Νέα

Απώλεια ποδοσφαιριστή από Jet ski!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ziziaek
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Makis89

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
652
Like
3
Πόντοι
6
Kαλα ρε μαλακισμενα γιατι βριζετε?Ενα thread ανοιξε ο ανθρωπος σιγα,σεβας στο νεκρο αν και δεν νομιζω οτι μια τσουχτρα ειναι ικανη να σκοτωσει ανθρωπο οπως ειπε ο admin του site.
 
OP
OP
ziziaek

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
να δεχτω οτι αυτος που ανοιξε το θρεντ ειναι μαλακας(και ας μην τον ξερω). να δεχτω οτι και το θρεντ ειναι μαλακια(που δεν ειναι γιατι εχουν ανοιξει χειροτερα και συντηρουνται ακομα). οι υπολοιποι ποσο μαλακες ειστε που μπαινετε και δε σεβεστε τουλαχιστον οτι μιλαει για ενα νεκρο? ποση μαλακια κυκλοφορει ρε πουστη στον κοσμο....
βασικα μιλαμε για εναν νεκρο που εκανε το χομπυ του η την καβλα του, και πεθανε στα 34 χρονια . οσο για το πρωτο δεν το νομιζω  κορονα μου...... και οσοι το παιζετε μαγκεσ και εξυπνοι επειδη  κρυβεστε στην ανωνυμια που σασ παρεχει το νετ ειστε μια τριχα απο το δεξιο μου @....
 
OP
OP
ziziaek

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
τα λεμε  αυριο κορονεσ μου.......
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
βασικα μιλαμε για εναν νεκρο που εκανε το χομπυ του η την καβλα του, και πεθανε στα 34 χρονια . οσο για το πρωτο δεν το νομιζω  κορονα μου...... και οσοι το παιζετε μαγκεσ και εξυπνοι επειδη  κρυβεστε στην ανωνυμια που σασ παρεχει το νετ ειστε μια τριχα απο το δεξιο μου @....

Αμα κανεις ψαροντουφεκο χωρις να κανεις γνωστη την παρουσια σου μεσω της χρησης ΚΑΤΑΛΛΗΛΗΣ σημαδουρας διακινδυνευεις την σωματικη σου ακεραιοτητα. Μην τα λετε ολα οπως σας βολευει.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
δεν νομιζω οτι μια τσουχτρα ειναι ικανη να σκοτωσει ανθρωπο οπως ειπε ο admin του site.
Ναι καλά. Κατ' αρχάς μόνο που θα τη δεις εκεί που κολυμπάς αμέριμνος μπορεί να πεθάνεις απ' το σοκ (632 τέτοιοι θάνατοι αναφέρθηκαν μόνο πέρυσι). Αν τη γλιτώσεις απ' αυτό, θα σε τσιμπήσει και θα πεθάνεις αργά και βασανιστικά. Όπως και να 'χει δεν έχεις καμία τύχη.
 

Επισκέπτης
Ναι καλά. Κατ' αρχάς μόνο που θα τη δεις εκεί που κολυμπάς αμέριμνος μπορεί να πεθάνεις απ' το σοκ (632 τέτοιοι θάνατοι αναφέρθηκαν μόνο πέρυσι). Αν τη γλιτώσεις απ' αυτό, θα σε τσιμπήσει και θα πεθάνεις αργά και βασανιστικά. Όπως και να 'χει δεν έχεις καμία τύχη.
ρε πρεζακια εγω εμαθα οτι πεθανε απο κατουρημα καρετας-καρετας..
γιατι λες ψεμματα???
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
Στεναχωρεθηκα πολυ, ενασ ποδοσφαιριστησ τισ λαρισασ .ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΡΑΧΑΜΗΣ  ,να παει ετσι ενω εκανε ψαροντουφεκο, να καταργηθουνε τα μπουρδελα . ποσεσ φορεσ εχετε παει για μπανιο και φοβαστε για την ζωη σασ η των δικων σασ.   ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΕ ΤΑ JET SKI...
Στενοχωρήθηκες τόσο, που από αυτά που έγραψες δεν υπάρχει τίποτα σωστό, ούτε καν το όνομα του ποδοσφαιριστή  τεσπά διάβασα και τα υπόλοιπα ποστ -ανάξια λόγου- αν σας ρωτούσαν: ξέρετε τον ποδοσφαιριστή Παν. Μπαχράμη σίγουρα θα  :think:. Αν ήταν ήταν κανένας ``επώνυμος'' από το ΠΟΚ θα ρίχνατε κροκοδείλια και αν ήταν αντίπαλης ομάδας θα ανοίγατε και κανένα καυγά σαν οπαδοί που είστε, ασχοληθείτε λοιπόν με τα οπαδικά σας και αφήστε στην ησυχία του έναν 34χρονο βιοπαλαιστή ποδοσφαιριστή που έχασε τη ζωή του έτσι άδικα αφήνοντας πίσω δύο ανήλικα.
 
OP
OP
ziziaek

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Στενοχωρήθηκες τόσο, που από αυτά που έγραψες δεν υπάρχει τίποτα σωστό, ούτε καν το όνομα του ποδοσφαιριστή  τεσπά διάβασα και τα υπόλοιπα ποστ -ανάξια λόγου- αν σας ρωτούσαν: ξέρετε τον ποδοσφαιριστή Παν. Μπαχράμη σίγουρα θα  :think:. Αν ήταν ήταν κανένας ``επώνυμος'' από το ΠΟΚ θα ρίχνατε κροκοδείλια και αν ήταν αντίπαλης ομάδας θα ανοίγατε και κανένα καυγά σαν οπαδοί που είστε, ασχοληθείτε λοιπόν με τα οπαδικά σας και αφήστε στην ησυχία του έναν 34χρονο βιοπαλαιστή ποδοσφαιριστή που έχασε τη ζωή του έτσι άδικα αφήνοντας πίσω δύο ανήλικα.
ρε φιλε πωσ μασ την λεσ ετσι ? ετσι το ακουσα στισ ειδησεισ ετσι το εγραψα. τελοσ παντων δεν αναφερομε στοω ποδοσφαιριστη αλλα μιλαω γενικα αλλα που να το πιασεισ η το πιασεσ? εσενα πιο ειναι το κολημα σου? μηπωσ που αναφερθηκε το ονομα του σε ενα τετοιο ΣΑΙΤ? και στην τελικη αν ειναι ετσι ξηγησου διαγραφη ......η τραβα σε καμια παραλια .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom