Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
επιτελους μαξιμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:πριν απο λιγο καιρο ειχες απαντησει γιατι σας φωναζουν σκουλικια.απαντησε μου σε παρακαλω γιατι σας λενε εβραιους; :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge:


Γιατι είπαμε, ως γνωστοί  ΑΝΙΣΤΟΡΗΤΟΙ δεν ξέρετε οτι όταν ΗΡΘΑΤΕ (απο τα βάθη της ανατολής  :birdman: ) η πόλη ειχε  ένα μεγαλο ποσοστο πληθυσμού Εβραίων στις τάξεις της..... Οποτε με την παοξιδια πάντα λογική, Τούρκοι λέτε εσείς; Να Εβραίοι λεμε εμείς.....
Κάπου εδώ βέβαια ξεχνάτε οτι προσπαθείτε να μας πείσετε οτι είστε ατοφιοι Έλληνες ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ (άσχετα αν στις πρόσφατες ανακοινώσεις οι σύνδεσμοι ΣΑΣ χαρακτηρίζουν τους ανθρώπους που ήρθαν τότε "μετανάστες" :jerking:) άρα και με αυτο το epic fail σας ειναι σα να αποδέχεστε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ την καταγωγή σας!!!!!!


:dancing: :dancing:

(Με λένε ριζο και όπως θέλω τα γυρίζω ο πουστης!) :sunglasses:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
μαλλον φιλε εισαι εκτος πραγματικοτητας.ο ηλιαδης τι ειναι;επενδυτης; :grin: :grin: τον εχει εκλεξει η λεσχη φιλων αρη.δηλαδη και να παει να διαμαρτηριθει τι θα γινει;του καηκαν τα αρχιδια του μαρινακη.οχι οτι ο σαβιδης ειναι καλυτερος.κερδιζω 2-0 τον αστερα και δεν μου δινει 2 μαρς πεναλτι.εαν εχανα η το ματς εληγε ισοπαλο τι θα γινοταν;
Τα χουμε ξαναπει,δεν υπαρχει καμια αδικια σε βαρος του παοκ με Σπαθα,ηταν απο τις ελαχιστες φορες που εφαρμοσθηκε το 50/50 σε μεταξυ μας αγωνα και κακοφανηκε στα μπαοκια,
αυτο ηταν ολο,μπορω να αναφερω προχειρα καμια 10αρια απο τα προσφατα παιχνιδια που αδικηθηκε ο Αρης (φαση Γεωργιαδη-αποβολη,ανυπαρκτο φαουλ πριν το γκολ Κοντρερας,δεν δοθηκε πεναλτυ μαρς στο Βικελιδης στο κυπελλο,πεναλτυ-αποβολη σε τετ α τετ Γιαννιωτα και δεκαδες αλλα).Στο μονο ματς που δεν υπηρξε σφαγη σας κακοφαινεται και το αναφερετε μεχρι τωρα,ημαρτον!
               Μαξιμε,δεν υπαρχει αυτο που λες,τι θα πει να φυγουμε και να δινουμε φιλικα?Στελνεις στους εχθρους σου σπιτι τους,τους κραζεις οπου τους βρεις,πας και διεκδικεις το δικιο σου οπου και οπως σε παιρνει,παντως ΔΕΝ καθεσαι να κλαις!!
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Τα χουμε ξαναπει,δεν υπαρχει καμια αδικια σε βαρος του παοκ με Σπαθα,ηταν απο τις ελαχιστες φορες που εφαρμοσθηκε το 50/50 σε μεταξυ μας αγωνα και κακοφανηκε στα μπαοκια,
αυτο ηταν ολο,μπορω να αναφερω προχειρα καμια 10αρια απο τα προσφατα παιχνιδια που αδικηθηκε ο Αρης (φαση Γεωργιαδη-αποβολη,ανυπαρκτο φαουλ πριν το γκολ Κοντρερας,δεν δοθηκε πεναλτυ μαρς στο Βικελιδης στο κυπελλο,πεναλτυ-αποβολη σε τετ α τετ Γιαννιωτα και δεκαδες αλλα).Στο μονο ματς που δεν υπηρξε σφαγη σας κακοφαινεται και το αναφερετε μεχρι τωρα,ημαρτον!
               Μαξιμε,δεν υπαρχει αυτο που λες,τι θα πει να φυγουμε και να δινουμε φιλικα?Στελνεις στους εχθρους σου σπιτι τους,τους κραζεις οπου τους βρεις,πας και διεκδικεις το δικιο σου οπου και οπως σε παιρνει,παντως ΔΕΝ καθεσαι να κλαις!!

Δεν ειναι κλάψα αδερφε να είσαι ρεαλιστής, δυστυχώς τον ΑΡΗ του πόρδα, του πάπια, του μυσυρλη, του φουρλιγκα κανεις δε θα τον πάρει σοβαρά, κανεις δε θα ασχοληθεί μαζί του, κανεις δε θα τον ΔΙΚΑΙΩΣΕΙ.

Άντε και αρχίσες τις ανακοινώσεις, τι εγινε; Εφτά-εφτά τις έβγαζε ο Πανόπουλος στη διάρκεια των αγώνων, τι εγινε; Τα αρχιδια τους κουνηθηκαν.....

Οσο το κωλο ποδόσφαιρο ειναι εξαρτημένο απο τους πολιτικούς και το διοικούν ΣΥΜΜΟΡΙΕΣ , με πρόσφατη τη συμμορία του 2004, δεν έχεις καμία ελπίδα.....

Θυμάσαι ποσο ωραία μας έστησαν στον τοίχο με ανακοινώσεις-εκπομπές-ραδιομαραθώνιους στην περίπτωση της ΠΟΥΤΑΝΑΡΑΣ της κουρκουμπιλιας πως σκατα τη λέγανε; Όλη η πόλη ΒΟΥΙΖΕ, σε ΕΣΦΑΞΑΝ στο γόνατο με συνοπτικές διαδικασίες..... για χάρη του Ατρομητου; του Βόλου; Της Τρίπολης; Κατι τέτοιο τέλος πάντων, δε θυμάμαι,γ´ ναι τόσα πολλα!
 

Vieri20

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
φίλε δες αυτό:

όπως συμφωνώ ότι χθες σε αδίκησε ο διαιτητής και ήσουν τυχερός που νίκησες, έτσι και εμείς αδικηθήκαμε από τον Σπανάθα. Δες τις φάσεις και περιμένω να μου αναλύσεις τι δεν ήταν. Μιλάς για ανύπαρκτες κόκκινες χθες, ενώ σε εκείνο το ματς οι δύο που φάγαμε πως τις εξηγείς?

Κάναμε επίθεση και ή φάουλ θα έδινε ή off-side και κατά τα άλλα δεν περάσαμε το κέντρο. Κόκκινες σε Nafti, Ronald Garcia ούτε κίτρινη!

Μην τα θέλεις όλα δικά σου γιατί ένα πέναλτι με τον Απόλλωνα την πρώτη αγωνιστική και ένα με την Ξάνθη δεν πήρατε και τάχα μου δήθεν σας αδικούν κιόλας. Φάε τώρα την σφαγή για να μάθεις πως είναι να σε αδικούν πραγματικά!

 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Τι να δω,μεσα ημουν!Μην μου βαζεις το βιντεο που εφτιαξε η θυρα 4,αν εβλεπες ολο το ματς θα διαπιστωνες οτι και παλι φτηνα την γλυτωσες με τις καρτες,ησασταν προκλητικοι απο πριν καν αρχισει το παιχνιδι (Χαλκιας).Αν εκανα εγω βιντεο με τις σφαγες (αληθινες,οχι παπαριες) θα το τελειωνα σε κανα μηνα,ασε μην τα συζητας...
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
ρε μαλακα γαμω το νηπιαγωγειο σου...σοβαρεψου
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Live: Κόκκινη Βοσκάκη σε Μποχωρίδη! Τελείωσαν οι ποδοσφαιριστές και πήρε σβάρνα και τους μπασκετμπολίστες…
(Slo-gun | gazzetta.gr)

ΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
φίλε δες αυτό:

όπως συμφωνώ ότι χθες σε αδίκησε ο διαιτητής και ήσουν τυχερός που νίκησες, έτσι και εμείς αδικηθήκαμε από τον Σπανάθα. Δες τις φάσεις και περιμένω να μου αναλύσεις τι δεν ήταν. Μιλάς για ανύπαρκτες κόκκινες χθες, ενώ σε εκείνο το ματς οι δύο που φάγαμε πως τις εξηγείς?

Κάναμε επίθεση και ή φάουλ θα έδινε ή off-side και κατά τα άλλα δεν περάσαμε το κέντρο. Κόκκινες σε Nafti, Ronald Garcia ούτε κίτρινη!

Μην τα θέλεις όλα δικά σου γιατί ένα πέναλτι με τον Απόλλωνα την πρώτη αγωνιστική και ένα με την Ξάνθη δεν πήρατε και τάχα μου δήθεν σας αδικούν κιόλας. Φάε τώρα την σφαγή για να μάθεις πως είναι να σε αδικούν πραγματικά!


Ασε ένα παιχνίδι, που εξηγώ πιο πάνω, αν και κατα ποσο, για ποιους λόγους "σφαχτηκες" μη μιλάς στον ΑΡΗ της περιόδου 2006-2011 ειδικα για σφαγές...... Έχουν κυκλοφορήσει 15' και 20' βιντεακια με πάνω απο 15 περιπτώσεις καραμπινατων πεναλτυ ΑΝΑ ΣΑΙΖΟΝ που δε δόθηκαν... Και μιλάμε για πεναλτυ, την περιβόητη "εσχάτη των ποινών"..... Και μιλάμε για την ομάδα που αντικειμενικά παραδεκτό απο σχεδόν όλα τα ΜΜ,Ε που με τους "ξένους" τους "λάτιν" (άλλη στοχοποιηση και αυτη)  έπαιζε κατα καιρούς εκπληκτικό ποδόσφαιρο, για τα ελληνικά δεδομένα πάντα, το κατι σαν ποδόσφαιρο που μάθαμε να βλέπουμε....

Και άντε, εσένα που σε αδίκησαν "πραγματικά" σε ένα παιχνίδι, για κανένα παιχνίδι που σε ευνόησαν θα μιλήσετε ποτε;;;;; Γιατι εμένα την τελευταία εύνοια που μου προσάπτει η βαριά βιομηχανία προπαγάνδας ειναι το γκολ στο Χαϊδάρι (το οποίο ειναι ξεκάθαρα κανονικό βέβαια)......
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Ο Βοσκακης ειναι ικανος να βγαζει κιτρινες σε οποιον τον χαιρεταει στο δρομο...
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Live: Κόκκινη Βοσκάκη σε Μποχωρίδη! Τελείωσαν οι ποδοσφαιριστές και πήρε σβάρνα και τους μπασκετμπολίστες…
(Slo-gun | gazzetta.gr)

ΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ



Κλαιω ρε παπάρα!!!!! :'(    :'( :'( :2funny: :2funny: :2funny:
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Καλημεραααααααα, καλη εβδομαδααααααααα!!!!!!



[size=30pt]ΠΟΥΤΣΑΑΑΑΑΑΑ[/size]









[size=5pt]Φαγαμε[/size]

:grin:


Εγω μπορει να έμεινα 6 φορές στο νηπιαγωγείο αλλα στην Α' δημοτικού γαμησα, ήμουν ήδη 16 χρόνων!!!!!!!!!! Φα'τηνε!!!!!!!! :birdman:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

για το μπασκετ δεν τοποθετουμε
οπως δεν ασχολουμαι στις ηττες δεν ασχολουμαι και στις νικες
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66

Τα ΚΑΘΙΚΙΑ εγω τα καταλαβαίνω απο τα μούτρα τους....

1. Πτώση ΜΕ ΕΠΑΦΗ μέσα στην περιοχή, αν πιστεύεις οτι δεν ειναι πεναλτυ, δεν τιμωρεις με κάρτα .&-
2. Ο Αγκανθο εχει ήδη κάρτα και σε ένα τάκλιν απο πίσω όπου ΜΑΖΕΥΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ μόλις καταλαβαίνει οτι δεν προλαβαίνει και εχει ήδη κάρτα, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΑΦΗ .&-
3. Γελάει όλη η Ελλάδα, εκτος απο τους κομπλεξικους που δε βλέπουν πέρα απο τη μύτη τους .&-


Ο ......ολυμπιακάρης εχει 30+ κίτρινες και 4 νομίζω κόκκινες, ΗΔΗ.... Τρένο τον πανε λεμε!!!!!!
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
για το μπασκετ δεν τοποθετουμε
οπως δεν ασχολουμαι στις ηττες δεν ασχολουμαι και στις νικες


Να και ένας τίμιος παοκτσης. ;)

Για τον travestolagno το έβαλα που με περίμενε στη γωνία!!!!
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Άρα μόνος σου καταλαβαίνεις οτι ο βαζελος που ήταν το ΚΟΥΜΑΝΤΟ τότε, σου έκοψε το δρόμο προς το πρωτάθλημα. Συμφωνούμε. ;)

Εσυ πες πως μεθαύριο που ο πράκτορας θα στήσει το δικό του μηχανισμό και θα ελέγχει τα πάντα και θα δώσει χορηγίες και χρήμα πχ στον πανιωνιο,για να εχει ένα σύμμαχο και να τον βοηθάει να κόβει πόντους απο τους άλλους,  θα τον αφήσει να διεκδικήσουν επι ίσοις όροις το πρωτάθλημα.... Ακούγεσαι!

Γιατί,είπα πουθενά ότι εσύ ήσουν το κατεστημένο; Απλά για ένα ματς, έτυχε να είσαι ο ευνοημένος αυτού που έκανε κουμάντο. Όμως αυτό δεν αναιρεί ότι ο σπάθας με είχε γαμήσει. Και δεν δικαιολογεί να γράφετε αράδες επί αράδων ότι σε εκείνο τον αγώνα η διατησία έπαιξε 50-50. Ας βγάλουμε λίγο τις παρωπίδες (και με εμάς συμπεριλαμβανομένους)και ας βλέπουμε τι γίνεται. Προσωπικά ποτέ δεν αρνήθηκα, για ένα ΠΑΟΚ -αρης , έχει 5-6 χρόνια, με σταυρίδη νομίζω ότι ο κόραξ μπήκε για να κερδίσει ο ΠΑΟΚ. Κάποια πράγματα είναι ολοφάνερα...

Και είναι ακόμη πιο ολοφάνερο ότι ΟΛΑ είναι στημένα. Τώρα θα μου πεις γιατί ασχολούμαι. Τι να σου πω, μάλλον και εγώ μαλάκας είμαι, γουστάρω μπάλα, γουστάρω ΠΑΟΚ, για αυτό. Μακάρι να ήταν όλα σωστά.

Ακόμη και ο Σαββίδης μάλλον την κατάλαβε την δουλειά, για αυτό έχει στείλει δανεικούς σε αρκετές ομάδες, για αυτό προσπαθεί να μπει στην επο κτλ κτλ. Προσωπικά δε θα χαρώ ποτέ αν κερδίσω μια ομάδα με πέτσινα σφυρίγματα (εκτός αν είναι ο γαύρος  :grin:  :grin: ). Το θεωρώ ανήθικο και υποκριτικό. Μακάρι να παίζαμε κάθε Κυριακή Ευρώπη. Άλλο συναίσθημα!!!
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Γιατί,είπα πουθενά ότι εσύ ήσουν το κατεστημένο; Απλά για ένα ματς, έτυχε να είσαι ο ευνοημένος αυτού που έκανε κουμάντο. Όμως αυτό δεν αναιρεί ότι ο σπάθας με είχε γαμήσει. Και δεν δικαιολογεί να γράφετε αράδες επί αράδων ότι σε εκείνο τον αγώνα η διατησία έπαιξε 50-50. Ας βγάλουμε λίγο τις παρωπίδες (και με εμάς συμπεριλαμβανομένους)και ας βλέπουμε τι γίνεται. Προσωπικά ποτέ δεν αρνήθηκα, για ένα ΠΑΟΚ -αρης , έχει 5-6 χρόνια, με σταυρίδη νομίζω ότι ο κόραξ μπήκε για να κερδίσει ο ΠΑΟΚ. Κάποια πράγματα είναι ολοφάνερα...

Και είναι ακόμη πιο ολοφάνερο ότι ΟΛΑ είναι στημένα. Τώρα θα μου πεις γιατί ασχολούμαι. Τι να σου πω, μάλλον και εγώ μαλάκας είμαι, γουστάρω μπάλα, γουστάρω ΠΑΟΚ, για αυτό. Μακάρι να ήταν όλα σωστά.

Ακόμη και ο Σαββίδης μάλλον την κατάλαβε την δουλειά, για αυτό έχει στείλει δανεικούς σε αρκετές ομάδες, για αυτό προσπαθεί να μπει στην επο κτλ κτλ. Προσωπικά δε θα χαρώ ποτέ αν κερδίσω μια ομάδα με πέτσινα σφυρίγματα (εκτός αν είναι ο γαύρος  :grin:  :grin: ). Το θεωρώ ανήθικο και υποκριτικό. Μακάρι να παίζαμε κάθε Κυριακή Ευρώπη. Άλλο συναίσθημα!!!


´σ´ωραίος!!!!  :grouphug:


Δυστυχώς σ´αυτη τη μαλακια μας βασίζονται τα λαμογια.....
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Πάντως χαζεύοντας τώρα στα αθλητικα site τα highlights των αγώνων εχει πολλή πλάκα ποσο ΜΑΛΑΚΕΣ μας περνάνε αλλα και ποσο ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ αντιδραμε με αυτα που συμβαίνουν......

"Οργισμένοι" εμφανίζονται στον μπαοκ και το βαζελο για τις διαιτησίες του Σάβ/κου....... Ε, εντάξει, τότε οι του ΑΡΗ θα έπρεπε να κυκλοφορούν με γιαταγανια και ξίφη σήμερα.....


Δεν ειναι στραβός ο γιαλός....
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
ειναι θεμα δημοτικοτητας στα μμε

πως αμα κανει τριπλα ενα παικτης του γαυρου και εχουμε 12 μερες πρωτοσελιδα και συνεντευξεις ακομα και απο τον ψιλικατζη της γειτονιας?
καπως ετσι
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Πάντως χαζεύοντας τώρα στα αθλητικα site τα highlights των αγώνων εχει πολλή πλάκα ποσο ΜΑΛΑΚΕΣ μας περνάνε αλλα και ποσο ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ αντιδραμε με αυτα που συμβαίνουν......

"Οργισμένοι" εμφανίζονται στον μπαοκ και το βαζελο για τις διαιτησίες του Σάβ/κου....... Ε, εντάξει, τότε οι του ΑΡΗ θα έπρεπε να κυκλοφορούν με γιαταγανια και ξίφη σήμερα.....


Δεν ειναι στραβός ο γιαλός....
στραβος δεν ειναι ο γιαλος αλλα τι να κανουμε ειστε λιγοι.οταν μια ομαδα εχει πολυ λαο ακουγεται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom