Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Γενικά καλές τιμές, έ?

λοιπόν τελικά δοκίμασα, οι φωτογραφίες πρέπει να είναι πολύ παλιές διότι παρόλο που τα τατουάζ υπήρχαν εγω είδα ενα πλασματακι κοντόχοντρο. παρόλα αυτά επειδή ήθελα να γαμήσω κώλο φτηνά και επειδή έχω ενα βίτσιο με τα καλσόν και τις ζαρτιερες έκατσα. μπορώ να πω ότι το ευχαριστήθηκα. μπανάκι πριν και μετά, στοματικό αργά αργά και στο τέλος πιο βαθύ, γλωσσοφιλα και γενικά φαινόταν να το ευχαριστιετε και η ίδια, επίσης μιλούσε καλά ελληνικά. αν ψάχνει καποιος όμορφη Ρωσίδα μακριά γιατί μετά θα τα ακούω, οποιος ψάχνει εξυπηρέτηση η κοπέλα τίμησε τα λεφτά της
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Ρωσίδα είναι, δηλαδή??? Εμένα μου φαίνετε καλή για τα λεφτά.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
δεν ξέρω από που είναι φίλε, σίγουρα ανατολικό μπλοκ, σίγουρα πολλά χρόνια Κύπρο και δοκιμασμένη και από άλλους οπότε ας μας πει και κάποιος άλλος γνώμη
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
για ποια κυπρεα λέτε; Από περιέργεια έχουμε κυπρεα βιζιτου;

Εχω φυγει απο Λεμεσο απο περσυ αλλα ειχα παρει μια Κυπραια περσυ στη Λευκωσια, γυρω στα 40-45, καλη εμφανιση αλλα λογω οτι τονιζε τους φθογκους μου μπηκε στο μυαλο η ιδεα οτι ειναι Ελληνιδα χρονια στη Κυπρο... Γαμιοτανε επαγγελματικα, δεν αφηνε να μπω βαθεια... Εγω την τσακωσα εδω στο μπου αλλα στο νημα της Λευκωσιας και οταν συναντηθηκαμε (δικος της χωρος) ισχυριστηκε οτι ειναι Κυπραια και οτι δουλευει χρονια αλλα σε κελιστο κυκλωμα διοτι δεν υπηρχαν υπολογιστες και τροποι διαφημησης...


(δεν διεκρινα χαρακτηριστικα Κυπραιας, πχ δαχτυλα χοντρα/τουρκοφρυδα/μυτη η κατι αλλο...)
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Εχω φυγει απο Λεμεσο απο περσυ αλλα ειχα παρει μια Κυπραια περσυ στη Λευκωσια, γυρω στα 40-45, καλη εμφανιση αλλα λογω οτι τονιζε τους φθογκους μου μπηκε στο μυαλο η ιδεα οτι ειναι Ελληνιδα χρονια στη Κυπρο... Γαμιοτανε επαγγελματικα, δεν αφηνε να μπω βαθεια... Εγω την τσακωσα εδω στο μπου αλλα στο νημα της Λευκωσιας και οταν συναντηθηκαμε (δικος της χωρος) ισχυριστηκε οτι ειναι Κυπραια και οτι δουλευει χρονια αλλα σε κελιστο κυκλωμα διοτι δεν υπηρχαν υπολογιστες και τροποι διαφημησης...


(δεν διεκρινα χαρακτηριστικα Κυπραιας, πχ δαχτυλα χοντρα/τουρκοφρυδα/μυτη η κατι αλλο...)

Μπορεί να είναι και Ελληνίδα που έχει χρόνια στη Κύπρο και έκανε πολιτογράφηση
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
δεν ξέρω από που είναι φίλε, σίγουρα ανατολικό μπλοκ, σίγουρα πολλά χρόνια Κύπρο και δοκιμασμένη και από άλλους οπότε ας μας πει και κάποιος άλλος γνώμη
Πέμπτη πάω Λευκωσία, τότε υπάρχει πιθανότητα.
 

..charis..

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
91
Like
6
Πόντοι
0
Εχω φυγει απο Λεμεσο απο περσυ αλλα ειχα παρει μια Κυπραια περσυ στη Λευκωσια, γυρω στα 40-45, καλη εμφανιση αλλα λογω οτι τονιζε τους φθογκους μου μπηκε στο μυαλο η ιδεα οτι ειναι Ελληνιδα χρονια στη Κυπρο... Γαμιοτανε επαγγελματικα, δεν αφηνε να μπω βαθεια... Εγω την τσακωσα εδω στο μπου αλλα στο νημα της Λευκωσιας και οταν συναντηθηκαμε (δικος της χωρος) ισχυριστηκε οτι ειναι Κυπραια και οτι δουλευει χρονια αλλα σε κελιστο κυκλωμα διοτι δεν υπηρχαν υπολογιστες και τροποι διαφημησης...


(δεν διεκρινα χαρακτηριστικα Κυπραιας, πχ δαχτυλα χοντρα/τουρκοφρυδα/μυτη η κατι αλλο...)
εμφανιση πως ήταν;  σε πια περιοχή φίλε σε πηγε; εννοω ο χωρος της?
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
τελικα εχει και 15 λεπτο παστα 70 ευρω


και τουτη εση καλα κομεντς, τουτη θυμιζιμου την ρομπερτα την ρουμανα που την λευκωσια, ιδιο καλουπη

αν και ακριβη εσι καλα κομεντς στο προφαειλ που πολους, αν εδοκιμασεν κανενας ας μας πι

επια πριν καιρο κοντα τις, εν 50 ευρω, πιπα χορις, στο σεξ εν καλουα, για οσους αρεσκοντε σε BBW,
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
τουτην ειδα την που κοντα περση το καλοκαιρη οταν ερκετουν με μιαν αλη ρωσιδα την βερονικα, εν την επιασα τουτην ομως, οπιος εδοκιμασε ας πι κομεντς
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
τελικα εχει και 15 λεπτο παστα 70 ευρω


και τουτη εση καλα κομεντς, τουτη θυμιζιμου την ρομπερτα την ρουμανα που την λευκωσια, ιδιο καλουπη

αν και ακριβη εσι καλα κομεντς στο προφαειλ που πολους, αν εδοκιμασεν κανενας ας μας πι

επια πριν καιρο κοντα τις, εν 50 ευρω, πιπα χορις, στο σεξ εν καλουα, για οσους αρεσκοντε σε BBW,

Να γράφουμε αφού προσέχουμε κάποια πράγματα.
Η Λιλιαν έχει 2 σχόλια μόνο και μάλλον είναι ψεύτικα. Δες πως είναι γραμμένα και έχουν άριστη βαθμολογία.
Κάτι βρωμάει εδώ.
Επίσης όταν ήταν Λάρνακα της έστειλα μήνυμα για καλύτερη τιμή και δεν ήθελε κουβέντα.

Όταν η γκόμενά αξίζει θα έχει πολλά σχόλια. Όχι μόνον 2 και ψεύτικα.
Οπότε μάπα το καρπούζι και μην προτείνεις κάτι αν δεν το έχεις ψάξει καλά.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
Να γράφουμε αφού προσέχουμε κάποια πράγματα.
Η Λιλιαν έχει 2 σχόλια μόνο και μάλλον είναι ψεύτικα. Δες πως είναι γραμμένα και έχουν άριστη βαθμολογία.
Κάτι βρωμάει εδώ.
Επίσης όταν ήταν Λάρνακα της έστειλα μήνυμα για καλύτερη τιμή και δεν ήθελε κουβέντα.

Όταν η γκόμενά αξίζει θα έχει πολλά σχόλια. Όχι μόνον 2 και ψεύτικα.
Οπότε μάπα το καρπούζι και μην προτείνεις κάτι αν δεν το έχεις ψάξει καλά.

λολ φιλε εγω λεο τη επαρατηρησα, δεν προτινο αν δεν δοκιμασο οπως διεβσεσ η αν ειδεσ ποτε  προιγουμενα μου ποστ:)
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Γεγονός πάντως είναι ότι κρίση ξεκριση οι γκόμενες δεν έχουν ρίξει καθόλου τιμές. Βλέπω τα 120-159€ σύννεφο από τις λίγες εσκορτ.

Ενώ στο μπαζαρακι που έχει πολλές ανεξάρτητες αλλά χαμηλού επιπέδου, όλες ξεκινούν από 50€.
 

Vanos99

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2015
Μηνύματα
124
Like
44
Πόντοι
1
Κάμετε υπομονή μέχρι τιν αλλη βδομάδα που θα ανοίξουν τα αεροδρομια
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Γεγονός πάντως είναι ότι κρίση ξεκριση οι γκόμενες δεν έχουν ρίξει καθόλου τιμές. Βλέπω τα 120-159€ σύννεφο από τις λίγες εσκορτ.

Ενώ στο μπαζαρακι που έχει πολλές ανεξάρτητες αλλά χαμηλού επιπέδου, όλες ξεκινούν από 50€.

να προσθέσω όμως ότι το χαμηλού επιπέδου είναι πολλές φορές επικίνδυνο, εννοώ βγαίνεις και λες τι πλήρωσα τώρα.. αν θα πετύχαινεις μια φορά στις 4 την καλή απλά καις τα λεφτά σου..

 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
εμφανιση πως ήταν;  σε πια περιοχή φίλε σε πηγε; εννοω ο χωρος της?

Για 40-45 μια χαρα ηταν... Και σφηχτο κορμι... Δεν θυμαμαι καθολου που ηταν ο χωρος της, με gps ειχα παει, ηταν στυλ ενοκιαζομενα apartments, αμα κανεις καλη αναζητηση στα νηματα Λεμεσου και Λευκωσιας θα βρεις σιγουρα το τηλ της και απο εκει θα σου εξηγησει εκεινη!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Κάμετε υπομονή μέχρι τιν αλλη βδομάδα που θα ανοίξουν τα αεροδρομια
Και τι νομίζεις θα τρέξουν οι Ρωσίδες να έρθουν;
Καταρχήν δεν ανήκει η Ρωσία στις χώρες που θα έρχονται άμεσα εδώ. Οπότε θα έχουν θέματα με εξετάσεις, καραντίνες για 2 βδομάδες κλπ.
Ποιος θα δεχτεί να έρθει έτσι;

Πιστεύω η κατάσταση με κόσμο από αυτές τις χώρες θα βελτιωθεί σε 1.5 μήνα και μετά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom