Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

iasonasfast

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2024
Μηνύματα
41
Like
39
Πόντοι
0
Γυρεύω κοπέλα ψηλή να δέχεται να την κράξω.
 

iasonasfast

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2024
Μηνύματα
41
Like
39
Πόντοι
0
Έκραξε την κανένας τούτη καλαμαρού;;
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
631
Like
621
Πόντοι
86
Εν το ήξερα....εψαξα το λιγο.....εν ξερω αν πραγματικα το δουλεύουν οι κοπελλες μας..... αλλα εγω ειμαι καθαρος τζιμεσα. 5/5
Αν δεν εχετε τι να καμετε.... μπείτε τζαι πειτε μας τη βαθμολογία σας να βρουμε τον πιο κακοφημο
1000029194.jpg
Το είχε βάλει παλιά άλλος συναγωνιστής και το κοίταξα, είχα από την ίδια ψυχοπαθή 1000 κριτικές ότι και καλά την έστησα. Που στην ουσία, το τι έγινε ήταν ότι της είχα κάνει κάποιες ερωτήσεις, με ρώτησε τι ώρα θέλω να πάω χωρίς να απαντήσει καμία από τις ερωτήσεις μου, της απάντησα περιμένοντας ότι θα μου απαντούσε τις ερωτήσεις, που τελικά δεν έγινε, και την νύχτα μου έστελνε μηνύματα βρίζοντας . Αρχικά απολογήθηκα γιατί πραγματικά δεν κατάλαβα ότι το θεώρησε ραντεβού και μετά την διαολόστειλα.

Το πρόβλημα είναι ότι για τον πραγματικό μου αριθμό έβγαζε το πραγματικό μου όνομα και μετανιώνω όλες τις φορές που επικοινώνησα με αυτό το νούμερο. Δεν ξέρεις ποτέ αν πέσει στα χέρια μελλοντικής σου γυναίκας τέτοια εφαρμογή.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.807
Like
720
Πόντοι
96

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.807
Like
720
Πόντοι
96
Juliette καινουργιες παρουσιες.. παιρνες και τισ 2 η και την μια.. νομιζω ειναι το γραφιο πυ εφερε τις μιλφ ρωσιδες πριν καπιες εβδομαδεσ αν δεν κανο λαθος.. δοκιμασε κανις?
 

Totoro18

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2024
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
πεμας λεπτομεριες για το προγραμα.. αν επιτρεπεται τι σου αρεσε?
Είναι μια ξένη κοπέλα δεν ξέρω από που. Πολύ όμορφη και καθαρή αν και οι φωτό είναι λίγο παλιές. Υπηρεσίες στην περιγραφή φιλιά με γλώσσα, πιπα χωρίς προφυλακτικό 69 γλύψιμο μπαλων και σεξ σε διάφορες στάσεις.Δεν ξετρελάθηκα, αλλά έμεινα ευχαριστημένος, τιμά το 150, αξίζει μια επίσκεψη.
 

iasonasfast

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2024
Μηνύματα
41
Like
39
Πόντοι
0
Juliette καινουργιες παρουσιες.. παιρνες και τισ 2 η και την μια.. νομιζω ειναι το γραφιο πυ εφερε τις μιλφ ρωσιδες πριν καπιες εβδομαδεσ αν δεν κανο λαθος.. δοκιμασε κανις?
Εν Εσθονές. Χρεώνουν 300 την ώρα κι ότι έξτρα ζητήσεις πληρώνεις. Μισή τιμή αν θέλεις μόνο την μιά. Εν λογικές οι τιμές αλλά ο λόγος που εν τες εγάμησα είναι το χαμηλό ύψος κι τα 59 κιλά. Εγάμησα στο παρελθόν έτσι μικροκαμωμένες 2 μαζί στην Πάφο κι μόλις έφκαλα έξω το βιλί μου εστηλλομάθκιασαν κι είπαν μου εν καπάτσες κι με το που πληρώνω προσπαθούσαν να μου γελάσουν κι να με ξεφορτωθούν. Αφού ούτε μασάζ προστάτη εν μπορεί το χεράκι τους να αντέξει. Μόλις έκατσε η πρώτη πάνω άρχισαν να μου λαλούν ε πόνησε η μήτρα τους κτλ. Γιατί εν εφκάλλει χυμό το πράμα σου; Έφαγες γιαούρτι; Κτλ κτλ Εν πιστεύκω τούτες να εν οι ίδιες αλλά περημένω κι εγώ να μου πείτε αν δοκίμασε κανένας την μια ή κι τις δύο;
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
631
Like
621
Πόντοι
86
Εν Εσθονές. Χρεώνουν 300 την ώρα κι ότι έξτρα ζητήσεις πληρώνεις. Μισή τιμή αν θέλεις μόνο την μιά. Εν λογικές οι τιμές αλλά ο λόγος που εν τες εγάμησα είναι το χαμηλό ύψος κι τα 59 κιλά. Εγάμησα στο παρελθόν έτσι μικροκαμωμένες 2 μαζί στην Πάφο κι μόλις έφκαλα έξω το βιλί μου εστηλλομάθκιασαν κι είπαν μου εν καπάτσες κι με το που πληρώνω προσπαθούσαν να μου γελάσουν κι να με ξεφορτωθούν. Αφού ούτε μασάζ προστάτη εν μπορεί το χεράκι τους να αντέξει. Μόλις έκατσε η πρώτη πάνω άρχισαν να μου λαλούν ε πόνησε η μήτρα τους κτλ. Γιατί εν εφκάλλει χυμό το πράμα σου; Έφαγες γιαούρτι; Κτλ κτλ Εν πιστεύκω τούτες να εν οι ίδιες αλλά περημένω κι εγώ να μου πείτε αν δοκίμασε κανένας την μια ή κι τις δύο;
Ε καλά ρε φίλος επειδή πήρες μια φορά duo και ήταν φόλα δεν σημαίνει ότι όλα τα duo είναι φόλα.. Τώρα εντάξει 150 η κάθε μία την ώρα δεν το λες και προσφορούλα νομίζω υπάρχουν καλύτερες επιλογές σε αυτή την τιμή, οι κοπέλες είναι οριακά μιλφ
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.807
Like
720
Πόντοι
96
Ε καλά ρε φίλος επειδή πήρες μια φορά duo και ήταν φόλα δεν σημαίνει ότι όλα τα duo είναι φόλα.. Τώρα εντάξει 150 η κάθε μία την ώρα δεν το λες και προσφορούλα νομίζω υπάρχουν καλύτερες επιλογές σε αυτή την τιμή, οι κοπέλες είναι οριακά μιλφ
το 20 λεπτο ειναι 60 η 70 νομιζω με τη μια,
 

maggas1994

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2024
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
478
Like
679
Πόντοι
81
Φαινεταί ενδιαφέρουσα περίπτωση και σε καλή τιμή, εάν όντως είναι αληθινή διαφήμιση
Μα για αυτην δεν ελεγαν σε αυτο το thread η της λευκωσιας οτι ειναι μια τσιγγανοφατσα χαλια μαυρα?
 

Diogenis22

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
34
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπέρα τα παιδιά τις Λεμεσού ο φωτογράφος τις καρδιάς σας επιστρέφει με ένα ακόμα αρκετά μεγάλο fotoshoot τις αντονιας. Επιθυμεί η φωτό να ποστατιστουν με cover face! Καλή απόλαυση! Υ.Γ αν κάποιος θέλει βίντεογραφιση η φωτογράφιση με κάποια κοπέλα να στείλει μύνημα( δεν κάνουν όλες ).
Φίλε πουλιούνται οι κοπέλες ή όχι? Αν ναι..με εσενα που μιλούμε?
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
631
Like
621
Πόντοι
86
Φίλε πουλιούνται οι κοπέλες ή όχι? Αν ναι..με εσενα που μιλούμε?
ο τύπος κάνει φωτογραφήσεις δεν είναι ατζέντης, τη συγκεκριμένη θα την βρεις στο μπαζαράκι όταν δουλεύει
 

Cypriotguy

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2011
Μηνύματα
16
Like
10
Πόντοι
0
Ζητω ανταλλαγή τηλεφώνων με συγκεκριμένες πληροφορίες, δίνω και παίρνω, Ασιάτισσες προτιμώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom