Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
μαξιμε την πεμτη που θα δεις την παοκαρα;λυσε μου μια απορια.θα ερθουν 150 οπαδοι της μακαμπι.αντιπρωσωπια θα στειλετε για σσυμπαρασταση στους εβραιους ομοιδεατες σας;
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
τον μπουγατσα πως τον λενε στο ονομα ρε; αν τον εχει κανεις φιλο στο fb ας μου στειλει ενα πμ
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.430
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
Προσωπικά δε θα χαρώ ποτέ αν κερδίσω μια ομάδα με πέτσινα σφυρίγματα (εκτός αν είναι ο γαύρος  :grin:  :grin: ). Το θεωρώ ανήθικο και υποκριτικό.



Ειναι δυνατων αυτο το πραγμα που ζητας?
Ο ανθρωπος σου,που στηνει τα ματς ειναι ο μεγαλος και τρανος Γκαγκατσης(κουμπαρος του γαυρου σε ολα τα θεματα ομως)
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
ειναι θεμα δημοτικοτητας στα μμε

πως αμα κανει τριπλα ενα παικτης του γαυρου και εχουμε 12 μερες πρωτοσελιδα και συνεντευξεις ακομα και απο τον ψιλικατζη της γειτονιας?
καπως ετσι

Εννοείς κατι σαν αυτο που κανει η μεγάλη του Μπούζα σχολή στις φυλλαδες της πόλης,ε;;;;

Το γαυρος του βορρά δεν ειναι τυχαίο, σε όλα τα επίπεδα!!!
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
στραβος δεν ειναι ο γιαλος αλλα τι να κανουμε ειστε λιγοι.οταν μια ομαδα εχει πολυ λαο ακουγεται.


Ειναι θέμα οπτικής, αν θέλετε η μπάλα να παίζεται βάση του πλήθους του λαού, μείνετε μια ζωή κάτω απο τα @@ των γαυροβαζελοχανουμων και μην κλαψουριζετε.....
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
ρε μαξιμε εαν η ομαδα σου ειχε την δυναμικη και την ποσοτητα του γαβρου θα σας συμπεριφερονταν σαν τσουτσεκια;
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
μαξιμε την πεμτη που θα δεις την παοκαρα;λυσε μου μια απορια.θα ερθουν 150 οπαδοι της μακαμπι.αντιπρωσωπια θα στειλετε για σσυμπαρασταση στους εβραιους ομοιδεατες σας;


Παραμένει θέμα οπτικής και επιπέδου λαου, ΠΟΤΕ δεν πήγα σε γήπεδο να συμπαρασταθω σα λαός άλλη ομάδα, φα'τη μου  :birdman: , όπως και ποτε δε γιουχαρησα και εκραξα παίκτη και την ομάδα μου ενώ κέρδιζε, φα'τη μου ξανά!!  :birdman: :birdman:


"Ρουφιανοι του βορρά, εμείς δεν παρακαλάμε την ομάδα μας να χάσει για να πάθετε κακο, η ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ και η ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ έχουν νόημα για ΕΜΑΣ" έγραφε το πανό!!!  :rockon:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
δηλαδη στο ποδοσφαιρο  αν κινδυνευω να πεσω και ειναι στο χερι σου δεν θα το κανεις;μην μου πεις πως με εσωσες στο μπασκετ γιατι θα σου πω πως η ομαδα σωθηκε χαρις την δυναμικη του κωσμου που εκανε καποια αγκαλιασματα και σουξου -μουξου στα καταλληλα ατομα κατι που η δικη σου ομαδα δεν εχει.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.430
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
δηλαδη στο ποδοσφαιρο  αν κινδυνευω να πεσω και ειναι στο χερι σου δεν θα το κανεις;μην μου πεις πως με εσωσες στο μπασκετ γιατι θα σου πω πως η ομαδα σωθηκε χαρις την δυναμικη του κωσμου που εκανε καποια αγκαλιασματα και σουξου -μουξου στα καταλληλα ατομα κατι που η δικη σου ομαδα δεν εχει.


Να ναι καλα ο Αλεξανδρης που στηθηκε και την πηδηξες, :idiot: :idiot: :idiot: πρεπει να του κανεις ενα αγαλμα εξω απο το κρατικο οπως εκανες και στον βουδα μεσα στο τζαμι  :jerking: :jerking: :jerking:
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
δηλαδη στο ποδοσφαιρο  αν κινδυνευω να πεσω και ειναι στο χερι σου δεν θα το κανεις;μην μου πεις πως με εσωσες στο μπασκετ γιατι θα σου πω πως η ομαδα σωθηκε χαρις την δυναμικη του κωσμου που εκανε καποια αγκαλιασματα και σουξου -μουξου στα καταλληλα ατομα κατι που η δικη σου ομαδα δεν εχει.
Μαλακια ειπες,δεν τα θυμασαι...
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ πάντως θυμάμαι ότι αν δεν κέρδιζες κολοσσό, ο πανιώνιος σας έφτανε για Ευρώπη. Οπότε αλλού τα παραμύθια, δεν πιάνουν παραχαράκτες της ιστορίας. Σιγά σιγά θα αρχίσω να αμφιβάλλω για τα πρωταθλήματα που πήρατε στην μπάλα. Δεν έχω δει πουθενά φωτογραφικό υλικό.  :grin:

Και για την Καλαμαριά τι να πω, ομάδα της πόλης είναι λογικό να θέλουμε να την σώσουμε. Άσε που τουλάχιστον ο ιστορικός Απόλλων προσπάθησε αγωνιστικά να πάρει τον τίτλο από τον γαύρο και να τον δώσει στην ΑΕΚ . Ενώ εσείς ...... τρώγατε πεντάρες με ανοιχτά τα πόδια.

Αλήθεια τι έγινε με εκείνες τις κασέτες του μάκη που ξεκάθαρα αποδείκνυαν την υποδούλωσή σας στον γαύρο;
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
δεν εχετε να πειτε κατι καινουργιο?
οι ιδιες προπαγανδες απο καθε μερια ολα αυτα τα χρονια
ημαρτον ρε παιδια
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
κανουν συνελευση στην παπαναστασιου για να στειλουν αντιπρωσωπεια στην τουμπα για να στηριξουν τους εβραιους ομοοιδεατες τους
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
κανουν συνελευση στην παπαναστασιου για να στειλουν αντιπρωσωπεια στην τουμπα για να στηριξουν τους εβραιους ομοοιδεατες τους

Haredi8.jpg


evraioi.jpg
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
την πεμτη το βραδυ θα γεμισουν οι καφετεριες στην παπαναστασιου για να δουν την παοκαρα.ρε παλι καλα που υπαρχει ο παοκ για να βγαζουν οι καφετεριες κανα μεροκαματο.
 

Vieri20

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ γελάω που μας λένε ευνοημένους, δηλαδή έχουμε πάρει 10-20 πρωταθλήματα και κύπελλα γιατί σφάξαμε άλλες ομάδες απ'ότι καταλαβαίνω.

Επίσης φίλοι αρειανοί, ξέρετε από τα 3 πρωταθλήματα που λέτε ότι έχετε, πως τα πήρατε???

Να σας πληροφορήσω ότι το πρώτο το πήρατε παίζοντας 2 παιχνίδια, επειδή εκείνη την χρονιά είχε ιδρυθεί η ΕΠΟ και όλες οι ομάδες κάνανε απεργία ΕΚΤΟΣ από τρεις απεργοσπάστες τον Άρη, τον Ατρόμητο και τον Εθνικό Πειραιώς
Το τρίτο σας πρωτάθλημα το πήρατε μετά από τον Β΄Παγκόσμιο πόλεμο, που ενώ όλες οι ομάδες θρηνούσαν νεκρούς ακόμα, κάποιοι αποφάσισαν να παίξουν μπάλα. Άσε που στα χαρτιά από τις τρεις πάλι ομάδες που πήραν μέρος (ΑΕΚ44, θρήνο και Άρη) στα χαρτιά το πήρε η ΑΕΚ
"Στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα 1945-46, το πρώτο μεταπολεμικό, μετείχαν οι πρωταθλητές των τριων ιδρυτικών Ενώσεων της ΕΠΟ: Ε.Π.Σ. Αθηνών, Ε.Π.Σ. Πειραιώς και Ε.Π.Σ. Μακεδονίας. Να σημειωθεί πως η ΑΕΚ ορίστηκε ως εκπρόσωπος της ΕΠΣΑ, χωρίς να έχει ολοκληρωθεί το αθηναϊκό πρωτάθλημα, διότι πίεζαν οι ημερομηνίες. Πρωταθλητής στον αγωνιστικό χώρο αναδείχθηκε ο Άρης Θεσσαλονίκης. Όμως, η ΕΠΟ έδωσε το πρωτάθλημα στην ΑΕΚ, μηδενίζοντας τον Άρη σε τρία παιχνίδια για αντικανονική συμμετοχή του ποδοσφαιριστή Σιώτη. Οπότε για κάποιες μέρες η βαθμολογία διαμορφώθηκε "στα χαρτιά" ως εξής: 1) ΑΕΚ 11 β., 2) Ολυμπιακός 9 β., 3) Άρης 1 β. Τελικά, ο Άρης έκανε έφεση και δικαιώθηκε, κατακτώντας και τυπικά τον τίτλο." Από τότε στις εφέσεις...

Στο basket όντως φίλε μου μπορεί να είχατε για καιρό καλή ομάδα, αλλά σαν σύλλογος σε τρία τμήματα έχετε στηριχθεί (basket, ποδόσφαιρο, βόλεϊ). Εσύ βγες και πες ότι ένα πρωτάθλημα στο ποδόσφαιρο έχει την ίδια ισχύ όπως ένα στο basket, ΟΚ.

Εγώ τότε θα σου πω πως με το γυναικείο ποδόσφαιρο, το γυναικείο και το ανδρικό handball σας έχουμε ξεπεράσει στο basket.

Και ένα τελευταίο quiz: Γιατί μετά το 90' που μπήκε στον ελληνικό αθλητισμό το αντι-ντόπινγκ control κάποιοι δασύτριχοι παίκτες με μια συγκεκριμένη ομάδα δεν πήραν ξανά τίποτα παρά ένα κύπελλο το 2006??????
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ γελάω που μας λένε ευνοημένους, δηλαδή έχουμε πάρει 10-20 πρωταθλήματα και κύπελλα γιατί σφάξαμε άλλες ομάδες απ'ότι καταλαβαίνω.

Επίσης φίλοι αρειανοί, ξέρετε από τα 3 πρωταθλήματα που λέτε ότι έχετε, πως τα πήρατε???

Να σας πληροφορήσω ότι το πρώτο το πήρατε παίζοντας 2 παιχνίδια, επειδή εκείνη την χρονιά είχε ιδρυθεί η ΕΠΟ και όλες οι ομάδες κάνανε απεργία ΕΚΤΟΣ από τρεις απεργοσπάστες τον Άρη, τον Ατρόμητο και τον Εθνικό Πειραιώς
Το τρίτο σας πρωτάθλημα το πήρατε μετά από τον Β΄Παγκόσμιο πόλεμο, που ενώ όλες οι ομάδες θρηνούσαν νεκρούς ακόμα, κάποιοι αποφάσισαν να παίξουν μπάλα. Άσε που στα χαρτιά από τις τρεις πάλι ομάδες που πήραν μέρος (ΑΕΚ44, θρήνο και Άρη) στα χαρτιά το πήρε η ΑΕΚ
"Στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα 1945-46, το πρώτο μεταπολεμικό, μετείχαν οι πρωταθλητές των τριων ιδρυτικών Ενώσεων της ΕΠΟ: Ε.Π.Σ. Αθηνών, Ε.Π.Σ. Πειραιώς και Ε.Π.Σ. Μακεδονίας. Να σημειωθεί πως η ΑΕΚ ορίστηκε ως εκπρόσωπος της ΕΠΣΑ, χωρίς να έχει ολοκληρωθεί το αθηναϊκό πρωτάθλημα, διότι πίεζαν οι ημερομηνίες. Πρωταθλητής στον αγωνιστικό χώρο αναδείχθηκε ο Άρης Θεσσαλονίκης. Όμως, η ΕΠΟ έδωσε το πρωτάθλημα στην ΑΕΚ, μηδενίζοντας τον Άρη σε τρία παιχνίδια για αντικανονική συμμετοχή του ποδοσφαιριστή Σιώτη. Οπότε για κάποιες μέρες η βαθμολογία διαμορφώθηκε "στα χαρτιά" ως εξής: 1) ΑΕΚ 11 β., 2) Ολυμπιακός 9 β., 3) Άρης 1 β. Τελικά, ο Άρης έκανε έφεση και δικαιώθηκε, κατακτώντας και τυπικά τον τίτλο." Από τότε στις εφέσεις...

Στο basket όντως φίλε μου μπορεί να είχατε για καιρό καλή ομάδα, αλλά σαν σύλλογος σε τρία τμήματα έχετε στηριχθεί (basket, ποδόσφαιρο, βόλεϊ). Εσύ βγες και πες ότι ένα πρωτάθλημα στο ποδόσφαιρο έχει την ίδια ισχύ όπως ένα στο basket, ΟΚ.

Εγώ τότε θα σου πω πως με το γυναικείο ποδόσφαιρο, το γυναικείο και το ανδρικό handball σας έχουμε ξεπεράσει στο basket.

Και ένα τελευταίο quiz: Γιατί μετά το 90' που μπήκε στον ελληνικό αθλητισμό το αντι-ντόπινγκ control κάποιοι δασύτριχοι παίκτες με μια συγκεκριμένη ομάδα δεν πήραν ξανά τίποτα παρά ένα κύπελλο το 2006??????

Αλήθεια, πως πότε και γιατί μπήκαν τα πλέυ οφ στο μπάσκετ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Ψάξ'το έχει κάποιο ενδιαφέρον!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom