Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
πήγα σήμερα https://www.bazaraki.com/adv/3507564_barbiedoll-new-arrived-in-town/ σε δωμάτια στην παραλιακή της γερμασόγιας.Πολύ καλή εμφανισιακά,πολύ όμορφο νεανικό πρόσωπο με sexy γυαλιά και ωραίο σώμα.Συμμετοχή καλή,χωρίς κάτι το αμαν αμαν.Αξίζει λόγω εμφάνισης και προσωπικά θα ξαναπάω, με τόσσες φόλες που κυκλοφορούν.130/ώρα + 50 για cif. 180 το μαλλί
File giati exo tin entyposi oti i kopela einai ligo extra large?
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
765
Κριτικές
8
Like
899
Πόντοι
366
File giati exo tin entyposi oti i kopela einai ligo extra large?
καμμία σχέση πολύ καλό σώμα σφιχτό και ωραίο πρόσωπο.Ξεφεύγει απ΄τις σαβούρες με παραπλανητικές φώτο.σε συμμέτοχη όχι κάτι το extreme αλλά οκ. οι επιλογές είναι λίγες εδώ,αν βρεθεί κάτι άλλο αξιόλογο, εδώ είμαστε
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
180€??? Για μια ώρα;
Λεφτά υπάρχουν

Θα έβαζα 100€ για πτήση για Αθήνα και θα έπαιρνα ένα σούπερ μασαζοκοριτσο με 80€/ώρα, με κωλο και ακαπωτο τσιμπούκι και χυσιμο στο στόμα μέσα.
Περασμένα μεγαλεία οι πτήσεις. Πλέον 50 ευρω για αρνητικό PCR 72 ωρες πριν απο τη πτήση, μια εβδομάδα καραντίνα στην Αθήνα και για επιστροφή, 30 ευρω PCR στο αεροδρόμιο Λάρνακας, 3-4 μερες καραντίνα και επιβεβαιωτικο PCR άλλα 50 ευρώ. Την έπαθε φιλος που ειχε έρθει για μια εβδομαδα Κύπρο απο Αθήνα.
Εκτός κι αν υπάρχει εμβολιασμός.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Περασμένα μεγαλεία οι πτήσεις. Πλέον 50 ευρω για αρνητικό PCR 72 ωρες πριν απο τη πτήση, μια εβδομάδα καραντίνα στην Αθήνα και για επιστροφή, 30 ευρω PCR στο αεροδρόμιο Λάρνακας, 3-4 μερες καραντίνα και επιβεβαιωτικο PCR άλλα 50 ευρώ. Την έπαθε φιλος που ειχε έρθει για μια εβδομαδα Κύπρο απο Αθήνα.
Εκτός κι αν υπάρχει εμβολιασμός.
Αυτά last year. Πήγα Αθήνα πριν 1 μήνα και επισκέφτηκα και λαδαδικο παρόλο που έπαιζε καραντίνα . ?
Σιγά μην σε τσεκάρουν εκεί στο χάος.

Στην Λάρνακα το PCR το κάνω με 35€.
Αλλά ναι είναι ένα επιπλέον κόστος.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
Θα αλλαξαν λιγο μετά που πηγες. Ο αλλος ειχε ερθει περιπου 10 Μαρτίου.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86

σε τούτην επία πολλές φορές πιο παλιά, έκαμνε τα ούλλα στο 50ευρω απλος δεν εμίλαν γρι αγγλικά οι φωτογραφιες της εν 10 χρονον αλόπος τζιαι σασμένες αλλα κραθκίετε, ελπίζο να εν ακόμα το ίδιο σερβις,
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
765
Κριτικές
8
Like
899
Πόντοι
366
παιδιά Λαρίσα μουνάρα.μαζί με barbie ότι καλύτερο εμφανισιακά.θα ξαναπάω αυτή τη φορά με πρόγραμμα 1ώρα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846

σε τούτην επία πολλές φορές πιο παλιά, έκαμνε τα ούλλα στο 50ευρω απλος δεν εμίλαν γρι αγγλικά οι φωτογραφιες της εν 10 χρονον αλόπος τζιαι σασμένες αλλα κραθκίετε, ελπίζο να εν ακόμα το ίδιο σερβις,
Ρωσίδα;
Και τι εννοείς όλα στα 50€??
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
765
Κριτικές
8
Like
899
Πόντοι
366

σε τούτην επία πολλές φορές πιο παλιά, έκαμνε τα ούλλα στο 50ευρω απλος δεν εμίλαν γρι αγγλικά οι φωτογραφιες της εν 10 χρονον αλόπος τζιαι σασμένες αλλα κραθκίετε, ελπίζο να εν ακόμα το ίδιο σερβις,
Καλή φαίνεται,αξίζει η δοκιμή.στα 50 λιγό δύσκολο να τα κάνει όλα.στο τέταρτο θα ναι λογικά
 

Everythingshoot

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2020
Μηνύματα
99
Like
42
Πόντοι
0
Καλή φαίνεται,αξίζει η δοκιμή.στα 50 λιγό δύσκολο να τα κάνει όλα.στο τέταρτο θα ναι λογικά
Αυτή ως πριν ενάμιση χρόνο με άφηνε 50 ευρώ 2 φορές και +20 ευρώ κολο αλλά με είχε μάθει
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
Ρωσίδα;
Και τι εννοείς όλα στα 50€??

νομιζω καταλαβα πια ειναι, επια πριν 2 χρονια, ηταν κοντα στο ζαβος καλαρ απαρτμεντς, οντως εν διαφορετικη απο κοντα αλα εν δυνατη στο σεξ, εδοκα 50 με πιπα χορις πλαστικο, αλα νομιζω με χυσιμο στο πλαστικο η στηθος οχι στο στωμα, για 50 ευρω εν καλη, οπιος δοκιμασε ας μας πη αν αλαξε. σιουρα ηρτεν τωρα που ανοιξαν τα αεροδρομια
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
νομιζω καταλαβα πια ειναι, επια πριν 2 χρονια, ηταν κοντα στο ζαβος καλαρ απαρτμεντς, οντως εν διαφορετικη απο κοντα αλα εν δυνατη στο σεξ, εδοκα 50 με πιπα χορις πλαστικο, αλα νομιζω με χυσιμο στο πλαστικο η στηθος οχι στο στωμα, για 50 ευρω εν καλη, οπιος δοκιμασε ας μας πη αν αλαξε. σιουρα ηρτεν τωρα που ανοιξαν τα αεροδρομια
Ε αυτό δεν είναι όλα.
Κάποιοι μάλλον δεν ξέρουν τι σημαίνει φουλ πρόγραμμα ή τα κάνει όλα. Και δεν το λέω για σένα φυσικά.

Αυτό που περιγράφεις είναι ένα κλικ πάνω από το βασικό πρόγραμμα.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
Ε αυτό δεν είναι όλα.
Κάποιοι μάλλον δεν ξέρουν τι σημαίνει φουλ πρόγραμμα ή τα κάνει όλα. Και δεν το λέω για σένα φυσικά.

Αυτό που περιγράφεις είναι ένα κλικ πάνω από το βασικό πρόγραμμα.
ε εγω προσωπικα δεν ειπα οτι τα κανη ολα, το παιδι πιο πανω ειπε οτι τον εμαθε για αυτο τα εκανα ολα, θα διξει οπιος παει κοντα της αυτο το διαστημα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
ε εγω προσωπικα δεν ειπα οτι τα κανη ολα, το παιδι πιο πανω ειπε οτι τον εμαθε για αυτο τα εκανα ολα, θα διξει οπιος παει κοντα της αυτο το διαστημα
Ναι, για αυτό έγραψα ότι δεν πάει για σένα. Εσύ καλά τα λες.
Ο άλλος τα παρουσιάζει υπερβολικά.
Σιγά μην έδινε και κωλο με 50€. ?
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Ε αυτό δεν είναι όλα.
Κάποιοι μάλλον δεν ξέρουν τι σημαίνει φουλ πρόγραμμα ή τα κάνει όλα. Και δεν το λέω για σένα φυσικά.

Αυτό που περιγράφεις είναι ένα κλικ πάνω από το βασικό πρόγραμμα.
φίλε εγώ όλα εννοώ γλοσσόφιλλα, στάσεις, και χωρίς πλαστικό, κώλο δωρεάν δεν μου εξαναδόκαν, για την ώρα δεν ξέρω εσυμφόνισα μισάωρο αλλά στα 15 τελειόνω, τωρά τι εννοείς όλα δεν με κόφτι να σου πω την αλήθκια νομίζω είμουν αρκετά βοηθιτικός
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
φίλε εγώ όλα εννοώ γλοσσόφιλλα, στάσεις, και χωρίς πλαστικό, κώλο δωρεάν δεν μου εξαναδόκαν, για την ώρα δεν ξέρω εσυμφόνισα μισάωρο αλλά στα 15 τελειόνω, τωρά τι εννοείς όλα δεν με κόφτι να σου πω την αλήθκια νομίζω είμουν αρκετά βοηθιτικός
Δεν χρειάζεται να σε κόφτει, κατάλαβαν οι άλλοι. ?
 

Everythingshoot

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2020
Μηνύματα
99
Like
42
Πόντοι
0
Ναι, για αυτό έγραψα ότι δεν πάει για σένα. Εσύ καλά τα λες.
Ο άλλος τα παρουσιάζει υπερβολικά.
Σιγά μην έδινε και κωλο με 50€. ?
Φίλε αν είναι για μένα που λες εγώ έδινα 50 σε αυτή για 2 φορές και +20 αν ήθελα και κολο τώρα αν θες πιστεύεις
 

Panos(10)

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
10
Like
18
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom