Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Neron_sex

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια πηγε κανεις σε αυτην;
οι κριτικές είναι καλές στον ιστότοπο

 

AthensM29

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Καλημερα... μπορει καποιος να δωσει καμια πληροφορια για manos private residence?
 

avjust09

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
84
Like
112
Πόντοι
0
Ρε παιδια ειναι κανονας, ειδικα σε αυτες τις τιμες, οτι βλεπετε βαζετε +10 κιλα +10 χρονια και βαζετε και στην εξισωση βαψιμο και photoshop. Απο τις φοτος στο προφιλ της κοπελας το οτι δεν τρομαξες οταν την ειδες απο κοντα θεωρειται και επιτυχια.
Φίλε εδώ μέσα έχουμε χάσει το νόημα του φόρουμ. Μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας και ανταλλάζουμε πληροφορίες. Με βαση τον κανόνα σου πρέπει να ψάχνω κοπέλες 15 χρονον γύρω στα 40 κιλα για να βρω κάτι στα γούστα μου.
Ο μόνος κανόνας είναι ότι αν δεν δοκιμάσεις δεν ξέρεις,και για να δοκιμάσεις πρέπει να πληρώσεις.
Εγώ πλήρωσα και μοιράστηκα την εμπειρία μαζί σας.
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Φίλε εδώ μέσα έχουμε χάσει το νόημα του φόρουμ. Μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας και ανταλλάζουμε πληροφορίες. Με βαση τον κανόνα σου πρέπει να ψάχνω κοπέλες 15 χρονον γύρω στα 40 κιλα για να βρω κάτι στα γούστα μου.
Ο μόνος κανόνας είναι ότι αν δεν δοκιμάσεις δεν ξέρεις,και για να δοκιμάσεις πρέπει να πληρώσεις.
Εγώ πλήρωσα και μοιράστηκα την εμπειρία μαζί σας.
Δεν το ειπα για να κανω τον εξυπνο, αλλα εκτος απο πληροφοριες κανουμε και καμια φιλικη κουβεντα. Επειδη το ειπες και μονος σου οτι υπαρχουν καλυτερες ακομα και σε αυτα τα λεφτα. Τελοσπαντων εγω προσωπικα δεν θα δοκιμαζα καν απο τις φωτος και μονο. Και εννοειται οτι εκτιμειται η πληροφορια ;)
 

avjust09

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
84
Like
112
Πόντοι
0
Δεν το ειπα για να κανω τον εξυπνο, αλλα εκτος απο πληροφοριες κανουμε και καμια φιλικη κουβεντα. Επειδη το ειπες και μονος σου οτι υπαρχουν καλυτερες ακομα και σε αυτα τα λεφτα. Τελοσπαντων εγω προσωπικα δεν θα δοκιμαζα καν απο τις φωτος και μονο. Και εννοειται οτι εκτιμειται η πληροφορια ;)
Φίλε νομίζω έχεις εστιάσει σε λάθος σημείο. Το θέμα εμφανιση πολλές φορές είναι και κάπως υποκειμενικό. Ανάλογα τα γούστα.

Το θέμα ειναι οι υπηρεσιες που ηταν χάλια μαύρα.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
https://www.bazaraki.com/adv/3676246_first-time-in-cy/ δοκιμασε κανις ? ενδιαφερον προγραμα αλα τα πληστα εν εξτρα
πηγα σε αυτην, εδωσα 70 για πιπα με χυσιμο στομα, γαμηση, στα αλλα που λει εθελεν εξτρα

https://www.offer.com.cy/gr/anal-squirter/21-544209/ ειναι αυτη στην αγκελια... δεν μιλαει αυτη στο τηλ..λιγα τα αγγλικα της απο κοντα.. οτι λει το κανι η κοπελα..
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
765
Κριτικές
8
Like
899
Πόντοι
366
θα πάω ή σήμερα ή αύριο και θα ενημερώσω
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
θα πάω ή σήμερα ή αύριο και θα ενημερώσω
Δεν χρειάζεται.
Δοκιμασμένη πριν κανένα χρόνο στη Λάρνακα.

Κλασική Ρουμανα του 50ρικου. Βασικά πράγματα, τρομερές ζαρες, κοντή, μέτρια φάτσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πηγα σε αυτην, εδωσα 70 για πιπα με χυσιμο στομα, γαμηση, στα αλλα που λει εθελεν εξτρα

https://www.offer.com.cy/gr/anal-squirter/21-544209/ ειναι αυτη στην αγκελια... δεν μιλαει αυτη στο τηλ..λιγα τα αγγλικα της απο κοντα.. οτι λει το κανι η κοπελα..
Ηλικία αυτή στα 70€;
45+?
Προέλευση;
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
765
Κριτικές
8
Like
899
Πόντοι
366
Δεν χρειάζεται.
Δοκιμασμένη πριν κανένα χρόνο στη Λάρνακα.

Κλασική Ρουμανα του 50ρικου. Βασικά πράγματα, τρομερές ζαρες, κοντή, μέτρια φάτσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Με πρόλαβες, ωραίος.θα πάω σαυτήν τότε

Από πρόγραμμα πως ήταν,τυπικά πράματα?Θέλει +20 για oral χωρίς λέει, και όχι 69
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
765
Κριτικές
8
Like
899
Πόντοι
366

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
Δεν χρειάζεται.
Δοκιμασμένη πριν κανένα χρόνο στη Λάρνακα.

Κλασική Ρουμανα του 50ρικου. Βασικά πράγματα, τρομερές ζαρες, κοντή, μέτρια φάτσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ηλικία αυτή στα 70€;
45+?
Προέλευση;
θα ελεγα σιγουρα παστα 40 μαξ, σιγουρα ρωσιδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom