Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Everythingshoot

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2020
Μηνύματα
99
Like
42
Πόντοι
0
Περνούσα δρομάκια Γερμασόγεια με το αυτοκίνητο και πέτυχα μια Ασιάτισσα πήρα τηλ αλλά δεν έχω πάει ακόμα ξέρετε αν έχει καμία πιάτσα εκεί κοντά ;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Την δεύτερη έπρεπε να την ξέρεις ότι είναι μούφα.
Κυκλοφορεί εδώ και μήνες σε Λάρνακα και άλλες πόλεις με διαφορετικές φώτο κάθε φορά.
Στο τηλέφωνο λέει ότι κάνει μόνο μασάζ, έχουμε κανονίσει πόσες φορές να τα πούμε απόγευμα γιατί μπορώ μετά τις 5 συνήθως και μετά δεν σηκώνει τηλέφωνα.
Μην ασχολείσαι.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
Την δεύτερη έπρεπε να την ξέρεις ότι είναι μούφα.
Κυκλοφορεί εδώ και μήνες σε Λάρνακα και άλλες πόλεις με διαφορετικές φώτο κάθε φορά.
Στο τηλέφωνο λέει ότι κάνει μόνο μασάζ, έχουμε κανονίσει πόσες φορές να τα πούμε απόγευμα γιατί μπορώ μετά τις 5 συνήθως και μετά δεν σηκώνει τηλέφωνα.
Μην ασχολείσαι.

ναι η 2η φατσαρη! για την πρωτη γνωριζης κατη?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Την δεύτερη έπρεπε να την ξέρεις ότι είναι μούφα.
Κυκλοφορεί εδώ και μήνες σε Λάρνακα και άλλες πόλεις με διαφορετικές φώτο κάθε φορά.
Στο τηλέφωνο λέει ότι κάνει μόνο μασάζ, έχουμε κανονίσει πόσες φορές να τα πούμε απόγευμα γιατί μπορώ μετά τις 5 συνήθως και μετά δεν σηκώνει τηλέφωνα.
Μην ασχολείσαι.

ναι η 2η φατσαρη! για την πρωτη γνωριζης κατη?
Όχι.
Αν ήξερα θα το είχα αναφέρει, όπως κάνω εδώ και καιρό σε αντίθεση με κάποιους άλλους που μόνο ρωτούν και ποτέ δεν συνεισφέρουν τίποτα στα διάφορα θέματα.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
Την δεύτερη έπρεπε να την ξέρεις ότι είναι μούφα.
Κυκλοφορεί εδώ και μήνες σε Λάρνακα και άλλες πόλεις με διαφορετικές φώτο κάθε φορά.
Στο τηλέφωνο λέει ότι κάνει μόνο μασάζ, έχουμε κανονίσει πόσες φορές να τα πούμε απόγευμα γιατί μπορώ μετά τις 5 συνήθως και μετά δεν σηκώνει τηλέφωνα.
Μην ασχολείσαι.

ναι η 2η φατσαρη! για την πρωτη γνωριζης κατη?
Όχι.
Αν ήξερα θα το είχα αναφέρει, όπως κάνω εδώ και καιρό σε αντίθεση με κάποιους άλλους που μόνο ρωτούν και ποτέ δεν συνεισφέρουν τίποτα στα διάφορα θέματα.


ηταν σποντα για εμενα το τελευταιο ? ελπιζο πως οχι γιατι δεν ισχιει
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Την δεύτερη έπρεπε να την ξέρεις ότι είναι μούφα.
Κυκλοφορεί εδώ και μήνες σε Λάρνακα και άλλες πόλεις με διαφορετικές φώτο κάθε φορά.
Στο τηλέφωνο λέει ότι κάνει μόνο μασάζ, έχουμε κανονίσει πόσες φορές να τα πούμε απόγευμα γιατί μπορώ μετά τις 5 συνήθως και μετά δεν σηκώνει τηλέφωνα.
Μην ασχολείσαι.

ναι η 2η φατσαρη! για την πρωτη γνωριζης κατη?
Όχι.
Αν ήξερα θα το είχα αναφέρει, όπως κάνω εδώ και καιρό σε αντίθεση με κάποιους άλλους που μόνο ρωτούν και ποτέ δεν συνεισφέρουν τίποτα στα διάφορα θέματα.


ηταν σποντα για εμενα το τελευταιο ? ελπιζο πως οχι γιατι δεν ισχιει
Όχι βέβαια, για άλλα τυπακια που ρωτάνε να πάρουν πληροφορίες και μετά εξαφανίζονται.

Βέβαια και για εμάς που ποσταρουμε τακτικά δεν βλέπω να πατάει και κανένας κανενα λικε όταν λέμε τι έχουμε δοκιμάσει κλπ
 

Panos(10)

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
10
Like
18
Πόντοι
0
Η 45άρα διπλα απο τη ψαραγορα Μορφου λεει οτι κανει 50 ευρω μασσαζ και με ακομα 50 ευρω παιρνεις μια φιλη της Ρουμανα. Δε μπορεις να παρεις μονο τη Ρουμανα ομως, πρεπει να δωσεις 100 ευρω και για τα 2. Ειναι οντως ετσι ή καταλαβα λαθος? Τουλαχιστον ειναι καλη η Ρουμανα? Αξιζει τον κοπο?

μιλαμε για αυτη που ειναι στον καθετο του παραλιακου με τα μεγαλα βυζια ή για άλλη;

για αυτη που ειναι μεσα απο την ψαραγορα και απεναντη ο παραλιακος, μεγαλα βυζια ναι, πανο ποθ 45 σιγουρα, πηρα και εγω τηλ, μου λει 100 ευρω μαζη με μια φιλι της αλα τωρα αν αξιζει η φαση και με τις 2 εν αλο εροτιμα

φιλε ειναι ακριβως οπως σου τα ειπε. ειναι αρκετα καλη φαση αν και ακριβη στα 100 ευρω.

εδοκιμασεσ και μα τις 2 στα 100 ? πεμας λεπτομεριες αν γινετε η PM

φιλε εδωκιμασα και τις 2 μαζι αλλα και την ρουμανα με τα μεγαλα βυζια μονη της. καμνει καλο μασσαζ και πιπα χωρισ προφυλακτικο. μετα αν σε ξερει και εισαι παιλιοσ πελατης σε αφινει να την γαμισεις. οταν περνεισ και τις 2 γαμασ μονο την αλλη την φιλη της. καλη φαση αφοθ δεν κλεισ τα λεφτα σου . αυτα σε γενικες γραμμες

εμενα ελαλεμου σεξ και με τις 2 την ιδια ωρα αλα λογικα εν για να παο που μου το ελαλεν, καλα η αλη καθετε και βλεπησε σαν γαμας την φιλη της την ρουμανα? η ρουμανα εν πιο ωραια που την αλη ? γαμιετε καλα η βασικα πραματα?

αμα εισαι πελατησ τοθσ τισ γαμασ και τισ 2 για μια ωρα. η ρουμανα εν πιο νεναρη ποθ την αλλα με πιο μικρο ωυζι και σφικτο μουνι. δεχετα τα ολα ακομα και κολο. ξερουν να γαμηθοθν καλαλ αλα εξαρτατε και παο τισ καυλεσ τουσ και ποσο σε ξερουν. εγς οπτε παω περνω καλα.

καλο το ριβιου σου φιλε ευχαριστς, απο κολο δεχουνται και οι 2 ? οπιοσ αλος δοκιμασε προσφατα ας μας ενημερωσει

μονο η μια δεχεται κολο. αλλα γαμιουνται και οι 2

Επιασα τηλεφωνο πριν λιγες μερες, μου εκαμε 100 ερωτησεις που βρηκα το τηλεφωνο, στο τελος δεκτηκε να βρεθουμε και μου ειπε να την παρω 5 λεπτα πριν ξεκινησω και οταν ηρθε η ωρα με εκανε block. Χωρις λογο. Τι ηλιθιες που ειναι μερικες...εν κανει που εν θωρκεται μαλλον γιατι δεν την ειδα που κοντα
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
την πηρα τηλ, 50 ευρω φουλ προκραμ λει.. πιπα χορις αν εισαι καθαρος , μενη κοντα απο το τοκυο.. δεν πηγα ακομα, αν δοκιμασε καπιος ας μας πι

νομίζω θα είναι που το ίδιο γραφείο του άνεμος, συνήθος φωτογραφίες απλά μιάζουν το σερβις τους είναι καλό, δεν θα δοκιμάσω εγώ αν δεν ακούσω κάτι όμως..
 

Panos(10)

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
10
Like
18
Πόντοι
0

Μακρυααα. Χαλι μαυρο, μονο μασσαζ κανει, ετιτσιρωσε με και τιποτε δεν εκαμε. Εν κανει δεν ειχε ψιλα να μου αλλαξει ηθελε να παω περιπτερο να της αλλαξω. Ελεος.
 

Everythingshoot

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2020
Μηνύματα
99
Like
42
Πόντοι
0

Μακρυααα. Χαλι μαυρο, μονο μασσαζ κανει, ετιτσιρωσε με και τιποτε δεν εκαμε. Εν κανει δεν ειχε ψιλα να μου αλλαξει ηθελε να παω περιπτερο να της αλλαξω. Ελεος.
είχα πάρει τηλ πριν καιρό πριν να αρχίσω να γράφω εδώ μόλις ρώτησα για κάτι παραπάνω μου το έκλεισε
 

Everythingshoot

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2020
Μηνύματα
99
Like
42
Πόντοι
0

Andreroloi456

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2020
Μηνύματα
33
Like
16
Πόντοι
0

Πήγε κανείς? Αν μπορεί κανείς να μοιράσει πληροφορίες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom