Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Teondor1979(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2021
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην Allison το βράδυ της Παρασκευής


Έυκολη συνεννόηση με 2 μηνύματα μου έστειλε την τοποθεσία στο κινητό. Παρόλο που άργησε 10 λεπτά να εμφανιστεί, άξιζε την αναμονή.

Η κοπέλλα είναι όπως τις φωτογραφίες αλλά με πιο κοντά μαλλιά και μιλάει πολυ καλά Ελληνικά. Μου άνοιξε την πόρτα με τα εσώρουχα της μόνο, συστηθήκαμε και με ρώτησε αν θέλω να κάνω μπάνιο. Το διαμέρισμα ήταν καινούργιο και πεντακάθαρο. Στον αγώνα τα κάνει όλα, πίπα χωρίς προφυλακτικό με μπόλικο σάλιο και φτύσιμο, γλείψιμο στην κωλοτρυπίδα, face sitting, face fucking, ότι στάση ζήτησα ανταποκρίθηκε με μεγάλη χαρά και ενέργεια, αντέχει ΠΟΛΥ άγριο σφυροκόπημα και απ'ότι κατάλαβα ότι το προτιμάει κίολας. Τελείωσα με εκείνην να κρέμεται μισή στο κρεβάτι μισή στο πάτωμα όταν μου έχωσε τις πατούσες της στο στόμα μου από μόνη της :smitten:

Το ραντεβού ήταν για 30' και έφυγα ακριβώς στα 45'

Στα αρνητικά ότι μιλάει υπερβολικά βρόμικα για τα γούστα μου, σε σημείο που σε ξενερώνει λίγο γιατί φαίνεται πολύ ψεύτικο.
Για τους μερακλήδες που θα παν πίσω στη γυναίκα τους μετα, προσοχή γιατι το άρωμα της δεν φεύγει ούτε με 3 αφρόλουτρα. Νομίζω ακόμα έχω την μυρωδιά της πάνω μου :smitten:
Είναι από τις περιπτώσεις που φεύγεις και λες ότι άξιζε ότι πλήρωσες.

Σκέφτομαι σε αργότερη φάση αν είναι ακόμα Κύπρο να την πάρω μαζί με την συγκάτοικο της
η τιμή;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Επίσκεψη στην Allison το βράδυ της Παρασκευής


Έυκολη συνεννόηση με 2 μηνύματα μου έστειλε την τοποθεσία στο κινητό. Παρόλο που άργησε 10 λεπτά να εμφανιστεί, άξιζε την αναμονή.

Η κοπέλλα είναι όπως τις φωτογραφίες αλλά με πιο κοντά μαλλιά και μιλάει πολυ καλά Ελληνικά. Μου άνοιξε την πόρτα με τα εσώρουχα της μόνο, συστηθήκαμε και με ρώτησε αν θέλω να κάνω μπάνιο. Το διαμέρισμα ήταν καινούργιο και πεντακάθαρο. Στον αγώνα τα κάνει όλα, πίπα χωρίς προφυλακτικό με μπόλικο σάλιο και φτύσιμο, γλείψιμο στην κωλοτρυπίδα, face sitting, face fucking, ότι στάση ζήτησα ανταποκρίθηκε με μεγάλη χαρά και ενέργεια, αντέχει ΠΟΛΥ άγριο σφυροκόπημα και απ'ότι κατάλαβα ότι το προτιμάει κίολας. Τελείωσα με εκείνην να κρέμεται μισή στο κρεβάτι μισή στο πάτωμα όταν μου έχωσε τις πατούσες της στο στόμα μου από μόνη της :smitten:

Το ραντεβού ήταν για 30' και έφυγα ακριβώς στα 45'

Στα αρνητικά ότι μιλάει υπερβολικά βρόμικα για τα γούστα μου, σε σημείο που σε ξενερώνει λίγο γιατί φαίνεται πολύ ψεύτικο.
Για τους μερακλήδες που θα παν πίσω στη γυναίκα τους μετα, προσοχή γιατι το άρωμα της δεν φεύγει ούτε με 3 αφρόλουτρα. Νομίζω ακόμα έχω την μυρωδιά της πάνω μου :smitten:
Είναι από τις περιπτώσεις που φεύγεις και λες ότι άξιζε ότι πλήρωσες.

Σκέφτομαι σε αργότερη φάση αν είναι ακόμα Κύπρο να την πάρω μαζί με την συγκάτοικο της

Θα συνυπογραψω με το φίλο. Επισκέφθηκα και γω την συγκεκριμένη. Πράγματι είναι το κάτι άλλο. Εγώ την πήρα duo με την Amber. Πράγματι ανεπανάληπτη εμπειρία...

Φίλε κάτι να ρωτήσω πιο πάνω έγραψες ότι γλείφει κωλοτρυπιδα. Εννοείς την δική σου ή σε αφήνει να γλειψεις την δική της μόνο??
Προφανώς εννοεί την δική του.
Πάντα μιλάμε για τα έξτρα που κάνει η γκόμενα.
Όταν διαβάζεις τσιμπούκι χωρίς λάστιχο, τι καταλαβαίνεις;
Ότι το κάνει ο πελάτης; :confused:
 

antonioannou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
113
Like
18
Πόντοι
1
Χαιρεται, κάποιος να βοηθήσει παρακαλωωωω!!

Ρωσίδα Ξανθιά 50αρα, ύψος 1.60 με έξτρα κιλά, περιοχές γυρο από υπεραγορά Παπα Λεμεσός.
Αγγελίες bazaraki με τίτλους Relax Massage και όνομα Yana.
Απαντούσε η ίδια, μιλάει ελληνικά και έπαιζε σε μια πολυκατοικία στον 5ο τελευταίος που όταν ήταν απασχολημένη σε έστελνε στο 3ο όροφο σε φίλη της. Δεν την βρίσκω έχει 1 μήνα και δεν έχω το τηλέφωνο της. Αν κάποιος κατάλαβε για ποια μιλάω και έχει το κινητό της ας μου το στείλει παρακαλώ.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
Χαιρεται, κάποιος να βοηθήσει παρακαλωωωω!!

Ρωσίδα Ξανθιά 50αρα, ύψος 1.60 με έξτρα κιλά, περιοχές γυρο από υπεραγορά Παπα Λεμεσός.
Αγγελίες bazaraki με τίτλους Relax Massage και όνομα Yana.
Απαντούσε η ίδια, μιλάει ελληνικά και έπαιζε σε μια πολυκατοικία στον 5ο τελευταίος που όταν ήταν απασχολημένη σε έστελνε στο 3ο όροφο σε φίλη της. Δεν την βρίσκω έχει 1 μήνα και δεν έχω το τηλέφωνο της. Αν κάποιος κατάλαβε για ποια μιλάω και έχει το κινητό της ας μου το στείλει παρακαλώ.

για αυτη μιλας φιλε ? αν ναι τι λει η κοπελια ? πες μας λεπτομεριες αν γινετε
 

antonioannou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
113
Like
18
Πόντοι
1
Όχι καμία σχέση....
Όπως ειπα όνομα στις αγγελίες της γράφει "Yana". Με το ίδιο όνομα παιζει ακόμα μια Ρωσίδα νεαρή αλλά δεν είναι αυτή που λεω.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
δοκιμασε κανις ? αρκετα ακριβη.. το γραφειο λει οτι κανι και deepthroat αυτη.. δεν ξερω αν αληθεβη η οχι
 

antonioannou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
113
Like
18
Πόντοι
1
Αυτή είναι άλλη η οποία παίζει με το ίδιο όνομα αλλά καμία σχέση με αυτή που ψάχνω. Δεν βάζει αγγελίες έχει 1 μήνα. Δεν νομίζω να έφυγε από Λεμεσο γιατί από όσο ξέρω είναι χρόνια εδώ και εργαζόταν στο Ναβαρια. Μάλλον δεν θα την βρω...
 

Everythingshoot

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2020
Μηνύματα
99
Like
42
Πόντοι
0

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
φίλε συγγνώμη αλλά χωρίς παρεξήγηση βλέπω ότι βάζεις παντού αλλά μόνο ρωτάς αν είναι καλή και δεν λες τίποτε άλλο αν πηγές κάπου και αξίζει

φιλε βαλω μονο σε οσες με ενδιαφερουν, και αυτο το λες επιδη δεν ειδες τα ποστ μου γενικα.. απλοσ ηδη εβαλα σε πιες πηγα οποτε δεν το ξανακανω τοσο συχνα
 

tremble

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2020
Μηνύματα
198
Like
185
Πόντοι
1
φίλε συγγνώμη αλλά χωρίς παρεξήγηση βλέπω ότι βάζεις παντού αλλά μόνο ρωτάς αν είναι καλή και δεν λες τίποτε άλλο αν πηγές κάπου και αξίζει

φιλε βαλω μονο σε οσες με ενδιαφερουν, και αυτο το λες επιδη δεν ειδες τα ποστ μου γενικα.. απλοσ ηδη εβαλα σε πιες πηγα οποτε δεν το ξανακανω τοσο συχνα
Γενικά αφου παεις που παεις βαλλε να ξερουν και οι υπολιποι.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
αυτη πρεπη να εν η γνωστη Any , επια γενικα 5 φορες κοντατης, αξιζει και με το παραπανο τα λεφτα της, καμνητα ολα, για οσοι επιαν ξερουν

επια περσυ κοντατης, το καλοκαιρη βασικα, πιπα καλη χορισ πλαστικο, σεξ μετριο, παστα 60 ευρω, δεν θα εξανα επιενα εν μαρεσκει καθολου το σωμα της

επια και σε τουτην το καλοκαιρη, 50 ευρω, πιπα χορις πλαστικο, αρκετα καλη πιπα, σεξ φωναζει πολα, ισως εξανα επιενα
 

Everythingshoot

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2020
Μηνύματα
99
Like
42
Πόντοι
0
αυτη πρεπη να εν η γνωστη Any , επια γενικα 5 φορες κοντατης, αξιζει και με το παραπανο τα λεφτα της, καμνητα ολα, για οσοι επιαν ξερουν

επια περσυ κοντατης, το καλοκαιρη βασικα, πιπα καλη χορισ πλαστικο, σεξ μετριο, παστα 60 ευρω, δεν θα εξανα επιενα εν μαρεσκει καθολου το σωμα της

επια και σε τουτην το καλοκαιρη, 50 ευρω, πιπα χορις πλαστικο, αρκετα καλη πιπα, σεξ φωναζει πολα, ισως εξανα επιενα
τώρα μιλάς φίλε έτσι πρέπει να κάνουμε
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
δεν μου απαντα ποτε το τηλ της πλεον, επια κοντα της πριν 2 χρονια αλοπος

εδοκιμασεν κανενας προσφατα την ρουμανα , 45+ χρονον κοντα στην ψαραγωρα? που εκαμνε και τριο με 2 φιλε τις, εδοκιαμσα πριν 3 μηνες μιαν φιλη της που εδιαν κολο ταχα και ειπε μου εχει και ακομα μια φιλη της
 

Everythingshoot

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2020
Μηνύματα
99
Like
42
Πόντοι
0
δεν μου απαντα ποτε το τηλ της πλεον, επια κοντα της πριν 2 χρονια αλοπος

εδοκιμασεν κανενας προσφατα την ρουμανα , 45+ χρονον κοντα στην ψαραγωρα? που εκαμνε και τριο με 2 φιλε τις, εδοκιαμσα πριν 3 μηνες μιαν φιλη της που εδιαν κολο ταχα και ειπε μου εχει και ακομα μια φιλη της
για αυτή μόνο άκουσα αν και με ενδιαφέρει αν ξέρει κάτι κάποιος ας μας πει
 

Studentgigolo

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2013
Μηνύματα
206
Like
298
Πόντοι
21
δεν μου απαντα ποτε το τηλ της πλεον, επια κοντα της πριν 2 χρονια αλοπος

εδοκιμασεν κανενας προσφατα την ρουμανα , 45+ χρονον κοντα στην ψαραγωρα? που εκαμνε και τριο με 2 φιλε τις, εδοκιαμσα πριν 3 μηνες μιαν φιλη της που εδιαν κολο ταχα και ειπε μου εχει και ακομα μια φιλη της

Επήα πριν 2 μήνες περίπου και κανόνισα να φέρει και φίλη της. Από εμφάνιση η Τάνια δεν άλλαξε είναι όπως την θυμούμαι και πριν 10 χρόνια αν έχει και άλλους εδώ που είναι από τους παλιούς της πελάτες. Η φίλη της που φέρνει τωρά όμως δεν βλέπεται, πριν 3-4 χρόνια είχε πολύ καλύτερες που τις έφερνε για τρίο.

Στη συνάντηση η πίπα χωρίς προφυλακτικό και από τις 2 στα γόνατα και μετά γαμίση με την φίλη στο κρεβάτι και την Τάνια να μου ταίζει τις βυζάρες της. Η αλήθεια το γαμίση με την Τάνια το ευχαριστιέμαι πιο πολύ και πάντα της τελειώνω στο στόμα. Αν δεν φέρει καμιά φίλη της προκοπής δεν νομίζω να ξαναπάω για τρίο.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
επιασατην τηλ εχτες, τωρα συνολικα εσει 3 φιλες, 2 ρουμανες και 1 καλαμαρου.

επια με την 1 ρουμανα πριν 2 μηνες, δια κολο, και καλο στοματικο.

τωρα εφερεν ακομα 2 λαλη, αλα καμια εν δια κολο, η μια εσυ μεγαλα βυζια λαλη , εν μου ειπεν τιποτε ιδιετερω για τις αλες 2 , εδοκιμασεν κανενας τουτες που περιγραφω?
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
επιενα πριν μινες κοντα της , για 50 ευρω εν που της τοπ λεμεσο, δυνατη πιπα χορισ πλαστικο και τελιομα στο στωμα, οπιοσ εδοκιμασε προσφατα ας μας πι κομεντς
 

Everythingshoot

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2020
Μηνύματα
99
Like
42
Πόντοι
0
επιενα πριν μινες κοντα της , για 50 ευρω εν που της τοπ λεμεσο, δυνατη πιπα χορισ πλαστικο και τελιομα στο στωμα, οπιοσ εδοκιμασε προσφατα ας μας πι κομεντς
ισχύει αν και όχι και τόσο όμορφη και με 20 ευρώ + έδινε και κωλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom