Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τα γελια τα βλεπεις στο τελος της προτασης??εδω μεσα μπαινουμε και κανουμε χαβαλε και πειραζομαστε καμια φορα χωρις να ξεπερναμε τα ορια!!εσυ το εκανες και μαλιστα χρησιμοποιησες βαριες εκφρασεις !!ομως δεν σου απαντησα !να ξερεις ομως οτι εττοιες μαλακιες δεν θα ξαναγραψεις για μενα!!
 

Επισκέπτης
τα γέλια στο χυδαίο ποστ σου προσδίδουν ειρωνία και όχι χιούμορ, σε έβρισα με βαριές εκφράσεις μετά από αυτό και με έβρισες και εσύ.
δεν έχω να ζήτησω για κάτι συγνώμη εφόσον δεν αλλάζεις το αρχικό σου ποστ.
στο μέλλον εάν με ξαναβρίσεις θα σε βρίσω, εάν απαντησεις σε πόστ μου αξιοπρεπώς θα σου απαντήσω αξιοπρεπώς, αν με αγνοήσεις θα σε αγνοήσω.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Μα την παναγια ποτε μου δεν καταλαβα στη Σαλονικη το μισος που εχετε μεταξυ σας για τις ομαδες...Λογικα κι αφου μονιμως τα χετε με την Αθηνα επρεπε να ειστε εννομενοι απεναντι τους..Λογικα το κανετε για το σασπενς..Αλλα μου φαινεται δεν ξερετε τι ακριβως θελετε...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
hondakia το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μην επαναλάβεις τέτοιες χυδαίες ύβρεις.
 

Επισκέπτης
τα γέλια στο χυδαίο ποστ σου προσδίδουν ειρωνία και όχι χιούμορ, σε έβρισα με βαριές εκφράσεις μετά από αυτό και με έβρισες και εσύ.
δεν έχω να ζήτησω για κάτι συγνώμη εφόσον δεν αλλάζεις το αρχικό σου ποστ.
στο μέλλον εάν με ξαναβρίσεις θα σε βρίσω, εάν απαντησεις σε πόστ μου αξιοπρεπώς θα σου απαντήσω αξιοπρεπώς, αν με αγνοήσεις θα σε αγνοήσω.
δεν αλλαζω τιποτα και αυτο επειδη δεν εστειλες ενα πμ και αρχισες τα βρισιδια!!σε αυτο το θρεντ δεν θα ξαναγραψεις !αν θες τετοιο υφακι και στυλακι πηγαινε στο θρεντ των ομοιων σου!!εδω ειναι για αρειανους και για σοβαρα ατομα που ξερουν να συμπεριφερονται!!το ποσο αξιοπρεπως απαντας φανηκε απο την αρχη που εγραψες εδω μεσα και ησουν προκλητικος!!
 

Επισκέπτης
Μα την παναγια ποτε μου δεν καταλαβα στη Σαλονικη το μισος που εχετε μεταξυ σας για τις ομαδες...Λογικα κι αφου μονιμως τα χετε με την Αθηνα επρεπε να ειστε εννομενοι απεναντι τους..Λογικα το κανετε για το σασπενς..Αλλα μου φαινεται δεν ξερετε τι ακριβως θελετε...
οσοι με ξερετε απο το σαιτ πιστευω θα καταλαβατε οτι το ποστ που εκανα ηταν για πειραγμα και χιουμοριστικο!πολλες φορες με ειπαν σκουληκι,μου ειπαν να συρθουμε και παντα απαντουσα χιουμοριστικα γιατι ετσι τα εκλαμβανα!ο χοντακιας χωρις να καταλαβω το γιατι ,τσαντιστηκε ,το πηρε πατριωτικα και αρχισε να βριζει πολυ χοντρα!εδω μεσα πλακα κανουυμε και χαβαλε!δεν εχω καμια ορεξη να τσακωνομαι και ειδικα για τις ομαδες!και γι αυτο δεν απαντησα στα υβριστικα ποστ του!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
εμ αφου εισαι σκουλικι τι θες να σε πουν? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
συμφωνω αλλα την ερωτηση την εκανα σοβαρα..αν μπορεις απαντησε ρε war...
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
War...μην δινεις σημασια...ασε εμας να σερνομαστε στην Ευρωπη και αυτους να ψαχνουν μια καλη δοιηκηση μπας και δουν μια ασπρη μερα(προσωπικα τους το ευχομαι συντομα)...!!!!!
 

Επισκέπτης
εμ αφου εισαι σκουλικι τι θες να σε πουν? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
συμφωνω αλλα την ερωτηση την εκανα σοβαρα..αν μπορεις απαντησε ρε war...
ειναι μεγαλη ιστορια!!καταρχην παιζει ρολο και μαλιστα μεγαλο τα ηλιθια μμε που εχουμε εδω πανω και πιπιλανε την ιδια καραμελα!οσον αφορα την ομαδα μου και τους οπαδους της εχουμε μεν καποια παραπονα γενικα για την κατασταση στο ελληνικο ποδοσφαιρο αλλα την αυτοκριτικη μας την καναμε!!για τον παοκ τωρα ,εγω προσωπικα τον κατηγορω για καποια πραγματα ,οπως φανταζομαι οτι και οι παοκτσηδες κατηγορουνε εμας αλλα στην τελικη ρωτα καποιον παοκτση για την ομαδα τους!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
καλα τα ΜΜΕ σας εδω ουτε στο χωριο μου ετσι..πιο για τον πουτσο δεν νομιζω να υπαρχουν!
 

Επισκέπτης
δεν αλλαζω τιποτα και αυτο επειδη δεν εστειλες ενα πμ και αρχισες τα βρισιδια!!σε αυτο το θρεντ δεν θα ξαναγραψεις !αν θες τετοιο υφακι και στυλακι πηγαινε στο θρεντ των ομοιων σου!!εδω ειναι για αρειανους και για σοβαρα ατομα που ξερουν να συμπεριφερονται!!το ποσο αξιοπρεπως απαντας φανηκε απο την αρχη που εγραψες εδω μεσα και ησουν προκλητικος!!

υποδείξεις σε ποιο θρεντ θα γράφω και σε ποιό όχι δεν θα μου κάνεις
 

Επισκέπτης
σε αυτο το θρεντ που απευθυνεται σε αρειανους και σε ατομα που δεν ειναι προκλητικα,μπορεις να συμμετασχεις αν δεν ξαναχρησιμοποιησεις τετοιες εκφρασεις!αν θες μπορεις να πας στο θρεντ για τον παοκ ....
 

Επισκέπτης
δεν υπήρξα προκλητικός μέχρι την στιγμή πού εσύ απάντησες σε ποστ μου χυδαιολογώντας.
 

Επισκέπτης
2 μοντ  σου απαντησαν περι αυτου.....για να σταματησεις να επικαλεισαι με ψεμματα την αδικαιολογητη συμπεριφορα σου!προτιμω να κλειδωσω το θεμα παρα να βλεπω αυτα που γραφεις στο θρεντ για τον αρη!
 

Επισκέπτης
η συμπεριφορά μου ήταν απόλυτα δικαιολογημένη, με έβρισες, σε έβρισα και τελίωσε το ζήτημα.
οι μοντς προς τιμήν τους έσβησαν και το δικό σου αρχικό υβριστικό ποστ.

τέλος, σας αφήνω να χαρείτε για την εωρώπη, δεν είναι και μικρό πράμα.
 

Επισκέπτης
ουστ απο δω.......και να μην μας γραφεις!!μπες σε θρεντ αλλων ομαδων γιατι της δικιας σου ειναι ανυπαρκτο!!!ΥΓ.αυτη τη φορα δεν απαντησα!την επομενη θα φας χοντρο βρισιδι!!ΥΓ.οι μοντ εσενα προειδοποιησαν,για τα διικα σου αθλια ποστ ειπαν!εγω δεν απαντησα!!
 

amanaman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
1
ρε κατω τα χερια απο τη μασκοτ
 

Zaharias

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2006
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Στο μπουρδελο το Παρισι στην πουτανα την πολη του φωτος
τα ρεμαλια ταξιδευουν δε θα εισαι ποτε μοναχος
(Σε ρυθμο "με το γκαλη,τον γιαννακη κτλ")

Αιντε ερχονται εκδρομαρες
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Η Αεκτζήδικη κοινότητα του φόρουμ ,εκφράζει την αμέριστη συμπαράστασή της στον Αυτοκράτορα του Ελληνικού μπάσκετ σε αυτή την σειρά παιχνιδιών κ σας ευχόμαστε καλή επιτυχία & καλή επάνοδο στον θρόνο σας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom