Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Η θυρα 4 τι ειναι δηλαδη?Ρε σεις,θα μας τρελλανετε με τα επιχειρηματα σας,αντε μια βολτα στα Jumbo να ξελαμπικαρετε.Τραβεστολαγνε εσυ εξαιρεισαι,σε περιμενουν αλλου...
για πεσμου που με περιμενουν;
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Βγαινετε σα νεοπλουτοι και μιλατε για τους δανεικους απο γαβρο(θαρρεις και εχουμε επιλογες!!),ξεχασατε τα χαλια σας με Βγενο και βαζελο,Μελισσηδες-οικοδομους,Μουν και Δαρλες...παλι με μας ασχολειστε,σας χαλασε ο δανεισμος Τατου γιατι ισως σωσουμε κατηγορια.Εντωμεταξυ,γινεστε λιγουρηδες για οποιον παικτη αφησει ο γαυρος ελευθερο,απο τον πιο βασικο ως το τελευταιο παγκιτη...αφου τους γουσταρετε τοσο πολυ γιατι ειστε παοκ?Διαρκειας στο λιμανι ΤΩΡΑ!!!

Με τον βάζελο και τον βγενό έχετε μεγάλη προϊστορία υποδούλωσης...
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
αστους παλικαρι μου
σαν τους συνταξιουχους στα καφενεια
θυμουνται τα παλια οποτε βολευει
και ζουν με τις αναμνησεις
εδω πριν 3-4 χρονια ειχαν ενα καρμπον email που το μοιραν απο το υπογειο με 300 αποδεκτες να το στειλουν οπου μπορουν για να ρουφιανεψουν για τα χρεη
αστους...οτι και να λενε ναι εσυ



Καλα, τώρα που έχεις πέσει στην πείνα και δεν έχεις ούτε για τσιγάρα, αν έρθω εγω ο κλαρινογαμπρος με τη τζιπαρα μου, το λαμπρό, τη σκαφαρα μου που τα έχω γιατι ΠΙΣΤΟΛΙΑΖΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ακομα και στη ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΛΑΤΗ, μη σε πειράξει που θα σου ......πηδάω τη γκομενα, μη διανοηθεις να διαμαρτυρηθείς και μιλήσεις πουθενα, θα είσαι..... Ρουφιάνος....


Γι αυτο ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ ΕΔΩ που είμαστε σα χώρα, γιατι "τα δικά μας δικά μας και τα δικά σας πάλι δικά μας" το εχουμε ποτισμένο στο πετσί μας..... Τέτοια σκατοφαρα εχουμε καταντήσει.

Που ειναι ένας ΜΑΓΚΑΣ οπαδός, που τώρα σαν πολίτης κανει το σκατο παξιμάδι, να πει, ΟΥΣΤ ρε λαμογιο ζαγορακη που πιστόλιασες ένα σκασμό εκατομμύρια απο το δημόσιο με την πλάτη του λαου και συνεβαλες 0,001% και συ στο χαλι που ζούμε σήμερα..... ΑΡΧΙΔΙΑ, τώρα που ήρθε ο πράκτορας και σκορπάει, στα εύκολα, το λαμογιο ο μέσος οπαδός, ο ίδιος που λέω οτι ΠΕΙΝΑΕΙ, φωνάζει να του κόψουν πρόστιμα και προσαυξήσεις 10 ετών......

Μην πιάσετε το 44 και 99 ιδιώτες χάνουν λεφτα και το δημόσιο θα τα πάρει μέσω διακανονισμού όπως χιλιάδες επιχειρήσεις που ΘΕΛΟΥΝ να πληρώσουν...... Και φυσικα εμείς τον μαλακα τον σκορδα που πηγε να τη δει Ζαγοράκης-δεν πληρώνω τον στείλαμε, και τα μπινελικια που έφαγε και τρώει δε θα σταματήσουν, τον κυνηγάμε μέχρι να παει κάγκελο.
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Εγω δεν κανω μπουκοταζ σε κανενα μαγαζι,ειδικα αν ειναι φιλου μου,τι ειναι αυτα που λες?Δεν ασχολουμαι,σου λεω...αν εχεις δει το γραφω και στο θρεντ σας
προσπαθω να ειμαι δικαιος...αλλα αυτα που διαβαζω απο σας εδω μεσα ειναι για τα παραμυθια...
 

Vieri20

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή στην ομάδα σας ΟΛΟΙ οι φίλαθλοι κάνουν ότι λένε τα παπάρια του Σούπερμαν??? Δεν υπάρχει αντίλογος, και όλοι συμφωνούν με αυτά που λένε και κάνουν. Η Θ4 είναι ένα κομμάτι του Π.Α.Ο.Κ. δεν είναι ο Π.Α.Ο.Κ. και ούτε αποτελεί πλειοψηφία.

Άσε που αυτά που λες για τους δανεικούς από βάζελο, πουλήσαμε τον οικοδόμο και τον Μελίσση και τους πιάσαμε και κότσους. Οι δανεικοί του βάζελου φύγανε τον Ιανουάριο, ούτε 6 μήνες δεν καθίσαν.

Εσείς είστε οι αδικημένοι αλλά πέρσι σας "έσφαξαν" μέσα στον Ατρόμητο (ένα λάθος έκανε ο διαιτητής, τρελάθηκε ο άλλος ο τρελός που έχετε και δεν θα έπρεπε να τον αποβάλει θα έπρεπε να του πει και ευχαριστώ) σε μιλημένο ματς. Και δεν λέω ότι το στήσανε. Απλώς ο Παπαζαχαρίας έβαλε τα κλάματα, το Αλβανάκι ο Τάτος κάθε μέρα έπρηζε τους πρώην συμπαίκτες του, ε τι πειράζει που κάθισαν και έχασαν στο κάτω κάτω???



 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
το ιδιωτες χανουν λεφτα πληρωνεις 2 χρονια τωρα ειδικα με την διαιτησια
χρωστατε σε οποιον φοραει παπουτσια
και οτι οι ιδιωτες χανουν λεφτα τι σημαινει δηλαδη?
χασιμο φορων δεν ειναι και αυτο?
εχεις πιστολιασει την μιση ελλαδα για 2η φορα
νομιζεις θα εχεις καλυτερη αντιμετωπιση στο μελλον?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
μαξιμε εμεις ουτε αρθρο 44 ουτε αρθρο 99 εχουμε.ευνοιμενοι του κρατους τοσο προκλητικα δεν ειμαστε.
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
μαξιμε εμεις ουτε αρθρο 44 ουτε αρθρο 99 εχουμε.ευνοιμενοι του κρατους τοσο προκλητικα δεν ειμαστε.

ολοι ειναι ευνοούμενοι απο το κρατος
αλλα η κλαψομουνιαση τους δεν εχει προηγουμενο
μονιμα ξεχναν τα δικα τους
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Αρνήθηκα ποτέ ότι κάποτε δεν ήμασταν κομπλεξικοί; [size=30pt]Τον στόχο μου τον κατάφερα τότε, ποδοπάτησα τον γκάλη και από αυτοκράτορα σε έκανα κλητήρα[/size]. Από τότε περάσαν 25 χρόνια κοντά, οπότε εγώ όντας μπόμπιρας (πραγματικά θυμάμαι μόνο το τελευταίο σας πρωτάθλημα κανονικά) δεν πρόλαβα να ριζώσω τίποτα τρελά κόμπλεξ μέσα μου.

Πότε κλαφτήκαμε να μας δώσετε το ματς;;;;;;; Τι ψευταρίκια είναι αυτά;;;;;; Έτσι θα λέτε σε 30 χρόνια για να διατηρήσετε τον μύθο σας;; Ότι κάποτε ο ΠΑΟΚ παρακαλούσε για διπλό στο χαριλάου;;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Πάτε καλά;;;;;

Για κάθε αρειανό κάτω των σαράντα , όσα χρόνια ασχολείτε ΚΑΝΟΝΙΚΑ (και όχι να είναι 2 χρονών) και να καταλαβαίνει, καταλαβαίνω τα δύσκολα χρόνια που πέρασε. Θα μπορούσε άνετα να κάνει μύνηση σε εμάς για ψυχική οδύνη.. Γιατί από το 81 και μετά στην μπάλα και από το 90 και μετά στο μπάσκετ, είχατε απλά κάποιες .... εκλάμψεις. Κατά τα άλλα χορτάσατε πίκρες.


Το καταλάβαμε, ο στόχος σου, το κόμπλεξ απο τη ΦΑΠΑ ΗΤΑΝ αυτο, να ξεθρονιασεις τον αυτοκράτορα και να ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΣΟ ΓΑΥΡΟΥΛΗ........ Δεν ήταν ο στόχος σου να γίνεις εσυ ΠΡΩΤΟΣ αλλα να ρίξεις τον ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ Α-Ρ-Η απο το θρόνο του..... Με κάθε τροπο (κοουτς, να χάσουμε ή να κερδίσουμε;;;) Που να ξέρει ο καημενουλης ο βεζυρτζης που δήλωνε "αρχίζει η αυτοκρατορία του μπαοκ"  :2funny: :2funny: :2funny: οτι θα έπαιρνε ένα πρωταθληματακι μετά ΑΠΟ ΣΤΗΣΙΜΟ ΚΩΛΟΥ και μετά θα κατέληγε ΠΑΛΙ γιουσουφακι, αυτός ήταν ο στόχος του λαου του......
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
το ιδιωτες χανουν λεφτα πληρωνεις 2 χρονια τωρα ειδικα με την διαιτησια
χρωστατε σε οποιον φοραει παπουτσια
και οτι οι ιδιωτες χανουν λεφτα τι σημαινει δηλαδη?
χασιμο φορων δεν ειναι και αυτο?
εχεις [size=30pt]πιστολιασει[/size] την μιση ελλαδα για 2η φορα
νομιζεις θα εχεις καλυτερη αντιμετωπιση στο μελλον?


Τι να κάνω, εγω δε μπορω να το κάνω κυριολεκτικά (κουτσιανικουλης,μπαλαφας,Παπάζογλου,Δωνης) για να φύγουν όταν δεν έχω να τους πληρώσω...... ;)
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Το καταλάβαμε, ο στόχος σου, το κόμπλεξ απο τη ΦΑΠΑ ΗΤΑΝ αυτο, να ξεθρονιασεις τον αυτοκράτορα και να ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΣΟ ΓΑΥΡΟΥΛΗ........ Δεν ήταν ο στόχος σου να γίνεις εσυ ΠΡΩΤΟΣ αλλα να ρίξεις τον ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ Α-Ρ-Η απο το θρόνο του..... Με κάθε τροπο (κοουτς, να χάσουμε ή να κερδίσουμε;;;) Που να ξέρει ο καημενουλης ο βεζυρτζης που δήλωνε "αρχίζει η αυτοκρατορία του μπαοκ"  :2funny: :2funny: :2funny: οτι θα έπαιρνε ένα πρωταθληματακι μετά ΑΠΟ ΣΤΗΣΙΜΟ ΚΩΛΟΥ και μετά θα κατέληγε ΠΑΛΙ γιουσουφακι, αυτός ήταν ο στόχος του λαου του......
μαξιμε την πεμπτη θα παρακαλας να κερδισω για να παρει η ελλαδα βαθμους οποτε οταν ο αρης παρει πρωταθλημα να μην δωσεις προκριματικα αλλα ναπερασεις απευθειας στους ομιλους :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge:
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ πάντως πρωτάθλημα πήρα τότε. Την επομένη μας το έκλεψαν στον γνωστό τελικό.


ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑΧΑΡΑΚΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ!!!!!!!!!!!!!
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
μαξιμε την πεμπτη θα παρακαλας να κερδισω για να παρει η ελλαδα βαθμους οποτε οταν ο αρης παρει πρωταθλημα να μην δωσεις προκριματικα αλλα ναπερασεις απευθειας στους ομιλους :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge:


Όπως παρακαλουσες και συ να κάνω το διπλό μέσα στην Ατλετικο και πανηγυρίσες έξαλλα το ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΔΙΠΛΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!! :rockon:


Voucher Και στο μπασκετ σας ΚΛΕΨΑΝΕ;;;;;;; Πω πω παντού ΚΛΟΠΕΣ.....

Εδώ μας μιλάνε για ΣΦΑΓΗ το Σάββατο στη τρουμπα και ψάχνω με το κυαλι να βρω φάση στα highlights, μια άδικη κόκκινη, ένα αμφισβητούμενο μέσα στην περιοχή, αλλα μάταια......
 

Vieri20

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Τι να κάνω, εγω δε μπορω να το κάνω κυριολεκτικά (κουτσιανικουλης,μπαλαφας,Παπάζογλου,Δωνης) για να φύγουν όταν δεν έχω να τους πληρώσω...... ;)

Εκτός από τον Δώνη τους άλλους τρεις τι τους βάζεις??? Ο Παπάζογλου ήταν και φίλος μου, το ξέρεις ότι μικρός ήταν αρειανός??? Ψάξε να δεις πως έφυγε από τον Άρη και γιατί ήρθε στον Π.Α.Ο.Κ.. Την πρώτη χρονιά που ανεβήκατε από την Β', ball boy μπροστά στην 3 ήταν.

Ο Ζαγοράκης το πρώτο που έκανε ήταν να ξεχρεώσει τους τρίτους. Πλέον έχουμε χρέη μόνο στην εφορία. Τώρα σας πιπιλιάζουν για "παγωμένα χρέη" και πως "αν το έκανε και ο Άρης δεν θα έπεφτε". Τι λέτε βρε γίδια???

Προσαυξήσεις δεν υπάρχουν πουθενά στην Ευρώπη, επίσης το ίδιο το έκανε και ο Κοσκωτάς στον gayro και τον βάλανε μέσα, δεν έμειναν τα χρέη στον gayro. Εμείς τώρα που βρήκαμε κάποιον που θέλει να πληρώσει (άσχετο αν χρησιμοποιεί τον Π.Α.Ο.Κ. και για άλλες δραστηριότητες ώστε να ανοίγει πόρτες) δεν θέλουν να πάρουν λεφτά οι ωραίοι μας πολιτικοί.
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Για ενα πεναλτυ λενε νομιζω,στο 90φευγα και ενω το σκορ ηταν ηδη 2-0,αυτη ειναι η σφαγη...ποιος κλαιγεται τωρα?Με αυτα τα δεδομενα εγω επρεπε να εχω καψει
την ΚΕΔ ολοκληρη (οχι οτι δεν το αξιζουν δηλαδη!).
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
εκτος απο αυτη την πραγματικα μεγαλη νικη εχεις να μας δειξεις τιποτα αλλο;ουτε με ναπολι επειξες του μαραντοννα ουτε με μπαγιερ μπαρτσελλονα φενερ.α το 1982 εφερες 1-1 στο χαριλαου με την λοκερεν :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Vieri20

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Όπως παρακαλουσες και συ να κάνω το διπλό μέσα στην Ατλετικο και πανηγυρίσες έξαλλα το ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΔΙΠΛΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!! :rockon:


Voucher Και στο μπασκετ σας ΚΛΕΨΑΝΕ;;;;;;; Πω πω παντού ΚΛΟΠΕΣ.....

Εδώ μας μιλάνε για ΣΦΑΓΗ το Σάββατο στη τρουμπα και ψάχνω με το κυαλι να βρω φάση στα highlights, μια άδικη κόκκινη, ένα αμφισβητούμενο μέσα στην περιοχή, αλλα μάταια......

1 ημίχρονο, διπλό τελικό...Η Ατλέτικο εκείνη την χρονιά έκανε την χειρότερη χρονιά της την πενταετία. Είχε πάρει την προηγούμενη το Europa, και την επόμενη το ξαναπήρε, επειδή την χρονιά που παίξατε μαζί ήθελαν να κάνουν εκκαθάριση και πουλήσαν και τον Aguero.

Διπλό στο Λονδίνο ποιος έχει κάνει, ξέρεις κανέναν??? Επίσης κάποια ομάδα που έχει αποκλείσει ομάδα που μετέπειτα έκανε το double στην Αγγλία???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom