Νέα

Άντρες και γυναίκες του σήμερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexy_captain
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 206
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
ο καθενας εδω μεσα μπορει να το παιζει οπως θελει και γαμαω μαω,
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Σε αυτο εχεις δικιο.Με τρεντυ παλιομαλακες που φορανε μια κοιλωτα για καπελο και οδηγανε bmw z3 και το παιζουν μαγκες.

Λογικο δεν ειναι να με ενοχλει αυτο?Να πηδιουνται με τον καθε τρεντυ μαλακα που δεν ξερει να χρησιμοποιει το πουλι του μονο και μονο επειδη εχει ενα ωραιο αμαξι η στιλακι?Δεν τα λεω μονο εγω αυτα η πλειοψηγια του forum  το πιστευει αυτο.

Ετσι ρε Todok...Πεστα ρε αρχοντα...γιατι μερικοι ξεφτυλισμενοι μαλακες εδω μεσα τα στηριζουν αυτα τα καραγκιοζιλικια...Ουστ μωρη καργιες που θελετε και bmw και τρεντιδες.

οπα ρε παιδια.....!τι ειναι αυτα.....?με τους τρεντιαδες και τις bmw????
μηπως οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια?????????
και ποιος δεν γουσταρει την bmw??????
και γιατι η γκομενα να μην κοιταξει εναν ωρεο τρεντυ και να κοιταξει το μαλακα τον φοιτοιτη τον καμενο πινω μπαφους και παιζω pro.....?
εγω επειδη ειμαι φοιτητης στο εξωτερικο και τα μυαλα μου ειναι εντελως διαφοαρετικα με του ελληνα φοιτητη....οταν κατεβαινω ελλαδα και μπαινω σε αστικα η πλειοψηφεια ειναι κατι καμενοι αξυριστοι απεριποιητοι με φορμες μποτακια και να καπνιζουνε sante αφιλτρα....!
τι ειναι αυτα ρε παιδια....!ελεος...!
και μετα λεμε γιατι δεν γαμαμε..????αναρωτιομαστε γιατι οι γκομενες ειναι με μαλακες??και οχι με ωρεους?
γιατι ο θαραλεος γαμαει οχι ο ωρεος.....!
εμενα παντως μου την δινει που μερικοι δεν γουσταρουνε τις σχεσεις και καθονται και τα κατηγορουνε.....!δεν γουσταρεις αρχηγε μην κανεις πηδα το πουτανακι σου και τελος...!κατηγορουνε αλλα παιδια οτι ειναι μουνοδουλοι κλπ κλπ....!προβλημα τους....!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Πολλοί από αυτούς που περιγράφεις ("καμενοι αξυριστοι απεριποιητοι με φορμες μποτακια και να καπνιζουνε sante αφιλτρα") βρίσκουν καλά γκομενάκια με τη μέθοδο της παρέας, της κλάψας και της κολιτσίδας.
 

Επισκέπτης
οπα ρε παιδια.....!τι ειναι αυτα.....?με τους τρεντιαδες και τις bmw????
μηπως οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια?????????
και ποιος δεν γουσταρει την bmw??????
και γιατι η γκομενα να μην κοιταξει εναν ωρεο τρεντυ και να κοιταξει το μαλακα τον φοιτοιτη τον καμενο πινω μπαφους και παιζω pro.....?
εγω επειδη ειμαι φοιτητης στο εξωτερικο και τα μυαλα μου ειναι εντελως διαφοαρετικα με του ελληνα φοιτητη....οταν κατεβαινω ελλαδα και μπαινω σε αστικα η πλειοψηφεια ειναι κατι καμενοι αξυριστοι απεριποιητοι με φορμες μποτακια και να καπνιζουνε sante αφιλτρα....!
τι ειναι αυτα ρε παιδια....!ελεος...!
και μετα λεμε γιατι δεν γαμαμε..????αναρωτιομαστε γιατι οι γκομενες ειναι με μαλακες??και οχι με ωρεους?
γιατι ο θαραλεος γαμαει οχι ο ωρεος.....!
εμενα παντως μου την δινει που μερικοι δεν γουσταρουνε τις σχεσεις και καθονται και τα κατηγορουνε.....!δεν γουσταρεις αρχηγε μην κανεις πηδα το πουτανακι σου και τελος...!κατηγορουνε αλλα παιδια οτι ειναι μουνοδουλοι κλπ κλπ....!προβλημα τους....!

Για να εξηγουμαι δεν ειμαι ουτε μπαφακιας,ουτε αξυριστος ουτε γενικα βρωμιαρης καμενος που παιζει ολη μερα pro.Το θεμα ειναι τα προτυπα που εχουν θεσει ειδικα οι μικρες.Σονυ και καλα αμάξι και συνυθως θα προτιμισουν εναν τρεντυ φλωρο που φοραει γυαλια ηλιου το βραδυ και γελοιο ντυσιμο λες και πηγαινει σε καρναβαλι και ας ειναι και μιση μεριδα και πεφτει κατω με μια μπουνια απο ενα σοβαρο παιδι χαμηλωων τονων και ας ειναι και εμφανισιμος.Για να εισαι φοιτητης στο εξωτερικο επισης ξερεις και την διαφορετικη νοοτροπια των γυναικων εκει ε?δεν χρειαζεται να τα λεμε ξανα...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Πολλοί από αυτούς που περιγράφεις ("καμενοι αξυριστοι απεριποιητοι με φορμες μποτακια και να καπνιζουνε sante αφιλτρα") βρίσκουν καλά γκομενάκια με τη μέθοδο της παρέας, της κλάψας και της κολιτσίδας.
ρε φιλε δεν με νοιαζει ο καθενας πως βρισκει γκομενακια.....!μαγκια τους και μπραβο τους....!αλλα πολυ κατηγορητο ρε παιδι μου για τα ατομα που εχουνε bmw κλπ.....!και δεν το λεω αυτο επειδη ειμαι τετιο ατομο....!αλλα μπραβο και σε αυτους...!ποιος δεν την θελει την bmw??μην λεμε παπαριες τωρα...!
το αλλο παλι μου την σπαει....!βριζουνε τους τρεντυδες....!ρε τι σας πειραζουνε οι τρεντυδες??μαγκια τους να ντυνονται οπως θελουνε....!εμενα παλι μου την σπαει το στυλακι φορμα αξυρισια (απεριποιητη) (οχι μουσακι κ ετσι)αρβυλα και απλυσια.....!το παιζουμε διανοουμενοι και φιλοσοφια....!ε οχι ρε λυγδιαριδες δεν σας παω αλλα δεν καθομαι συνεχως να τους βριζω και να τους κατακρινω...!
θες να σαι ετσι ρε αδερφε....!στα @@@@@ μου....!
μερικοι κανουνε λες και τους πηρανε την μπουκια απο το πιατο η λες και με τα δικα τους λεφτα πηρανε καλο αυτοκινητο....!
πολυ κατηγορια σε αυτο που δεν μπορουνε να εχουνε (επειδη το ζηλευουνε)!!!!!!
οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια
το ξαναλεω!!!!!
 

Επισκέπτης
ρε φιλε δεν με νοιαζει ο καθενας πως βρισκει γκομενακια.....!μαγκια τους και μπραβο τους....!αλλα πολυ κατηγορητο ρε παιδι μου για τα ατομα που εχουνε bmw κλπ.....!και δεν το λεω αυτο επειδη ειμαι τετιο ατομο....!αλλα μπραβο και σε αυτους...!ποιος δεν την θελει την bmw??μην λεμε παπαριες τωρα...!
το αλλο παλι μου την σπαει....!βριζουνε τους τρεντυδες....!ρε τι σας πειραζουνε οι τρεντυδες??μαγκια τους να ντυνονται οπως θελουνε....!εμενα παλι μου την σπαει το στυλακι φορμα αξυρισια (απεριποιητη) (οχι μουσακι κ ετσι)αρβυλα και απλυσια.....!το παιζουμε διανοουμενοι και φιλοσοφια....!ε οχι ρε λυγδιαριδες δεν σας παω αλλα δεν καθομαι συνεχως να τους βριζω και να τους κατακρινω...!
θες να σαι ετσι ρε αδερφε....!στα @@@@@ μου....!
μερικοι κανουνε λες και τους πηρανε την μπουκια απο το πιατο η λες και με τα δικα τους λεφτα πηρανε καλο αυτοκινητο....!
πολυ κατηγορια σε αυτο που δεν μπορουνε να εχουνε (επειδη το ζηλευουνε)!!!!!!
οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια
το ξαναλεω!!!!!

Δεν γινεται να μην ειναι ουτε απλυτοι βρωμιαρηδες ψευτοφιλοσοφοι και ουτε τρεντυ φλωρακια?Δεν υπαρχει μια φυσιολογικη κατασταση?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Για να εξηγουμαι δεν ειμαι ουτε μπαφακιας,ουτε αξυριστος ουτε γενικα βρωμιαρης καμενος που παιζει ολη μερα pro.Το θεμα ειναι τα προτυπα που εχουν θεσει ειδικα οι μικρες.Σονυ και καλα αμάξι και συνυθως θα προτιμισουν εναν τρεντυ φλωρο που φοραει γυαλια ηλιου το βραδυ και γελοιο ντυσιμο λες και πηγαινει σε καρναβαλι και ας ειναι και μιση μεριδα και πεφτει κατω με μια μπουνια απο ενα σοβαρο παιδι χαμηλωων τονων και ας ειναι και εμφανισιμος.Για να εισαι φοιτητης στο εξωτερικο επισης ξερεις και την διαφορετικη νοοτροπια των γυναικων εκει ε?δεν χρειαζεται να τα λεμε ξανα...
φιλαρακο κωστα.....!
δεν αναφερθηκα προσωπικα....!
σε καποια που λες ειμαι συμφωνος αλλα οχι σε ολλα....!
την νοοτροπια την ξερω πολυ καλα ρε φιλε.....!αλλα τα πτραγματα ειναι πολυ χειροτερα εδω σε πληροφορω απο οτι στην ελλαδα....!
μπορει να μην παιζουνε τοσο πολυ ταμπου οσο στην ελλαδα αλλα παντου θα βρεις ολων των ειδων τα φρουτα....!απλα σε καποιες χωρες καποια πραγματα ειναι σε μεγαλυτερο βαθμο καποια σε μικροτερο....!σε πληροφορω οτι αυτο που λεμε για τα αυτοκινητα εδω τουλαχιστον που ειμαι εγω παιζει σε αηδιαστικο σημειο....!
αλλα αν ψαξεις καλα....!κατι θα βρεις....!υπομονη θελει και χρονο...!τα χουμε ριξει ολα στις γκοεμενες λες και μεις δεν φταιμε σε τπτ....!απο καπου εχουνε ξεκινησει ολα αυτα! δεν μπορει να φταιει παντα μονο η μια πλευρα...!!
αυτες ειναι και αποψεις του καθενος αλλος συμφωνει αλλος οχι...!
 

Επισκέπτης
φιλαρακο κωστα.....!
δεν αναφερθηκα προσωπικα....!
σε καποια που λες ειμαι συμφωνος αλλα οχι σε ολλα....!
την νοοτροπια την ξερω πολυ καλα ρε φιλε.....!αλλα τα πτραγματα ειναι πολυ χειροτερα εδω σε πληροφορω απο οτι στην ελλαδα....!
μπορει να μην παιζουνε τοσο πολυ ταμπου οσο στην ελλαδα αλλα παντου θα βρεις ολων των ειδων τα φρουτα....!απλα σε καποιες χωρες καποια πραγματα ειναι σε μεγαλυτερο βαθμο καποια σε μικροτερο....!σε πληροφορω οτι αυτο που λεμε για τα αυτοκινητα εδω τουλαχιστον που ειμαι εγω παιζει σε αηδιαστικο σημειο....!
αλλα αν ψαξεις καλα....!κατι θα βρεις....!υπομονη θελει και χρονο...!τα χουμε ριξει ολα στις γκοεμενες λες και μεις δεν φταιμε σε τπτ....!απο καπου εχουνε ξεκινησει ολα αυτα! δεν μπορει να φταιει παντα μονο η μια πλευρα...!!
αυτες ειναι και αποψεις του καθενος αλλος συμφωνει αλλος οχι...!

Σε αυτο συμφωνω...Δεν το εχει το DNA των ελληνιδων να ειναι ετσι..Φταιμε και εμεις πολλες φορες με διαφορους τροπους τις κανουμε ετσι.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Δεν γινεται να μην ειναι ουτε απλυτοι βρωμιαρηδες ψευτοφιλοσοφοι και ουτε τρεντυ φλωρακια?Δεν υπαρχει μια φυσιολογικη κατασταση?

Oι γυναίκες δε γουστάρουν φυσιολογικές καταστάσεις. Τις εξιτάρει το μη φυσιολογικό.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ρε παιδιά προς τι ο αλληλοσπαραγμός αντρών-γυναικών;
Τέτοιος διχασμός δηλαδή ούτε επί Βενιζέλου (όχι του χοντρομπαλά...του άλλου).
Υπενθυμίζω στους συναγωνιστές ότι ο Θεός ευλόγησε όλα τα νιαμού πάνω στη Γη. ΟΛΑ.
Οι Ελληνίδες δηλαδή στο κατούρι πηγάδισαν; Αυτές δεν έχουν ψυχή;
Πιστεύω ακράδαντα, αξιότιμοι κύριοι συνάδελφοι, πως οι φίλτατες συμπατριώτισσες αξίζουν τη συμπάθεια και το πιτσίλισμά μας.
Μη γίνεστε σκληροί και άδικοι απέναντι στις Ελληνίδες.
Ξέρω έχουν τα ελαττώματά τους αλλά σάμπως εμείς είμαστε τέλειοι;;;
Ρισπέκτ και πιτσίλισμα λοιπόν... :grin:
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Ο Βυζολάγνος έχει δίκιο.
Υπενθυμίζω ακόμα μια φορά ότι δεν παίζουν ρόλο
τα λεφτά στο 100%.
Χρειάζεται προσεγμένο καμάκι.
Επιμένω σε αυτό γιατί μου αποφέρει καρπούς
ακόμα και από γκόμενες που δεν με γνωρίζουν
ώστε να ξέρουν τα περιουσιακά μου στοιχεία.
Από σωστό καμάκι μπορείς τουλάχιστον να μπαλαμουτιαστείς
από το πρώτο βράδυ.
Δε χρειάζεται λοιπόν ο κλαψομουνισμός, αλλά οι προσπάθεια
να βελτιώσουμε την τεχνική που "γαμάει τα μυαλό μιας γυναίκας".
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
βρειτε την ΠΙΟ ΠΟΥΤΑΝΑ..
γνωριστε την λιγο καιρο..δωστε της συναισθημα..την κερδίσατε..
αυτο θελουν,συναίσθημα.ας ειναι κ ψευτικο,ας το ξερουν οτι παιζει να ειναι κ ψευτικο,το θελουν..



τελος..
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μια ματιά μέσα στο μυαλό της ελεεινίδας, αλλά και στο μυαλό του θύματος που την ανέχεται:


"H σχέση μου
Luxia :  Τις τελευταίες πολλές μέρες ήμουν στο σπίτι και διάβαζα για κάτι εξετάσεις. τα νεύρα μου ήταν τσατάλια, ήμουν τρομερά αγχωμένη και γενικότερα χάλια.Αυτό είχε ως αποτέλεσμα ότι και να έκανε ο φίλος μου να το υπερμεγενθύνω. τσακωθήκαμε πολλές φορές, σε σημείο εγώ να σκέφτομαι να τον χωρίσω. ότι και να του είπα όμως όσο και να χτυπήθηκα,όσο παράξενη και να ήμουν αυτός έμεινε εκεί βράχος δίπλα μου. όλη την ώρα τηλέφωνα και μνμ.Και μιλάμε ότι ούτε μία φορά δεν μου φώναξε..."


"καλημερα κ καλη βδομαδα..λοιπον//το τριημερο ελειπε η μανα μ σπαρτη ημουν μονη μ κ ηρεθε ο δικσο μσπιτι..παρτ βραδυ ηρθε σπιτι μ κ λεεμ παμε για ποτο εκειε δωσαμε σοου..το ματι τ ψιλοκοιταγε ειδικα τη μπαργουμαν μελαχρινη..κ εμενα οπμωσ με κοιταγανε πολυς κοσμος κ μ ακνε σκηνες ολοκληρες..γιναμε ψιλο κωλος με ειεπ νουμερο τον ειπα ηληθιο κ εμτα μεγακαλιαζε τεσαπ μετα πηγαμε σπιτι τμ το σαβ το περασαμε με ταιναι στο σπιτι..τη κυρ μ αποκαλαυψε οτι εχει μεπισ το ιντενρετ ενα βιντεο τ π κανεισ εξ με μαι τυπισα [ριν γνωρισιε εμνα τ πα απαες μ τη διευθηνση να το δω αρνειται..λοιπον ειναι μαι τυπισα μια πορνη τ κερατα με την οπια ο δικςο , εχει πηδηχτει 4 φορες πριν γνωρισει εεμνα αυτη τη κανει κλησεις μην της εχει επι εχω κοπλεα απτη παρ μασ τρελανε ολο τηλ τον επαιρνε της στελενι αυατςο χθες μην κ της λεει ακου ποταανικι ειμαι με τη κοπελα μ κ αμς ενοχλεις..εσυ ευσια απαυτες π γαμιουνται κ ξεχνιουνται..κ τ στελενι αυτη η καραπουταναα εστι καυλιαρη λεγε με πουτανακι σ ησουν ο γαμαις μ κ με ξεσκιζες θελω να πιω τα χ...α αυτος δεν απααντησε..αλλα μ λ΄λει βλεεις στα δειχνω ολα..ΘΑ Μ ΠΕΙΕΤ ΓΙΑΤΙ ΜΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΙΣΘΗΜΑΤ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΕΟΛΩ ΝΑ ΧΡΕΩΘΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑΑ ΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΣΧΕΣΗ ΓΙΑΤΙ Κ9ΡΑΤΣΗΚΑ ΕΜ ΤΑ ΝΡΕς Κ ΓΙΑΤΙ ΑΚΠΟΙΕς ΦΟΡΕς ΚΑΝΕΙ ΠΦΡΓΑΜΑΑΤ ΓΙΑ ΕΝΒΑ..ΣΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΦΤΑΙΓΕ Η ΚΑΡΟΛΑ,ΤΙ ΛΕΤΕ..ΠΩΣ ΘΑΝΤΙΔΡΟΥΣΤΑΕ ΕΣΕΙΣ?"

Στο μυαλό της δεύτερης τί ματιά να ρίξεις; Μάλλον θα είναι το γνωστό κοιλεντερωτό του cosmoforum, του οιποίου τα πονήματα έχει ξαναποστάρει ο Todok  στο site :think:
:rockon:
 

Επισκέπτης
βρειτε την ΠΙΟ ΠΟΥΤΑΝΑ..
γνωριστε την λιγο καιρο..δωστε της συναισθημα..την κερδίσατε..
αυτο θελουν,συναίσθημα.ας ειναι κ ψευτικο,ας το ξερουν οτι παιζει να ειναι κ ψευτικο,το θελουν..



τελος..

Δυστυχως θα το εκμεταλλευτουν θα δουν την αδυναμια σου και θα σε γαμησουν με την πρωτη ευκαιρια (οχι κυριολεκτικα).Γιατη μια φορα πουτανα παντα πουτανα οπως ελεγε ενας φιλος
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ξέρεις να υπάρχουν πολλά Z-M στο Ελάντα;
Οι Ζ που βλέπεις κλασσικά αραγμένες μπροστά στις μπουζουκλερύ, τα κωλόμπαρα και ... άλλα ιδρύματα είναι Μ;
Η δικιά σου η BMW είναι Μ;
Τα όνειρά μου μάλλον δεν τα γνωρίζεις, γιατί δεν κοιμόμαστε μαζί!!
Έχω ένα μπροστοκίνητο Golf MK3 VR6 διτούρμπινο , το οποίο περνά κάθε BMW Έλληνα ή Αλβανού. Όχι δεν περνά τις Μ, αλλά οι Έλληνες και οι Αλβανοί που βλέπω στο δρόμο από Μ έχουν μόνο τα ταμπελάκια. Το 95% των Ελληνικών BMW είναι 4κύλινδρες όπως και των mercedes και με κυβισμό κάτω των 2.000cc.

Λυπάμαι, αλλά η αγαπημένη σου μάρκα δεν πουλά τα ίδια μοντέλα στους μπουζουκόγυφτους με αυτά που πουλά στους γερμανούς.

Μιλησα εγω για τα Ζ που υπαρχουν στην Ελλαδα?

Και ναι εχω δει 3 Ζ Μ στην Ελλαδα και το ενα μαλιστα κοντα στο σπιτι μου. Η δικια μου δεν ειναι Μ γιατι για να βρω την Μ που θελω θα ψαχνω πανω απο τρια χρονια ;)

Oσα αλογα και να εχεις, golfακι εχεις μη χαιρεσαι.
 

street_spirit

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
να παραθεσω και εγω την γνωμη μου και το ολο συμπερασμα για το συγκεκριμενο θεμα
λοιπον οι αντρες ειναι ολοι τους χρεωμενοι και περισοτερο για εντυπωσιακους λογους οι λεγομενοι λεζαντες βγαινουνε εξω μονο καθε σαββατο ντυμενοι στην τριχα με 5 ευρο βενζινα στο αυτοκινητο (για το αυτοκινητο δεν λεω ξερετε τι οδηγανε) πανε για ποτο και ψαχνουνε γνωστους και απογνωστους για να μην πληρωσουνε πορτα η για ενα καλο τραπεζι παντα μιλανε σε ολους στο μπαρ για να φαινονται δημοφιληςπινουνε η μαλον μυριζουνε ενα ποτο απο τις 11 μεχρι τις 7 το πρωι! κολανε η μαλων φορτωνονται σε οποια κοπελα παει στο μπαρ και γυρνανε γυρω απο αυτο σαν δορυφοροι σου μιλανε με αυ υψηλου και συμπεριφερονται σαν γλυτσες σε καθε γυναικα γιατι ξερουνε τι θελει οταν πανε για φαγητο παιρνουνε μονο! 2 μεριδες 1 σαλατα και μια μπυρα στην μεση για τα ζευγαρια μιλαω οδηγανε με διαφορετικο στυλ οδηγησης και καλα μαγκικο δεν βγαζουνε τα γυαλια ηλιου μονο οταν γινει διακοπη ρευματος εαν φορτωθουνε σε καποια παρεα δεν ερχονται ποτε για φγητο διοτι ειναι αφραγκοι και σπαγγοι ολη μερα κανουνε κοιλοιακους δεν τρωνε ποτε βρωμικο σουβλακι χαμπουργερ στον τοπο παραγωγης του παρα μονο το παιρνουνε στο σπιτι και βιαστικα αυτα για τους αντρες σημερα προς το παρων
 

street_spirit

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
οι σημερινες γυναικες τωρα
ολες εχουνε αυτοκινητο βαζουνε μουσικη το παιζουνε ανετες και καρφονονται σε κολονες και κανουνε ζημιες στα αυτοκινητα μας,καθε σαββατο θα βγουνε εξω για ποτο ο κοσμος να χαλασει αγοραζουνε απο 5000.0000.0000 παπουτσια και τσαντες και ρουχα και ποτε δεν εχουνε τι να βαλουνε επιρεαζονται απο την καθε μαλακια που βλεπουνε στην τηλεωραση και προσπαθουνε να το μιμιθουνε λενε οτι δεν υπαρχουνε αντρες ενω οι ιδιες τους διωχνουνε απο μονες τους θελουνε να κανουνε σχεση με τον καθε πρηγκηπα τα φτιαχνουνε με οποιον του μοιαζει δεν λενε ποτε τι θελουνε ακριβως ειναι αναποφασιστες το παιζουνε καυλιαρες και μολις τις βαλεις στο κρεββατι χανουνε την μπαλα και το γηπεδο θα κατσουνε για ποτο σε 1 μαγαζι με ενα ποτο μονο απο τις 11 μεχρι να κλεισει το μαγαζι ενω γκρινιαζουνε οτι πονανε τα ποδια τους εχουνε περιοδο και ξεσπανε σε εμας ενω αμα εμεις εχουμε νευρα  μας φωρτονουνε περισοτερο παραμυθιαζονται με τον καθε γλυτσα λεζαντα που τις καλακωνει πιστεουνε το καθε κοπλιμεντο με σαλιαρικη μορφη θελουνε να τις κυνηγαμε πετανε σποντες και μολις βρεθουνε σε στενο μαρκαρισμα που δημιουργουνε το ανατρεπουνε και σε βγαζουνε λιγουρη η οτιδηποτε για να αποφυγουνε την δυσκολη θεση ΕΧΟΥΝΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΙ ΕΧΟΥΝΕ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ και τι δουλεια κανει προτιμουνε να κυκλοφορουνε με τον καθε σαλιαρη και βλακα ψωνιο επειδη ειναι ομορφος δεν πανε σε ξενοδοχεια γιατι εκει πανε οι πουτανες  δεν θελουνε να τον παρουνε απο πισω γιατι ειναι ανωμαλο και ποναει δεν θελουνε να χυσουμε στο στοματους γιατι αιδιαζουνε χωρις να εχουνε δοκιμασει ενω οταν τις γλυφουμε εμεις και χυνουνε μας κολανε το κεφαλι μας στο μουνι τους και μασ σφυγκουνε και με τα ποδια και κονταυουνε να μας σκασουνε χωρις να μας λενε αν θελουμε να μας τα χυσουνε στο στομα θελουνε να γαμιουνται οποτε θελουνε αυτες και χρησιμοποιουνε δικαιολογιες οπως ποναει το κεφαλι μου η κοιλια μου κτλ πειτε μας δεν εχω ορεξη-βαριεμαι δεν θα πουμε οχι φτανει πια οι κλασικες δικαιολογιες μολις βρουνε ενα καλο παιδι πανε και ξενογαμιουνται σαν πουτανες με τον αμεσως χειροτερο που θα βρουνε να πω και αλλα? μπα επαθα κραμπ[α στα δαχτυλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom