Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Ένας πρώην σύμβουλος της RKI επιβεβαιώνει ότι ο εμβολιασμός με mRNA είναι μεταδοτικός μέσω της ανταλλαγής (έκχυσης) σωματικών υγρών... δηλαδή του αίματος, του φιλιού και του σεξ.

 

giorgosnic

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
472
Like
648
Πόντοι
81
Αχχχ.
Θα μου λείψει η Sofia ...
Deepthroat, γλύψιμο μπάλες, δάχτυλα μέσα, χυσιματα σε στόμα με πολύ λίγα λεφτά για υπηρεσίες και κορμί που άλλοι θα έσκαγαν 150-200€ στις γκόμενες των agency.

Γεια σου Ρωσία με τα ταλέντα σου!!
Sofia??
Έφυγε?
 

Manitos33

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2022
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
Πηρε κανεις κοπελα απο το γραφειο Spicy? Φενονται καλες περιπτωσεις παντως.


H Άλεξ είναι τρομερή τα αξίζει τα λεφτά της
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Ένας πρώην σύμβουλος της RKI επιβεβαιώνει ότι ο εμβολιασμός με mRNA είναι μεταδοτικός μέσω της ανταλλαγής (έκχυσης) σωματικών υγρών... δηλαδή του αίματος, του φιλιού και του σεξ.

Ο εμβολιασμός είναι μεταδοτικός; Δηλαδή πάω ανεμβολιαστος κάνω σεξ με εμβολιασμενη κοπέλα και με βρίσκουν εμβολιασμενο μετα?
 

Feet Lover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
173
Like
1.309
Πόντοι
201
Γεια σας φίλοι, είμαι Κύπρο σε τρεις πόλεις για δουλειά και θα εκτιμούσα αν ξέρετε έστω αν είναι αληθινές οι κορασίδες πιο κάτω:



 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.890
Πόντοι
3.846
Γεια σας φίλοι, είμαι Κύπρο σε τρεις πόλεις για δουλειά και θα εκτιμούσα αν ξέρετε έστω αν είναι αληθινές οι κορασίδες πιο κάτω:



Δοκιμασμένη η 3η (Lina). Μακριά, είναι ψυχάκιας με την καθαριότητα, αν και αληθινές φώτο.
Η δεύτερη (Αναστασία) είναι στάνταρ αγγελία από διαμέρισμα με 2-3 κοπέλες, αλλά δεν ισχύουν οι φώτος συνήθως αν και είναι ωραίες οι κοπέλες. Από υπηρεσίες τίποτα το ιδιαίτερο.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Ο εμβολιασμός είναι μεταδοτικός; Δηλαδή πάω ανεμβολιαστος κάνω σεξ με εμβολιασμενη κοπέλα και με βρίσκουν εμβολιασμενο μετα?
Φίλε το πήρες πολύ τηλεγραφικά, και άνθρωπος δεν είπε κάτι τέτοιο

Αναφέρει ότι και στο σάλιο, στο αίμα, στο σπέρμα και στο μητρικό γάλα, όταν κάνουν αναλύσεις στα εργαστήρια τους , βρίσκουν τα νανο-σωμάτια και το „spike protein“ σε ανεμβολίαστους . Και τα νανο-σωμάτια δημιουργούν στρόμβους, είναι από οξείδιο γραφενίου, το όποιο σαν υλικό είναι τοξικό.

Αναφέρει, ότι λογικά μεταφέρετε αυτά το πράγματα με σωματικά υγρά. Βάση των εξετάσεων, που έκανε.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
@SheFucker

απλός μου αρέσει να κάνω challenge όταν βλέπω γνώμες για τόσο σοβαρά θέματα. Δεν καταλαβαίνω γρι από το τι λέει ο τύπος Γερμανικά μιλά;

Έχω ακούσει ότι παιδιά γεννιούνται με αντισώματα από εμβολιασμενες μητέρες, πρώτη φορά ακούω να είναι μεταδοτικό το εμβόλιο από το σάλιο ή ακόμα και σπέρμα και γι'αυτό ρωτάω για διευκρίνιση αν όντως αυτό εννοείς.


Πάντως η μια έρευνα στον κόσμο που υποστηρίζει ότι το εμβόλιο περιέχει graphene oxide δεν φαίνεται και τόσο επιστημονικά έγκυρη, ειδικά όταν γράφουν στην έρευνα τους University of Almeria χωρίς να έχουν τη συνεργασία του πανεπιστημίου.. shady?

Εν κατακλείδι, σου το έχω ξαναπεί, γράφεις με σιγουριά για πολύ controversial θέματα και απόψεις που θέλουν ψάξιμο και πολλοί από εδώ τα καταπίνουν αμασητα, πιστεύω δεν είναι χώρος εδώ για αυτά τα ποστ.

 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
@SheFucker

απλός μου αρέσει να κάνω challenge όταν βλέπω γνώμες για τόσο σοβαρά θέματα. Δεν καταλαβαίνω γρι από το τι λέει ο τύπος Γερμανικά μιλά;

Έχω ακούσει ότι παιδιά γεννιούνται με αντισώματα από εμβολιασμενες μητέρες, πρώτη φορά ακούω να είναι μεταδοτικό το εμβόλιο από το σάλιο ή ακόμα και σπέρμα και γι'αυτό ρωτάω για διευκρίνιση αν όντως αυτό εννοείς.


Πάντως η μια έρευνα στον κόσμο που υποστηρίζει ότι το εμβόλιο περιέχει graphene oxide δεν φαίνεται και τόσο επιστημονικά έγκυρη, ειδικά όταν γράφουν στην έρευνα τους University of Almeria χωρίς να έχουν τη συνεργασία του πανεπιστημίου.. shady?

Εν κατακλείδι, σου το έχω ξαναπεί, γράφεις με σιγουριά για πολύ controversial θέματα και απόψεις που θέλουν ψάξιμο και πολλοί από εδώ τα καταπίνουν αμασητα, πιστεύω δεν είναι χώρος εδώ για αυτά τα ποστ.

Φίλε, ανάφερα και πρόσφερα κάτι που μου κάποιος έστειλε. Η δημοκρατία είναι διάλογος! Γερμανικά μιλώ αρκετά καλά για να καταλάβω τι λέει. Ανάφερα το για να έχετε και εσείς τη πληροφορία και για να μπορείτε να ψάχνετε και να αποφασίσετε. Δεν είμαι δικαστής για να κάνω αποφάσεις!
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Diana τουτη πεζητον μονο δυστυχως τιποτε παραπανο
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Φίλε, ανάφερα και πρόσφερα κάτι που μου κάποιος έστειλε. Η δημοκρατία είναι διάλογος! Γερμανικά μιλώ αρκετά καλά για να καταλάβω τι λέει. Ανάφερα το για να έχετε και εσείς τη πληροφορία και για να μπορείτε να ψάχνετε και να αποφασίσετε. Δεν είμαι δικαστής για να κάνω αποφάσεις!
συμφωνώ ότι η δημοκρατία είναι διάλογος, απλά είναι καλά τα θέματα για Λεμεσό Λευκωσία Λάρνακα να περιορίζονται σε συζητήσεις επί του αγοραίου έρωτα στην συγκεκριμένη πόλη και μόνο, και για τους λόγους που προανέφερα, και για να μένει καθαρό το θέμα, φυσικά εκτιμώ τις πληροφορίες που δίνεις συχνά για αυτά τα θέματα οπότε δεν θα δώσω συνέχεια σε αυτή τη συζήτηση. Απλός να είσαι σίγουρος ότι αν γραφτεί κάτι σχετικό με την επιστήμη, θα κάνω cross check χωρίς confirmation bias και θα απαντήσω.
Για τον Γαλιλαίο ρε γαμώ το :globeos-haha:, έλα πλάκα κάνω
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Ψάχνω καλό μασάζ και ας μην έχει ούτε παίξιμο. αν έχει και είναι και καλό το μασάζ ακόμα καλύτερα. Ξέρουμε τίποτε καλό;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.890
Πόντοι
3.846
Εντυπωσιακές βυζάρες από αυτήν την κοπέλα.

Την έχει δοκιμάσει κανείς;

Επίσης, δεν ξέρω αν είναι αληθινές οι φώτος, αλλά η κοπέλα φαίνται μοντέλο :glasses:. Εθνικότητα όμως δε γράφει:
 

epikalestis

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
50
Like
88
Πόντοι
0
Γεια σας φίλοι, είμαι Κύπρο σε τρεις πόλεις για δουλειά και θα εκτιμούσα αν ξέρετε έστω αν είναι αληθινές οι κορασίδες πιο κάτω:



H Lina δοκιμάστηκε όταν ήταν Λεμεσό προηγούμενο μήνα, είναι καλή. Στις φώτο η ίδια, ψηλή ρωσσίδα, χαμογελαστή, με τιμές στα 60ε τα 30λ και 110ε η ώρα (2 φορές), καλό στοματικό, τίμιο πρόγραμμα, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο, θα σου ζητήσει να κάνεις μπάνιο εκεί, θα έρθει να σου τον πλύνει η ίδια και μετά να σου δώσει listerine πριν ξεκινήσει.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.890
Πόντοι
3.846
H Lina δοκιμάστηκε όταν ήταν Λεμεσό προηγούμενο μήνα, είναι καλή. Στις φώτο η ίδια, ψηλή ρωσσίδα, χαμογελαστή, με τιμές στα 60ε τα 30λ και 110ε η ώρα (2 φορές), καλό στοματικό, τίμιο πρόγραμμα, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο, θα σου ζητήσει να κάνεις μπάνιο εκεί, θα έρθει να σου τον πλύνει η ίδια και μετά να σου δώσει listerine πριν ξεκινήσει.
Ξέχασες να πεις και για ένα ειδικό υγρό που ρίχνει πάνω στο καυλι πριν το μπουκι.
Τελείωσες στο στόμα της ή όχι;
 

Limassolonly

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Τελικά οι μαύρες ζητούν πλέον πιο πολλά και από Ρωσίδες, τι γίνετε ρε παιδιά? Ότι ζητούν τους δίνουε
Τελικά οι μαύρες ζητούν πλέον πιο πολλά και από Ρωσίδες, τι γίνετε ρε παιδιά? Ότι ζητούν τους δίνουν?
Φίλες έχω και εγώ αυτή την απορια..εγώ πριν καμιά βδομάδα πιγα σε μια μαύρη εκεί στο ζακακι ήθελε 50 και τις είπα 25 κρατώ και μετά από λιγο μ έστειλε οκ έλα.. αλλά ούτε για 25 δεν αξιζε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom