. 15 19.045         1.270

ΣΥΝΟΛΟ  240 1.483.832 6.183

ετσι για να μην πεταν μαλακιες ορισμενοι  
 

Επισκέπτης
ο Ηρακλης κερδισε την κερκυραστο γηπεδο του,την ξανθη στο γηπεδο του
επισης στον πρωτο γυρο η κερκυρα εριξε τριαρα στον βαζελο στο νησι..αν ειχε κοτσια ας κερδιζε και χθες...και δεν ειμαι Ηρακλακιας υπ οψην...γαυρος ειμαι!
η ξανθη ποσες αγωνιστικες ειχε να χασει στην εδρα της?χτες στην ξανθιη παιζαν!κοιτα προσωπικα χεστηκα για τον ηρακλακο!αλλα αυτη η σαπιλα στο ελληνικο ποδοσφαιρο πρεπει να τελειωνει!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
με τετοιες κουτοπονηρες θεωριες συνομοσιας που ψαχνετε να βρειτε δεν θα τελειωσει η σαπιλα μιας και την καλλιεργουν αποψεις οπως αυτην που εκφραζεις..κι εγω χεστηκα για τον ηρακλακο αλλα δεν μπορω να διαβαζω ανοησιες κτ εμε παντα!
 

Επισκέπτης
το καυτατογριο ποσους χιλιαδες χωραει?ποσες φορες το γεμισαν φετος?τελος παντως, το θρεντ αυτο ειναι για την αρειαναρα
 

Επισκέπτης
οσον κλεινουμε τα ματια μας και κανουμε οτι δεν τρεχει τιποτα ,τοτε αυτη η κατασταση θα συνεχιζετε!!βεβαια μπορει να βολευει καποιους.....
 

kaidi

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
τον ηρακλακο τον κρατισαν οι πολιτικαντιδες νουμερα τις θεσσαλονικις και ο ρεμος ο σουροκλεμες με τις διασυδεσεισ τους, σαν ομαδα η κερκυρα ηταν πολυ πιο ενδιαφερουσα φετος και ειχε και 3 πεχτακια τις προκοπης  σκουφαλις,γκουελα,φλαβιο
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Γιατι εκτος απ τον Γαυρο και τον Αρη γεμιζε κανεις αλλος γηπεδο φετος?κανεις!
Τεσπα ναι το θρεντ ειναι για τον μεγαλο ΑΡΗ...
warhol Αρειανος εισαι?
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Παιδιά από την πόλη μόνο η ανατολική της πλευρά πέφτει στη Β' Εθνική, όχι η υπόλοιπη.
Καλή επιτυχία στην Ευρώπη. Εδώ και η Μολδαβία συμμετέχει στη Eurovision...
 

Επισκέπτης
Γιατι εκτος απ τον Γαυρο και τον Αρη γεμιζε κανεις αλλος γηπεδο φετος?κανεις!
Τεσπα ναι το θρεντ ειναι για τον μεγαλο ΑΡΗ...
warhol Αρειανος εισαι?
φυσικα!!!!!!!!!
Παιδιά από την πόλη μόνο η ανατολική της πλευρά πέφτει στη Β' Εθνική, όχι η υπόλοιπη.
Καλή επιτυχία στην Ευρώπη. Εδώ και η Μολδαβία συμμετέχει στη Eurovision...
να πατε στην γιουβιζιον και εσεις γιατι για  τα πανηγυρια ειστε!!αλλωστε ολα τα ξεκωλακια συμμετεχουν εκει,δεν γινεται να λειπει η παοκ  :birdman: :birdman:!!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Εγω ρε warhol ειμουν στην 3 στο ματς με τον παο και καραγουσταρα..φιλε καποια στιγμη θα φυγω απο σαλονικη μιας κι ειμαι προσωρινος εδω αλλα τον Αρη παντα θα εχω στην καρδια ου..Εδω ρε πηγα οταν επαιζε με την Ομαδα μου τον γαυρο κι εβριζα αυτον τον καριολη διατητη( πως τον λεγαν ρε?) που αδικησε τοσο πολυ τον Αρη...
 

Επισκέπτης
Εγω ρε warhol ειμουν στην 3 στο ματς με τον παο και καραγουσταρα..φιλε καποια στιγμη θα φυγω απο σαλονικη μιας κι ειμαι προσωρινος εδω αλλα τον Αρη παντα θα εχω στην καρδια ου..Εδω ρε πηγα οταν επαιζε με την Ομαδα μου τον γαυρο κι εβριζα αυτον τον καριολη διατητη( πως τον λεγαν ρε?) που αδικησε τοσο πολυ τον Αρη...
:rockon: :rockon: :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μια απορία που την έχω καιρό ρε Αρειανά:γιατί έχετε τα κιτρινόμαυρα ως χρώματα;υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος;
Ευχαριστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom