Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Τι δεν παει με μικρα?
Έλα ρε γελοιε δεν ασχολούμαι μαζί σου στα άλλα θέματα και ξεκίνησες να ψάχνεις τα ποστ μου για να γράψεις κάτι;
Τόσο πολύ σε τσούζουν αυτά που γράφω;
Φαντάσου πόσο αδιάφορος είσαι για μένα που ούτε κάν έχω μπει ποτέ στο προφίλ σου.
Μια τρίχα από τα αρχίδια μου σε έχω, τράβα πίσω στην τρύπα σου τώρα κακομοίρη στη σκατογειτονια που μένεις να χαρείς τη μίζερη ζωή σου.
 

Sexykokos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2020
Μηνύματα
382
Like
417
Πόντοι
21
Το τηλεφωνο του μιστραλ είναι λάθος λέει..εκλησε;
Εν ξενοδοχείο απέναντι από το σουπερμάρκετ Πάπας στην Γερμασόγεια κοντά στην πιτσαχατ ξέρει κανείς αν λειτουργή; Δεν έχει τηλεφωνο στο γκουκολ.. κάποιος να βοηθήσει …
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Το τηλεφωνο του μιστραλ είναι λάθος λέει..εκλησε;
Εν ξενοδοχείο απέναντι από το σουπερμάρκετ Πάπας στην Γερμασόγεια κοντά στην πιτσαχατ ξέρει κανείς αν λειτουργή; Δεν έχει τηλεφωνο στο γκουκολ.. κάποιος να βοηθήσει …
Μιστράλ έχει απέναντι από το μόλο και λειτουργεί κανονικά, για σουπερμάρκετ παπάς δεν γνωρίζω αν έχει κάτι
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.510

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
508
Like
709
Πόντοι
86

Amsterdam11

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
48
Like
24
Πόντοι
0
Τα κοριτσια δοκιμαστηκαν?


Η Liliya μόνο μασάζ κάνει και πέξιμο δεν δέχεται σεξ
 

EbonyFucker

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2022
Μηνύματα
31
Like
56
Πόντοι
0
Παλιά ναι.
Εγώ την έκοψα εδώ και ένα χρόνο γιατί έγινε περίεργη. Την πειράζει το μέγεθος, το ένα, το άλλο.
Παλιά έκανε καλό παιχνίδι και δε μιλούσε με 60€.
Μια Μ@λ@κισμένη, ιδιότροπη, αγενέστατη αλόγα είναι, η οποία όμως (επειδή είναι σωματικά ένα τανκς) αντέχει δυνατό σφυροκόπημα στα 4...! Πέρσι την είχα σχεδόν 20 λεπτα στημένη στα 4 και κοπανούσα αλύπητα (στάξαμε και οι δύο) , όσπου άρχισε να μουρμουρά και τον έβγαλα, για να της τα σερβίρω στα βυζιά..! Μόλις βγήκα από το μπάνιο και πήγα να της πω ένα κοπλιμέντο για την μασιφ σωματαρα της πριν αρχίσω να ντύνομαι για να φύγω, με μούνταρε η καριόλ@ και έδειχνε το ρολόι σαν το παιδάκι που το κλέψανε τις καραμέλες του...! Παρόλο που αδειασά καλά τα μπομπόλια μου, με ξένέρωσε η σκρόφ@ και δεν ξαναναπάω με τίποτα...!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Χαχαχα αυτα ειναι τα μοντελα που πας με 60 ευρω και χαιρεσαι ρε σούργελο
Χχααχχαχαχα
Πόσο καραγκιοζακος εισαι.
Χαχαχαχαχα
Ρε καθυστερημένε έχεις να πεις κάτι επί του θέματος;
Είσαι στην Κύπρο;
Όχι, οπότε πάρε τον πουλο από εδώ μέσα.
Με διανοητικά προβλήματα δεν έχουμε χρόνο να ασχολούμαστε.
 

Diogenis22

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
34
Like
34
Πόντοι
0
Ξέρεις κανένας τίποτα απο Ασία αξιόλογο? Για σφυροκόπημα και όχι μασάζ... δεν με νοιάζει αν έχει δικό της χώρο.
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
508
Like
709
Πόντοι
86
Νέο αίμα και με καλές καμπύλες.
Δεν το καταλαβαινω το σκηνικο.εχει ξαναγινει 2-3 φορες.την ειδα την αγγελια νομιζω χτες και της εστειλα.ειμαι σιγουρος δεν υπηρχε τη κυριακη κ νομιζω ουτε τη δευτερα.λεω οκ θα παω τη πεμπτη.αυτη εφυγε και πηγε λαρνακα σημερα!.οπως ειπα ξανεγινε και με αλλες.καποιος τις φερνει στα κορινα και τις αφηνει ειτε 2 με 3 μερες αιντε μια εβδομαδα max.και μετα τις παει σε αλλη πολη.δεν καταλαβαινω γιατι τοσο γρηγορη ξεπετα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Με προκαλεις ρε ταγαρι,εσυ μου είπες για μοντελοειδη με 60 ευρω και τελικά ειδα κατι φακλανες και κατι σούργελα που τα βρισκεις και Μεταξουργείο με 10 ευρω.
Καταλαβαινεις πιστεύω οτι εχεις ξεφτιλιστει οσο αναμασας τη καραμέλα για εμας τους καουμποι των σλαβικων πεδίων.
Βρε καουμπόη της Κυψέλης, δεν έχεις φράγκα να πας πουθενά και μας πρήζεις τα μπαλάκια με τις χαζομάρες σου;
Όταν θα έχεις χρήματα να βγεις από το υπόγειο που μένεις, πήγαινε εσύ Μεταξουργείο.
Εγώ ποτέ δεν έγραψα για εκεί, άσε εμάς να ξέρουμε καλά τι κορίτσια βρίσκουμε εδώ Κύπρο.
Εσύ δεν έχεις καμία σχέση με το αντικείμενο οπότε σάλτα πίσω στην σπηλιά σου.

Προτείνω σε όλα τα μέλη εδώ να σε κάνουν Αναφορά γιατί κουράζεις με τα σπαμ ποστ σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom