Νέα

Αριαδνάκι

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mixas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
120
Like
203
Πόντοι
1

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
7
Like
4.558
Πόντοι
736
Αγαπητοί φίλοι ,γνωστοί και άγνωστοι θα καταθέσω την σημερινή μου εμπειρία με την καθόλα αξιότιμη και ευγενική Αριάδνη όπως αποδείχτηκε στην σημερινή συνάντηση . Μήνυμα προσωπικό εδώ ,μου απάντησε σε χρόνο λιγότερο των 2 λεπτών στελνοντας μου το κινητό της ,το οποίο το είχα όταν είχα κλείσει ραντεβού μαζί της και η συνάντηση δεν έγινε λόγω αργοπορίας της . Δεύτερο μνμ από μεριά μου αν μπορώ να την καλέσω για να κανονίσουμε συνάντηση . Μου απαντάει θετικά και της τηλεφωνώ . Το ραντεβού κλείστηκε αμέσως για τον Πρίαμο Ηλιούπολης .Φτάνω στο ξενοδοχείο και πριν προλάβω να της τηλεφωνήσω για νούμερο δωματίου μου στέλνει μνμ ότι έχει έρθει . Έρχεται στο δωμάτιο και αντικρύζω μια γλυκιά '' γατούλα " στην κυριολεξία . Ήταν ντυμένη όπως μου αρέσει μια κοπέλα να είναι ντυμένη όταν βγαίνει έξω, δλδ ενα καλοκαιρινό συνολάκι που τόνιζε το ωραίο σώμα της ,το στήθος της με το κατάλληλο πέδιλο . Ήταν άβαφτη ,το οποίο μου αρέσει σε μια γυναίκα και δεν με ενοχλεί καθόλου . Παρόλο που ήταν άβαχτη ,το προσωπο της ήταν πολύ όμορφο και σε συνδυασμό με το ξανθό μαλί της, έδενε το σύνολο πολύ αρμονικά επάνω της . Κάπως επιφυλακτική στην αρχή ,το οποίο όσο περνούσε η ώρα υποχωρούσε . Της δίνω τα χρήματα και μου λέει να αφαιρέσω την τιμή του δωματίου όταν είχε γίνει το ατυχές συμβάν . Δεν το δέχτηκα ,παρα ταυτα πήρε λιγότερα με θέληση δικιά της . Ο πάγος είχε σπάσει εντελώς και μπήκαμε μαζί για ντουζάκι . Εκεί αρχισε το πανηγύρι ,με περιποιήθηκε λες και ήμουν η σχέση της . Ένα κορμί ωραίο , βελούδινο στην αφή του ,στήθος πολύ καλό και φυσικό . Πέρασε μισή ωρίτσα πρίπου αφότου ξαπλώσαμε μαζί και επιδοθήκαμε στα προκαταρκτικά . Φιλια πλεον βαθιά ,τσιμπουκάρα που να μην θέλει να τον βγάλει από το στόμα ,λες και ήταν το παιχνίδι της . Παίχτηκαν τρείς στάσεις στο σεξ με αποκορύφωμα το ιεραποστολικό που με κλείδωσε με τα πόδια της . Εκεί ήρθε και το τέλος μου, όπου τα δέχτηκε όλα στο στόμα της και τα έφτυσε στο wc . Μπανάκι και απο τους δυο μας ,ξανά στο κρεβάτι ( αν και είχε περάσει κατα πολύ η ώρα του ραντεβου ) συνέχιζε να με χαιδεύει αισθησιακά ,ποτέ δεν κοίταξε το ρολόι . Συνεχίσαμε τα αγγίγματα ,( έχει και ξέρει τον τρόπο να σε κάνει να αισθανθείς όμορφα) τα πειράγματα και μιλάγαμε . Είναι μια αρκετά ευγενική κοπέλα ,με το χαμόγελο και την θετική διάθεση να σε κάνει να περάσεις καλά . Όσο σε γνωρίζει τόσο πιο πολύ σου ανοίγεται ,αρκεί να της φέρεσαι και εσύ όμορφα .Εν τέλει ήταν μια συνάντηση άκρως επιτυχημένη και ενιωθες ότι κάνεις έρωτα με την κοπέλα σου και όχι με μία που ίσως και να μην την ξαναδείς . Σε κανένα σημείο του ραντεβου ακόμα και όταν είχαμε τελειώσει δεν έδειξε τάσεις γρηγοράδας για να φύγει . Σε ευχαριστώ Αριάδνη και φυσικά θα ξανανασυναντηθούμε . Αυτή ήταν η εμπειρία μου με την Αριάδνη και μακάρι να συνεχίσει έτσι η κοπέλα ,αν και της έχουν συμβεί πολλά αυτή το παλεύει με ευγένια και ήθος .Καλό θα ήταν να της γράφουμε τα στραβά εφόσον θα επαναληφθούν και όχι για συμπεριφορές που έγιναν στο παρελθόν και της έχει κολληθεί η ρετσινιά και η απαξίωση . Παιδιά πραγματικά η κοπέλα γιατί κοπέλα είναι ,στα 26-28 το πολυ την κάνω ,είναι πολύ ΤΟΠ στις υπηρεσίες της .
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.504
Πόντοι
1.056
Αγαπητοί φίλοι ,γνωστοί και άγνωστοι θα καταθέσω την σημερινή μου εμπειρία .....
Μπράφο φίλε. Χαίρομαι που πέρασες καλά και μας έγραψες ωραία κριτικη. Κι εγώ ακριβώς αυτή την εμπειρία θέλησα να ζήσω όταν είχα κλέισει ραντεβού μαζί της, όμως δε στάθηκα τόσο τυχερός όσο εσύ.
 

Hawkeye Argill

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
611
Κριτικές
10
Like
2.781
Πόντοι
736
Αγαπητοί φίλοι ,γνωστοί και άγνωστοι θα καταθέσω την σημερινή μου εμπειρία με την καθόλα αξιότιμη και ευγενική Αριάδνη όπως αποδείχτηκε στην σημερινή συνάντηση . Μήνυμα προσωπικό εδώ ,μου απάντησε σε χρόνο λιγότερο των 2 λεπτών στελνοντας μου το κινητό της ,το οποίο το είχα όταν είχα κλείσει ραντεβού μαζί της και η συνάντηση δεν έγινε λόγω αργοπορίας της . Δεύτερο μνμ από μεριά μου αν μπορώ να την καλέσω για να κανονίσουμε συνάντηση . Μου απαντάει θετικά και της τηλεφωνώ . Το ραντεβού κλείστηκε αμέσως για τον Πρίαμο Ηλιούπολης .Φτάνω στο ξενοδοχείο και πριν προλάβω να της τηλεφωνήσω για νούμερο δωματίου μου στέλνει μνμ ότι έχει έρθει . Έρχεται στο δωμάτιο και αντικρύζω μια γλυκιά '' γατούλα " στην κυριολεξία . Ήταν ντυμένη όπως μου αρέσει μια κοπέλα να είναι ντυμένη όταν βγαίνει έξω, δλδ ενα καλοκαιρινό συνολάκι που τόνιζε το ωραίο σώμα της ,το στήθος της με το κατάλληλο πέδιλο . Ήταν άβαφτη ,το οποίο μου αρέσει σε μια γυναίκα και δεν με ενοχλεί καθόλου . Παρόλο που ήταν άβαχτη ,το προσωπο της ήταν πολύ όμορφο και σε συνδυασμό με το ξανθό μαλί της, έδενε το σύνολο πολύ αρμονικά επάνω της . Κάπως επιφυλακτική στην αρχή ,το οποίο όσο περνούσε η ώρα υποχωρούσε . Της δίνω τα χρήματα και μου λέει να αφαιρέσω την τιμή του δωματίου όταν είχε γίνει το ατυχές συμβάν . Δεν το δέχτηκα ,παρα ταυτα πήρε λιγότερα με θέληση δικιά της . Ο πάγος είχε σπάσει εντελώς και μπήκαμε μαζί για ντουζάκι . Εκεί αρχισε το πανηγύρι ,με περιποιήθηκε λες και ήμουν η σχέση της . Ένα κορμί ωραίο , βελούδινο στην αφή του ,στήθος πολύ καλό και φυσικό . Πέρασε μισή ωρίτσα πρίπου αφότου ξαπλώσαμε μαζί και επιδοθήκαμε στα προκαταρκτικά . Φιλια πλεον βαθιά ,τσιμπουκάρα που να μην θέλει να τον βγάλει από το στόμα ,λες και ήταν το παιχνίδι της . Παίχτηκαν τρείς στάσεις στο σεξ με αποκορύφωμα το ιεραποστολικό που με κλείδωσε με τα πόδια της . Εκεί ήρθε και το τέλος μου, όπου τα δέχτηκε όλα στο στόμα της και τα έφτυσε στο wc . Μπανάκι και απο τους δυο μας ,ξανά στο κρεβάτι ( αν και είχε περάσει κατα πολύ η ώρα του ραντεβου ) συνέχιζε να με χαιδεύει αισθησιακά ,ποτέ δεν κοίταξε το ρολόι . Συνεχίσαμε τα αγγίγματα ,( έχει και ξέρει τον τρόπο να σε κάνει να αισθανθείς όμορφα) τα πειράγματα και μιλάγαμε . Είναι μια αρκετά ευγενική κοπέλα ,με το χαμόγελο και την θετική διάθεση να σε κάνει να περάσεις καλά . Όσο σε γνωρίζει τόσο πιο πολύ σου ανοίγεται ,αρκεί να της φέρεσαι και εσύ όμορφα .Εν τέλει ήταν μια συνάντηση άκρως επιτυχημένη και ενιωθες ότι κάνεις έρωτα με την κοπέλα σου και όχι με μία που ίσως και να μην την ξαναδείς . Σε κανένα σημείο του ραντεβου ακόμα και όταν είχαμε τελειώσει δεν έδειξε τάσεις γρηγοράδας για να φύγει . Σε ευχαριστώ Αριάδνη και φυσικά θα ξανανασυναντηθούμε . Αυτή ήταν η εμπειρία μου με την Αριάδνη και μακάρι να συνεχίσει έτσι η κοπέλα ,αν και της έχουν συμβεί πολλά αυτή το παλεύει με ευγένια και ήθος .Καλό θα ήταν να της γράφουμε τα στραβά εφόσον θα επαναληφθούν και όχι για συμπεριφορές που έγιναν στο παρελθόν και της έχει κολληθεί η ρετσινιά και η απαξίωση . Παιδιά πραγματικά η κοπέλα γιατί κοπέλα είναι ,στα 26-28 το πολυ την κάνω ,είναι πολύ ΤΟΠ στις υπηρεσίες της .
Μπραβο για την κριτικη.Ειναι στο χερι της να ανατρεψει την τοσο αρνητικη κριτικη.Προσωπικα ολα οσα εχω δει να γρφουν στο νημα της καθως και φιλος συναγωνιστης που ξερω προσωπικα με εχουν αποτρεψει.Αμα δω μερικες σωστες κριτικες ακομα,ισως αλλαξω γνωμη κι εγω καθως και αλλοι συναγωνιστες πιστευω.
 

AlexEasyRider

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
4.436
Κριτικές
12
Like
11.355
Πόντοι
3.296
Αγαπητοί φίλοι ,γνωστοί και άγνωστοι θα καταθέσω την σημερινή μου εμπειρία.

Ειλικρινά χαίρομαι που πέρασες καλά, εγώ ΔΕΝ θα πάρω πάλι, όχι πριν δω και άλλες κριτικές, που να πιστοποιούν αλλαγή στάσης.

Σε πιστεύω εννοείται, αλλά ένας κούκος ΔΕΝ φέρνει την άνοιξη (στην συγκεκριμένη πάντα περίπτωση).
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
7
Like
4.558
Πόντοι
736
Μπράφο φίλε. Χαίρομαι που πέρασες καλά και μας έγραψες ωραία κριτικη. Κι εγώ ακριβώς αυτή την εμπειρία θέλησα να ζήσω όταν είχα κλέισει ραντεβού μαζί της, όμως δε στάθηκα τόσο τυχερός όσο εσύ.
Σε ευχαριστώ φίλε ,προσωπικά θα σου έλεγα να επιδιώξεις συνάντηση ,όχι γιατί θέλω να προμοτάρω το κορίτσι ,ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΜΜΙΑ δεν θα το έκανα γιατί ξέρω πολύ καλά πως είναι να βγαίνουν τα 150αρια με εργασία. Πραγματικά ήταν εξαιρετική σε όλα της .
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.504
Πόντοι
1.056
Σε ευχαριστώ φίλε ,προσωπικά θα σου έλεγα να επιδιώξεις συνάντηση ,όχι γιατί θέλω να προμοτάρω το κορίτσι ,ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΜΜΙΑ δεν θα το έκανα γιατί ξέρω πολύ καλά πως είναι να βγαίνουν τα 150αρια με εργασία. Πραγματικά ήταν εξαιρετική σε όλα της .
Το επεδίωξα στο παρελθόν.... Κατέληξα να περιμένω 1μιση ωρα περίπου σα μαλάκας μεσα στο δωμάτιο, ώσπου στο τέλος σηκώθηκα και έφυγα.
Τα 30€ που σπατάλησα , ξαναγίνονται. Ο χρόνος από τη ζωή μου όμως που πήγε χαμένος δεν ξαναγίνεται. Θα το επιδιώξω ξανά όταν θα υπάρξει μια αλλαγή ως προς την συνέπεια. Μέχρι τοτε όμως, θα απέχω.
 

AlexEasyRider

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
4.436
Κριτικές
12
Like
11.355
Πόντοι
3.296
Κατέληξα να περιμένω 1μιση ωρα περίπου σα μαλάκας μεσα στο δωμάτιο, ώσπου στο τέλος σηκώθηκα και έφυγα.

Πάλι καλά να λες.
Άλλοι περίμεναν 2-3-4-5 ώρες...

Ο χρόνος από τη ζωή μου όμως που πήγε χαμένος ΔΕΝ ξαναγίνεται.

Τεράστια γαμημενη αλήθεια!
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
32
Like
26.005
Πόντοι
8.346
Αγαπητοί φίλοι ,γνωστοί και άγνωστοι θα καταθέσω την σημερινή μου εμπειρία με την καθόλα αξιότιμη και ευγενική Αριάδνη όπως αποδείχτηκε στην σημερινή συνάντηση . Μήνυμα προσωπικό εδώ ,μου απάντησε σε χρόνο λιγότερο των 2 λεπτών στελνοντας μου το κινητό της ,το οποίο το είχα όταν είχα κλείσει ραντεβού μαζί της και η συνάντηση δεν έγινε λόγω αργοπορίας της . Δεύτερο μνμ από μεριά μου αν μπορώ να την καλέσω για να κανονίσουμε συνάντηση . Μου απαντάει θετικά και της τηλεφωνώ . Το ραντεβού κλείστηκε αμέσως για τον Πρίαμο Ηλιούπολης .Φτάνω στο ξενοδοχείο και πριν προλάβω να της τηλεφωνήσω για νούμερο δωματίου μου στέλνει μνμ ότι έχει έρθει . Έρχεται στο δωμάτιο και αντικρύζω μια γλυκιά '' γατούλα " στην κυριολεξία . Ήταν ντυμένη όπως μου αρέσει μια κοπέλα να είναι ντυμένη όταν βγαίνει έξω, δλδ ενα καλοκαιρινό συνολάκι που τόνιζε το ωραίο σώμα της ,το στήθος της με το κατάλληλο πέδιλο . Ήταν άβαφτη ,το οποίο μου αρέσει σε μια γυναίκα και δεν με ενοχλεί καθόλου . Παρόλο που ήταν άβαχτη ,το προσωπο της ήταν πολύ όμορφο και σε συνδυασμό με το ξανθό μαλί της, έδενε το σύνολο πολύ αρμονικά επάνω της . Κάπως επιφυλακτική στην αρχή ,το οποίο όσο περνούσε η ώρα υποχωρούσε . Της δίνω τα χρήματα και μου λέει να αφαιρέσω την τιμή του δωματίου όταν είχε γίνει το ατυχές συμβάν . Δεν το δέχτηκα ,παρα ταυτα πήρε λιγότερα με θέληση δικιά της . Ο πάγος είχε σπάσει εντελώς και μπήκαμε μαζί για ντουζάκι . Εκεί αρχισε το πανηγύρι ,με περιποιήθηκε λες και ήμουν η σχέση της . Ένα κορμί ωραίο , βελούδινο στην αφή του ,στήθος πολύ καλό και φυσικό . Πέρασε μισή ωρίτσα πρίπου αφότου ξαπλώσαμε μαζί και επιδοθήκαμε στα προκαταρκτικά . Φιλια πλεον βαθιά ,τσιμπουκάρα που να μην θέλει να τον βγάλει από το στόμα ,λες και ήταν το παιχνίδι της . Παίχτηκαν τρείς στάσεις στο σεξ με αποκορύφωμα το ιεραποστολικό που με κλείδωσε με τα πόδια της . Εκεί ήρθε και το τέλος μου, όπου τα δέχτηκε όλα στο στόμα της και τα έφτυσε στο wc . Μπανάκι και απο τους δυο μας ,ξανά στο κρεβάτι ( αν και είχε περάσει κατα πολύ η ώρα του ραντεβου ) συνέχιζε να με χαιδεύει αισθησιακά ,ποτέ δεν κοίταξε το ρολόι . Συνεχίσαμε τα αγγίγματα ,( έχει και ξέρει τον τρόπο να σε κάνει να αισθανθείς όμορφα) τα πειράγματα και μιλάγαμε . Είναι μια αρκετά ευγενική κοπέλα ,με το χαμόγελο και την θετική διάθεση να σε κάνει να περάσεις καλά . Όσο σε γνωρίζει τόσο πιο πολύ σου ανοίγεται ,αρκεί να της φέρεσαι και εσύ όμορφα .Εν τέλει ήταν μια συνάντηση άκρως επιτυχημένη και ενιωθες ότι κάνεις έρωτα με την κοπέλα σου και όχι με μία που ίσως και να μην την ξαναδείς . Σε κανένα σημείο του ραντεβου ακόμα και όταν είχαμε τελειώσει δεν έδειξε τάσεις γρηγοράδας για να φύγει . Σε ευχαριστώ Αριάδνη και φυσικά θα ξανανασυναντηθούμε . Αυτή ήταν η εμπειρία μου με την Αριάδνη και μακάρι να συνεχίσει έτσι η κοπέλα ,αν και της έχουν συμβεί πολλά αυτή το παλεύει με ευγένια και ήθος .Καλό θα ήταν να της γράφουμε τα στραβά εφόσον θα επαναληφθούν και όχι για συμπεριφορές που έγιναν στο παρελθόν και της έχει κολληθεί η ρετσινιά και η απαξίωση . Παιδιά πραγματικά η κοπέλα γιατί κοπέλα είναι ,στα 26-28 το πολυ την κάνω ,είναι πολύ ΤΟΠ στις υπηρεσίες της .
...μαγκα μου, ωραιος!!! Ετσι ακριβως ειναι, η μικρη εχει απιστευτο σωμα, στηθος που κοιταει ουρανο, προσωπο ομορφο, συμπεριφορα στο ραντεβου αψογη και απο υπηρεσιες (κατα γενικη ομολογια) σε στελνει αδιαβαστο!!!! Αν καταφερνε να βαλει μια καλη σειρα στον προγραμματισμο του χρονου της, θα ηταν στα τοπ της δουλειας κ θα μαζευε ολο το χαρτι!
:erection:
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
Αγαπητοί φίλοι ,γνωστοί και άγνωστοι θα καταθέσω την σημερινή μου εμπειρία με την καθόλα αξιότιμη και ευγενική Αριάδνη όπως αποδείχτηκε στην σημερινή συνάντηση . Μήνυμα προσωπικό εδώ ,μου απάντησε σε χρόνο λιγότερο των 2 λεπτών στελνοντας μου το κινητό της ,το οποίο το είχα όταν είχα κλείσει ραντεβού μαζί της και η συνάντηση δεν έγινε λόγω αργοπορίας της . Δεύτερο μνμ από μεριά μου αν μπορώ να την καλέσω για να κανονίσουμε συνάντηση . Μου απαντάει θετικά και της τηλεφωνώ . Το ραντεβού κλείστηκε αμέσως για τον Πρίαμο Ηλιούπολης .Φτάνω στο ξενοδοχείο και πριν προλάβω να της τηλεφωνήσω για νούμερο δωματίου μου στέλνει μνμ ότι έχει έρθει . Έρχεται στο δωμάτιο και αντικρύζω μια γλυκιά '' γατούλα " στην κυριολεξία . Ήταν ντυμένη όπως μου αρέσει μια κοπέλα να είναι ντυμένη όταν βγαίνει έξω, δλδ ενα καλοκαιρινό συνολάκι που τόνιζε το ωραίο σώμα της ,το στήθος της με το κατάλληλο πέδιλο . Ήταν άβαφτη ,το οποίο μου αρέσει σε μια γυναίκα και δεν με ενοχλεί καθόλου . Παρόλο που ήταν άβαχτη ,το προσωπο της ήταν πολύ όμορφο και σε συνδυασμό με το ξανθό μαλί της, έδενε το σύνολο πολύ αρμονικά επάνω της . Κάπως επιφυλακτική στην αρχή ,το οποίο όσο περνούσε η ώρα υποχωρούσε . Της δίνω τα χρήματα και μου λέει να αφαιρέσω την τιμή του δωματίου όταν είχε γίνει το ατυχές συμβάν . Δεν το δέχτηκα ,παρα ταυτα πήρε λιγότερα με θέληση δικιά της . Ο πάγος είχε σπάσει εντελώς και μπήκαμε μαζί για ντουζάκι . Εκεί αρχισε το πανηγύρι ,με περιποιήθηκε λες και ήμουν η σχέση της . Ένα κορμί ωραίο , βελούδινο στην αφή του ,στήθος πολύ καλό και φυσικό . Πέρασε μισή ωρίτσα πρίπου αφότου ξαπλώσαμε μαζί και επιδοθήκαμε στα προκαταρκτικά . Φιλια πλεον βαθιά ,τσιμπουκάρα που να μην θέλει να τον βγάλει από το στόμα ,λες και ήταν το παιχνίδι της . Παίχτηκαν τρείς στάσεις στο σεξ με αποκορύφωμα το ιεραποστολικό που με κλείδωσε με τα πόδια της . Εκεί ήρθε και το τέλος μου, όπου τα δέχτηκε όλα στο στόμα της και τα έφτυσε στο wc . Μπανάκι και απο τους δυο μας ,ξανά στο κρεβάτι ( αν και είχε περάσει κατα πολύ η ώρα του ραντεβου ) συνέχιζε να με χαιδεύει αισθησιακά ,ποτέ δεν κοίταξε το ρολόι . Συνεχίσαμε τα αγγίγματα ,( έχει και ξέρει τον τρόπο να σε κάνει να αισθανθείς όμορφα) τα πειράγματα και μιλάγαμε . Είναι μια αρκετά ευγενική κοπέλα ,με το χαμόγελο και την θετική διάθεση να σε κάνει να περάσεις καλά . Όσο σε γνωρίζει τόσο πιο πολύ σου ανοίγεται ,αρκεί να της φέρεσαι και εσύ όμορφα .Εν τέλει ήταν μια συνάντηση άκρως επιτυχημένη και ενιωθες ότι κάνεις έρωτα με την κοπέλα σου και όχι με μία που ίσως και να μην την ξαναδείς . Σε κανένα σημείο του ραντεβου ακόμα και όταν είχαμε τελειώσει δεν έδειξε τάσεις γρηγοράδας για να φύγει . Σε ευχαριστώ Αριάδνη και φυσικά θα ξανανασυναντηθούμε . Αυτή ήταν η εμπειρία μου με την Αριάδνη και μακάρι να συνεχίσει έτσι η κοπέλα ,αν και της έχουν συμβεί πολλά αυτή το παλεύει με ευγένια και ήθος .Καλό θα ήταν να της γράφουμε τα στραβά εφόσον θα επαναληφθούν και όχι για συμπεριφορές που έγιναν στο παρελθόν και της έχει κολληθεί η ρετσινιά και η απαξίωση . Παιδιά πραγματικά η κοπέλα γιατί κοπέλα είναι ,στα 26-28 το πολυ την κάνω ,είναι πολύ ΤΟΠ στις υπηρεσίες της .

Σωστή η κριτική. Την είχα πάρει παλιότερα δυο φορές, το έχω ήδη αναφέρει στο νήμα, κι είχα μείνει εξίσου ικανοποιημένος.

Εάν το κορίτσι το έχει κόψει με την κουλτούρα καθυστερήσεων κι απανωτών ραντεβού μέχρι τελικής πτώσεως, θα πάει καλά.

Δεν θα την ξαναδοκίμαζα βέβαια, αλλά για μια-δυο-τρεις φορές, η κοπέλα είναι μια λογική επιλογή.
 

AlexEasyRider

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
4.436
Κριτικές
12
Like
11.355
Πόντοι
3.296
Αν καταφερνε να βαλει μια καλη σειρα στον προγραμματισμο του χρονου της, θα ηταν στα τοπ της δουλειας κ θα μαζευε ολο το χαρτι!
:erection:

ΑΝ φίλος.
Μεγάλο ΑΝ.

Εν τω μεταξύ ακόμα ΔΕΝ ξέρουμε, γιατί έχει μαμησει έτσι τους πελάτες της, ούτε έχει βγει να πει στα ίσια, ΤΙ πραγματικά συμβαίνει.

Της κανονίζει άλλος το πρόγραμμα?
Έχει καμία εξάρτηση, πχ μέχρι και για μπουκάλι γράφτηκε, πριν 2-3 σελίδες.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
32
Like
26.005
Πόντοι
8.346
ΑΝ φίλος.
Μεγάλο ΑΝ.

Εν τω μεταξύ ακόμα ΔΕΝ ξέρουμε, γιατί έχει μαμησει έτσι τους πελάτες της, ούτε έχει βγει να πει στα ίσια, ΤΙ πραγματικά συμβαίνει.

Της κανονίζει άλλος το πρόγραμμα?
Έχει καμία εξάρτηση, πχ μέχρι και για μπουκάλι γράφτηκε, πριν 2-3 σελίδες.
....κοιτα μαγκα μου, απο τις προσωπικες μου εμπειριες με την μικρη (και την εχω δοκιμασει αρκετα κ σε ολους τους συνδυασμους), ο κακος προγραμματισμος της βγαζει αρνητισμο απο πολλους (λογικο) με αποτελεσμα να γραφονται σημεια κ τερατα που εγω δν ειδα να ισχυει τιποτα! Εχει φαει πολυ πολεμο η μικρη με εωλες κατηγοριες. Εξακολουθω να πιστευω πως ειναι στα τοπ, εφοσον ομως ειναι συνεπης!
:hi:
 

AlexEasyRider

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
4.436
Κριτικές
12
Like
11.355
Πόντοι
3.296
Εν τω μεταξύ μάγκες χθες ήταν Δεκαπενταύγουστος.
Δλδ οι δρόμοι ΌΛΟΙ άδειοι, λείπει πάρα πολύς κόσμος, ε αν έκανε και χθες 3+ ώρες, για να φτάσει σε ένα ξενοδοχείο, ή σε χώρο πελάτη, όχι ξεφτίλα, μιλάμε γάμησε τα και άφησε τα...
 

AlexEasyRider

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
4.436
Κριτικές
12
Like
11.355
Πόντοι
3.296
....κοιτα μαγκα μου, απο τις προσωπικες μου εμπειριες με την μικρη (και την εχω δοκιμασει αρκετα κ σε ολους τους συνδυασμους), ο κακος προγραμματισμος της βγαζει αρνητισμο απο πολλους (λογικο) με αποτελεσμα να γραφονται σημεια κ τερατα που εγω δν ειδα να ισχυει τιποτα! Εχει φαει πολυ πολεμο η μικρη με εωλες κατηγοριες.
:hi:

Στο θέμα των απίστευτα μεγάλων καθυστέρησων, ή ακόμα και του τελείως no show up, ΔΕΝ έχει φάει κανέναν πόλεμο.

Στο θέμα επίσης του κοιμάμαι όρθια, πάω για ραντεβού και κατά την πράξη (πεολειχία πχ), με παίρνει ο ύπνος, επίσης κανένας πόλεμος ή ψέματα.

Στην ζωή σύμπτωση επαναλαμβανόμενη, παύει να είναι σύμπτωση!

Στην απαξίωση λοιπόν μονης της κατάφερε και έφτασε, κι πιστεύω πολύ δύσκολο να το γυρίσει πια.

Όπως έγραψα πιο πάνω, σε κομμεντ απάντηση στον φίλο, που έκανε την τελευταία κριτική, αν δεν δω αρκετές ακόμα νέες κριτικές, από εμένα ούτε με σφαίρες νέο ραντεβού.

Το ίδιο έγραψαν και άλλοι εδώ, το ίδιο μου έγραψαν και 2-3 ακόμα σε πμ.

Να είναι καλά η κοπέλα, κι ΑΝ όντως αλλάξει, ίσως δώσω μια ευκαιρία ακόμα.

Υγεία πηπολ, υγεία!
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
7
Like
4.558
Πόντοι
736
...μαγκα μου, ωραιος!!! Ετσι ακριβως ειναι, η μικρη εχει απιστευτο σωμα, στηθος που κοιταει ουρανο, προσωπο ομορφο, συμπεριφορα στο ραντεβου αψογη και απο υπηρεσιες (κατα γενικη ομολογια) σε στελνει αδιαβαστο!!!! Αν καταφερνε να βαλει μια καλη σειρα στον προγραμματισμο του χρονου της, θα ηταν στα τοπ της δουλειας κ θα μαζευε ολο το χαρτι!
:erection:
Καλημέρα ,στα του τα κρεβατιού ,πράγματι ανήκει στην τοπ κατηγορία (με βάσει την συνάντηση που είχα μαζί της ). Στο υπόλοιπο σκέλος μίας συνάντησης μαζί της ,εαν όντως έχει απεμπλακεί απο τον πόλεμο που της γίνεται ,η οποία λειτούργησε αφελέστατα και απονήρευτα σε κάποια ραντεβού και κατά συνέπεια να γίνουν αυτά που έγιναν τότε θα μιλάμε για μια νέα Αριάδνη VFM απ'όλες τις πλευρές .
Στο θέμα των απίστευτα μεγάλων καθυστέρησων, ή ακόμα και του τελείως no show up, ΔΕΝ έχει φάει κανέναν πόλεμο.

Στο θέμα επίσης του κοιμάμαι όρθια, πάω για ραντεβού και κατά την πράξη (πεολειχία πχ), με παίρνει ο ύπνος, επίσης κανένας πόλεμος ή ψέματα.

Στην ζωή σύμπτωση επαναλαμβανόμενη, παύει να είναι σύμπτωση!

Στην απαξίωση λοιπόν μονης της κατάφερε και έφτασε, κι πιστεύω πολύ δύσκολο να το γυρίσει πια.

Όπως έγραψα πιο πάνω, σε κομμεντ απάντηση στον φίλο, που έκανε την τελευταία κριτική, αν δεν δω αρκετές ακόμα νέες κριτικές, από εμένα ούτε με σφαίρες νέο ραντεβού.

Το ίδιο έγραψαν και άλλοι εδώ, το ίδιο μου έγραψαν και 2-3 ακόμα σε πμ.

Να είναι καλά η κοπέλα, κι ΑΝ όντως αλλάξει, ίσως δώσω μια ευκαιρία ακόμα.

Υγεία πηπολ, υγεία!
Καλημέρα και σε εσένα φίλε μου ,φυσικό είναι να είσαι δύσπιστος για να προχωρήσεις σε ένα μελλοντικό ραντεβού μαζί της με βάσει όσα γράφτηκαν κατά της . Όσο η ίδια δεν υπερασπίζεται τον εαυτό της στα όσα γράφτηκαν και θα γραφτούν ακόμα, η αμφιβολία και τα '' δεν '' θα κυριαρχούν για μελλοντικές συναντήσεις .
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
2
Like
3.537
Πόντοι
456
Μπραβο για την κριτικη.Ειναι στο χερι της να ανατρεψει την τοσο αρνητικη κριτικη.Προσωπικα ολα οσα εχω δει να γρφουν στο νημα της καθως και φιλος συναγωνιστης που ξερω προσωπικα με εχουν αποτρεψει.Αμα δω μερικες σωστες κριτικες ακομα,ισως αλλαξω γνωμη κι εγω καθως και αλλοι συναγωνιστες πιστευω.
οτι και να λεμε στο κρεβατι ειναι πολυ καλη......αν τα καταφερει να διορθωσει τη συνεπεια και να σταματησει να κανει απανωτα ραντεβου με αποτελεσμα να την παιρνει μεχρι και ο υπνος κατα τη διαρκεια , θα ειναι τελεια....
 

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
3.086
Like
6.282
Πόντοι
1.056
οτι και να λεμε στο κρεβατι ειναι πολυ καλη......αν τα καταφερει να διορθωσει τη συνεπεια και να σταματησει να κανει απανωτα ραντεβου με αποτελεσμα να την παιρνει μεχρι και ο υπνος κατα τη διαρκεια , θα ειναι τελεια....
τουλαχιστον εστω κ ετσι να κρατησει αυτους που εχει να πορευτει οπως θεωρει εκεινη , γιατι το τπτ δεν οφελει καμια τους
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
7
Like
4.558
Πόντοι
736
Διάβασα τα σχόλια σας φίλοι μου ,δίκαια για κάποιους που το βίωσαν αλλά αδίκως ,για την κοπέλα ,απο μέλη που δεν κανόνισαν ποτέ μαζί της συνάντηση και γράφουν το μακρύ τους και το κοντό τους . Στο τι έγινε υπάρχει εξήγηση ,το μόνο που γράφω είναι ότι ,όπου υπάρχει μαυρο χρήμα ,υπάρχει πόλεμος και ισχύει το '' ο θανατος σου , η ζωή μου '' ειδικά στις περίπτώσεις των ανεξαρτήτων κοπέλων .
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
2
Like
3.537
Πόντοι
456
τουλαχιστον εστω κ ετσι να κρατησει αυτους που εχει να πορευτει οπως θεωρει εκεινη , γιατι το τπτ δεν οφελει καμια τους
θα μπορουσε να ειναι απο τις κορυφαιες..........αλλα......
 

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
3.086
Like
6.282
Πόντοι
1.056
Διάβασα τα σχόλια σας φίλοι μου ,δίκαια για κάποιους που το βίωσαν αλλά αδίκως ,για την κοπέλα ,απο μέλη που δεν κανόνισαν ποτέ μαζί της συνάντηση και γράφουν το μακρύ τους και το κοντό τους . Στο τι έγινε υπάρχει εξήγηση ,το μόνο που γράφω είναι ότι ,όπου υπάρχει μαυρο χρήμα ,υπάρχει πόλεμος και ισχύει το '' ο θανατος σου , η ζωή μου '' ειδικά στις περίπτώσεις των ανεξαρτήτων κοπέλων .
εχεις απολυτο δικιο ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom