Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Τι να περιμενει κανεις απο τον γνωστο αντιαρειανο Σπαθα!!Τον θυμαμαι πριν καποια ετη στο Βικελιδης με αντιπαλο τους τουρκους τοτε που υποτιθεται κυνηγουσαν πρωταθλημα,απεβαλε μονο 2 ενω θα πρεπε να βγαλει τουλαχιστον την μιση ομαδα τους
για μαρκαρισματα αναλογα του Ελσνερ.Δυστυχως η ομαδα εκτος απο λιγη ειναι και μονη...Αρης στα δυσκολα ρεεεεε.

Μου αρέσει όταν μου φτιάχνουν τις κωλοδευτέρες  :2funny: :2funny:
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Καλα,με σενα θα μιλησουμε την αλλη Δευτερα,υπομονη μια εβδομαδα...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Eχουν αδελφοποιηθει τα 2 σωματεια.Περιμενε να δεις στον δευτερο γυρο την μεταμορφωση του αρεως σε μπαρτσελονα παλι.
Δεν νομίζω να αδελφοποιήθηκαν. Απλά ο ένας από τους δύο είναι στα γόνατα και .... πιπιλίζει τα ριπάπα του άλλου. Αυτό δεν είναι αδελφοποίηση, αδερφιά είναι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Να σε βλεπα και σενα χωρις σαββιδη τι θα κανες,νεοπλουτε...ουτε τα προσχηματα δεν θα κρατουσες...
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Να σε βλεπα και σενα χωρις σαββιδη τι θα κανες,νεοπλουτε...ουτε τα προσχηματα δεν θα κρατουσες...

Αυτό αποτελεί παραδοχή της υποτέλειάς σου στον γαυροαφέντη σου;;;; Γιατί εγώ έτσι το εκλαμβάνω!!!!
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Αυτό αποτελεί παραδοχή της υποτέλειάς σου στον γαυροαφέντη σου;;;; Γιατί εγώ έτσι το εκλαμβάνω!!!!
Σου ειπα,τα πραγματα ειναι ρευστα στον κοσμο που ζουμε,προσεχε μην βρεθεις στην ιδια θεση.Αλλα αφου σωνει και καλα
ζητας την γνωμη,θα την επαναλαβω για χιλιοστη φορα μπας και το εμπεδωσεις(που δεν...αλλα λεμε τωρα!).
Με περιορισμο μεταγραφων ξενων και ελληνων ανω 24 εκανα ο,τι μπορουσα να εχω αξιοπρεπες ροστερ,μπας και μια στις χιλιες σωθω.
Βγες και πες εσυ καποιους παικτες που θα παιρνες αντι για τον Τατο και μετα θα μιλησουμε για υποτελειες.
Περσυ ημουν η πρωτη ομαδα που εκοψε βαθμους απο τον γαβρο εδω μεσα και αν δεν ηταν το κορακι θα νικουσα κιολας.Και περσυ ειχα δανεικους...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Σου ειπα,τα πραγματα ειναι ρευστα στον κοσμο που ζουμε,προσεχε μην βρεθεις στην ιδια θεση.Αλλα αφου σωνει και καλα
ζητας την γνωμη,θα την επαναλαβω για χιλιοστη φορα μπας και το εμπεδωσεις(που δεν...αλλα λεμε τωρα!).
Με περιορισμο μεταγραφων ξενων και ελληνων ανω 24 εκανα ο,τι μπορουσα να εχω αξιοπρεπες ροστερ,μπας και μια στις χιλιες σωθω.
Βγες και πες εσυ καποιους παικτες που θα παιρνες αντι για τον Τατο και μετα θα μιλησουμε για υποτελειες.
Περσυ ημουν η πρωτη ομαδα που εκοψε βαθμους απο τον γαβρο εδω μεσα και αν δεν ηταν το κορακι θα νικουσα κιολας.Και περσυ ειχα δανεικους...
o προπονητης του πανθρακικου μετα τον αγωνα με τον παοκ ειπε οτι ολοι οσοι ειναι τιμωριμενοι θα εκτισουν την ποινη τους στο ματς με τον γαυρο.οταν θα παιζεις με τον γαυρο εχω περιεργεια ποσοι απο τους τιμωριμενους θα εκτισουν την ποινη τους με τον γαυρο.
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Αυτα ισχυουν για τους αλλους,για εμας τα κορακια φροντιζουν να μας απαλλασουν απο αυτα τα διλημματα,οι κιτρινες γινονται συνηθως κοκκινες...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
σου λειπει η σταθεροτητα.ετσι οπως ειναι στην ουρα της βαθμολογιας με 2 νικες εισαι πανω απο την ζωνη με 2ηττες απο κατω.νομιζω οτι την επομενη αγωνιστικη παιζεις με βαζελο και μετα ερχεσαι τουμπα.σφιχτο σε βλεπω.
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Σου ειπα,τα πραγματα ειναι ρευστα στον κοσμο που ζουμε,προσεχε μην βρεθεις στην ιδια θεση.Αλλα αφου σωνει και καλα
ζητας την γνωμη,θα την επαναλαβω για χιλιοστη φορα μπας και το εμπεδωσεις(που δεν...αλλα λεμε τωρα!).
Με περιορισμο μεταγραφων ξενων και ελληνων ανω 24 εκανα ο,τι μπορουσα να εχω αξιοπρεπες ροστερ,μπας και μια στις χιλιες σωθω.
Βγες και πες εσυ καποιους παικτες που θα παιρνες αντι για τον Τατο και μετα θα μιλησουμε για υποτελειες.
Περσυ ημουν η πρωτη ομαδα που εκοψε βαθμους απο τον γαβρο εδω μεσα και αν δεν ηταν το κορακι θα νικουσα κιολας.Και περσυ ειχα δανεικους...

Και εμένα όταν ήμουν μικρός, ο μπαμπάς μου με άφηνε να κερδίζω στο τάβλι.



Έχεις αξιοπρεπές ροστερ με αναξιοπρεπείς δουλικές ενέργειες. Καλά κάνεις, εγώ ευχαριστημένος είμαι. Πάντα έγλυφες τον γαύρο τώρα απλά το παραδέχεσαι.

Και εγώ έχει πολλές χρονιές που είχα αφραγκιές , αλλά πίπες δεν έκανα!!!!
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Εκανες πολυ χειροτερα με τα λαμογια που ειχες (και πιπες στον Βγενο φυσικα!),αλλα εχεις κοντη μνημη,εισαι μακραν το πιο ξευτιλισμενο σωματειο στην πολη...μπορεις να εισαι περηφανος για αυτο.
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Αυτα ισχυουν για τους αλλους,για εμας τα κορακια φροντιζουν να μας απαλλασουν απο αυτα τα διλημματα,οι κιτρινες γινονται συνηθως κοκκινες...
Δεν είχε και τεράστια διαφορά από το εμετικό μαρκάρισμα του γουχου στον καράμπελα τότε. Τότε όμως έπρεπε να δώσει 7 κόκκινες (που όντως ήταν) αλλά τώρα απλά μια κίτρινη;;;;;
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Δεν είχε και τεράστια διαφορά από το εμετικό μαρκάρισμα του γουχου στον καράμπελα τότε. Τότε όμως έπρεπε να δώσει 7 κόκκινες (που όντως ήταν) αλλά τώρα απλά μια κίτρινη;;;;;
Δεν ειχε διαφορα?Βρες ρε μπαγλαμα την φαση και δειξτην εδω αν θες να δουμε...και να σου θυμισω βεβαια πως δεν δοθηκε καν φαουλ...ειπαμε,κοντη μνημη!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Εκανες πολυ χειροτερα με τα λαμογια που ειχες (και πιπες στον Βγενο φυσικα!),αλλα εχεις κοντη μνημη,εισαι μακραν το πιο ξευτιλισμενο σωματειο στην πολη...μπορεις να εισαι περηφανος για αυτο.
ο βγενο μου στερησε πρωταθλημα αφου συνεργαστικε με τους ρουφιανους του βορρα :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
ο βγενο μου στερησε πρωταθλημα αφου συνεργαστικε με τους ρουφιανους του βορρα :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Σου ειπα,σε εκεινο το ματς επρεπε να χεις μεινει με 7 το πολυ παικτες,αλλα ο γνωστος αντιαρειανος σπαθας εδειξε και παλι το μενος του για τον Θεο...
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Δεν ειχε διαφορα?Βρες ρε μπαγλαμα την φαση και δειξτην εδω αν θες να δουμε...και να σου θυμισω βεβαια πως δεν δοθηκε καν φαουλ...ειπαμε,κοντη μνημη!
Μα αυτό λέω, ότι έπρεπε να δοθεί κόκκινη απ'ευθείας και φάουλ και 3-4 αγωνιστικές για επικίνδυνο μαρκάρισμα. Γνωρίζω, και στο έχω ξαναγράψει, ότι σε εκείνο το ματσάκι αδικηθήκατε από το κοράκι. Και εγω δε σε χαρακτήρισα ποτέ ειρωνικά σε προσωπικό επίπεδο. Χαβαλέ κάνουμε, αν είναι να μοιράζουμε αβροφροσύνη, ας σταματήσουμε. Δεν μου αρέσει να βρίζω κάποιον που ούτε καν τον ξέρω, πίσω από μια οθόνη!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom