Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
εκτος απο αυτη την πραγματικα μεγαλη νικη εχεις να μας δειξεις τιποτα αλλο;ουτε με ναπολι επειξες του μαραντοννα ουτε με μπαγιερ μπαρτσελλονα φενερ.α το 1982 εφερες 1-1 στο χαριλαου με την λοκερεν :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Δειχνεις πως εχεις πληρη αγνοια,αν δεν ξερεις τι εστι τοτε ΛΟκερεν,ρωτα τους μεγαλυτερους σου να σου πουν.Σε λιγο θα πεις και για την Ισπσουιτς...καλο ειναι να ρωταμε αν δεν ξερουμε,μην τα πετας ετσι και γινεσαι ρομπα...Λατο,Ελγκιερ,σου λενε τιποτα η σου θυμιζουν πατατακια?
 

Vieri20

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
με το κιάλι κιόλας ψάχνεις και φάσεις...Αν το βρεις μπορεί να καταλάβεις τι γίνεται και να ντραπείς που είσαι Αρειανός, φίλε Μάξιμε.

Εγώ το παραδέχομαι ότι ο Βοσκάκης σας έπαιξε σχεδόν όπως μας είχε σφάξει εμάς ο Σπανάθας. Αν θέλεις κάτσε δες το και περιμένω να μου αναλύσεις τις κάρτες που μας έδωσε, καθώς και τις αποβολές που δεν πήραν οι δικοί σου. Αλλά ξέχασα, εσάς σας αδίκησαν χθες και τους παίζατε μονότερμα, ενώ εμείς σε εκείνο το ματς δεν περάσαμε το κέντρο......
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
20/09/2008 αρης - βαζελος 1-2  (εποχή βγενό)

30/09/2008 Σϋναψη χορηγίας από cosmote (σε ποιον ανήκε άραγε;;;;;) και μετονομασία της θυρας 7 σε θύρα cosmote. Η ομάδα νέων του άρεως Θεσσαλονίκης, διαγήμιση στην φανέλα την cosmote.



Κατά τα άλλα καμία σχέση η γείτονας ομάδα με τον βγενό.

Αλήθεια στα χρόνια του βγενο κερδίσατε ποτέ τον βάζελο;;;;;;;
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Δειχνεις πως εχεις πληρη αγνοια,αν δεν ξερεις τι εστι τοτε ΛΟκερεν,ρωτα τους μεγαλυτερους σου να σου πουν.Σε λιγο θα πεις και για την Ισπσουιτς...καλο ειναι να ρωταμε αν δεν ξερουμε,μην τα πετας ετσι και γινεσαι ρομπα...Λατο,Ελγκιερ,σου λενε τιποτα η σου θυμιζουν πατατακια?
μαλιστα ενημερωτικα ειμαι 39 χρονων.οποτε θυμαμε αρκετα πραγματα.εγω θα συμφωνισω οτι η λοκερεν ηταν μεγαλη ομαδα.ομως εισαι ιεροσυλος αν την συγκρινεις με την ναπολι του μαραντονα η την αρσεναλ η την μπαγερ.εκτος εαν πιστευεις οτι αυτες οι ομαδες εχουν μικροτερο βαρος φανελλας απο την λοκερεν οποτε σε αυτη την περιπτωση δεν σε θεωρω σοβαρο συνομιλητη.
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Όπως παρακαλουσες και συ να κάνω το διπλό μέσα στην Ατλετικο και πανηγυρίσες έξαλλα το ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΔΙΠΛΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!! :rockon:


Voucher Και στο μπασκετ σας ΚΛΕΨΑΝΕ;;;;;;; Πω πω παντού ΚΛΟΠΕΣ.....

Εδώ μας μιλάνε για ΣΦΑΓΗ το Σάββατο στη τρουμπα και ψάχνω με το κυαλι να βρω φάση στα highlights, μια άδικη κόκκινη, ένα αμφισβητούμενο μέσα στην περιοχή, αλλα μάταια......

Ο γνωστός τελικός χωρίς κάλτσες.
 

Vieri20

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
travestolagne η Perugia ήταν μεγαλύτερη... Ακόμα κλαίω που θέλουν να το λένε και σαν επιτυχία ότι είχαν αποκλείσει την "μεγάλη" ομάδα της Perugia το 70' (στο πρόσφατο re-match ο Βρύζας σήκωνε μπλουζάκια), και ψάχνω να βρω τι είχε κάνει (ούτε καν κύπελλο, κανονικά θεωρούνται μεγαλύτερη ομάδα) και τώρα έχει σχεδόν διαλυθεί.......
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
travestolagne η Perugia ήταν μεγαλύτερη... Ακόμα κλαίω που θέλουν να το λένε και σαν επιτυχία ότι είχαν αποκλείσει την μεγάλη ομάδα της Perugia το 70' (στο πρόσφατο re-match ο Βρύζας σήκωνε μπλουζάκια), και ψάχνω να βρω τι είχε κάνει (ούτε καν κύπελλο, κανονικά θεωρήστε μεγαλύτερη ομάδα) και τώρα έχει σχεδόν διαλυθεί.......
η θα μιλαμε σοβαρα η θα κανουμε χουλιαμα δεν δικαιουνται να μιλανε οι οπαδοι του αρη για ευρωπη.
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
μαλιστα ενημερωτικα ειμαι 39 χρονων.οποτε θυμαμε αρκετα πραγματα.εγω θα συμφωνισω οτι η λοκερεν ηταν μεγαλη ομαδα.ομως εισαι ιεροσυλος αν την συγκρινεις με την ναπολι του μαραντονα η την αρσεναλ η την μπαγερ.εκτος εαν πιστευεις οτι αυτες οι ομαδες εχουν μικροτερο βαρος φανελλας απο την λοκερεν οποτε σε αυτη την περιπτωση δεν σε θεωρω σοβαρο συνομιλητη.
Που ειδες να συγκρινω?Απαντησα στο σχολιο σου περι Λοκερεν,γιατι εχετε την ταση να αλλοιωνετε το παρελθον,προκειμενου να περναει το δικο σας.Η Ναπολθ ηταν σαφως ομαδαρα στην εποχη της και η Μπαγιερ διαχρονικα τεραστια,ωστοσο εγω απεκλεισα στα ισα την κατοχο του σουπερ καπ Ατλετικο με τους παικταραδες της,τη Σαραγοσα με επισης παικταραδες τοτε,παλαιοτερα την Μπενφικα,αλλο μεγαθηριο,οπως και την Περουτζια η οποια ηταν κατι σαν την λατσιο σημερα.Η Ισπσουιτς επισης ηταν ομαδαρα οταν παιξαμε κοντρα και ακομα της δινουν πεναλτυ,οπως και
η Σεντ Ετιεν με Πλατινι...
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
η θα μιλαμε σοβαρα η θα κανουμε χουλιαμα δεν δικαιουνται να μιλανε οι οπαδοι του αρη για ευρωπη.
Αυτο απο που συνεπαγεται παλι?Οι παρουσιες μου στην Ευρωπη σε αναλογια με το υλικο μου ειναι πανω απο το επιθυμητο,το λενε ολοι αυτο (η μη καφροι φυσικα!).
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Που ειδες να συγκρινω?Απαντησα στο σχολιο σου περι Λοκερεν,γιατι εχετε την ταση να αλλοιωνετε το παρελθον,προκειμενου να περναει το δικο σας.Η Ναπολθ ηταν σαφως ομαδαρα στην εποχη της και η Μπαγιερ διαχρονικα τεραστια,ωστοσο εγω απεκλεισα στα ισα την κατοχο του σουπερ καπ Ατλετικο με τους παικταραδες της,τη Σαραγοσα με επισης παικταραδες τοτε,παλαιοτερα την Μπενφικα,αλλο μεγαθηριο,οπως και την Περουτζια η οποια ηταν κατι σαν την λατσιο σημερα.Η Ισπσουιτς επισης ηταν ομαδαρα οταν παιξαμε κοντρα και ακομα της δινουν πεναλτυ,οπως και
η Σεντ Ετιεν με Πλατινι...
καλε μου φιλε απλα θεωρω μεγαλες ομαδες τις ομαδες που αντεχουν στον χρονο.υπαρχουν ομαδες στην αγγλια οπως η λουτον που οιαγγλοι λενε οτι εχει τεραστιο βαρος φανελλας. που παιζειτωρα;στην ερασιτεχνικη κατηγορια.για να μην συγκρινουμε ανομοια πραγματα πεσμου ποιες απο τις ομαδες που επαιξες στην ευρωπη πρωταγωνιστει εστω στο πρωταθλημα της χωρας της;για την δικη μου ομαδα ναπολι αρσεναλ τοτεναμ φενερ μεταλιστ μπαγερ παρι.η δικη σου ομαδα;
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
καλε μου φιλε απλα θεωρω μεγαλες ομαδες τις ομαδες που αντεχουν στον χρονο.υπαρχουν ομαδες στην αγγλια οπως η λουτον που οιαγγλοι λενε οτι εχει τεραστιο βαρος φανελλας. που παιζειτωρα;στην ερασιτεχνικη κατηγορια.για να μην συγκρινουμε ανομοια πραγματα πεσμου ποιες απο τις ομαδες που επαιξες στην ευρωπη πρωταγωνιστει εστω στο πρωταθλημα της χωρας της;για την δικη μου ομαδα ναπολι αρσεναλ τοτεναμ φενερ μεταλιστ μπαγερ παρι.η δικη σου ομαδα;
Δηλαδη αν παιξεις αυριο μεθαυριο με την Τσελσυ που προ Αμπαρμοβιτς δεν υπηρχε δεν θα πεις οτι παιζεις με μεγαλη ομαδα?και με τι παιζεις?Με μετρια?Δεν ειναι ετσι τα πραγματα,κρινουμε με βαση το υλικο της ομαδας την συγκεκριμενη στιγμη,οχι την ιστορια της.Αν παιξεις σημερα με την Ληντς μπορει να της βαλεις και 5 γκολ,αλλη ομαδα εχει τωρα αλλη ειχε στο παρελθον...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Δηλαδη αν παιξεις αυριο μεθαυριο με την Τσελσυ που προ Αμπαρμοβιτς δεν υπηρχε δεν θα πεις οτι παιζεις με μεγαλη ομαδα?και με τι παιζεις?Με μετρια?Δεν ειναι ετσι τα πραγματα,κρινουμε με βαση το υλικο της ομαδας την συγκεκριμενη στιγμη,οχι την ιστορια της.Αν παιξεις σημερα με την Ληντς μπορει να της βαλεις και 5 γκολ,αλλη ομαδα εχει τωρα αλλη ειχε στο παρελθον...
ααρχιζουμε να μιλαμε στο ιδιο μηκος κυματος.ςυμφωνεις οτι οι ομαδες που εχουν στο παλμαρε τους πολλους τιτλους θεωρουνται μεγαλες ομαδες;εαν συμφωνεις μετρισε τους τιτλους των ομαδων που προανεφαιρα και κανε συγκριση των ομαδων που επαιξε ο αρης.μηπως τα μεγεθη ειναι δυσαναλογα;να εισαι περηφανος για την ομαδα σου αλλα δυστυχως για σενα στην ευρωπη ειμαι μεγαλυτερο μεγεθος
 

Vieri20

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Agnius σε αυτό το τελευταίο που λες έχεις δίκιο
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
20/09/2008 αρης - βαζελος 1-2  (εποχή βγενό)

30/09/2008 Σϋναψη χορηγίας από cosmote (σε ποιον ανήκε άραγε;;;;;) και μετονομασία της θυρας 7 σε θύρα cosmote. Η ομάδα νέων του άρεως Θεσσαλονίκης, διαγήμιση στην φανέλα την cosmote.



Κατά τα άλλα καμία σχέση η γείτονας ομάδα με τον βγενό.

Αλήθεια στα χρόνια του βγενο κερδίσατε ποτέ τον βάζελο;;;;;;;

Καμία απάντηση από τους φίλους αρειανούς και δη από αυτούς που πουλήσαν και ειρωνίτσα για το σχόλιό μου περί αρεως και βγενό. Αυτοί είστε όμως!!!
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
ααρχιζουμε να μιλαμε στο ιδιο μηκος κυματος.ςυμφωνεις οτι οι ομαδες που εχουν στο παλμαρε τους πολλους τιτλους θεωρουνται μεγαλες ομαδες;εαν συμφωνεις μετρισε τους τιτλους των ομαδων που προανεφαιρα και κανε συγκριση των ομαδων που επαιξε ο αρης.μηπως τα μεγεθη ειναι δυσαναλογα;να εισαι περηφανος για την ομαδα σου αλλα δυστυχως για σενα στην ευρωπη ειμαι μεγαλυτερο μεγεθος
Θα γινεις μεγαλο μεγεθος αν κανεις επιτυχιες οχι εφημερες,π.χ αν αρχισεις να μπαινεις στους ομιλους στο Τσου Λου,για την ωρα εισαι καπως καλυτερα απο ο,τι εγω αλλα απεχεις πολυ στο να σε θεωρουν οι αλλοι μεγαλο μεγεθος.Επισης,μην ξεχνας οτι στο συγχρονο ποδοσφαιρο που οποιοςδηποτε μεγιστανας αγοραζει μια ομαδα,αλλαζουν οι τυχες στο δευτερολεπτο (δες Παρι η Μονακο),οποτε δεν μπορεις να ξερεις ποτε.Η ιστορια δεν παιζει μπαλα,οι ομαδες πλεον γινονται με τα χρηματα και το "μεγαλος-μικρος" επαψε να ισχυει...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Θα γινεις μεγαλο μεγεθος αν κανεις επιτυχιες οχι εφημερες,π.χ αν αρχισεις να μπαινεις στους ομιλους στο Τσου Λου,για την ωρα εισαι καπως καλυτερα απο ο,τι εγω αλλα απεχεις πολυ στο να σε θεωρουν οι αλλοι μεγαλο μεγεθος.Επισης,μην ξεχνας οτι στο συγχρονο ποδοσφαιρο που οποιοςδηποτε μεγιστανας αγοραζει μια ομαδα,αλλαζουν οι τυχες στο δευτερολεπτο (δες Παρι η Μονακο),οποτε δεν μπορεις να ξερεις ποτε.Η ιστορια δεν παιζει μπαλα,οι ομαδες πλεον γινονται με τα χρηματα και το "μεγαλος-μικρος" επαψε να ισχυει...
συμφωνω σε αυτα που λες.επιτελους μιλησαμε και λιγο σοβαρα για μπαλλα.
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
συμφωνω σε αυτα που λες.επιτελους μιλησαμε και λιγο σοβαρα για μπαλλα.
Ευχομαι να ερθει ο καιρος που θα μιλαμε μονο για μπαλλα και οχι για τις υπολοιπες αηδιες,αλλα δεν το βλεπω...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Ευχομαι να ερθει ο καιρος που θα μιλαμε μονο για μπαλλα και οχι για τις υπολοιπες αηδιες,αλλα δεν το βλεπω...
ειμαι και γω ρομαντικος αλλα δυστηχως θα συμφωνισω μαζι σου.παντως αν δεν ειχαμε το ποδοσφαιρο για να βγαζουμε την καυλα μας τοτε γαμησετα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:πλακα πλακα περασα σημερα ενα πολυ ευχαριστο πρωινο βλεποντας και γραφοντας εδω μεσα.
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
ειμαι και γω ρομαντικος αλλα δυστηχως θα συμφωνισω μαζι σου.παντως αν δεν ειχαμε το ποδοσφαιρο για να βγαζουμε την καυλα μας τοτε γαμησετα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:πλακα πλακα περασα σημερα ενα πολυ ευχαριστο πρωινο βλεποντας και γραφοντας εδω μεσα.
Καπως ετσι γινονται τα καινουρια αρειανακια,τι νομιζες? :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom