Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

epikalestis

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
50
Like
88
Πόντοι
0
Ξέχασες να πεις και για ένα ειδικό υγρό που ρίχνει πάνω στο καυλι πριν το μπουκι.
Τελείωσες στο στόμα της ή όχι;
Ναι και μου έκανε εντύπωση που προσφέρθηκε από μόνη της, χωρίς να το ζητήσω.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
H Lina δοκιμάστηκε όταν ήταν Λεμεσό προηγούμενο μήνα, είναι καλή. Στις φώτο η ίδια, ψηλή ρωσσίδα, χαμογελαστή, με τιμές στα 60ε τα 30λ και 110ε η ώρα (2 φορές), καλό στοματικό, τίμιο πρόγραμμα, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο, θα σου ζητήσει να κάνεις μπάνιο εκεί, θα έρθει να σου τον πλύνει η ίδια και μετά να σου δώσει listerine πριν ξεκινήσει.
Δεν με χαλάει το μπανάκι πριν ούτε το σπρέι αν μετά δεν αηδιάζει, η πίπα είναι ακαποτη φαντάζομαι για να τα κάνει όλα αυτα;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Δεν με χαλάει το μπανάκι πριν ούτε το σπρέι αν μετά δεν αηδιάζει, η πίπα είναι ακαποτη φαντάζομαι για να τα κάνει όλα αυτα;
Ακαπωτη πίπα και στο τέλος παλιά την έχυνα στο στόμα.
Αλλά η γκόμενα έχει γίνει αρπαχτή τα τελευταία χρόνια και όλα αυτά τα πε΄ριεργα με τα σπρέυ τα ξεκίνησε πριν κανένα δυο χρόνια.
Γιατί άραγε; Κόλλησε τίποτα και τώρα τρέχει; Πάντως αυτά που κάνει τα κάνει πολύ σπαστικά και σε πιέζει να βάλεις διάφορα στο πουλί σου, να βάλεις στο στόμα κλπ.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86

Αφού δεν μου απαντούσε και η Λίνα, ήθελα να δω αν υπήρχε περίπτωση να είναι η ίδια με τις φωτογραφίες, ξέρω ξέρω... αλλά θέλω μια φορά να γαμήσω μαύρη μοντέλο, φυσικά και καμία σχέση, το σώμα ήταν οκ αλλά το πρόσωπο καμιά σχέση. έκανα μεταβολή και έφυγα.
 

Reppiks

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
74
Like
104
Πόντοι
0
Συμπαθητική παρουσία.
Καλύτερη από κοντά.
Τίμιο 40αρι στό 15λέπτο χωρίς όμως να κοιτάζει το ρολόι ούτε να βιάζεται.Καλές υπηρεσίες και καλή συμμετοχή όλα με προφύλαξή όμως.(δεν με χαλά αφού έχει όρεξη).

Πριν λίγες μέρες επισκεφτηκα τη Victoria(έφυγε η αγγελία) πίσω απο Trippers, στα 70€ δεν μου άρεσε για αυτη τη τιμη.Ωραίο σώμα Ξινό πρόσωπο ομως και με κατεύθυνε για να τελειώσω στα γρήγορα.
Επίσης δεν τήρησε αυτα που συμφωνήσαμε στα μυνήματα.

Αυτα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Συμπαθητική παρουσία.
Καλύτερη από κοντά.
Τίμιο 40αρι στό 15λέπτο χωρίς όμως να κοιτάζει το ρολόι ούτε να βιάζεται.Καλές υπηρεσίες και καλή συμμετοχή όλα με προφύλαξή όμως.(δεν με χαλά αφού έχει όρεξη).

Πριν λίγες μέρες επισκεφτηκα τη Victoria(έφυγε η αγγελία) πίσω απο Trippers, στα 70€ δεν μου άρεσε για αυτη τη τιμη.Ωραίο σώμα Ξινό πρόσωπο ομως και με κατεύθυνε για να τελειώσω στα γρήγορα.
Επίσης δεν τήρησε αυτα που συμφωνήσαμε στα μυνήματα.

Αυτα.
Επειδή πήγα και εγώ στη Victoria, συμφωνώ για την περιγραφή.
Αλλά τι δεν τήρησε δηλαδή;
 

Reppiks

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
74
Like
104
Πόντοι
0
Επειδή πήγα και εγώ στη Victoria, συμφωνώ για την περιγραφή.
Αλλά τι δεν τήρησε δηλαδή;
Μιλήσαμε για french kissing,αλλά ουτε καν,απλά 2-3 φιλιά στο σώμα και απόφευγε το στόμα.
Είπαμε για ακαπωτο αλλά δεν μου έκανε με τη δικαίολογια ότι δεν έχω περιτομή.(αν και έκανα μπάνιο εκεί)μου είπε ότι δεν κάνει για λόγους καθαριότητας.
Και γενικά ήταν ψυχρή,για 70δεν αξίζει για μένα.
Προσώπικα αν δεν δείχνει έστω και λίγο ότι το απολαμβάνει ξενερώνω και μετά κλαίω τα λεφτά μου,
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Μιλήσαμε για french kissing,αλλά ουτε καν,απλά 2-3 φιλιά στο σώμα και απόφευγε το στόμα.
Είπαμε για ακαπωτο αλλά δεν μου έκανε με τη δικαίολογια ότι δεν έχω περιτομή.(αν και έκανα μπάνιο εκεί)μου είπε ότι δεν κάνει για λόγους καθαριότητας.
Και γενικά ήταν ψυχρή,για 70δεν αξίζει για μένα.
Προσώπικα αν δεν δείχνει έστω και λίγο ότι το απολαμβάνει ξενερώνω και μετά κλαίω τα λεφτά μου,
Δεν ξέρω τι ιστορίες βρήκε να σου πει.
Μια χαρά ακαπωτο έκανε σε μένα. Αλλά ναι φιλιά στομα δεν έδινε.
Κακώςάλλα σου είπε στο τηλέφωνο.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Liza τουτην θυμουμετην πολα παλια, αλα δεν επια ποτε, επιεν κανενας η θυματετην που παλια τη φαση ενι?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Liza τουτην θυμουμετην πολα παλια, αλα δεν επια ποτε, επιεν κανενας η θυματετην που παλια τη φαση ενι?
Και εγώ τη θυμάμαι αλλά μόνο που τη βλέπω τρομάζω!
Καθόλου δεν ψήνομαι να τη δω από κοντά.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
sex, blowjob, various positions,
you can lick pussy, blowjob without a condom extra
15 min 50
30 min 70
1 ur 120


αυτα λει
τελικα πηγα για στοματικο με χυσιμο στωμα, καμνη και ενα σχετικο βαθυ λαρυγγι, συμπαθεστατη ρωσιδα, θα ελεγα τιμια τα λεφτα της
 

Cyprusguy

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2022
Μηνύματα
72
Like
76
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα παραχορω παρακάτω link με την δουλειά μου και με real κοπέλες από Κύπρο . Θα τις βρείτε στο bazaraki τις κάνω εγώ φωτογραφίσεις απλά για να ξέρετε που να πηγαίνετε! Και ποια είναι verify Adultphotocy - Profile page - EroMe
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
τελικα πηγα για στοματικο με χυσιμο στωμα, καμνη και ενα σχετικο βαθυ λαρυγγι, συμπαθεστατη ρωσιδα, θα ελεγα τιμια τα λεφτα της
Φάτσα είναι άγρια όπως στις φώτο;
Από σώμα τι λέει;
Πόσα έδωσες και για πόση ώρα με χυσιμο στόμα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επίσης αυτή τη Victoria Victoria την ξέρει κανείς;
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Φάτσα είναι άγρια όπως στις φώτο;
Από σώμα τι λέει;
Πόσα έδωσες και για πόση ώρα με χυσιμο στόμα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επίσης αυτή τη Victoria Victoria την ξέρει κανείς;
70 ευρω, σωμα ειναι οκ, φατσα μου αρεσε καλυτεηρ απο κοντα, γενικα ειναι πολι φιιλκη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom