Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Diogenis22

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
34
Like
34
Πόντοι
0

Έχει δοκιμαστεί; θα ήθελα να μάθω ηλικία γιατί την πήρα τηλέφωνο και μου λέει τα ίδια ότι τάχα είναι 50 χρονών αλλά από εμφάνιση κάτι μου τραβά την προσοχή. Αν έχει πάει κανείς θέλω πληροφορίες παρακαλώ.
Φίλε το σπίτι κατάλαβα ποιο είναι απο τις φώτο...είχα πάει παλαιότερα για μασάζ με άλλες και ήταν πολύ μεγάλες...μου έκανε μασάζ και πίπα και αυτή με προφυλακτικό δεν δεχόταν χωρίς.. τι να σου πω...αυτή δεν μοιάζει με εκείνη που πήγα τοτε..
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
506
Like
709
Πόντοι
86
Κάποτε ήθελαν 50€ οι νεαρές Ρουμάνες για 30 λεπτά και τώρα φτάσαμε να ζητάνε 80€ οι μιλφαρες;;

Πού πάμε ρε σεις..
Καποτε επιανα τη πιτα σουβλακια 4.5ευρω και 5 την ενισχυμενη.ακομα παλιοτερα θυμαμαι τη βενζινη στα 80σεντ. Καποτε νοικιαζες και μοναρη με 300 ευρα...καποτε θυμαμαι και το etherium στα 100 ευρα...καποτε καποια στιγμη
 

Johnblackmamouth

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
103
Like
92
Πόντοι
1
Καποτε επιανα τη πιτα σουβλακια 4.5ευρω και 5 την ενισχυμενη.ακομα παλιοτερα θυμαμαι τη βενζινη στα 80σεντ. Καποτε νοικιαζες και μοναρη με 300 ευρα...καποτε θυμαμαι και το etherium στα 100 ευρα...καποτε καποια στιγμη
Ωρεοσ ο φιλοσ.καλα τα λεσ
 

Johnblackmamouth

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
103
Like
92
Πόντοι
1
Φίλε το σπίτι κατάλαβα ποιο είναι απο τις φώτο...είχα πάει παλαιότερα για μασάζ με άλλες και ήταν πολύ μεγάλες...μου έκανε μασάζ και πίπα και αυτή με προφυλακτικό δεν δεχόταν χωρίς.. τι να σου πω...αυτή δεν μοιάζει με εκείνη που πήγα τοτε..
Παμεν.
Σπιτι πισω απο το σιγμα το φουρνο στη Νικου Πατιχη.
Κατα διαστιματα ερχοντε ελλεηνιδεσ σε μεγαλεσ ηλικιεσ 45-60. Σιση σιουρα 55+. Εγω εδοσατισ 40 ευρο οι 50 κε εν μου ειπεν τιποτε.στου αγονα εν αξιζει ουτε το κορμιτισ εν καλω για 55αρα. Εγω δεν θα ξαναπιγενα. Στο 40αρικο πιπα χωρισ με ροτισε τισ ειπα χωρισ μου ειπεν οκ κε αρχισεν τιν ταλεπορισα μεχρι να τελιοσο. Αλα δεν εκανε παραπονα
 

ac69

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
19
Like
21
Πόντοι
0
En isxei. Mia xristina.eklisa egw ektes epasareme se mia filitis ithele 50assage ke 20 na sou to peksi.massage kalo ala 70 euro gia mian wra en aksizi.edokatis 50 ke ithele 70.efia ke estelnemou msg sto facebook. Giati en eplirosa to happy end
Ευχαριστώ για την πληροφορία
Αν θες και μπορείς στείλε μου το fb της σε μήνυμα
 

gousgounis47

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2023
Μηνύματα
22
Like
30
Πόντοι
0
En isxei. Mia xristina.eklisa egw ektes epasareme se mia filitis ithele 50assage ke 20 na sou to peksi.massage kalo ala 70 euro gia mian wra en aksizi.edokatis 50 ke ithele 70.efia ke estelnemou msg sto facebook. Giati en eplirosa to happy end
Γιατί δεν έφυγες όταν σου πάσαρε άλλη;;γιατί δεν εξηγήθηκες από την αρχή το προγραμμα και ποσα αν δεν γούσταρες έπρεπε να φυγεις
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Καποτε επιανα τη πιτα σουβλακια 4.5ευρω και 5 την ενισχυμενη.ακομα παλιοτερα θυμαμαι τη βενζινη στα 80σεντ. Καποτε νοικιαζες και μοναρη με 300 ευρα...καποτε θυμαμαι και το etherium στα 100 ευρα...καποτε καποια στιγμη
Καμία σχέση.
Άλλα λέω, άλλα λες.
Δεν μιλάω για κόστος ζωής που ακριβυνε.
Μιλάω για άθλιες τιμές που πρέπει να αποφεύγουμε.

Όταν ακόμα υπάρχουν ωραία κορίτσια, έστω και Ρουμάνες με 50€, τότε είσαι λίγο άκυρος να δίνεις 80€ για μεγάλοκοπέλες.
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Εν τω μεταξυ βλεπω κοπελες απο ενα δυο καινουρια πρακτορεια, στη λεμεσο. Μακαρι να συνεχισουν γιατι μια σημαντικη διαφορα που εχουμε με Ελλαδα ειναι οτι εκει υπαρχει ανταγωνισμος απο 10-15 πρακτορεια και ειναι λογικο να συγρατουνται οι τιμες. Πηξαμε στα μονοπωλια στη Κυπρο. Απο το ρευμα μεχρι τις πουτανες
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Εν τω μεταξυ βλεπω κοπελες απο ενα δυο καινουρια πρακτορεια, στη λεμεσο. Μακαρι να συνεχισουν γιατι μια σημαντικη διαφορα που εχουμε με Ελλαδα ειναι οτι εκει υπαρχει ανταγωνισμος απο 10-15 πρακτορεια και ειναι λογικο να συγρατουνται οι τιμες. Πηξαμε στα μονοπωλια στη Κυπρο. Απο το ρευμα μεχρι τις πουτανες
Στην Ελλάδα υπάρχουν καμία δεκαριά πρακτορεία και δεκάδες μπουρδέλα/στούντιο/μασάζ.
Μην συγκρίνεις λοιπόν.
Έχει τις καλύτερες τιμές για σεξ στην Ευρώπη η Αθήνα αυτή τη στιγμή.
Με 20€ να γαμήσεις 27χρονη Ρωσίδα που επισκέφτηκα πρόσφατα σε καθαρό κρεβάτι με ντους και πετσέτα δεν υπάρχει πουθενά.
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Στην Ελλάδα υπάρχουν καμία δεκαριά πρακτορεία και δεκάδες μπουρδέλα/στούντιο/μασάζ.
Μην συγκρίνεις λοιπόν.
Έχει τις καλύτερες τιμές για σεξ στην Ευρώπη η Αθήνα αυτή τη στιγμή.
Με 20€ να γαμήσεις 27χρονη Ρωσίδα που επισκέφτηκα πρόσφατα σε καθαρό κρεβάτι με ντους και πετσέτα δεν υπάρχει πουθενά.
Δεν συγκρινω αλλα στη Κυπρο ζουμε και συναγωνισμος απο πρακτορεια θα βοηθουσε λιγο με τιμες. Αμα ενα πρακτορειο, εχει 10 κοπελες και δουλευουν και οι 10 καθε μερα στις τιμες που τις βαζει σιγα μην μας κανει και εκπτωση.
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.510
Καλησπέρα σας! να ρωτήσω κάτι.. αν υπάρχει ειδικό νήμα για πάφο ?
 

Kalikantzaros48

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
279
Like
186
Πόντοι
1

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
αξιζει αν ειναι αυτη?
Παλιά ναι.
Εγώ την έκοψα εδώ και ένα χρόνο γιατί έγινε περίεργη. Την πειράζει το μέγεθος, το ένα, το άλλο.
Παλιά έκανε καλό παιχνίδι και δε μιλούσε με 60€.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom