Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Peternorth1995

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας.
Για Θαιλανδές - Φιλιππινέζες έχουμε κάτι?
 

Johnblackmamouth

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
103
Like
92
Πόντοι
1
Kali epilogi sta 60 euro i kopela.kata diadtimata emfanizete
Pedia epia extes tziame.prin paw imoun kala.epia mono gia pipa en tin gamisa.molis efia pou tziame egemosen i villa mou kotziniles.makria pou tou tin gineka.eksanakousato palia oti kolisan mikites sinagonistes.skeftite oti molis efia efkala kokiniles epitopou.makria tis pedes i me kapouto an thelete.xwris kapouto men dextite
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Pedia epia extes tziame.prin paw imoun kala.epia mono gia pipa en tin gamisa.molis efia pou tziame egemosen i villa mou kotziniles.makria pou tou tin gineka.eksanakousato palia oti kolisan mikites sinagonistes.skeftite oti molis efia efkala kokiniles epitopou.makria tis pedes i me kapouto an thelete.xwris kapouto men dextite
μεγαλη μαλακια, επια εγω πριν παραπολους μηνες μονο για πιπα... ενιχα φκαλη κατη
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.890
Πόντοι
3.846
συνυθως αυτες που γραφουν οτι ειναι περιοχι μαρινα ειναι μονο για μασαζ, της εστηλες μηνυμα?
Έστειλα εγώ και ρώτησα
Κανονικά σεξ, πίπα με λάστιχο και 69 αναφέρει.

Ωστόσο με προβληματίζει η διεύθυνση. Είναι μέσα στην πόλη στην Αγίου Ανδρέου και λίγο που τσέκαρα με το maps δεν βλέπω ξενοδοχεία κλπ. Και έδωσε διεύθυνση και όχι όνομα κτιρίου.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Έστειλα εγώ και ρώτησα
Κανονικά σεξ, πίπα με λάστιχο και 69 αναφέρει.

Ωστόσο με προβληματίζει η διεύθυνση. Είναι μέσα στην πόλη στην Αγίου Ανδρέου και λίγο που τσέκαρα με το maps δεν βλέπω ξενοδοχεία κλπ. Και έδωσε διεύθυνση και όχι όνομα κτιρίου.
Δείχνουν και οι φωτογραφίες ότι είναι κάπου στην παλιά πόλη αν προσέξεις την αρχιτεκτονική απέναντι, δεν το βρίσκω αρνητικό, ίσα ίσα δεν πρέπει να μπλέξω τουριστική και οι φωτογραφίες πρέπει να είναι πραγματικές.
 

Specael3

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2021
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Έστειλα εγώ και ρώτησα
Κανονικά σεξ, πίπα με λάστιχο και 69 αναφέρει.

Ωστόσο με προβληματίζει η διεύθυνση. Είναι μέσα στην πόλη στην Αγίου Ανδρέου και λίγο που τσέκαρα με το maps δεν βλέπω ξενοδοχεία κλπ. Και έδωσε διεύθυνση και όχι όνομα κτιρίου.
Είναι το κτίριο δίπλα από εκεί που ήταν η Αυλή του Βασιλέα ή το "House" προς βιβλιοθήκη. Αν ψάξεις στο booking θα το βρείς.
 

Specael3

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2021
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Δεν έχω ιδέα. Είναι μια πολυκατοικία του 1980.
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.890
Πόντοι
3.846

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Sofia αποτι φενεται εν που τες λιες καλες επιλογες πλεον λεμεσο, επιε αλο κανενασ προσφατα? επια εγω πριν 1 μηνα οπως ειπα ηταν καλη αλα εμιλουσε πολα

Marina and Luna τουτες δαμε φενουνται καινουργιες, εν κατηγορια τελη... μιλφ
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Μάπα το καρπούζι.
Μύριζε το διαμέρισμα, η κοπέλα γεμάτη σπυράκια. Aυτή από τις φώτο είναι αλλά χωρίς makeup και απεριποίητη.
Έφυγα κατευθείαν.
εμετος! μας γλιτωσες, ευχαριστω
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.890
Πόντοι
3.846
εμετος! μας γλιτωσες, ευχαριστω
Να σαι καλά που το εκτιμάς.
Όπως βλέπεις 2-3 'ατομα μόνο δείχνουν σεβασμό σε όσους χάνουν τον χ΄ρονο τους για να δοκιμάσουν νέα κομμάτια στην πόλη.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Μάπα το καρπούζι.
Μύριζε το διαμέρισμα, η κοπέλα γεμάτη σπυράκια. Aυτή από τις φώτο είναι αλλά χωρίς makeup και απεριποίητη.
Έφυγα κατευθείαν.
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση, κάθε νύχτα ετοιμαζόμουν για καταδρομική και κάθε νύχτα τον έπαιζα και ύπνο χαχαχα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.890
Πόντοι
3.846
Αχχχ.
Θα μου λείψει η Sofia ...
Deepthroat, γλύψιμο μπάλες, δάχτυλα μέσα, χυσιματα σε στόμα με πολύ λίγα λεφτά για υπηρεσίες και κορμί που άλλοι θα έσκαγαν 150-200€ στις γκόμενες των agency.

Γεια σου Ρωσία με τα ταλέντα σου!!
 

pilikos1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2019
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Έχουμε κανένα τηλ Βιετναμεζας με δικό της χώρο ;Έχω μια που πιγαινω να σας δόσω για αλλαγή
 

avjust09

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
84
Like
112
Πόντοι
0
Αχχχ.
Θα μου λείψει η Sofia ...
Deepthroat, γλύψιμο μπάλες, δάχτυλα μέσα, χυσιματα σε στόμα με πολύ λίγα λεφτά για υπηρεσίες και κορμί που άλλοι θα έσκαγαν 150-200€ στις γκόμενες των agency.

Γεια σου Ρωσία με τα ταλέντα σου!!
Ερώτηση. Πόσα χρέωνε αυτή 1ωρα? 60???????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom