Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Καμία απάντηση από τους φίλους αρειανούς και δη από αυτούς που πουλήσαν και ειρωνίτσα για το σχόλιό μου περί αρεως και βγενό. Αυτοί είστε όμως!!!

Μιλάς για την εποχή που ο βγενο προφανώς ήταν ο ΚΟΥΜΑΝΤΑΔΟΡΟΣ το ποδοσφαίρου και ανάλογης ήταν και η διαιτησία γιατι αν και δε θυμάμαι το συγκεκριμένο παιχνίδι πως κύλησε υπάρχει και το ΑΡΗΣ-βαζελος 0-1 με τον Ηλεκτροχαβιτο.....


Το να προσπαθείς πάντως με ένα παιχνίδι που σκαβεις για να βρεις να συναψεις στον ΑΡΗ αντίστοιχα πράγματα με τα ΟΡΓΙΑ-ΑΛΛΑΞΟΚΩΛΙΕΣ που έχεις κανει στην ιστορία σου με το ΠΟΚ..... Ασ´τα!!!!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
που εισαι ρε μαξιμε και νομιζα οτι εχεις φυγει;
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
(Κάνω οτι) Δουλεύω που και που!!! :rolleyes:


Και να συμπληρώσω πως για να γίνει μια ομάδα σοβαρή και σταθερή πρέπει να ειναι σε ένα ΣΟΒΑΡΟ και ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΟ πρωτάθλημα.

Όπως και ο Ελληνας πολίτης για να γίνει νομοταγής και να αποκτήσει συνείδηση και επιτέλους να προκοψει, πρέπει να  ζει σε ένα ΥΓΙΕΣ περιβάλλον με αξιοκρατικά κριτήρια και νομούς που εφαρμόζονται, οσο το κράτος ειναι ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ο πολίτης θα γίνεται λαμογιο για να αποφεύγει να ειναι η πουτανα.
 

skletzas

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Καμία απάντηση από τους φίλους αρειανούς και δη από αυτούς που πουλήσαν και ειρωνίτσα για το σχόλιό μου περί αρεως και βγενό. Αυτοί είστε όμως!!!
Τι να σου απαντήσουμε ?

Εδω είχες χορηγό τον Γλού του Ολυμπιακού,
είχες στην διοίκηση τον Γκαγκάτση Τζούνιορ,
τράπεζες άνοιγαν ξημερώματα για να πάρεις δάνειο με  εγγυητή το Δημόσιο,
έγινε το σκάνδαλο του Ακροπόλ,
δάνεια απο την Χούντα,
δωρεές για τα γραφεία σας,
παραχώρηση γηπεδου μπάσκετ στο οποίο το Κράτος πλήρωνε ακόμα και την ΔΕΗ και το νερό,
συναντήσεις του προέδρου σας με τον Πρωθυπουργού για μεσόλαβηση για τα θέματα του παοκ,
απλήρωτες ολες σας οι υποχρεώσεις στο δημόσιο και δεν τρέχει τίποτα...
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Τι να σου απαντήσουμε ?

Εδω είχες χορηγό τον Γλού του Ολυμπιακού,
είχες στην διοίκηση τον Γκαγκάτση Τζούνιορ,
τράπεζες άνοιγαν ξημερώματα για να πάρεις δάνειο με  εγγυητή το Δημόσιο,
έγινε το σκάνδαλο του Ακροπόλ,
δάνεια απο την Χούντα,
δωρεές για τα γραφεία σας,
παραχώρηση γηπεδου μπάσκετ στο οποίο το Κράτος πλήρωνε ακόμα και την ΔΕΗ και το νερό,
συναντήσεις του προέδρου σας με τον Πρωθυπουργού για μεσόλαβηση για τα θέματα του παοκ,
απλήρωτες ολες σας οι υποχρεώσεις στο δημόσιο και δεν τρέχει τίποτα...


+ Μπατατουδης-Γουμενος-Σαχπαζιδης-Τσοχατζοπουλος-Σαββιδης.
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Τι να σου απαντήσουμε ?

Εδω είχες χορηγό τον Γλού του Ολυμπιακού,
είχες στην διοίκηση τον Γκαγκάτση Τζούνιορ,
τράπεζες άνοιγαν ξημερώματα για να πάρεις δάνειο με  εγγυητή το Δημόσιο,
έγινε το σκάνδαλο του Ακροπόλ,
δάνεια απο την Χούντα,
δωρεές για τα γραφεία σας,
παραχώρηση γηπεδου μπάσκετ στο οποίο το Κράτος πλήρωνε ακόμα και την ΔΕΗ και το νερό,
συναντήσεις του προέδρου σας με τον Πρωθυπουργού για μεσόλαβηση για τα θέματα του παοκ,
απλήρωτες ολες σας οι υποχρεώσεις στο δημόσιο και δεν τρέχει τίποτα...

44, 99, αλεξάνδρειο, δεπα χορηγία, χρέη μπάσκετ, (το ακροπολ ήταν κέρδος γοα τον μπατατουδη και οχι για τον ΠΑΟΚ), είχες ιωαννίδη, γιαννάκη, κοντομηνας, ελληνοποιηση διαφόρων παικτών μπασκετ, ντοπα, κατεστημενο στο μπασκετ, πιπες στον θείο αλλά και στον μαρινάκη, κοσμοτε, πεντάρες από γαύρο ....

Εσύ δλδ είσαι λιγότερο ευνοημένος;;;;;;;


Και στην χούντα από όσο ξέρω εσύ ήσουν από πάνω μου κατά βάση.
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Μιλάς για την εποχή που ο βγενο προφανώς ήταν ο ΚΟΥΜΑΝΤΑΔΟΡΟΣ το ποδοσφαίρου και ανάλογης ήταν και η διαιτησία γιατι αν και δε θυμάμαι το συγκεκριμένο παιχνίδι πως κύλησε υπάρχει και το ΑΡΗΣ-βαζελος 0-1 με τον Ηλεκτροχαβιτο.....


Το να προσπαθείς πάντως με ένα παιχνίδι που σκαβεις για να βρεις να συναψεις στον ΑΡΗ αντίστοιχα πράγματα με τα ΟΡΓΙΑ-ΑΛΛΑΞΟΚΩΛΙΕΣ που έχεις κανει στην ιστορία σου με το ΠΟΚ..... Ασ´τα!!!!

ο αγκνιους έγραψε κάτι περί βγενό και απλά απάντησα με ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και δεν έσκαψα ένα παιχνίδι, έγραψα για το τι επακολούθησε.

Και εσύ πάντως τότε πουλησες τον γαβρααμ στον θείο. Αρα είσαι και του γαύρου...
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
ο αγκνιους έγραψε κάτι περί βγενό και απλά απάντησα με ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και δεν έσκαψα ένα παιχνίδι, έγραψα για το τι επακολούθησε.

Και εσύ πάντως τότε πουλησες τον γαβρααμ στον θείο. Αρα είσαι και του γαύρου...
Τι θες να γραψω,ειναι ευρεως γνωστο πως μερος της συμφωνιας να αναλαβει ο Βγενο τον Βαζελο ηταν να σας ξαλαφρωσει απο τα χρεη,εσυ απαντας με αποτελεσματα παιχνιδιων,
με βαση οσα λες,οποτε εχασες απο τον γαυρο η τον βαζελο εχεις πουληθει?Τελειως χαζο επιχειρημα.Γιατι δεν μιλας για τους παικτες που ανεφερα?
 

skletzas

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
44, 99, αλεξάνδρειο, δεπα χορηγία, χρέη μπάσκετ, (το ακροπολ ήταν κέρδος γοα τον μπατατουδη και οχι για τον ΠΑΟΚ), είχες ιωαννίδη, γιαννάκη, κοντομηνας, ελληνοποιηση διαφόρων παικτών μπασκετ, ντοπα, κατεστημενο στο μπασκετ, πιπες στον θείο αλλά και στον μαρινάκη, κοσμοτε, πεντάρες από γαύρο ....

Εσύ δλδ είσαι λιγότερο ευνοημένος;;;;;;;


Και στην χούντα από όσο ξέρω εσύ ήσουν από πάνω μου κατά βάση.
Την εποχη της Χούντας πήρες τους πρώτους τίτλους σου,
σου κάναν δώρο τα γραφεία σας και πήρατε δάνεια ανω των 20 εκατ. δραχμών

Την ίδια στιγμή διέλυσαν την ομάδα του ΑΡΗ.

Γι αυτο είστε και χουντο-ομάδα.

Για το μπάσκετ είμαστε η πιο αδικημένη ομάδα,
διότι με άλλη ομάδα παιζαμε στην Ελλάδα και με άλλη στην Ευρώπη.

Επίσης στο μπάσκετ ΕΜΕΙΣ σας σώσαμε και δεν πέσατε Α2.

Να σου θυμίσω που ζητάγατε απο τους παίχτες σας να χάσουν παιχνίδια για να πέσει ο ΑΡΗΣ κατηγορία ?

Ποιους ντοπαρισμένους λές ?
Γιατι κάτι είχε ακουστεί για Ζαγοράκη....


Να σου θυμίσω και κάτι άλλο ?
Τα χρέη σας στο μπάσκετ που σβηστηκαν...

Θέλεις και άλλα ?

Το γεγονός οτι ουδέποτε εφαρμόσθηκε η απαγόρευση μεταγγράφων στην ομάδα σου,οταν χρωστάγατε ενα σκασμό λεφτά σε πρώην παίχτες σας και με τις πλάτες της ΕΠΟ κάνατε κανονικά.

Παράγοντες σας βρίσκονται στην φυλακή αυτή την στιγμή,και μιλας για τον ΑΡΗ?

Σύνελθε...

Είμαστε τόσο ευνοημένοι που είχαμε να κερδίσουμε πέναλντι 2 χρόνια,
που τιμωρηθήκαμε επειδή έπεσε 1!!!!!! μπουκάλι νερό,
που αποβλήθηκε παίχτης μας επειδή έδωσε το χέρι του στον διαιτητή
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Τι θες να γραψω,ειναι ευρεως γνωστο πως μερος της συμφωνιας να αναλαβει ο Βγενο τον Βαζελο ηταν να σας ξαλαφρωσει απο τα χρεη,εσυ απαντας με αποτελεσματα παιχνιδιων,
με βαση οσα λες,οποτε εχασες απο τον γαυρο η τον βαζελο εχεις πουληθει?Τελειως χαζο επιχειρημα.Γιατι δεν μιλας για τους παικτες που ανεφερα?

Σε ποιον είναι γνωστό και με ποια στοιχεία;;;;
Και μη μου κάνεις τον αφελή δεν το γράφω μόνο για το αποτέλεσμα, αλλά ΚΥΡΙΩΣ για την κοσμοτε. Ποτέ δεν έγραψα ότι η μεταγραφή μελίσση, δεν είναι ύποπτη. Ο οικοδόμος ήταν το πιο καυτό όνομα και αν θυμάσαι τον ήθελε και ο γαύρος. Εμείς το εκμεταλλευτήκαμε και διαλέξαμε την καλύτερη αν και υπερβολική προσφορά. Αλλά και εσείς δεν πουλήσατε τότε με υπερβολική τιμή τον αβραάμ;

Εγώ δεν θα κάτσω να πω ότι δεν κάναμε μαλακίες ή ότι δεν ευνοηθήκαμε σε πολλές περιπτώσεις από το κράτος. Αφού δεν ισχύει αυτό. Όμως πρέπει και εσείς να παραδεχτείτε τα αυτονόητα.
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Σε ποιον είναι γνωστό και με ποια στοιχεία;;;;
Και μη μου κάνεις τον αφελή δεν το γράφω μόνο για το αποτέλεσμα, αλλά ΚΥΡΙΩΣ για την κοσμοτε. Ποτέ δεν έγραψα ότι η μεταγραφή μελίσση, δεν είναι ύποπτη. Ο οικοδόμος ήταν το πιο καυτό όνομα και αν θυμάσαι τον ήθελε και ο γαύρος. Εμείς το εκμεταλλευτήκαμε και διαλέξαμε την καλύτερη αν και υπερβολική προσφορά. Αλλά και εσείς δεν πουλήσατε τότε με υπερβολική τιμή τον αβραάμ;

Εγώ δεν θα κάτσω να πω ότι δεν κάναμε μαλακίες ή ότι δεν ευνοηθήκαμε σε πολλές περιπτώσεις από το κράτος. Αφού δεν ισχύει αυτό. Όμως πρέπει και εσείς να παραδεχτείτε τα αυτονόητα.

ειναι μεταξυ τους γνωστο
δεν σου αρκει
παντα ετσι κανουν
ριχνουν λασπη χωρις στοιχεια
αστους παλικαρι μου, δεν βγαζεις ακρη
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Την εποχη της Χούντας πήρες τους πρώτους τίτλους σου,
σου κάναν δώρο τα γραφεία σας και πήρατε δάνεια ανω των 20 εκατ. δραχμών

Την ίδια στιγμή διέλυσαν την ομάδα του ΑΡΗ.

Γι αυτο είστε και χουντο-ομάδα.

Για το μπάσκετ είμαστε η πιο αδικημένη ομάδα,
διότι με άλλη ομάδα παιζαμε στην Ελλάδα και με άλλη στην Ευρώπη.

Επίσης στο μπάσκετ ΕΜΕΙΣ σας σώσαμε και δεν πέσατε Α2.

Να σου θυμίσω που ζητάγατε απο τους παίχτες σας να χάσουν παιχνίδια για να πέσει ο ΑΡΗΣ κατηγορία ?

Ποιους ντοπαρισμένους λές ?
Γιατι κάτι είχε ακουστεί για Ζαγοράκη....


Να σου θυμίσω και κάτι άλλο ?
Τα χρέη σας στο μπάσκετ που σβηστηκαν...

Θέλεις και άλλα ?

Το γεγονός οτι ουδέποτε εφαρμόσθηκε η απαγόρευση μεταγγράφων στην ομάδα σου,οταν χρωστάγατε ενα σκασμό λεφτά σε πρώην παίχτες σας και με τις πλάτες της ΕΠΟ κάνατε κανονικά.

Παράγοντες σας βρίσκονται στην φυλακή αυτή την στιγμή,και μιλας για τον ΑΡΗ?

Σύνελθε...

Είμαστε τόσο ευνοημένοι που είχαμε να κερδίσουμε πέναλντι 2 χρόνια,
που τιμωρηθήκαμε επειδή έπεσε 1!!!!!! μπουκάλι νερό,
που αποβλήθηκε παίχτης μας επειδή έδωσε το χέρι του στον διαιτητή
Την εποχή της χούντας επίσης εσύ είχες τις καλύτερες πορείες σου από τον τίτλο του 45. Άρα είστε και εσείς χουντοομάδα. Το 44 το πηρατε νομίζω με πασοκ. Άρα είστε πασοκομάδα (μεταξύ μας το πασοκ προκάλεσε περισσότερα δεινά από την χούντα), το 99 με νουδου άρα είστε νουδουομάδα.

Για το μπασκετ να ξέρεις ότι δεν μιλάς με χαζούς. Αν έχανες από κολοσσό θα σε έφτανε ο Πανιώνιος και άντε γεια ευρώπη. Τα θυμάμαι καλά.

Στο μπασκετ είστε η πιο ευνοημένη ομάδα, με γνωστές διαιτησίες, με ιωαννίδηδες και γιαννακηδες βασιλακόπουλους εοκ κτλ...

Εδώ έδιωξαν τους οπαδούς του γαύρου κάποτε από αγώνα με εσάς.

Τα δικά σας χρέη στο μπάσκετ δεν σβήστηκαν; Στην μπάλα;;;;

Οι δικές χορηγίες από δεκο;;;; Δεν ισχύουν;;;;

Με το αλεξάνδρειο τί παίζει:;;;

Απαντήσεις θέλω όχι ερωτήσεις. Εμείς έχουμε ευνοηθεί από το κράτος. ΕΣΕΙΣ καθόλου;;;;;
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Σε ποιον είναι γνωστό και με ποια στοιχεία;;;;
Και μη μου κάνεις τον αφελή δεν το γράφω μόνο για το αποτέλεσμα, αλλά ΚΥΡΙΩΣ για την κοσμοτε. Ποτέ δεν έγραψα ότι η μεταγραφή μελίσση, δεν είναι ύποπτη. Ο οικοδόμος ήταν το πιο καυτό όνομα και αν θυμάσαι τον ήθελε και ο γαύρος. Εμείς το εκμεταλλευτήκαμε και διαλέξαμε την καλύτερη αν και υπερβολική προσφορά. Αλλά και εσείς δεν πουλήσατε τότε με υπερβολική τιμή τον αβραάμ;

Εγώ δεν θα κάτσω να πω ότι δεν κάναμε μαλακίες ή ότι δεν ευνοηθήκαμε σε πολλές περιπτώσεις από το κράτος. Αφού δεν ισχύει αυτό. Όμως πρέπει και εσείς να παραδεχτείτε τα αυτονόητα.
Ρε σεις,τι πλαστογραφοι της ιστοριας που ειστε,παραμυθαδες.τι αλλα στοιχεις θες,μονος σου ειπες για Μελισση!!Και αναφερεις τον Αβρααμ που εφυγε στην τελευταια χρονια του συμβολαιου του με παρεμβαση αθλητικου εισαγγελεα,η κανεις πως δεν τα θυμασαι?Που δεν ειχε μιση συμμετοχη στην εθνικη και μολις επιασε λιμανι καθιερωθηκε?Πως να τον κρατησω?Γιατι συγκρινεις ανομοιες καταστασεις?Χορηγιες τετοιου ειδους ολες οι ομαδες ειχαν εχουν και θα εχουν,η μηπως η δικη σου ομαδα δεν ειχε?και δεν ανεφερες εσυ αποτελεσματα αγωνων για να με πεισεις? (0-1 με βαζελο)Αλλα δεν σε αδικω,με τους μπουζοβασιλοπουλους που μεγαλωσατε και σας εχουν κανει τετοια πλυση εγκεφαλου ωστε να θεωρειτε τον παοκ μπαρτσελονα τι να περιμενει νάκουσει κανεις...
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Ρε σεις,τι πλαστογραφοι της ιστοριας που ειστε,παραμυθαδες.τι αλλα στοιχεις θες,μονος σου ειπες για Μελισση!!Και αναφερεις τον Αβρααμ που εφυγε στην τελευταια χρονια του συμβολαιου του με παρεμβαση αθλητικου εισαγγελεα,η κανεις πως δεν τα θυμασαι?Που δεν ειχε μιση συμμετοχη στην εθνικη και μολις επιασε λιμανι καθιερωθηκε?Πως να τον κρατησω?Γιατι συγκρινεις ανομοιες καταστασεις?Χορηγιες τετοιου ειδους ολες οι ομαδες ειχαν εχουν και θα εχουν,η μηπως η δικη σου ομαδα δεν ειχε?και δεν ανεφερες εσυ αποτελεσματα αγωνων για να με πεισεις? (0-1 με βαζελο)Αλλα δεν σε αδικω,με τους μπουζοβασιλοπουλους που μεγαλωσατε και σας εχουν κανει τετοια πλυση εγκεφαλου ωστε να θεωρειτε τον παοκ μπαρτσελονα τι να περιμενει νάκουσει κανεις...

Από την πόλη έρχομαι και στην κορφή κανέλα.

2,5 εκ. για τον αβραάμ πήρες!!!!! Όντως γιατί να τον κρατήσεις;;;;  ;) ;)
 

skletzas

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Την εποχή της χούντας επίσης εσύ είχες τις καλύτερες πορείες σου από τον τίτλο του 45. Άρα είστε και εσείς χουντοομάδα. Το 44 το πηρατε νομίζω με πασοκ. Άρα είστε πασοκομάδα (μεταξύ μας το πασοκ προκάλεσε περισσότερα δεινά από την χούντα), το 99 με νουδου άρα είστε νουδουομάδα.

Για το μπασκετ να ξέρεις ότι δεν μιλάς με χαζούς. Αν έχανες από κολοσσό θα σε έφτανε ο Πανιώνιος και άντε γεια ευρώπη. Τα θυμάμαι καλά.

Στο μπασκετ είστε η πιο ευνοημένη ομάδα, με γνωστές διαιτησίες, με ιωαννίδηδες και γιαννακηδες βασιλακόπουλους εοκ κτλ...

Εδώ έδιωξαν τους οπαδούς του γαύρου κάποτε από αγώνα με εσάς.

Τα δικά σας χρέη στο μπάσκετ δεν σβήστηκαν; Στην μπάλα;;;;

Οι δικές χορηγίες από δεκο;;;; Δεν ισχύουν;;;;

Με το αλεξάνδρειο τί παίζει:;;;

Απαντήσεις θέλω όχι ερωτήσεις. Εμείς έχουμε ευνοηθεί από το κράτος. ΕΣΕΙΣ καθόλου;;;;;
Φυλακίστηκαν παίχτες σας την περίοδο του ΠΑΣΟΚ ? ΟΧΙ

Μας χάρισε βουλευτής της Κυβερνήσης τα γραφεία της ΠΑΕ ? ΟΧΙ

Πήραμε δάνεια υψος 21 εκατ. με εγγυητή το δημόσιο ? ΟΧΙ

Εδω ρε για να μην  πέσετε κατηγορία άνοιξε η τράπεζα ξημερώματα και πήρατε το πιστοποιητικο συμμετοχής.

Για το μπάσκετ είχαμε 4 παιχνίδια,
και 1 να χάναμε δεν έτρεχε τίποτα,
βγαίναμε μια χαρά Ευρώπη.
Ξέρεις όμως κάτι ?
ΕΜΕΙΣ οι οπαδοί ΑΠΑΙΤΗΣΑΜΕ να κερδίσουν οι παιχτες μας ολα τα παιχνίδια,ηταν θέμα σεβασμού προς την φανέλλα μας.

ΕΣΕΙΣ απο την αλλη στην μπάλα ζητάγατε να χάσουν οι παίχτες σας!!
Αυτη ειναι η διαφορα μας.

Για τα εισιτήρια μην μιλάς,
εσείς κόψατε την φάση με το να υπάρχουν οπαδοί των 2 ομάδων στο γήπεδο.

Και στο μπάσκετ είμαι τόσο ευνοημένος που έχω απαγόρευση παιχτών.

Στο ποδόσφαιρο έχω απαγόρευση μεταγγραφών και πληρώνουμε τις δόσεις ΚΑΝΟΝΙΚΑ.

Εσεις τι αντίκτυπο είχατε ρε απο αυτα που χρωστάτε ?Ποτε είχατε απαγόρευση μεταγγραφών?
Φτάσατε στο σημείο να ζητάτε να σας σβηστούν όλα τα χρέη.

Ποιον Ιωαννίδη μου λές ?
Εδω είχατε Τζοχατζόπουλο και Βενιζέλο.

Ο Σαβίδης κλείνει ραντεβου με τον Πρωθυπουργο!

Σας δόθηκε γήπεδο μπάσκετ,
το οικόπεδο που χτίστηκε η Τούμπα ήταν ΔΩΡΕΑ του Μετοχικού Ταμείου Στρατού.
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Άκρη δεν θα βγάλουμε ποτέ.Άλλα σου λέω άλλα μου λες. Αν πάντως θέλεις να συγκρίνουμε, ποιος ευνοήθηκε παραπάνω, γιατί μάλλον αυτό θέλεις,  το 44 και τα χρέη στο μπασκετ σου υπερκαλύπτει όσες μαλακίες και εύνοιες είχαμε οικονομικά.


Και προσωπικά για τα μεταξύ μας εισητήρια, εγώ πραγματικά είμαι υπέρ της απαγόρευσης. Είναι τουλάχιστον γελοίο να πλακώνονται άνθρωποι για 2 ομάδες. Στην τελική χαβαλές είναι και όχι real life. Ακόμη δεν είμαστε έτοιμοι για μετακινήσεις οπαδών.  Υπάρχουν πολλοί κάφροι εκατέρωθεν. Αν και δεν νομίζω να είναι αυτοί οι λόγοι που κόψαμε τα εισητήρια σε καλό μας βγαίνει , πίστεψέ με  ;)

 

kanarini(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
εκτος απο αυτη την πραγματικα μεγαλη νικη εχεις να μας δειξεις τιποτα αλλο;ουτε με ναπολι επειξες του μαραντοννα ουτε με μπαγιερ μπαρτσελλονα φενερ.α το 1982 εφερες 1-1 στο χαριλαου με την λοκερεν :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

παοκτσηδικη λογικη..δηλαδη και που παιξατε?προκριθηκατε?οχι!! ε τοτε?

Να μου πεις για αρσεναλ ναι μεγαλη επιτυχια-για να την συγκρινεις με την αντιστοιχη που αναφερθηκε δικη μας με την ατλεντικο.
Αν και στην ατλεντικο εγινε διπλο το μοναδικο ελληνικης ομαδας επι της τοτε τροπαιουχου.και το ροστερ της ηταν απιστευτο μη λεμε οτι θελουμε
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
πεσμου πια ομαδα ελληνικη ομαδα εκανε διπλο μεσα στην αγγλια;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.430
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
+ Μπατατουδης-Γουμενος-Σαχπαζιδης-Τσοχατζοπουλος-Σαββιδης.


Ο Η-Γουμενος οπως τον αποκαλουν εκει που ειναι και η μονιμη κατοικια του,ειναι εξω παντος και τα πινει καθε βραδυ με τα λεφτα της μπαουγκ,μου ειπε και μενα να με κερασει ποτο και ακουσε κατι καντιλια,ακομα τα θυμαται ειμαι σιγουρος!!! :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom