Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
απο οτι καταλαβα δεν εχεις σκοπο νακρατησεις σε καποιο νορμαλ επιπεδο την συζητηση.2-30 το βραδυ δεν εχω σκοπο νασε ακολουθησω.σε 5 ωρες δουλευω.εαν θελεις να σε θεωρω σωστο συνομιλητη.ουτε αδερφος σου ειμαι ουτε το κολληταρι σου για ναμιλας ετσι εκτος αν θελεις να κανεις χουλιαμα.τοτε απλα σε ενημερωνω οτι ολες οι ωρες δεν ειναι ιδιες.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.430
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
απο οτι καταλαβα δεν εχεις σκοπο νακρατησεις σε καποιο νορμαλ επιπεδο την συζητηση.2-30 το βραδυ δεν εχω σκοπο νασε ακολουθησω.σε 5 ωρες δουλευω.εαν θελεις να σε θεωρω σωστο συνομιλητη.ουτε αδερφος σου ειμαι ουτε το κολληταρι σου για ναμιλας ετσι εκτος αν θελεις να κανεις χουλιαμα.τοτε απλα σε ενημερωνω οτι ολες οι ωρες δεν ειναι ιδιες.


Μαθε να διατυπωνεις σωστα τις ερωτησεις σου,ουτε η ωρα φταιει,ουτε εγω σου φταιω  :huh:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
το να θεωρεις μια ομαδα που εχει ριζες στην κωσταντινουπολη τουρκικη τοτε μαλλον στο σχολειο στο μαθημα της ιστοριας θα εισουν τελευταιος στην ταξη.ουτε και στα θρησκευτικα θα εισουν καλος γιατι στηνκωσταντηνουπολη ειναι το φαναρι το κεντρο της ορθοδοξιας.ατομα που δεν ξερουν απο ιστοριακαι θρησκευτικα τι ναπεις. :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:οποτε να φανταστω οτι εχω να κανω με βουδιστη η ειδολολατρη.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.430
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
το να θεωρεις μια ομαδα που εχει ριζες στην κωσταντινουπολη τουρκικη τοτε μαλλον στο σχολειο στο μαθημα της ιστοριας θα εισουν τελευταιος στην ταξη.ουτε και στα θρησκευτικα θα εισουν καλος γιατι στηνκωσταντηνουπολη ειναι το φαναρι το κεντρο της ορθοδοξιας.ατομα που δεν ξερουν απο ιστοριακαι θρησκευτικα τι ναπεις. :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:οποτε να φανταστω οτι εχω να κανω με βουδιστη η ειδολολατρη.


Αυτες οι ριζες μας εχουν φερει εδω που μας εχουν φερει,ασε τα θρησκευτικα,ειμαι σιγουρος στην ταξη παντα εκανες κοπανα(μη ρωτησεις γιατι)  :dancing:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
χωρις πλακα στην ιστορια και τα θρησκευτικα παντοτε ειχα τους καλυτερους βαθμους κοπανες δεν εκανα ειμουν φλωρακος μετα τα18 τα γαμησα την μανα.αρχες της δεκαετιας του 90 που τελειωσα το λυκειο τα πραγματα ειταν διαφορετικα απο οτι ειναι τωρα.δεν μου λες τον ευεργετη σου τον γαβρο που θα τον δεις;την παοκαρα; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.430
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
χωρις πλακα στην ιστορια και τα θρησκευτικα παντοτε ειχα τους καλυτερους βαθμους κοπανες δεν εκανα ειμουν φλωρακος μετα τα18 τα γαμησα την μανα.αρχες της δεκαετιας του 90 που τελειωσα το λυκειο τα πραγματα ειταν διαφορετικα απο οτι ειναι τωρα.δεν μου λες τον ευεργετη σου τον γαβρο που θα τον δεις;την παοκαρα; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Καλος η κακος θα δουλευω απο τις 7:30 το πρωι μεχρι τις (κανεις δεν ξερει)παντος θα προλλαβω να παιξω για αυριο παρι 2/2,λεβερκουζεν ασσο και μπενφικα ασσο,πιστευω ειναι αχαστα ματς.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
η μπενφικα ειναι καλο γκολ γκολ και οβερ.η παρι 4-6 τηνλεβερκουζεν την φοβαμαι.ηγιουναιτετ ειναι καλο οβερ.οπως και ναεχει σου ευχομαι καλη επιτυχια.
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
η μπενφικα ειναι καλο γκολ γκολ και οβερ.η παρι 4-6 τηνλεβερκουζεν την φοβαμαι.ηγιουναιτετ ειναι καλο οβερ.οπως και ναεχει σου ευχομαι καλη επιτυχια.


Μη μου γαματε το επίπεδο και το ρίχνετε....




[size=30pt]ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΠΑΟΚ ΚΑΙ Η ΤΟΥΡΚΙΑ [/size]

















:grin:

Καλημερα ρεεεειι!!!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
μαξιμε σημερα τον ευεργετη και σωτηρα σου τον γαυρο που θα το δεις; :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
καλημερααααααααααααααααα εγω δεν γνωριζω η ομαδα μου να εχει παρει δανεικους απο τον γαυρο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.430
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
καλημερααααααααααααααααα εγω δεν γνωριζω η ομαδα μου να εχει παρει δανεικους απο τον γαυρο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Καλησπέρα,ξεχνάς μάλλον τη μαγαλυτερη ματς γραφή μεταξύ θυγατρικών σωματείων.
Γκαγκατσης(το μαγαλυτερη λαμογιο-απατεώνας που πέρασε απο το ελληνικό ποδόσφαιρο)
Μην κανεις τον ανηξερο!!!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα,ξεχνάς μάλλον τη μαγαλυτερη ματς γραφή μεταξύ θυγατρικών σωματείων.
Γκαγκατσης(το μαγαλυτερη λαμογιο-απατεώνας που πέρασε απο το ελληνικό ποδόσφαιρο)
Μην κανεις τον ανηξερο!!!
:referee: :referee: :referee: :referee: :referee: :referee: :referee: :referee: :referee: :referee: :referee: :referee: :referee: :referee: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom