Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96

Teondor1979(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2021
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Όσοι ενδιαφέρονται βγήκαν οι ασιατισες περιοχή βιβλιοθηκης και γύρω δρόμους μόλις πέσει ο ήλιος, τιμή 20€ αν ζητήσουν 30 και 40 πείτε τους 20€ και πείτε τους: πιπα no plastic ομως αν έχετε χώρο πάρτε την αλλιώς σε περνουν σε κτήρια με πάρκινγκ, προχθές εγώ πέρασα καλά αφού είμαι λάτρεις του δημοσίου σεξ αλλά με προσοχή πάντα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Male87

Everythingshoot

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2020
Μηνύματα
99
Like
42
Πόντοι
0
Όσοι ενδιαφέρονται βγήκαν οι ασιατισες περιοχή βιβλιοθηκης και γύρω δρόμους μόλις πέσει ο ήλιος, τιμή 20€ αν ζητήσουν 30 και 40 πείτε τους 20€ και πείτε τους: πιπα no plastic ομως αν έχετε χώρο πάρτε την αλλιώς σε περνουν σε κτήρια με πάρκινγκ, προχθές εγώ πέρασα καλά αφού είμαι λάτρεις του δημοσίου σεξ αλλά με προσοχή πάντα
ήρθε κάτι καινούριο η είναι οι συνηθισμένες ;
 

Teondor1979(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2021
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Όσοι ενδιαφέρονται βγήκαν οι ασιατισες περιοχή βιβλιοθηκης και γύρω δρόμους μόλις πέσει ο ήλιος, τιμή 20€ αν ζητήσουν 30 και 40 πείτε τους 20€ και πείτε τους: πιπα no plastic ομως αν έχετε χώρο πάρτε την αλλιώς σε περνουν σε κτήρια με πάρκινγκ, προχθές εγώ πέρασα καλά αφού είμαι λάτρεις του δημοσίου σεξ αλλά με προσοχή πάντα
ήρθε κάτι καινούριο η είναι οι συνηθισμένες ;
φίλε έχει καιρό να κατέβω οπόταν δεν ξέρω αν έχει κάτι καινούργιο πέτυχα μια όμορφη αλλά την πήρε άλλος, αυτή που πήρα δεν άξιζε αλλά μόνο στο γεγονός ότι γαμουσα δημόσια καβλωσα πολύ
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Η πρώτη είναι η στανταρ Ρουμανα Katalaya που παίζει κανένα 6μηνο και βαλε στην Κύπρο σε διάφορες πόλεις.
Έπρεπε να την ξέρεις.

Σώμα όπως την βλέπεις, τρομερά μπαζουκας. Φάτσα μέτρια.
Υπηρεσία τα στάνταρ, μην περιμένεις τίποτα ιδιαίτερο.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
Η πρώτη είναι η στανταρ Ρουμανα Katalaya που παίζει κανένα 6μηνο και βαλε στην Κύπρο σε διάφορες πόλεις.
Έπρεπε να την ξέρεις.

Σώμα όπως την βλέπεις, τρομερά μπαζουκας. Φάτσα μέτρια.
Υπηρεσία τα στάνταρ, μην περιμένεις τίποτα ιδιαίτερο.

θυμιζημου το σωμα της ρουμανας της ρομπερτας στην λευκωσια.. τουτην εντην εδοκιμασα
 

tatsas69

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
124
Like
166
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην ομάδα Λεμεσού.
Εδώ και καιρό παρακολουθώ αυτήν.
Πήγε κάνεις να δοκιμάσει η άκουσε?
Ζητά 70 για 30 λεπτά ερωτικό μασάζ και αφήνει να εννοείται για κάτι άλλο.
Ευχαριστώ
 

Everythingshoot

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2020
Μηνύματα
99
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα Λεμεσού.
Εδώ και καιρό παρακολουθώ αυτήν.
Πήγε κάνεις να δοκιμάσει η άκουσε?
Ζητά 70 για 30 λεπτά ερωτικό μασάζ και αφήνει να εννοείται για κάτι άλλο.
Ευχαριστώ
πήρα και εγώ να ρωτήσω μου ξεκαθάρισε ότι δεν κάνει κάτι παραπάνω μόνο εκτόνωση αν της αρέσεις και φυσικά δεν πήγα
 

Everythingshoot

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2020
Μηνύματα
99
Like
42
Πόντοι
0
Ασιάτισσα περιοχή Γερμασόγειας την ψάρεψα στον δρόμο αρκετά καλή και πολύ καλύτερη από τις βιβλιοθήκης
 

tatsas69

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
124
Like
166
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην ομάδα Λεμεσού.
Εδώ και καιρό παρακολουθώ αυτήν.
Πήγε κάνεις να δοκιμάσει η άκουσε?
Ζητά 70 για 30 λεπτά ερωτικό μασάζ και αφήνει να εννοείται για κάτι άλλο.
Ευχαριστώ
πήρα και εγώ να ρωτήσω μου ξεκαθάρισε ότι δεν κάνει κάτι παραπάνω μόνο εκτόνωση αν της αρέσεις και φυσικά δεν πήγα

Ευχαριστώ πολύ φίλε.
Της μίλησα μέσω WhatsApp.
Ρωσίδα αρκετά εμφανισιμη.
Πιθανόν να πιάσω το Ρίσκο.
Θα επανέλθω με αξιολόγηση αν τελικά πάω
 

Studentgigolo

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2013
Μηνύματα
206
Like
298
Πόντοι
21
Επίσκεψη στην Allison το βράδυ της Παρασκευής


Έυκολη συνεννόηση με 2 μηνύματα μου έστειλε την τοποθεσία στο κινητό. Παρόλο που άργησε 10 λεπτά να εμφανιστεί, άξιζε την αναμονή.

Η κοπέλλα είναι όπως τις φωτογραφίες αλλά με πιο κοντά μαλλιά και μιλάει πολυ καλά Ελληνικά. Μου άνοιξε την πόρτα με τα εσώρουχα της μόνο, συστηθήκαμε και με ρώτησε αν θέλω να κάνω μπάνιο. Το διαμέρισμα ήταν καινούργιο και πεντακάθαρο. Στον αγώνα τα κάνει όλα, πίπα χωρίς προφυλακτικό με μπόλικο σάλιο και φτύσιμο, γλείψιμο στην κωλοτρυπίδα, face sitting, face fucking, ότι στάση ζήτησα ανταποκρίθηκε με μεγάλη χαρά και ενέργεια, αντέχει ΠΟΛΥ άγριο σφυροκόπημα και απ'ότι κατάλαβα ότι το προτιμάει κίολας. Τελείωσα με εκείνην να κρέμεται μισή στο κρεβάτι μισή στο πάτωμα όταν μου έχωσε τις πατούσες της στο στόμα μου από μόνη της :smitten:

Το ραντεβού ήταν για 30' και έφυγα ακριβώς στα 45'

Στα αρνητικά ότι μιλάει υπερβολικά βρόμικα για τα γούστα μου, σε σημείο που σε ξενερώνει λίγο γιατί φαίνεται πολύ ψεύτικο.
Για τους μερακλήδες που θα παν πίσω στη γυναίκα τους μετα, προσοχή γιατι το άρωμα της δεν φεύγει ούτε με 3 αφρόλουτρα. Νομίζω ακόμα έχω την μυρωδιά της πάνω μου :smitten:
Είναι από τις περιπτώσεις που φεύγεις και λες ότι άξιζε ότι πλήρωσες.

Σκέφτομαι σε αργότερη φάση αν είναι ακόμα Κύπρο να την πάρω μαζί με την συγκάτοικο της
 

giorgosnic

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
465
Like
638
Πόντοι
81
Επίσκεψη στην Allison το βράδυ της Παρασκευής


Έυκολη συνεννόηση με 2 μηνύματα μου έστειλε την τοποθεσία στο κινητό. Παρόλο που άργησε 10 λεπτά να εμφανιστεί, άξιζε την αναμονή.

Η κοπέλλα είναι όπως τις φωτογραφίες αλλά με πιο κοντά μαλλιά και μιλάει πολυ καλά Ελληνικά. Μου άνοιξε την πόρτα με τα εσώρουχα της μόνο, συστηθήκαμε και με ρώτησε αν θέλω να κάνω μπάνιο. Το διαμέρισμα ήταν καινούργιο και πεντακάθαρο. Στον αγώνα τα κάνει όλα, πίπα χωρίς προφυλακτικό με μπόλικο σάλιο και φτύσιμο, γλείψιμο στην κωλοτρυπίδα, face sitting, face fucking, ότι στάση ζήτησα ανταποκρίθηκε με μεγάλη χαρά και ενέργεια, αντέχει ΠΟΛΥ άγριο σφυροκόπημα και απ'ότι κατάλαβα ότι το προτιμάει κίολας. Τελείωσα με εκείνην να κρέμεται μισή στο κρεβάτι μισή στο πάτωμα όταν μου έχωσε τις πατούσες της στο στόμα μου από μόνη της :smitten:

Το ραντεβού ήταν για 30' και έφυγα ακριβώς στα 45'

Στα αρνητικά ότι μιλάει υπερβολικά βρόμικα για τα γούστα μου, σε σημείο που σε ξενερώνει λίγο γιατί φαίνεται πολύ ψεύτικο.
Για τους μερακλήδες που θα παν πίσω στη γυναίκα τους μετα, προσοχή γιατι το άρωμα της δεν φεύγει ούτε με 3 αφρόλουτρα. Νομίζω ακόμα έχω την μυρωδιά της πάνω μου :smitten:
Είναι από τις περιπτώσεις που φεύγεις και λες ότι άξιζε ότι πλήρωσες.

Σκέφτομαι σε αργότερη φάση αν είναι ακόμα Κύπρο να την πάρω μαζί με την συγκάτοικο της

Θα συνυπογραψω με το φίλο. Επισκέφθηκα και γω την συγκεκριμένη. Πράγματι είναι το κάτι άλλο. Εγώ την πήρα duo με την Amber. Πράγματι ανεπανάληπτη εμπειρία...

Φίλε κάτι να ρωτήσω πιο πάνω έγραψες ότι γλείφει κωλοτρυπιδα. Εννοείς την δική σου ή σε αφήνει να γλειψεις την δική της μόνο??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom