Νέα

Άντρες που τους αρέσει να τους γαμάνε τη γυναίκα...(γιατί όχι και με δωράκι...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bignick14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 438K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.889
Like
8.304
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα, εμένα η δικιά μου μου είπε ότι τις αρέσει σαν φαντασίωση να κάνει κάτι με ηλικιωμένους αλλά δεν μπορώ να την ψήσω να κάνουμε κάτι , πιστεύω ότι θέλει αλλά ντρέπεται αρκετά
Καλέ μου φίλε ειμαι 52 ετών αν θέλει η καύλα σου :hi: η θέλει πιο μεγάλο??
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
926
Πόντοι
81
Ειπαμε καλέ μου φίλε είμαστε αλλά όχι χούφταλα...
Οχι! 52 χρόνων , ιδίως αν ο τρόπος ζωής σου δεν είναι καθιστικός ( δεν είπα να είσαι τύπος γυμναστηριακός αλλά κάτι το ενδιάμεσο) και επιπλέον είσαι μόνος ( χωρισμένος η ανύπαντρος) και δεν έχεις τέτοιες υποχρεώσεις, με την εμπειρία που διαθέτεις και την ανεξαρτησία, τι να σου πουν οι πιτσιρικάδες?
Ηλικιωμένος άντρας είναι άνω των 60+
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.889
Like
8.304
Πόντοι
1.056
Οχι! 52 χρόνων , ιδίως αν ο τρόπος ζωής σου δεν είναι καθιστικός ( δεν είπα να είσαι τύπος γυμναστηριακός αλλά κάτι το ενδιάμεσο) και επιπλέον είσαι μόνος ( χωρισμένος η ανύπαντρος) και δεν έχεις τέτοιες υποχρεώσεις, με την εμπειρία που διαθέτεις και την ανεξαρτησία, τι να σου πουν οι πιτσιρικάδες?
Ηλικιωμένος άντρας είναι άνω των 60+
Ο τρόπος ζωής μου καλέ μου φίλε ειναι όρθιος από της 06-30 έως της 21-00 πού περιλαβαίνει εργασία,, γυμναστιριο κάθε μέρα .. Εκτός Σαββατοκύριακο το γυμναστήριο οπού γυμνάζω άνω κάτω γνάθο και έναν κοιλιακό χα χα χα ..Παντρεμένος άλλα να περνάω και καλά όπως θέλω εγώ σε κάθε ευκαιρία..:hi:
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
926
Πόντοι
81
Ο τρόπος ζωής μου καλέ μου φίλε ειναι όρθιος από της 06-30 έως της 21-00 πού περιλαβαίνει εργασία,, γυμναστιριο κάθε μέρα .. Εκτός Σαββατοκύριακο το γυμναστήριο οπού γυμνάζω άνω κάτω γνάθο και έναν κοιλιακό χα χα χα ..Παντρεμένος άλλα να περνάω και καλά όπως θέλω εγώ σε κάθε ευκαιρία..:hi:
γράψε λοιπόν στα παλιά σου υποδήματα τους ξεπεσμένους πιτσιρικάδες και με οδηγό την εμπειρία σου και τις καύλες σου, βγες από τις σκέψεις "ηλικιωμένος". Το ζευγάρι πιο πάνω αν θέλει ηλικιωμένους να πάει να βρει 60αρηδες και πάνω αλλιώς πήγαινε εσύ δώσε της την μήτρα στο χέρι για να σε θυμούνται και να προσέχουν τι ηλικίες αναζητάνε.
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.577
Like
4.724
Πόντοι
456
Καλησπέρα, εμένα η δικιά μου μου είπε ότι τις αρέσει σαν φαντασίωση να κάνει κάτι με ηλικιωμένους αλλά δεν μπορώ να την ψήσω να κάνουμε κάτι , πιστεύω ότι θέλει αλλά ντρέπεται αρκετά
Ποσων ετών η κυρία;
 

Honey2022

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2022
Μηνύματα
38
Like
180
Πόντοι
0
Υπάρχει ζευγάρι που θέλει να γλύψει μαζί έναν ωραίο μελαχρινό 50 άρη?
 

Mishathebear

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
51
Like
102
Πόντοι
0
Γενικά δεν το έχω κάνει αλλά θα ήθελα αν ενδιαφέρεται ζευγάρι με κάποιον που δεν έχει εμπειρία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom