Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Σου ειπα,σε εκεινο το ματς επρεπε να χεις μεινει με 7 το πολυ παικτες,αλλα ο γνωστος αντιαρειανος σπαθας εδειξε και παλι το μενος του για τον Θεο...
οσο εσεις θα πανυγηριζετε για το πρωταθλημα που μου στερησατε εμεις θαπεριμενουμε την ωρα και την στιγμη που θα πεταξει το αεροπλανο με το πανω πανω απο το χαριλαου. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Μα αυτό λέω, ότι έπρεπε να δοθεί κόκκινη απ'ευθείας και φάουλ και 3-4 αγωνιστικές για επικίνδυνο μαρκάρισμα. Γνωρίζω, και στο έχω ξαναγράψει, ότι σε εκείνο το ματσάκι αδικηθήκατε από το κοράκι. Και εγω δε σε χαρακτήρισα ποτέ ειρωνικά σε προσωπικό επίπεδο. Χαβαλέ κάνουμε, αν είναι να μοιράζουμε αβροφροσύνη, ας σταματήσουμε. Δεν μου αρέσει να βρίζω κάποιον που ούτε καν τον ξέρω, πίσω από μια οθόνη!!!!
Δεν σε εβρισα,αλλα μετα απο τετοια σφαγη ειστε προκλητικοι,σκεψου μονο τι θα γραφες εσυ για μενα (ακομη και σε προσωπικο επιπεδο,δεν πειραζει)αν σου κανα χουλιαμα μετα απο τοσες επαναλαμβανομενες αδικιες...κιτρινη για καθυστερηση ενω χανω 1-0?????Και θες καθαρο μυαλο ρε φιλε?
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Εκανες πολυ χειροτερα με τα λαμογια που ειχες (και πιπες στον Βγενο φυσικα!),αλλα εχεις κοντη μνημη,εισαι μακραν το πιο ξευτιλισμενο σωματειο στην πολη...μπορεις να εισαι περηφανος για αυτο.
Τι πίπες τον έκανα;;; Του έφαγα πολλα μύρια και δεν ονόμασα καμία θύρα του ένδοξου γηπέδου μου θύρα cosmote.
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
οσο εσεις θα πανυγηριζετε για το πρωταθλημα που μου στερησατε εμεις θαπεριμενουμε την ωρα και την στιγμη που θα πεταξει το αεροπλανο με το πανω πανω απο το χαριλαου. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Αυτα πανε και αντιθετα ξερεις...
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Και την επόμενη αγωνιστική παίζει το σκουλικη με τον βάζελο….  :think: Βρε πως τα φέρνει η πουτάνα η ζωή…  :2funny: ΣΠΑΝΑΘΑ ΧΥΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!
ATHLITIKANEA.jpg

ΠΑΡΤΑ ΣΚΟΥΛΙΚΗ ΦΑΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠ :s&m_1:
[size=20pt]ΧΥΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ![/size]
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Δεν σε εβρισα,αλλα μετα απο τετοια σφαγη ειστε προκλητικοι,σκεψου μονο τι θα γραφες εσυ για μενα (ακομη και σε προσωπικο επιπεδο,δεν πειραζει)αν σου κανα χουλιαμα μετα απο τοσες επαναλαμβανομενες αδικιες...κιτρινη για καθυστερηση ενω χανω 1-0?????Και θες καθαρο μυαλο ρε φιλε?

Εγώ προσωπικα ότι βλέπω το λέω είτε για την ομάδα μου είτε για τις άλλες. Και σε εκείνο τον αγώνα, με τον γουχου και τον καράμπελα, ήταν πεντακάθαρη κόκκινη και το ξέρω. Το κοράκι τότε είχε κατέβει καθαρά για να κερδίσει ο ΠΑΟΚ. Μπαμ έκανε!!!

Όσο για περί προσωπικού επιπέδου ποτέ δε θα σε χαρακτήριζα με κάτι προσβλητικό και το μπαγλαμάς είναι ψιλοπροσβλητικό. Εκτός αν κάναμε μεταξύ μας χαβαλέ γενικά, όπως με τον Μάξιμο π.χ. , οπότε θα έγραφα καμιά παπαριά για χαβαλέ και μόνο, αφού όμως ήξερα πρώτα ότι αυτό δε θα σε πείραζε και ήξερες και εσύ ότι αν κάνεις προσωπικά χαβαλέ για εμένα χωρίς να με πειράζει.
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Εγώ προσωπικα ότι βλέπω το λέω είτε για την ομάδα μου είτε για τις άλλες. Και σε εκείνο τον αγώνα, με τον γουχου και τον καράμπελα, ήταν πεντακάθαρη κόκκινη και το ξέρω. Το κοράκι τότε είχε κατέβει καθαρά για να κερδίσει ο ΠΑΟΚ. Μπαμ έκανε!!!

Όσο για περί προσωπικού επιπέδου ποτέ δε θα σε χαρακτήριζα με κάτι προσβλητικό και το μπαγλαμάς είναι ψιλοπροσβλητικό. Εκτός αν κάναμε μεταξύ μας χαβαλέ γενικά, όπως με τον Μάξιμο π.χ. , οπότε θα έγραφα καμιά παπαριά για χαβαλέ και μόνο, αφού όμως ήξερα πρώτα ότι αυτό δε θα σε πείραζε και ήξερες και εσύ ότι αν κάνεις προσωπικά χαβαλέ για εμένα χωρίς να με πειράζει.
Προσωπικο θα ηταν αν γνωριζομασταν ρε φιλε,μη μασσας.Σου ειπα,εχουμε διαφορετικη ψυχολογια αρειανος και παοκτσης πλεον...για να σου δειξω οτι δεν εχω καμια εμπαθεια θα σου πω οτι απο τωρα σκεφτομαι να τα χωσω για παρτη σας την Κυριακη...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
φυσικα τον γειτονα βαζελος γαυρος.......
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Σου ειπα,τα πραγματα ειναι ρευστα στον κοσμο που ζουμε,προσεχε μην βρεθεις στην ιδια θεση.

Όχι φίλε μου. Δεν πρόκειται να βρεθώ στην ίδια θέση γιατί έχω ΛΑΟ. Δεν είναι τυχαίο όπου τώρα με την κρίση οι μόνες ομάδες που επιβίωσαν είναι ο Π.Α.Ο.Κ. και ο Ο.Σ.Φ.Π. και βάζελο, αεκάκι, ρούλη και γριά σας έφαγε η μαρμάγκα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
σου λειπει η σταθεροτητα.ετσι οπως ειναι στην ουρα της βαθμολογιας με 2 νικες εισαι πανω απο την ζωνη με 2ηττες απο κατω.νομιζω οτι την επομενη αγωνιστικη παιζεις με βαζελο και μετα ερχεσαι τουμπα.σφιχτο σε βλεπω.

Σιγά μην είναι και σφιχτός, τόσες έχει φάει μέχρι τώρα. Απλά μετά από δύο αγωνιστικές θα είναι ακόμη πιο "ευρύπρωκτος" που έλεγε κι ο Αριστοφάνης.
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Όχι φίλε μου. Δεν πρόκειται να βρεθώ στην ίδια θέση γιατί έχω ΛΑΟ. Δεν είναι τυχαίο όπου τώρα με την κρίση οι μόνες ομάδες που επιβίωσαν είναι ο Π.Α.Ο.Κ. και ο Ο.Σ.Φ.Π. και βάζελο, αεκάκι, ρούλη και γριά σας έφαγε η μαρμάγκα.
Ο λαος δεν λειτουργει παντοτε θετικα,αυτα δεν τα εγραφες πριν τον Σαββιδη οταν εμπλεκες με Καμπανηδες και τον χοντρο απο την Πολη...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Ο λαος δεν λειτουργει παντοτε θετικα,αυτα δεν τα εγραφες πριν τον Σαββιδη οταν εμπλεκες με Καμπανηδες και τον χοντρο απο την Πολη...

Δε σου λέω ότι δεν έχω μπλέξει κι εγώ σαν σωματείο με λαμόγια και δεν είχα κι εγώ περιπέτειες, το θέμα όμως είναι ότι σε όλες τις περιπτώσεις βγήκα νικητής και ήμουν πάντα μες την πρώτη πεντάδα στην τελική βαθμολογία παρουσιάζοντας μια τουλάχιστον αξιοπρεπή εικόνα σαν ομάδα. Κι όχι μόνο αυτό αλλά μετά το 2009 ανέβηκα κι επίπεδο σαν ομάδα και πλέον ο Π.Α.Ο.Κ. είναι το μοναδικό ουσιαστικά υπολογίσιμο σωματείο μετά το γάβρο κι έχει κερδίσει το σεβασμό όλων. Δεν παρουσιάζω εικόνα τσίρκου όπως ο φετινός κι ο περσινός Άρης και ναι, όλα αυτά τα οφείλω στο ΛΑΟ μου ο οποίος όλοι ήξεραν ότι θα ανεχόταν λαμογιές μέχρι ενός σημείου κι αν η κατάσταση ξέφευγε δε θα έμενε τίποτα όρθιο. Αυτά χωρίς κανένα ίχνος εμπάθειας.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΒΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΤΣΟΥΖΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3:
 

Επισκέπτης
ξεχασαν οτι φετος ειναι στο αρμα του γαυρου, και οχι στου βαζελου.. παρολα αυτα παλι στηνονται απο συνηθεια  :grin:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
ΟΥΤΕ Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΘΕΛΕΙ ΣΤΗΝ Α ΕΘΝΙΚΗ..........ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom