Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
Είναι μεγάλη φόλα η συγκεκριμένη.

Κανένα τίμιο Ρωσίδι στο 50-60€ με ακαπωτο μπουκι μέσα έχει να προτείνει κανείς στην Λεμεσό;

Όποιος μου προτείνει δοκιμασμένα κομμάτια για αυτό που ρωτάω, θα του δίνω και εγώ πληροφορίες.
Οι υπόλοιποι μην κάνετε καν κόπο να μου στείλετε προσωπικό μήνυμα για να πάρετε προτάσεις.
σου εστηλα φιλε προσωπικα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Αυτή η Julia.είναι καιρό στο μπαζαρακι. Ρουμανα είναι;
Αξίζει;


Επίσης ενδιαφέρον πιπινια αυτά:
Ξέρουμε τίποτα;
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
765
Κριτικές
8
Like
899
Πόντοι
366
Μετά από μην. σε sexy ellinida22 και daniela που δεν απαντάνε(γτ βάζετε αγγελίες ρε παιδιά, χωρίς να απαντάτε στα τηλ δεν καταλαβαίνω) κατέληξα για 2η φόρα σε ioulia από bazaraki.η γκομένα είναι το απόλυτο μούνι σε εμφάνιση αλλά πολύ τυπικό πρόγραμμα.αξίζει λόγω εμφάνισης απτους μύστες αλλά μην περιμένετε αεροπλανικά.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96

Cypriot man

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2020
Μηνύματα
154
Like
137
Πόντοι
1
Την συστήνω για όσους γουστάρουν "μικρές και αθώες". Το κορίτσι έχει κορμάρα, και δείχνει πολύ αθώα στο προσωπο, που έμενα με έφτιαξε απίστευτα. Στο σεξ φαίνεται βέβαια η απειρία , θέλει καθοδήγηση και είναι ανοιχτή σε αυτό αλλά έμενα προσωπικά δεν με χάλασε. Φυσικά η τιμές του safari ειναι υψηλές, αλλά σπάνια θα πετύχω κάποια που να είναι τελείως μάπα.
 

Everythingshoot

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2020
Μηνύματα
99
Like
42
Πόντοι
0
Κανένα καλό dating site δεν παίζει ρε παιδιά για δωρεάν γαμισια εκτός από badoo και tinder
 

Kangos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
58
Like
22
Πόντοι
0
Ακόμα ειπαροχυν κοπέλες γύρω από την βιβλιοθήκη αν πας;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Αυτή προσφέρει ακαπωτο στο πρόγραμμα των 50€?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Αφού σου είπα γιαυτην σε πρωσοπικο μυνημα
Θες να τα ακούσεις τώρα και εσύ;;
Κάποιοι εδώ μέσα έχετε πολύ ανώμαλα γούστα.
Εγώ έγραφα ότι έψαχνα πιπινακια και μου είχατε προτείνει αυτή τη γκόμενα.

Πήγαινα λοιπόν σήμερα το απόγευμα.
Φρικαρα μιλάμε. 50+,.σπασμένη άγρια. Μου αρέσει που με περίμενε με εσώρουχα αποκαλυπτικά η θείτσα.
Μια που μπήκα και μια που έφυγα με γρήγορο βήμα.

Να προσέχετε λίγο τι προτείνετε παιδιά.
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Θες να τα ακούσεις τώρα και εσύ;;
Κάποιοι εδώ μέσα έχετε πολύ ανώμαλα γούστα.
Εγώ έγραφα ότι έψαχνα πιπινακια και μου είχατε προτείνει αυτή τη γκόμενα.

Πήγαινα λοιπόν σήμερα το απόγευμα.
Φρικαρα μιλάμε. 50+,.σπασμένη άγρια. Μου αρέσει που με περίμενε με εσώρουχα αποκαλυπτικά η θείτσα.
Μια που μπήκα και μια που έφυγα με γρήγορο βήμα.

Να προσέχετε λίγο τι προτείνετε παιδιά.
Συμφωνω φιλε, αμα προτεινουμε κατι αναφερνουμε παντα ηλικια,προσωπο,σωμα και εξυπηρετηση. Τωρα πιπινακια στα 50-60 με ακαπωτα, γλωσσοφιλα εν καιρο πανδημιας κιολας δεν λεω οτι δεν βρηκα αλλα δεν το λες και ευκολο.

Αυτη την εποχη προτιμω να πληρωσω κατι παραπανω μετα απο παζαρι και ας παω πιο λιγες φορες.
 

Everythingshoot

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2020
Μηνύματα
99
Like
42
Πόντοι
0
Θες να τα ακούσεις τώρα και εσύ;;
Κάποιοι εδώ μέσα έχετε πολύ ανώμαλα γούστα.
Εγώ έγραφα ότι έψαχνα πιπινακια και μου είχατε προτείνει αυτή τη γκόμενα.

Πήγαινα λοιπόν σήμερα το απόγευμα.
Φρικαρα μιλάμε. 50+,.σπασμένη άγρια. Μου αρέσει που με περίμενε με εσώρουχα αποκαλυπτικά η θείτσα.
Μια που μπήκα και μια που έφυγα με γρήγορο βήμα.

Να προσέχετε λίγο τι προτείνετε παιδιά.
Δεν ξέρω πως θες να το παίξεις και τι θες να διξεις εγώ σου είχα πει ότι είναι milf και όλα σου ξεκαθάρισα τι κάνει απλά επειδή αποτί φαίνεται είσαι ηλίθιος και δεν εκτιμάς όταν σου δίνει κάποιος πληροφορίες άστο καλύτερα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Δεν ξέρω πως θες να το παίξεις και τι θες να διξεις εγώ σου είχα πει ότι είναι milf και όλα σου ξεκαθάρισα τι κάνει απλά επειδή αποτί φαίνεται είσαι ηλίθιος και δεν εκτιμάς όταν σου δίνει κάποιος πληροφορίες άστο καλύτερα
Τι να παίξω ρε κακομοίρη;
Δικαίωμα σου να θες μιλφ.
Αλλά όταν γράφω ότι ψάχνω πιπινια μη μου στέλνεις άκυρες αγγελίες και με κάνεις να χάνω τον χρόνο μου.

Και κόψε τους χαρακτηρισμούς, γιατί δεν σε προσβαλλα πριν.
Εσύ ξεκινάς και θα έχεις ανάλογες απαντήσεις.
Το κατάλαβες;
 

Everythingshoot

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2020
Μηνύματα
99
Like
42
Πόντοι
0
Τι να παίξω ρε κακομοίρη;
Δικαίωμα σου να θες μιλφ.
Αλλά όταν γράφω ότι ψάχνω πιπινια μη μου στέλνεις άκυρες αγγελίες και με κάνεις να χάνω τον χρόνο μου.

Και κόψε τους χαρακτηρισμούς, γιατί δεν σε προσβαλλα πριν.
Εσύ ξεκινάς και θα έχεις ανάλογες απαντήσεις.
Το κατάλαβες;
Άστο γιατί θα ξαναπώ τι είσαι επειδή από πρωσοπικο μυνημα σου τα είπα όλα και επίσης ότι είναι μιλφ αλλά και πάλι δεν αξίζει να ασχολουμε μαζί σου καν
 

tremble

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2020
Μηνύματα
198
Like
185
Πόντοι
1
Άστο γιατί θα ξαναπώ τι είσαι επειδή από πρωσοπικο μυνημα σου τα είπα όλα και επίσης ότι είναι μιλφ αλλά και πάλι δεν αξίζει να ασχολουμε μαζί σου καν
Ο συγκεκριμένος έχει beef με όλους απο'τι εκατάλαβα απλά μην ασχολίσε όπως είπες.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Ο συγκεκριμένος έχει beef με όλους απο'τι εκατάλαβα απλά μην ασχολίσε όπως είπες.
Τι beef και χοιρινό ονειρεύεσαι μεγάλε;
Να μην ασχολείσαι με άτομα που δεν ξέρεις.

Ειδικά με άτομα που έχουν δώσει άπειρες συμβουλές με ολόκληρο θέμα για το τι να αποφεύγεται από μούφα αγγελίες. Επίσης, άσε να μιλήσουν άλλοι συνάδελφοι που έχουμε ανταλλάξει πολλές συμβουλές. Αλλά αυτοί ξέρουν να μιλήσουν σωστά.

Εσένα ποια είναι η συμβολή στο θέμα είπαμε και έχεις στόμα να μιλήσεις για μένα;
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
Ο συγκεκριμένος έχει beef με όλους απο'τι εκατάλαβα απλά μην ασχολίσε όπως είπες.
Ο xenitemenos μια χαρά άτομο είναι ρε φίλε κ δίνει τις περισσότερες πληροφορίες από όλους για Κύπρο..
 

tremble

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2020
Μηνύματα
198
Like
185
Πόντοι
1
Τι beef και χοιρινό ονειρεύεσαι μεγάλε;
Άμα δέν ξέρεις βασικές λέξεις Αγγλικών μην το παίζεις και εξυπνάκιας, κάνε ενα Google να μάθεις.

Να μην ασχολείσαι με άτομα που δεν ξέρεις.

Ειδικά με άτομα που έχουν δώσει άπειρες συμβουλές με ολόκληρο θέμα για το τι να αποφεύγεται από μούφα αγγελίες. Επίσης, άσε να μιλήσουν άλλοι συνάδελφοι που έχουμε ανταλλάξει πολλές συμβουλές. Αλλά αυτοί ξέρουν να μιλήσουν σωστά.
Οντώς δίνεις πληροφορίες δεν αντιλέγω αλλά δεν χρειάζεται να κράζεις τα πάντα και τους πάντες.

Εσένα ποια είναι η συμβολή στο θέμα είπαμε και έχεις στόμα να μιλήσεις για μένα;
Μίλησα για σένα επειδή έχεις ενα υφάκι πολυ "υπεράνω".
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom