Νέα

Άντρες και γυναίκες του σήμερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexy_captain
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 206
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Alitarxis

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Αν κάνει κανείς μια βόλτα Παρασκευή και Σάββατο προς ... Σόλωνος μεριά θα δει ότι πολλοί μάγκες με cabrio bmw τη βγάζουν με φθηνο-τραβελότσαρκα. Θα δει και πολλά τέτοια μουράτα να οδεύουν προς τη μεριά του ... Σουδάν ...
Αυτό συμβαίνει λάκη γιατί υπάρχουν πάρα πολλοί στην Ελλάδα που χρεώνονται μέχρι το λαιμό για να πάρουν ενα τέτοιο αυτοκίνητο για να δείξουν οτι κάποιοι είναι και τελικά καταφέρνουν να είναι οτι και πριν.....ένα τίποτα
 

Επισκέπτης
για να δείξουν οτι κάποιοι είναι και τελικά καταφέρνουν να είναι οτι και πριν.....ένα τίποτα

Υπονοείς ότι δεν είναι μεγάλος γαμιάς αυτός που γαμάει συνταξιούχες πουτάνες και πρεζάκια της Σόλωνος στο Σουδάν;
 

Alitarxis

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Υπονοείς ότι δεν είναι μεγάλος γαμιάς αυτός που γαμάει συνταξιούχες πουτάνες και πρεζάκια της Σόλωνος στο Σουδάν;
Οχι ρε λάκη...παρανόηση! Ο καθένας έχει τα γούστα του και δεν κρίνεται γι' αυτά. Απλά υπάρχουν τύποι οι οποίοι δεν μπορουν να αγοράσουν ακριβό αυτοκινητο και χρεώνονται γιατι θεωρούν οτι αγοράζοντάς το θα ανεβάσουν και τον ανδρισμό τους και θα γίνουν και παιδαράδες!
 

Επισκέπτης
Οχι ρε λάκη...παρανόηση! Ο καθένας έχει τα γούστα του και δεν κρίνεται γι' αυτά. Απλά υπάρχουν τύποι οι οποίοι δεν μπορουν να αγοράσουν ακριβό αυτοκινητο και χρεώνονται γιατι θεωρούν οτι αγοράζοντάς το θα ανεβάσουν και τον ανδρισμό τους και θα γίνουν και παιδαράδες!

Ο ανδρισμος δεν κρυβεται στο καλο αμαξι.Το λιγοτερο που μετραει ειναι αυτο.Μονο για μουρη και για τις μαλακισμενες χαζογκομενες της κολοΕλεινηδες.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
αν θες αμαξι των 60.000 ευρω γιανα γαμήσεις ενα κοριτσόπουλο 18-35 τοτε ειμαστε ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ δυστυχώς..
αλλα θελουν αυτες οι ηλικίες..
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Εδώ που τα λέμε πολύ ξεφτυλισμένο όχημα η Z3 και από γκάζια ακόμη πιο ξεφτύλα.Δεν χρειάζεται καν να κατεβάσεις ταχύτητα για να τους κεράσεις τα τσάγια τους ...

Ναι στανταρ.

Το Ζ3 Μ coupe πολυ ξεφτιλισμενο.

Και μη μου πεις οτι το περνας σε ευθεια, γιατι αντε να εχεις κανα μπροστινοκινητο πυραυλακι που το περναει, αλλα τα γουστα που βγαζεις με αυτο το αμαξι δεν θα τα ζησεις ουτε στα ονειρα σου ;)
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Μια ματιά μέσα στο μυαλό της ελεεινίδας, αλλά και στο μυαλό του θύματος που την ανέχεται:


"H σχέση μου
Luxia :  Τις τελευταίες πολλές μέρες ήμουν στο σπίτι και διάβαζα για κάτι εξετάσεις. τα νεύρα μου ήταν τσατάλια, ήμουν τρομερά αγχωμένη και γενικότερα χάλια.Αυτό είχε ως αποτέλεσμα ότι και να έκανε ο φίλος μου να το υπερμεγενθύνω. τσακωθήκαμε πολλές φορές, σε σημείο εγώ να σκέφτομαι να τον χωρίσω. ότι και να του είπα όμως όσο και να χτυπήθηκα,όσο παράξενη και να ήμουν αυτός έμεινε εκεί βράχος δίπλα μου. όλη την ώρα τηλέφωνα και μνμ.Και μιλάμε ότι ούτε μία φορά δεν μου φώναξε..."


"καλημερα κ καλη βδομαδα..λοιπον//το τριημερο ελειπε η μανα μ σπαρτη ημουν μονη μ κ ηρεθε ο δικσο μσπιτι..παρτ βραδυ ηρθε σπιτι μ κ λεεμ παμε για ποτο εκειε δωσαμε σοου..το ματι τ ψιλοκοιταγε ειδικα τη μπαργουμαν μελαχρινη..κ εμενα οπμωσ με κοιταγανε πολυς κοσμος κ μ ακνε σκηνες ολοκληρες..γιναμε ψιλο κωλος με ειεπ νουμερο τον ειπα ηληθιο κ εμτα μεγακαλιαζε τεσαπ μετα πηγαμε σπιτι τμ το σαβ το περασαμε με ταιναι στο σπιτι..τη κυρ μ αποκαλαυψε οτι εχει μεπισ το ιντενρετ ενα βιντεο τ π κανεισ εξ με μαι τυπισα [ριν γνωρισιε εμνα τ πα απαες μ τη διευθηνση να το δω αρνειται..λοιπον ειναι μαι τυπισα μια πορνη τ κερατα με την οπια ο δικςο , εχει πηδηχτει 4 φορες πριν γνωρισει εεμνα αυτη τη κανει κλησεις μην της εχει επι εχω κοπλεα απτη παρ μασ τρελανε ολο τηλ τον επαιρνε της στελενι αυατςο χθες μην κ της λεει ακου ποταανικι ειμαι με τη κοπελα μ κ αμς ενοχλεις..εσυ ευσια απαυτες π γαμιουνται κ ξεχνιουνται..κ τ στελενι αυτη η καραπουταναα εστι καυλιαρη λεγε με πουτανακι σ ησουν ο γαμαις μ κ με ξεσκιζες θελω να πιω τα χ...α αυτος δεν απααντησε..αλλα μ λ΄λει βλεεις στα δειχνω ολα..ΘΑ Μ ΠΕΙΕΤ ΓΙΑΤΙ ΜΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΙΣΘΗΜΑΤ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΕΟΛΩ ΝΑ ΧΡΕΩΘΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑΑ ΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΣΧΕΣΗ ΓΙΑΤΙ Κ9ΡΑΤΣΗΚΑ ΕΜ ΤΑ ΝΡΕς Κ ΓΙΑΤΙ ΑΚΠΟΙΕς ΦΟΡΕς ΚΑΝΕΙ ΠΦΡΓΑΜΑΑΤ ΓΙΑ ΕΝΒΑ..ΣΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΦΤΑΙΓΕ Η ΚΑΡΟΛΑ,ΤΙ ΛΕΤΕ..ΠΩΣ ΘΑΝΤΙΔΡΟΥΣΤΑΕ ΕΣΕΙΣ?"
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.380
Κριτικές
5
Like
64.894
Πόντοι
12.056
Μια ματιά μέσα στο μυαλό της ελεεινίδας, αλλά και στο μυαλό του θύματος που την ανέχεται:


"H σχέση μου
Luxia :  Τις τελευταίες πολλές μέρες ήμουν στο σπίτι και διάβαζα για κάτι εξετάσεις. τα νεύρα μου ήταν τσατάλια, ήμουν τρομερά αγχωμένη και γενικότερα χάλια.Αυτό είχε ως αποτέλεσμα ότι και να έκανε ο φίλος μου να το υπερμεγενθύνω. τσακωθήκαμε πολλές φορές, σε σημείο εγώ να σκέφτομαι να τον χωρίσω. ότι και να του είπα όμως όσο και να χτυπήθηκα,όσο παράξενη και να ήμουν αυτός έμεινε εκεί βράχος δίπλα μου. όλη την ώρα τηλέφωνα και μνμ.Και μιλάμε ότι ούτε μία φορά δεν μου φώναξε..."


"καλημερα κ καλη βδομαδα..λοιπον//το τριημερο ελειπε η μανα μ σπαρτη ημουν μονη μ κ ηρεθε ο δικσο μσπιτι..παρτ βραδυ ηρθε σπιτι μ κ λεεμ παμε για ποτο εκειε δωσαμε σοου..το ματι τ ψιλοκοιταγε ειδικα τη μπαργουμαν μελαχρινη..κ εμενα οπμωσ με κοιταγανε πολυς κοσμος κ μ ακνε σκηνες ολοκληρες..γιναμε ψιλο κωλος με ειεπ νουμερο τον ειπα ηληθιο κ εμτα μεγακαλιαζε τεσαπ μετα πηγαμε σπιτι τμ το σαβ το περασαμε με ταιναι στο σπιτι..τη κυρ μ αποκαλαυψε οτι εχει μεπισ το ιντενρετ ενα βιντεο τ π κανεισ εξ με μαι τυπισα [ριν γνωρισιε εμνα τ πα απαες μ τη διευθηνση να το δω αρνειται..λοιπον ειναι μαι τυπισα μια πορνη τ κερατα με την οπια ο δικςο , εχει πηδηχτει 4 φορες πριν γνωρισει εεμνα αυτη τη κανει κλησεις μην της εχει επι εχω κοπλεα απτη παρ μασ τρελανε ολο τηλ τον επαιρνε της στελενι αυατςο χθες μην κ της λεει ακου ποταανικι ειμαι με τη κοπελα μ κ αμς ενοχλεις..εσυ ευσια απαυτες π γαμιουνται κ ξεχνιουνται..κ τ στελενι αυτη η καραπουταναα εστι καυλιαρη λεγε με πουτανακι σ ησουν ο γαμαις μ κ με ξεσκιζες θελω να πιω τα χ...α αυτος δεν απααντησε..αλλα μ λ΄λει βλεεις στα δειχνω ολα..ΘΑ Μ ΠΕΙΕΤ ΓΙΑΤΙ ΜΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΙΣΘΗΜΑΤ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΕΟΛΩ ΝΑ ΧΡΕΩΘΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑΑ ΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΣΧΕΣΗ ΓΙΑΤΙ Κ9ΡΑΤΣΗΚΑ ΕΜ ΤΑ ΝΡΕς Κ ΓΙΑΤΙ ΑΚΠΟΙΕς ΦΟΡΕς ΚΑΝΕΙ ΠΦΡΓΑΜΑΑΤ ΓΙΑ ΕΝΒΑ..ΣΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΦΤΑΙΓΕ Η ΚΑΡΟΛΑ,ΤΙ ΛΕΤΕ..ΠΩΣ ΘΑΝΤΙΔΡΟΥΣΤΑΕ ΕΣΕΙΣ?"


Kαλα...η δευτερη εχει κοψει καπιστρι..χαχαχαχα
 

Επισκέπτης
Δεν φταινει μονο οι Ελεεινηδες...Υπαρχουν και πολοι χοντροι μαλακες ελληνες που δινουν τοσο αερα στις ελεεινιδες.
 

Επισκέπτης
Μια ματιά μέσα στο μυαλό της ελεεινίδας, αλλά και στο μυαλό του θύματος που την ανέχεται:


"H σχέση μου
Luxia :  Τις τελευταίες πολλές μέρες ήμουν στο σπίτι και διάβαζα για κάτι εξετάσεις. τα νεύρα μου ήταν τσατάλια, ήμουν τρομερά αγχωμένη και γενικότερα χάλια.Αυτό είχε ως αποτέλεσμα ότι και να έκανε ο φίλος μου να το υπερμεγενθύνω. τσακωθήκαμε πολλές φορές, σε σημείο εγώ να σκέφτομαι να τον χωρίσω. ότι και να του είπα όμως όσο και να χτυπήθηκα,όσο παράξενη και να ήμουν αυτός έμεινε εκεί βράχος δίπλα μου. όλη την ώρα τηλέφωνα και μνμ.Και μιλάμε ότι ούτε μία φορά δεν μου φώναξε..."


"καλημερα κ καλη βδομαδα..λοιπον//το τριημερο ελειπε η μανα μ σπαρτη ημουν μονη μ κ ηρεθε ο δικσο μσπιτι..παρτ βραδυ ηρθε σπιτι μ κ λεεμ παμε για ποτο εκειε δωσαμε σοου..το ματι τ ψιλοκοιταγε ειδικα τη μπαργουμαν μελαχρινη..κ εμενα οπμωσ με κοιταγανε πολυς κοσμος κ μ ακνε σκηνες ολοκληρες..γιναμε ψιλο κωλος με ειεπ νουμερο τον ειπα ηληθιο κ εμτα μεγακαλιαζε τεσαπ μετα πηγαμε σπιτι τμ το σαβ το περασαμε με ταιναι στο σπιτι..τη κυρ μ αποκαλαυψε οτι εχει μεπισ το ιντενρετ ενα βιντεο τ π κανεισ εξ με μαι τυπισα [ριν γνωρισιε εμνα τ πα απαες μ τη διευθηνση να το δω αρνειται..λοιπον ειναι μαι τυπισα μια πορνη τ κερατα με την οπια ο δικςο , εχει πηδηχτει 4 φορες πριν γνωρισει εεμνα αυτη τη κανει κλησεις μην της εχει επι εχω κοπλεα απτη παρ μασ τρελανε ολο τηλ τον επαιρνε της στελενι αυατςο χθες μην κ της λεει ακου ποταανικι ειμαι με τη κοπελα μ κ αμς ενοχλεις..εσυ ευσια απαυτες π γαμιουνται κ ξεχνιουνται..κ τ στελενι αυτη η καραπουταναα εστι καυλιαρη λεγε με πουτανακι σ ησουν ο γαμαις μ κ με ξεσκιζες θελω να πιω τα χ...α αυτος δεν απααντησε..αλλα μ λ΄λει βλεεις στα δειχνω ολα..ΘΑ Μ ΠΕΙΕΤ ΓΙΑΤΙ ΜΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΙΣΘΗΜΑΤ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΕΟΛΩ ΝΑ ΧΡΕΩΘΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑΑ ΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΣΧΕΣΗ ΓΙΑΤΙ Κ9ΡΑΤΣΗΚΑ ΕΜ ΤΑ ΝΡΕς Κ ΓΙΑΤΙ ΑΚΠΟΙΕς ΦΟΡΕς ΚΑΝΕΙ ΠΦΡΓΑΜΑΑΤ ΓΙΑ ΕΝΒΑ..ΣΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΦΤΑΙΓΕ Η ΚΑΡΟΛΑ,ΤΙ ΛΕΤΕ..ΠΩΣ ΘΑΝΤΙΔΡΟΥΣΤΑΕ ΕΣΕΙΣ?"

Οσο για την δευτερη εκτος απο μια καλυ ψυχοθεραπεια θελει και μαθηματα ελληνικων
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
μα τι καλο παιδι ο πρωτος... κ δεν ειναι θυμα επειδη κατανοει οτι οι γυναικες ειναι ολιγον ψυχωτικες κ δεν καθεται να τσακωθει.. διοτι δε θα καταληξει κ πουθενα ο τσακωμος... του κοβει μαλλον κ εχει την ησυχια του γιατι τωρα αυτη τον εχει σε τρελλη εκτιμηση κατα πασα πιθανοτητα, μεχρι νεωτερας :P

καλα τη 2η ουτε τη διαβασα, ειναι η ιδια που γραφει παντα αλαμπουρνεζικα? να μας κανετε περιληψη γιατι η προσπαθεια να την διαβασεις σου προκαλει εγκεφαλικο
 

Επισκέπτης
Ναι στανταρ.

Το Ζ3 Μ coupe πολυ ξεφτιλισμενο.

Και μη μου πεις οτι το περνας σε ευθεια, γιατι αντε να εχεις κανα μπροστινοκινητο πυραυλακι που το περναει, αλλα τα γουστα που βγαζεις με αυτο το αμαξι δεν θα τα ζησεις ουτε στα ονειρα σου ;)

Ξέρεις να υπάρχουν πολλά Z-M στο Ελάντα;
Οι Ζ που βλέπεις κλασσικά αραγμένες μπροστά στις μπουζουκλερύ, τα κωλόμπαρα και ... άλλα ιδρύματα είναι Μ;
Η δικιά σου η BMW είναι Μ;
Τα όνειρά μου μάλλον δεν τα γνωρίζεις, γιατί δεν κοιμόμαστε μαζί!!
Έχω ένα μπροστοκίνητο Golf MK3 VR6 διτούρμπινο , το οποίο περνά κάθε BMW Έλληνα ή Αλβανού. Όχι δεν περνά τις Μ, αλλά οι Έλληνες και οι Αλβανοί που βλέπω στο δρόμο από Μ έχουν μόνο τα ταμπελάκια. Το 95% των Ελληνικών BMW είναι 4κύλινδρες όπως και των mercedes και με κυβισμό κάτω των 2.000cc.

Λυπάμαι, αλλά η αγαπημένη σου μάρκα δεν πουλά τα ίδια μοντέλα στους μπουζουκόγυφτους με αυτά που πουλά στους γερμανούς.
 

Επισκέπτης
μα τι καλο παιδι ο πρωτος... κ δεν ειναι θυμα επειδη κατανοει οτι οι γυναικες ειναι ολιγον ψυχωτικες κ δεν καθεται να τσακωθει.. διοτι δε θα καταληξει κ πουθενα ο τσακωμος... του κοβει μαλλον κ εχει την ησυχια του γιατι τωρα αυτη τον εχει σε τρελλη εκτιμηση κατα πασα πιθανοτητα, μεχρι νεωτερας :P

καλα τη 2η ουτε τη διαβασα, ειναι η ιδια που γραφει παντα αλαμπουρνεζικα? να μας κανετε περιληψη γιατι η προσπαθεια να την διαβασεις σου προκαλει εγκεφαλικο

Εκατσε και εφαγε ο πρωτος το πρηξιμο της ζωης του για μια γκομενα?Και να παιρνει τωρα αερα αυτη η γκομενα να μαθει και αργοτερα στον γαμο να κανει τα ιδια?Να πλακωνει στις φαπες τον συζηγο οταν εχει νευρα?Ωραια ειναι.Αμα ομως τα παρουμε εμεις μας λετε οτι σας κακοποιουμε οτι ειμαστε αγροικοι κτλ κτλ
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
μα τι καλο παιδι ο πρωτος... κ δεν ειναι θυμα επειδη κατανοει οτι οι γυναικες ειναι ολιγον ψυχωτικες κ δεν καθεται να τσακωθει.. διοτι δε θα καταληξει κ πουθενα ο τσακωμος... του κοβει μαλλον κ εχει την ησυχια του γιατι τωρα αυτη τον εχει σε τρελλη εκτιμηση κατα πασα πιθανοτητα, μεχρι νεωτερας :P

καλα τη 2η ουτε τη διαβασα, ειναι η ιδια που γραφει παντα αλαμπουρνεζικα? να μας κανετε περιληψη γιατι η προσπαθεια να την διαβασεις σου προκαλει εγκεφαλικο

Mόλις επιβεβαιώσαμε ότι οι ελεεινίδες έχουν σε τρελή εκτίμηση τους σάκους του μποξ.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
προφανως την γουσταρει, γι αυτο εκατσε κ ακουσε πρηξιμο.. οπως πολλες γυναικες κατα καιρους ανεχονται πρηξιμο απ τη σχεση τους διοτι τους γουσταρουν,
τι να κανουμε τωρα.. πρεπει ολοιιιι να μην κανουν σχεσεις αγαπες κ ερωτες για να μην ειναι μνδουλοι οπως λετε μερικοι??? επιλογες της ζωης ειναι κ αυτες

τις φαπες που τις ειδες δε καταλαβα...

υγ: δε γουσταρουμε καθολου τους σακους του μποξ οι γυναικες... αλλα αυτους που κατανοουν προβληματα κ καταστασεις ναι, οπως αντιστοιχα κατανοουμε κ εμεις...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Oι μουνόδουλοι υπομένουν τέτοια συμπεριφορά για να μη χάσουν το μουνί και όχι από αλτρουισμό.

Όσο για τις γυναίκες και το τι ανέχονται, είναι γνωστό ότι πολλές γουστάρουν τρελά την κακομεταχείριση.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
δεν παλευεσαι με τπτ... δεν πιανεσαι πουθενα χαχαχαχα
 

Επισκέπτης
δε γουσταρουμε καθολου

Όταν αναφέρονται γενικώς οι άνδρες χρήστες σε "γυναίκες-ελληνίδες" εννοούν αυτές που βλέπουν έξω όχι αυτές που γράφουν μαλακίες στα φόρουμ. Οι έξω δείχνουν τον πραγματικό τους χαρακτήρα, ενώ στα φόρουμ μας γράφουν ποιήματα διάφορα μπάζα ...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
κ μενα γιατι πρεπει να με νοιαζει τι μπορει να εννοουν? αυτα που διαβαζω σχολιαζω
αμα σας αρεσει μεσιε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom